Kjetil Knutsen - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Konferencja pomeczowa

Knutsen: Walczyliśmy do końca

źródło: Legionisci.com

Kjetil Knutsen (trener Bodø/Glimt): W pierwszych minutach zagraliśmy słabo, brakowało nam pewności siebie. Zbyt łatwo pozwoliliśmy przeciwnikowi strzelić bramki. Walczyliśmy do samego końca, ale jeśli chce się zrobić krok dalej, awansować, nie można tracić aż trzech bramek, bo wtedy jest się w poważnych tarapatach.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
PLBBOY - 08.07.2021 / 15:46, *.play-internet.pl

Knutsen - człowiek solarium.

odpowiedz
Tomek - 08.07.2021 / 09:48, *.tpnet.pl

Bardzo agresywna drużyna - prawie Luqiemu nogę złamali . Dziwne skąd w nich tyle agresji , bo nawet w piłkę dobre grali

odpowiedz
atmosferic - 09.07.2021 / 22:46, *.orange.pl

@Tomek : frustracja

odpowiedz
Duchu72 - 08.07.2021 / 09:16, *.com.pl

Czy kopimy wreszcie solidnego obrońcę ??

odpowiedz
maciej - 08.07.2021 / 10:14, *.tpnet.pl

@Duchu72: kupiliśmy, ale nie stać nas na kogoś kto z marszu wejdzie do gry. Rose potrzebuje chwili ale to może być nasze brakujące ogniwo. Emreli to był złoty strzał. Dostał pieniądze za samo podpisanie kontrakty + pensja. Jest sprawdzony i teraz to udowadnia.

odpowiedz
Sadybianin - 08.07.2021 / 15:45, *.centertel.pl

@maciej: jest jeszcze Hanna...

odpowiedz
WL - 08.07.2021 / 08:33, *.tpnet.pl

Awans LEGII jest niepodwazalny i co do tego nie ma zludzen!!

odpowiedz
Tomek - 08.07.2021 / 09:50, *.tpnet.pl

@WL: Jeśli michniewicz i piłkarze podejdą bez agresji na początku meczu i będą myśleć jak ty , to możemy być w czarnej doopie

odpowiedz
PLK - 10.07.2021 / 00:12, *.cyfrowypolsat.pl

@Tomek : Spoko Kolego, zagramy na prawdziwej murawie... Czesio nieda chłopakom rozjechać sie mentalnie... Będzie dobrze... TYLKO LEGIUNIA!!!

odpowiedz
mariusz.kaminski.legia@onet.pl - 08.07.2021 / 02:18, *.144.128

Będzie dobrze.

odpowiedz