Mahir Emreli razy dwa! - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Bodø/Glimt 2-3 Legia

Nie takie Bodø straszne. Emreli razy dwa!

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W pierwszym meczu 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów Legia Warszawa wygrała 3-2 z FK Bodø/Glimt. Do przerwy Wojskowi prowadzili 2-1 po golach Luquinhasa i Mahira Emreliego, a po zmianie stron Azer dołożył kolejne trafienie. Rewanż zostanie rozegrany w środę, 14 lipca o godzinie 20 w Warszawie.

Mecz od środka boiska rozpoczął Mahir Emreli - było to pierwsze kopnięcie legionistów w sezonie 2021/22. Już w 3. minucie piłkarze z Warszawy wyszli na prowadzenie. Kacper Skibicki popisał się świetnym zagraniem ze skrzydła po ziemi w pole karne. Do futbolówki nie doszedł Emreli, jednak na dalszym słupku czyhał Luquinhas. Brazylijczyk z łatwością wpakował piłkę do siatki Norwegów. Legia nie zwalniała tempa, gdyż kilka minut później Bartosz Kapustka wpadł w szesnastkę rywali i swój rajd wykończył strzałem. Ostatecznie Nikita Chajkin popisał się skuteczną interwencją.

Z biegiem czasu podopieczni Czesława Michniewicza nieco gubili się w defensywie, przez co Norwegowie kilkakrotnie zdołali stworzyć niebezpieczeństwo, jednak ich akcjom często brakowało wykończenia. W 25. minucie Wojskowi ładnie uwolnili się po ataku FK Bodø/Glimt, jednak strzał z dystansu Mahira Emreliego bez problemów wybronił golkiper gospodarzy. Kilkadziesiąt sekund później Azer miał jeszcze lepszą okazję do zdobycia debiutanckiej bramki - otrzymał dobre podane od "Luqiego", jednak na 30. metrze zatrzymała go odważna interwencja Nikity Chajkina. Chwilę później byliśmy świadkami pięknej akcji Legii, którą strzałem w kierunku bliższego słupka zakończył Kacper Skibicki. Szkoda, że młodemu zawodnikowi nie udało się pokonać bramkarza.

W 40. minucie fantastyczną pracę w środku pola wykonał Bartosz Kapustka, dzięki czemu stworzył dogodną okazję Luquinhasowi, który jednak przestrzelił. Po chwili "Kapi" huknął z dystansu, ale tym razem dobrą interwencją popisał się bramkarz, który sparował piłkę poza linię końcową. Rzut rożny wykonał Filip Mladenović, piłka po odbiciu się od obrońcy szczęśliwie wylądowała pod nogami Mahira Emreliego, który praktycznie z linii bramkowej umieścił ją w siatce. Dla azerskiego snajpera było to debiutanckie trafienie z "eLką" na piersi. Tuż przed końcem pierwszej połowy FK Bodø/Glimt zdobyło bramkę kontaktową. Piłka po dośrodkowaniu spadła na głowę Erika Botheima, którego nie upilnował Kacper Skibicki. Młody gracz był zajęty śledzeniem toru loty piłki i nie zauważył nabiegającego rywala.

Po zmianie stron pierwsi do głosu doszli Norwedzy. Defensywa legionistów łatwo dała się ograć rywalom, jednak na szczęście piłka po strzale Pernambuco wylądowała na trybunach. Już po chwili miała miejsce kolejna groźna sytuacja miejscowych, ale Legię uratował Artur Boruc. Ataki Bodo trwały w najlepsze, tym razem o strzał z dystansu pokusił się Pernambuco, jednak Brazylijczyk ponownie chybił.

Spod opresji udało się wyjść Legii w 57. minucie. Mahir Emreli napierał na golkipera, przez co ten trafił futbolówką w azerskiego snajpera. Ostatecznie piłka wypadła poza linię końcową. Po godzinie gry błąd defensora wykorzystał Mahir Emreli, który stanął oko w oko z Nikitą Chajkinem. Azer ze spokojem wykończył akcję precyzyjnym strzałem, podwyższając tym samym prowadzenie warszawskiego zespołu. Bramka dodała skrzydeł legionistom, którzy częściej naciskali na rywali. W 68. minucie Mahir Emreli uderzył zza pola karnego, jednak golkiper poradził z sobie z lekkim strzałem po ziemi.

78. minuta przyniosła trafienie kontaktowe dla gospodarzy. Kacper Skibicki przegrał pojedynek na skrzydle z rywalem, po czym ten posłał futbolówkę w kierunku dalszego słupka. Filip Mladenović nie przypilnował Pernambuco, który skarcił "Wojskowych". Później widzieliśmy dużo walki, a po ostrym faulu na Luquinhasie boisko z czerwoną kartką opuścił Morten Konradsen. W doliczonym czasie gry Mladenović huknął zza pola karnego, jednak futbolówka minęła bramkę od zewnętrznej strony. Legioniści zdołali utrzymać skuteczny wynik do ostatniej minuty, dzięki czemu zapewnili sobie przewagę przed rewanżem, który odbędzie się za tydzień w Warszawie.

Liga Mistrzów
1. runda eliminacyjna
#BODLEG
2283
Bodo, Norwegia
7.07.2021
18:00
FK Bodø/Glimt
Legia Warszawa
FK Bodø/Glimt
2-3
Legia Warszawa
45+1' Botheim
78' Pernambuco
(1-2)
Luquinhas 2'
Emreli 41'
Emreli 61'
12 Nikita Chajkin
3 Alfons Sampsted
18 Brede Moe
2 Marius Lode 88'
5 Fredrik Andre Bjørkan 41'
19 Sondre Brunstad Fet
7 Patrick Berg
14 Ulrik Saltnes
10 Hugo Vetlesen 69'
20 Erik Botheim
24 Lasse Nordas 46'
30 Joshua Smits
4 Marius Høibraten 88'
11 Axel Lindahl
16 Morten Konradsen 41'
17 Sebastian Tounekti 69'
21 Vegard Kongsro
23 Elias Hagen
26 Sigurd Kvile
28 Pernambuco 46'
Artur Boruc 1
Artur Jędrzejczyk 55
Mateusz Wieteska 4
Mateusz Hołownia 3
83' Kacper Skibicki 22
83' Andre Martins 8
Bartosz Slisz 99
Filip Mladenović 25
Bartosz Kapustka 67
79' Mahir Emreli 11
Luquinhas 82
Cezary Miszta 31
Kacper Tobiasz 59
83' Mattias Johansson 6
Joel Abu Hanna 23
Maik Nawrocki 17
Josue 27
Jakub Kisiel 63
83' Ernest Muci 20
Kacper Kostorz 30
79' Rafael Lopes 21
Szymon Włodarczyk 28
Trener: Kjetil Knutsen
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemyslaw Wielebski, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Juxhin Xhaja (Albania)
Asystent: Denis Rexha (Albania)
Asystent: Dojando Myftari (Albania)
Techniczny: Olsid Ferataj (Albania)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (172)

+dodaj komentarz
Autor innych bajek.... - 09.07.2021 / 01:40, *.248.42

Odszczekał a i tak bédzie znowu szczekał...ludzie sie nie zmieniajá, tylko czasem sá zmuszeni,przygnieceni do muru aby skulič ogon i zawyć..,

odpowiedz
Ginka - 09.07.2021 / 16:07, *.chello.pl

@Autor innych bajek....: ach te upały, co one czynią z człowieka...

odpowiedz
Pacho - 08.07.2021 / 23:42, *.cyfrowypolsat.pl

Pierwsza runda eliminacji...co za polot....

odpowiedz
Ole Ola - 08.07.2021 / 19:54, *.plus.pl

Na Mladena to patrzeć się nie da! Facet gra jakby mu kazano. Kryje na radar, ciągle rozkłada ręce, a niech no mu ktoś nie poda!! Wrzutki - poza jedną - tragedia! Najgorsze jest to, że nie ma za niego zmiennika i on to wie i tak gra. A Jura może grać na lewym ( jeśli jeszcze u nas będzie)?

odpowiedz
tekken (L) - 08.07.2021 / 19:17, *.chello.pl

Fajnie żeśmy wygrali. Jak przejdziemy Bodo to kupiłbym tego Erika Botheima. Perspektywiczny napastnik.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 08.07.2021 / 19:05, *.orange.pl

Ten Emreli to kawał piłkarza - technika, siła, wyjście na pozycję, opanowanie, inteligencja, gra ciałem. Ta jego bramka na 3-1 to taka brama w stylu Svitlicy. A przecież Legia już wcale nie strzela takich goli, bo nie ma piłkarzy z wyczuciem jak się urwać. To był naprawdę budujący występ i to całej drużyny, a w szczególności też Kostorza czy Hołowni. Liczę na to, że Legia jest w formie i może jakaś szansa na puchary w tym sezonie istnieje.

odpowiedz
grzesiek - 08.07.2021 / 16:25, *.centertel.pl

Brawo druzyna, brawo trener , brawo Panie Kucharski, Mioduski oraz wszyscy ktorzy dolozyli cegielke do tego niebywalego suckesu ostatnich lat.
Arcytrudny rywal Bodo pokonane na wlasnym stadionie. Nie bylo lekko ale swoim zaangazowaniem , uporem i diabelną checia zwyciestwa pilkarze dokonali niemozliwego. Nie straszne juz nam druzyny luksemburskie ani mołdawskie skoro z kwitkkem odprawiamy norwegów.
Mysle ze klub pilkarski Legia zrobił olbrzymi krok dla rozwoju calej pilkarskiej eksttaklasy. Brawo Panowie. Dla takich chwil warto życ i wołać dzieci aby wspolnie zasiasc do telewizora i obejrzec taki piekny spektakl.

odpowiedz
LewLegia - 08.07.2021 / 22:33, *.net.pl

@grzesiek: dobre ! Na rewanż zaprosiłem wszystkich sąsiadów i nawet teściową, bo sukces prawie pewny, a radość będzie wielka i chcę, żebyśmy razem to przeżyli.

odpowiedz
lol - 08.07.2021 / 14:52, *..

martwi mnie obrona Legii

odpowiedz
Legionista - 08.07.2021 / 13:53, *.247.93

Przejść Bodo w rewanżu i kolejną rundę, a wtedy zapewnimy jesień w europejskich pucharach. Na dodatek piłkarze/trenerzy nie będą mieli ,,stresu" i może będzie Liga Europy/Liga Mistrzów.

odpowiedz
Adson 78 - 08.07.2021 / 13:37, *.plus.pl

To teraz niech wypowiedzą się płaczki które gadały ze Legia przegra itd !!1 W ukochany Klub wierzy się do końca płaczki żydowskie !!!

odpowiedz
olew - 08.07.2021 / 14:59, *.vectranet.pl

@Adson 78 : Płaczki mają przerwę w rozkoszy ( umartwianię zrobiło ogromną karierę w świecie chrześcijańskim). Ale niedługo wrócą ... Do nich się przyzwyczaiłem, dziwię się troszkę, choć oni mnie ani Legii nie szkodzą . Nie szkodzą też inni ale są ciekawsi : reformatorzy, menagerowie, biznesmeni in spe, trenerzy, selekcjonerzy i biznesowi analitycy . Co oni z tego mają nie mogę dojść. Płaczki mają satysfakcję , nawet rozkosz, a te giganty aktywizmu w sferach im obcych nic... nic z tego nie mają , to jest fantastyczna asymetria.

odpowiedz
Obcy mu bilet - 08.07.2021 / 16:50, *.centertel.pl

@olew: ale żeś odje.ał ;)

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 08.07.2021 / 18:42, *.plus.pl

@olew: to jak w kawale: facet lekarzowi pokazuje spuchniętego "wacka". Lekarz pyta skąd ta opuchlizna czy bylo jakies zdarzenie. Koleś na to ze wali w "wacka" mlotkiem. Lekarz zdziwiony zapytal czy sprawia mu to przyjemność na to pacjent tak panie doktorze - jak nie trafię.
Placzki eksperci trenerzy amatorzy i analitycy maja również gen tego pacjenta, na dodatek chca koniecznie,oprocz siebie, jeszcze innych zaspokoić, ponieważ uważają, że jako jedyni osiągnęli stan oświecenia...
Ps. Krzeszczu where are you...

odpowiedz
Dziad kudłaty - 08.07.2021 / 21:06, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: jeszcze jest rewanż ...

odpowiedz
Antykrzeszczu - 09.07.2021 / 01:42, *.248.42

@Or(L)ando Sa: W dupie

odpowiedz
As - 09.07.2021 / 13:48, *.centertel.pl

@Adson 78 : przegrają u siebie żydzie

odpowiedz
Kibic - 08.07.2021 / 13:27, *.net.pl

Widać jak na dłoni ogromną różnicę między pierwszymi meczami z poprzednich lat a wczoraj. jestem pełen optymizmu, myślę że faza grupowa ligi Europy jest jak najbardziej realna.

Grunt to dobry trener, i chyba w końcu takiego mamy.

odpowiedz
LM - 08.07.2021 / 13:09, *.tpnet.pl

Niepotrzebnie 2 stracone gole ale takiej szansy awansu LEGIA nie wypusci z rak !!!!

odpowiedz
j24 - 08.07.2021 / 11:16, *.play-internet.pl

Legia wreszcie skuteczna, co jest postępem w stosunku do poprzedniego sezonu. Emreli klasa i obawiam się, że niedługo zabawi na Ł3. Obrona problemy z wyprowadzeniem piłki, zarówno pod pressingiem jak i bez pressingu. Do tego słabe krycie. Przesadna gra na czas od 2 minuty i w rezultacie dwie idiotyczne kartki. Chyba ktoś chciał być jak Włosi... Przydałoby się też raz na jakiś czas dłużej utrzymać przy piłce. Ogólnie cenna wygrana, ale sprawa awansu nadal otwarta.

odpowiedz
Wielki Chlop - 08.07.2021 / 12:12, *.virginm.net

@j24: Ja to widze jak odchodzi Mladen, Jura, Luqi, Emreli pewnie w zime.....
Mioduski sie nie nadaje... on niechce przytrzymac pilkarzy, awansowac itp.... on sie slini na 2mln euro zeby nabic kieszenie a nam bedzie wmawial ze wszystko w dlugi poszlo. Jak awansujemy do grupowej LE to na wiosne z tej druzyny nie zostanie juz nikt. Wiadomix

odpowiedz
Farme(L) - 08.07.2021 / 11:05, *.virginm.net

Tak na trzeźwo, to przede wszystkim gratulacje za zwycięstwo. Jak wczoraj chyba Sokołowski powiedział, że Legia podała tlen rywalowi, myślę, że Legia podała tlen nam, wszystkim kibicom. Wierzyć w zwycięstwo drużyny to jedno, a obawy, zwłaszcza po tym co się działo w ostatnich latach, to drugie.
Pamiętając, że czeka nas rewanż, patrzę w przyszłość z optymizmem. Mamy swoje mankamenty, ale w tym roku jednak będziemy się cieszyli grą jesienią w środku tygodnia. Mam nadzieję, że we wtorek lub środę, ale i z czwartku tez się będę cieszył niezależnie od rangi. My potrzebujemy tego jak tlenu!!! Tak więc Legio Mocno!!!

odpowiedz
Andreas - 08.07.2021 / 10:59, *.play-internet.pl

Przed meczem pisałem czarne wrony czarno kracza. Tyłu pesymistów wśród piszących na tym forum zadziwia. A gdzie wiara. Na wyjeździe strzelilismy 3 to i Warszawie możemy strzelić 3. Oby jak najszybciej dołączył Rose bo obrona słaba, piłka nad naszym polem karnym fruwa jak chce. Stoperzy pilnują pola karnego , to brak podłączenia wahadłowych. Dwa smrody wpadły do naszej bramki.

odpowiedz
Do autora tekstu - 08.07.2021 / 10:47, *.t-mobile.pl

Naprawdę lepiej rozpoczęli ll połowę Norwedzy? Chyba Norwegowie! Proszę trzymajcie poziom.

odpowiedz
Legionisci.com - 08.07.2021 / 10:51, *.Legionisci.com

@Do autora tekstu: Obie formy są poprawne.

odpowiedz
Trampek - 08.07.2021 / 10:41, *.125.105

Zapowiadana przez NIEKTÓRYCH potęga Bodo/Glimt - którzy naoglądali się mainstreamów - zachwycając się Bodo/GLIMT została złamana. Jak może klub - nota bene jednokrotny mistrz , który budżet ma cztery razy mniejszy od LEGII swym debiucie na tym szczeblu europejskich rozgrywek pucharowych być potęgą nie do przejścia . Gdyby był to inny klub norweski - Rosenborg Trondheim - 26 krotny mistrz Norwegi, zaprawiony w europejskich bojach , LEGIA rzeczywiście mogłaby się obawiać. W dalszym ciągu podtrzymuję zdanie napisane w innym komentarzu przed minionym meczem, że LEGIA jest w stanie przejść pierwsze dwie rundy - oczywiście szanując przeciwników. Czas pracuje na korzyść LEGII . Przy odpowiednim "wkomponowaniu" do składu nowych zawodników, można z lekkim optymizmem podejść przynajmniej w tych dwóch pierwszych rundach. Powodzenia.

odpowiedz
Wolfik - 08.07.2021 / 10:02, *.mm.pl

Już na chłodno. Zwycięstwo bardzo cenne, pierwszy oficjalny mecz w sezonie, na wyjeździe ze sztuczną trawą. Jestesmy w połowie drogi. Tylko i aż. Tylko, bo gdyby nie bramka stracona do szatni jestem pewny, że moglibyśmy juz wczoraj świętować awans. Aż, bo mało kto liczył na wygraną.

Ta bramka może nas sporo kosztować. Bodo zagrało pierwszą połowę bojaźliwie, z przesadnym respektem z bramką straconą już na początku meczu. Nie sądzę, by drugi raz zagrali podobnie. Skoro "ukłuli" nas dwa razy, mogą to zrobic też w Warszawie.

Ale mamy napastnika na którego mozna liczyć. I znowu na tym opieram swój optymizm przed meczem rewanzowym.

odpowiedz
Biała Siła - 08.07.2021 / 09:54, *.t-mobile.pl

Patrząc na piłkę Europejska to jesteśmy średniowieczem Europy ,Gratulacje za zwycięstwo panowie.

odpowiedz
Lolo - 08.07.2021 / 09:47, *.inco.pl

Cieszy wygrana, ale sposób w jaki tracimy bramki jest nie do przyjęcia. Podobno mamy trenera od defensywy. Przykro powiedzieć ale efekty pracy mizerne.

odpowiedz
(L) - 08.07.2021 / 08:37, *.jmdi.pl

Nareszcie napastnik z prawdziwego zdarzenia. Dajcie chłopu grać, Pekhart niech mu nie przeszkadza. Wg mnie ma potencjał żeby rozbujać się jak choćby Nikolić. Pekhart jest takim piłkarskim drewniakiem Rasiakiem, mimo zdobywanych goli. Mladenovic, Luqhi, Kapustka - super. Obrona trochę nam kuleje i tam burdel jest wciąż spory, ale ataki i szybka klepa to ja lubie w ch...j!

odpowiedz
znajca - 08.07.2021 / 06:14, *.com.pl

Pozytywy: Luquinhas (już tradycyjnie!) , Emreli, i... wynik. Negatywy: obrona na 20-25 metrze, momentami wręcz rozpaczliwa. Legia dopuściła Bodø do 5-6 sytuacji bramkowych, z czego padły 2 gole. Przy tym ustawieniu, środek pola jest zagęszczony, ale przeciwnik bezkarnie dośrodkowuje ze skrzydeł, bo wahadłowi mu w tym nie przeszkadzają. Innymi słowy: szału nie było.

odpowiedz
Markus Merk - 08.07.2021 / 12:03, *.play-internet.pl

@znajca: 5-6? Ja tam widziałem dwie groźne akcje na początku drugiej połowy, strzał nad poprzeczką i obrona Boruca. Dwa gole padły właściwie po akcjach z niczego, dwa dośrodkowania dwa gole z głowy. Bodo cztery sytuacje i dwie bramki.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 08.07.2021 / 05:25, *.play-internet.pl

Meczyk taki sobie,dobrze,że ma (miał) kto te bramki strzela,ale przed "podrzucaniem Czesia i Dariusza w górę",to bym się wstrzymał jeszcze kilka tygodni.Czas pokaże,czy coś drgnęło w Legii,czy zwyczajnie "raz w roku kij wystrzelił".Tak więc na spokojnie panowie,na spokojnie.P.S.Ja tam nie zamierzam niczego odszczekiwać,jak to zrobił niejaki Krzeszczu,bo jeszcze może się okazać,że będzie odszczekiwał to co teraz odszczekał.Uważam,że Czesiu i Mioduski to tandem,który w Legii absolutnie nie powinien się pojawić.Przede wszystkim dlatego,że Czesław ma wbitą w głowę przede wszystkim defensywę,co generalnie wyklucza grę o "przekonujące zwycięstwo",a Dariusz Miodousty "już liczy euraki za Emreliego",więc pewnie zbyt długo w obecnym składzie sobie nie pogramy,a to nie wróży nam dalszych sukcesów.Ale.......No obym się mylił.Pozdrawiam rozsądnych.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 08.07.2021 / 06:10, *.plus.pl

@FOREVER LEGIA: Krzeszczu zarzekał się że z Emreliego nic nie będzie i obiecał, że to odszczeka jesli okaże się że jego szklana kula ma słabe oprogramowanie...
moim zdaniem już może szczekać bo nawet pomijając bramki w sparingach czy wczoraj to ladnie się patrzy na klepki które grają z Luqim

odpowiedz
Wolfik - 08.07.2021 / 09:55, *.mm.pl

@Or(L)ando Sa: Przecież odszczekał.

odpowiedz
155 - 08.07.2021 / 10:36, *.207.49

@Wolfik: mi Krzeszczu zaimponowal wczoraj tym odszczekaniem. Bez zadnego ale, wykrecania sie, racjonalizowania itd. Postawa zaslugujaca na uznanie i szacunek.

odpowiedz
Wolfik - 08.07.2021 / 10:42, *.mm.pl

@155: Bo Kolega Krzeszczu nie jest jakimś betonem intelektualnym, który widzi tylko swoje racje i udaje nieomylnego. Owszem, czasami może zbyt ostro reaguje na posty pod swoim adresem, ale generalnie mozna z nim fajnie i racjonalnie pgadać. Nie zawsze się zgadzając. W końcu po to chyba jest to forum.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 08.07.2021 / 18:46, *.plus.pl

@Wolfik: gdzieś musiałem przeoczyć

odpowiedz
c u L t ⚽️ News - 08.07.2021 / 05:08, *.120.85

Brawo!drużyna!brawo wszyscy !

odpowiedz
Legionista - 08.07.2021 / 02:31, *.cyfrowypolsat.pl

Skibicki, Luquinhas i Emreli byli najlepsi. Najgorszej zagrał Mladenović, ale może odzyska forme. Pod względem kadry jesteśmy mocniejsi niż rok czy dwa lata temu.

odpowiedz
Zdzicho - 08.07.2021 / 05:51, *.tpnet.pl

@Legionista: uwzględniles, ze nie bedzie Pekharta i Jury?

odpowiedz
Legionista - 08.07.2021 / 09:10, *.cyfrowypolsat.pl

@Zdzicho: Mamy następcę dla Pekharta, więc trzech napastników wystarczy na rundę jesienną.
Gorzej zastąpić Juranovića, ale mam nadzieję, że nie odejdzie do końca Europejskich pucharów w tym sezonie.

odpowiedz
Sarcastico. - 08.07.2021 / 02:22, *.inetia.pl

Nie podniecajcie się. Jest jeszcze rewanż, a zasady gry inne. Nie byliśmy AŻ tak lepsi. Przedwojenny polski, znany aktor może Nam sprawić jeszcze problemy i może być dodatkowe 30 min. Także trochę pokory i pokory, bo jeszcze trener Knoppers będzie po meczu mówił, że wierzył do końca, że udało się wyeliminować takiego poważnego rywala i jeszcze to do niego nie dociera i awruk dziękuję opatrzności i zawsze wierzył. To pisałem do tych co myślą, żeśmy tacy mocni. Poczekajmy.

odpowiedz
kucik - 08.07.2021 / 03:53, *.43.218

@Sarcastico. : ogladales mecz?

odpowiedz
kiki - 08.07.2021 / 07:12, *.citystrada.pl

@kucik:
Ja oglądałem. Obrona Legi to kabaret. Wynik świetny ... gra niestety nie. Cud, że straciliśmy tylko 2 bramki.

odpowiedz
PLK - 08.07.2021 / 08:04, *.plus.pl

@kucik: cud to że strzeliliśmy tylko trzy!!!!!

odpowiedz
PLK - 08.07.2021 / 02:10, *.cyfrowypolsat.pl

Fajnie że te wiecznie narzekające matoły przycichły po tym meczu!!! ????????????

odpowiedz
Stary Kibic z Żylety - 08.07.2021 / 01:09, *.orange.pl

Posłuchajta ,,młodzi kibice,, Bery Starego Kibica Wajta - Czesiu jest lepszy od Stasia Czeczesowa - i proszę kończcie z wpisami - wypied... poznański słowiku- Jeszcze wszyscy za nim zatęsknimy jak pójdzie repre trenować :) :) :)

odpowiedz
lolo - 08.07.2021 / 01:21, *.orange.pl

@Stary Kibic z Żylety: i do tego Polak :) Masz rację Stary Kibicu :):):)

odpowiedz
Luk - 08.07.2021 / 07:00, *.timplus.net

@Stary Kibic z Żylety: Chyba kibic uczęszczający na Żylete... Wypier.. poznański słowiki!
Mimo iż napisałem o słowiku to i czysto sportowo bym nawet nie pomyślał o choćby przyrównaniu go do Staśka (nie wiem skąd pomysł na takie windowanie "kunsztu" trenerskiego Cześka). Przecież trochę więcej szczęścia po stronie przeciwnika i równie dobrze wracamy z porażką i myślą, że jak można było zmarnować taką szansę na wywiezienie zwycięstwa z trudnego terenu. Obrona dziurawa, a indywidualne umiejętności, niektórych zawodników nie wystarczą na cały sezon tylko na pojedyncze spotkania.

P.s. Obym się mylił i zespół zacznie funkcjonować jako monolit z widoczną "myślą szkoleniową" (oczywiście nie typowo polską).

odpowiedz
Adi - 08.07.2021 / 00:30, *.orange.pl

Brawo ! Sprawilismy sensacje, nikt na nas nie stawial w tym meczu. Oby za tydzien byl awans!

odpowiedz
Tadek - 08.07.2021 / 00:28, *.play-internet.pl

Jadymy durś!

odpowiedz
filand - 08.07.2021 / 00:26, *.t-mobile.pl

Pomponujemy kondonik? Do 7 lipca,

odpowiedz
Dedi - 08.07.2021 / 00:33, *.plus.pl

@filand : Nikt nie pompuje.. wygrała drużyna lepsza wczoraj i za tydzień też L faworytem
zluzuj....

odpowiedz
filand - 08.07.2021 / 00:38, *.t-mobile.pl

@Dedi: Jestem zluzowany....Hurkacz walnął Federera 3:0 ( w decydującym secie 6:0)...To Legia mogła puknąć 5:1...

odpowiedz
singspiel - 08.07.2021 / 13:33, *.atman.pl

@filand : 7 lipca Legia wygrała. podpompuj głowę. może ci sie przydać do czapki

odpowiedz
Goral - 08.07.2021 / 00:06, *.rr.com

Porażka ten mecz zamula straszna nic się nie dzieje !!!!

odpowiedz
Normalny człowiek - 07.07.2021 / 23:53, *.chello.pl

Brawo Brawo Brawo! Pozytywne zaskoczenie. Najlepszy mecz Legii w lipcu (na początek pucharów) od lat. Nowy napastnik rokuje.

odpowiedz
Ania - 07.07.2021 / 23:14, *.centertel.pl

Ciekawe dlaczego żaden krytykant dzisiaj nie zwróci honoru panu DM? Cisza jakaś ....

odpowiedz
olew - 07.07.2021 / 23:33, *.vectranet.pl

@Ania: Nie przesadzaj z obroną właściciela. Jest dobry , ale podlega krytyce, jak każdy. Tych, którzy widzą problem Legii w obecnym statusie prawnym (właścicielu), należy traktować z troską , no ale to są też Leguny, tyle że chwilowo zabłąkane, może mają jakieś osobiste trudności... Dziś jest pora na radość , nie dogryzanie.

odpowiedz
L - 08.07.2021 / 01:59, *.tpnet.pl

@Ania: Bo ten facet na to nie zasługuje??

odpowiedz
dino - 08.07.2021 / 07:01, *.vtelecom.pl

@Ania:
No pokonaliśmy przeciwnika w I rundzie w 1 meczu ave Mioduski skąd prezesik weźmie 180 mln na spłatę długu pomożecie?

odpowiedz
Bankier - 08.07.2021 / 09:48, *.elartnet.pl

@dino: Ty mu pożycz... Jak nie, to On bez ciebie sobie poradzi. Wystarczy dobry start w sezonie.

odpowiedz
curragh - 08.07.2021 / 13:34, *.atman.pl

@dino: dług Legii to ok. 125 mln. nie siej bajek

odpowiedz
dino - 08.07.2021 / 14:42, *.vtelecom.pl

@curragh:
Bajkopisarzem to jestes ty proponuje wpisac dlug Legii w google pod koniec roku było to ponad 170 mln bez odbioru

odpowiedz
olew - 08.07.2021 / 20:00, *.vectranet.pl

@dino: Popij, zakąś, napisz. Wtedy coś będziesz z tego miał. Na razie tylko tylko dajesz...

odpowiedz
Curragh - 10.07.2021 / 11:57, *.plus.pl

@dino: dlug Legii to 20 mln za akcje(czy trzeba je wykupic?), 40 mln dla wlasciciela - obydwa do konca kwietnia i ok 55 mln na budowe ltc na 15 lat, czyli ok 3.5 mln rocznie. Tzw dlug luksemburski 45 mln nie jest pozyczka, tylko ubezpieczeniem praw medialnych. Splacasz tylko procent od zarobku w tej dziedzinie. I tyle

odpowiedz
Hipek - 07.07.2021 / 23:10, *.plus.pl

Gra na czas przy osłabionym przeciwniku na minus. Trzeba było ich dobić. Mladenovic ma coś z głową. Trzeba mu powiedzieć, że wojna na Bałkanach się już skończyła, a ten Albańczyk to sędzia, a nie mudżahedin z giwerą. Dobrze, że się to machanie łapami czerwoną nie skończyło. Ogolnie ok, tylko zbyt zachowawczo. Czekam na grę na prawdziwej trawie.

odpowiedz
Kruk - 08.07.2021 / 08:13, *.play-internet.pl

@Hipek: Też mnie to wkur.... Przy grze 11 na 10 obrona, zamiast rozklepać spokojnie tych Norwegów. Poza tym żółte kartki Artura i Mladena to jakiś absurd. Zwłaszcza tego drugiego, jak można tak ordynarnie i debilnie grać na czas?!
Najlepsi dla mnie u Nas: Luquinhas i Emreli. Najsłabszy według mnie Mladen, po Śliszu też lepszej gry się spodziewałem.
Mam nadzieję, że nie są pewni już przejścia do drugiej rundy, bo Bodo napewno nie odpuści rewanżu, choć mam nadzieję, że na normalnej murawie i na wyjeździe gorzej sobie radzą niż u siebie.

odpowiedz
Arek - 07.07.2021 / 23:05, *.tpnet.pl

Moim zdaniem, jak na początek było całkiem nieźle. Tym bardziej, że tamci w sezonie i ta sztuczna murawa.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 07.07.2021 / 23:05, *.plus.pl

Jednak marzenie trenera się nie spełniło bo 2 bramki straciliśmy.

odpowiedz
Wolfik - 07.07.2021 / 22:41, *.mm.pl

Tak jak pisałem przed spotkaniem, optymizmu należało szukać w nowym napastniku. Wydaje się, że pozyskaliśmy naprawdę bardzo wartosciowego zawodnika.

Jeśli chcemy ze spokojem awansować, nie możemy rywalom których mamy na deskach podawać pomocnej dłoni. A tak było w doliczonym czasie gry w pierwszej połowie.

Liczę na to, że wszyscy zachowają zimne głowy i nie będą sobie przypisywac awansu przed rewanżem. Bodo pokazało, że nie odpuści.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 07.07.2021 / 22:14, *.chello.pl

Nasz pierwszy mecz o stawkę,zwycięstwo nie płakać cieszyć się.

odpowiedz
(L)eo - 07.07.2021 / 22:12, *.t-mobile.pl

Prócz dramatycznej gry obronnej mecz na plus. Emreli kozak,złotousty już liczy euro jakie wpadnie za niego. Jak Muci wszedł na boisko to graliśmy 10 na 10,ten chłopak ma ewidentnie problem z głową. Niby na treningu wszystko super, wychodzi na boisko i człowiek widmo. Jasur i on to na razie niewypały na miarę obradovicia.

odpowiedz
Tomek - 07.07.2021 / 22:55, *.chello.pl

@(L)eo:

odpowiedz
Matti1916 - 07.07.2021 / 21:55, *.plus.pl

Jak można trącić bramki z dośrodkowania gdy piłka leci 3 godziny. Ofensywa super ale obrona to tragedia może te nowe wzmocniania defensywne coś wniasa bo chyba gorzej już być nie moze

odpowiedz
Sig - 07.07.2021 / 21:47, *.chello.pl

Dobrze ze więcej strzelone niż stracone. I chyba bez kontuzji na plastiku. Wielkie Gratki.

odpowiedz
Wawa - 07.07.2021 / 21:43, *.centertel.pl

Obrona to dramat.

odpowiedz
F - 07.07.2021 / 21:37, *.play-internet.pl

Zagubiona obrona Legii, nawet na papierze nie wygląda to najlepiej. Przyjdzie grać z lepszą ekipą i będą schody.

odpowiedz
Yeti - 07.07.2021 / 21:33, *.play-internet.pl

Dobry mecz Legii a nawet bardzo dobry biorąc pod uwagę, że to jest pierwszy mecz o stawkę w sezonie. Pozostaje mały niedosyt, bo można było wygrać ten mecz różnicą dwóch bramek ale i tak jest bardzo dobrze. Większość kibiców brała by taki wynik w ciemno przed meczem.

odpowiedz
Szymon - 07.07.2021 / 21:32, *.tailcarve.us

Szczerze myślałem przed meczem że może to źle się skończyć. No to parę spostrzeżeń po zakończonym meczu.
Legia
Szybkie otwarcie meczu i kontrola I połowy z podwyższeniem wyniku aż do 46 minuty. II połowa to słabe wejście w nią ale, 3 bramka pozwoliła wrócić do kontroli nad meczem. Niestety Bodo strzela na dwa i robi sie lekka nerwówka, ale czerwień dla norwega praktycznie zamknęła mecz. Można było dobić ale treneiro tak zamieszał składem aby dojechać do końca. Trzeba pochwalić Liqiego, Skibickiego no i nową armatę za ofensywę. W defensywie niestety Skiba i Mlade zawalili dwa gole. Skibe można rozgrzeszyć bo uczy sie gry na wahadle. Bardzo słabo Ślisz tyle strat i to w bardzo nerwalgicznych miejscach na boisku . Hołownia też słabo ale ratuje go udany wślizg. Kapustka ok grał strzelał i było go widać. Barubar coś obronił coś puścił ale dał rade. Oddzielny rozdział Mlade - fustrat i te machanie gałęziami to znak firmowy. DO tego w obronie tragedia i ta głupota z żółtkiem.
Bodo
Diabeł nie taki straszny i mecz w ich wykonaniu potwierdza wyniki w lidze. Bez pomysłu na grę. Mieli grać kombinacyjnie po ziemi , a tu kilka podań i wrzutki. W sumie nie nasz problem, bo jak w Warszawie Legia zaatakuje to może Bodo posrać się i to zdrowo.
Sędziowanie.
Widać że błazna dali, fauli ze sto , kartek jak na lekarstwo. Jakby Var był to latał by do budy jak ze sraczką. A mecz to trwałby ze 120 minut.
Generalnie autostrada do awansu. I tak trzymać

odpowiedz
XXX - 07.07.2021 / 23:24, *.50.21

@Szymon:
co do Kapustki, to owszem z przodu nieźle to wyglądało, ale niestety "pressing" i gra z tyłu kiepsko, zbyt często odpuszczał krycie przeciwnika, a po stratach nie starał się walczyć o piłkę - zobacz co robił Luqi - ten ganiał cały mecz ile sił w płucach i z przodu i z tyłu,
Slisz dzisiaj tragedia mnóstwo strat, potrzeba solidnego gracza na to miejsce, z mocnym i rywalami będzie problem, Mladenović jak zwykle tylko lewa noga, nauczyłby się czasem zagrać coś prawą i przypomniałby sobie, że z gry w obronie nikt go nie zwolnił

odpowiedz
floyd - 07.07.2021 / 21:28, *.chello.pl

Ten mecz mocno przypominał sparing za klaufurica, bodaj z jakaś rumuńska drużyna, wygrany 5:3. Radosna ofensywa i defensywa. Myśle, ze będzie dobrze, obrona okrzepnie a o atak nie musimy się martwić. Tylko ten Wieteska….

odpowiedz
Markus Merk - 08.07.2021 / 01:51, *.play-internet.pl

@floyd: Wieteska dobry mecz.

odpowiedz
eLpolo - 07.07.2021 / 21:25, *.centertel.pl

Widać było brak rytmu meczowego, sztuczna nawierzchnia kilka razy wprowadzała w błąd. Będzie jeszcze lepiej u nas:) Brawo Legio !

odpowiedz
ZIBI - 07.07.2021 / 21:22, *.t-mobile.pl

Jeśli Artur i spółka na Mazowieckiej nie zmarnują Emriego to będzie najwyższy transfer z Legii. Po prostu Kozak Super.

odpowiedz
RMFC - 07.07.2021 / 21:16, *.orange.pl

Bardzo dobry wynik jak na początek sezonu, pierwszy mecz o stawkę wygrany choć bramki trochę głupio stracone. Widać że Emreli to bardzo dobry napastnik, biegający, walczący i skuteczny. Z dobrej strony pokazał się Skibicki. Oby tak dalej a w tym sezonie wreszcie zobaczymy Legię w grupie któregoś z pucharów, oby w Lidze Mistrzów

odpowiedz
olew - 07.07.2021 / 21:13, *.vectranet.pl

Niezły meczyk, drwale byli wyjątkowo zdeterminowani, ale to tylko drwale, technicznie i umysłowo odstawali od nas okrutnie. Fajny ten Azer, świetni: Skibicki, Luqui, Kapustka i Lopez. Reszta grała nieźle. Nie sądziłem, że stracimy aż dwie bramki, ale nie ma co narzekać skoro trzy-dwa. U nas drwale trochę się przestraszą (stadionu, dopingu, no cywilizacji po prostu) i ich skaleczymy.

odpowiedz
floyd - 07.07.2021 / 21:20, *.chello.pl

@olew: mam podobne odczucia. Nie wierze, ze u nas strzela choć jedna bramkę. Pozdro

odpowiedz
juhas - 07.07.2021 / 21:12, *.tpnet.pl

Ten Emreli to git gościu coś czuje że on długo w Legii nie pogra obym się mylił juhas

odpowiedz
Miodek amatorek - 07.07.2021 / 21:10, *.com.pl

Frajersko stracone bramki

odpowiedz
ajg - 07.07.2021 / 21:09, *.chello.pl

Wydaje mi się,że na tej stronie najwięcej jest wrogów Legii !
Co by się nie stało,to krytykują.
Obrzydliwość !!!
A odnośnie meczu to trzeba podkreślić,że pierwszy raz od czasów Berga Legia jest nieżle przygotowana do pierwszych meczów.Widać rękę trenera,bo bez względu na płaczków,krytykantów i innych fałszywców to Michniewicz zna się na swojej robocie!

odpowiedz
Cypis - 07.07.2021 / 21:02, *.centertel.pl

Bravo Legia! Oby tak dalej nie ma co marudzić

odpowiedz
Ibor - 07.07.2021 / 20:43, *.play-internet.pl

Gdzie teraz są Ci wszyscy wróżący przegrana Legii ?
Co odezwiecie się przed rewanżem ?

odpowiedz
Jestem - 07.07.2021 / 20:57, *.play-internet.pl

@Ibor: Jestem i nie pękam.Boruc jak Nie(Szczęsny).Wynik sprawą otwartą.Poczyli się jak Francuzi z Szwajcaria.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 07.07.2021 / 22:04, *.plus.pl

@Jestem: pękasz

odpowiedz
Legionistaaa - 07.07.2021 / 20:39, *.tpnet.pl

Obrona do wymiany to co robią Jędza z Wieteską woła o pomstę do nieba przegrają nam nie jeden mecz

odpowiedz
Darek - 07.07.2021 / 20:34, *.t-ipconnect.de

Gratuluję zwyciestwa.Miło się zaskoczyłem.
Gra bardzo defensywna nawet w końcówce gdy graliśmy z przewagą jednego zawodnika. Odpuszczone krycie przy obu dośrodkowaniach przy straconych golach.Mogliśmy wygrać to wyżej.
Czekamy na rewanż.

odpowiedz
bie/L/sko - 07.07.2021 / 21:07, *.master.pl

@Darek : Lepiej się ogląda mecz z wiarą w zwycięstwo, aniżeli z góry zakładać porażkę. To jest ten zdrowy rozsądek. Pozdrawiam

odpowiedz
atmosferić - 07.07.2021 / 20:29, *.orange.pl

Dziwne ze bodo nie wyciagnelo wnoiskow ze na kazdy polski zespol wystarczy wrzutka w pole karne - dzis tylko 2 i 2 gole. Gdyby palowali nonstop te wrzutki to by wygrali bo wieteska i jedza nie umieja bronic. Na szczescie bodo sfrajerzyli.

odpowiedz
Sebo(L) - 07.07.2021 / 20:36, *.master.pl

@atmosferić: zmień dilera

odpowiedz
Ambruzzo - 07.07.2021 / 20:39, *.plus.pl

@atmosferić: Proponuję maścią na ból doopy wysmarować też oczy podobno pomaga

odpowiedz
Ortola - 07.07.2021 / 21:05, *.play-internet.pl

@Ambruzzo: Ale on ma racje pacany

odpowiedz
Pns - 07.07.2021 / 20:27, *.centertel.pl

Hurkacz i legia obstawiona u buka-wygralem trzema miec wiare .MOCNO LEGIA !!

odpowiedz
Bolo - 07.07.2021 / 20:26, *.centertel.pl

Czesław stworzył maszynę do wygrywania

odpowiedz
Dedi - 07.07.2021 / 20:23, *.plus.pl

Jak ja się cieszę że Legia nareszcie pogoniła dobrego rywala na wyjeździe !!! Wrota do raju się powoli otwierają ???????????? Legio ma jak ty mi dziś zaimponowałaś !! Poprawić tylko krycie gości przy górnych piłkach.
Panie Miodek tego Pernambuco widział bym u nas bierzemy go !! Legio rewanż tylko formalnością mamy dwie bramki przewagi

odpowiedz
Majkel - 07.07.2021 / 20:32, *.plus.pl

@Dedi:
UEFA zrezygnowała z kryterium bramek wyjazdowych :)

odpowiedz
atmosferić - 07.07.2021 / 20:32, *.orange.pl

@Dedi: dobrzy to oni byli rok temu - teraz z tej druzyny sa zgliszcza - 3 najlepszycj strzelcow wyprzedanych - 2 najlepszych skrzydlowych kontuzjowanych i super lewy obronca z kontuzja uda w 1 polowie... a i tak tylko 3-2... zenujacy wynik - a zwlaszcza postawa w 11 na 10.

Polskie zespoly to mentalne DNO.

odpowiedz
Sebo(L) - 07.07.2021 / 20:33, *.master.pl

@Dedi: 2 bramki? Inny mecz oglądałeś? Mi się wydawało,że wygraliśmy 3:2 a nie 4:2.

odpowiedz
Dedi - 07.07.2021 / 20:34, *.plus.pl

@Majkel:
Ah sorry ziomek zapomniałem o tym.
Ale i tak jest ok..oni są bardzo średni
bynajmniej w tym sezonie. L

odpowiedz
Dedi - 07.07.2021 / 20:36, *.plus.pl

@Sebo(L):
Zapomniałem zupełnie że już te bramki podwójne na wyjeździe się nie liczą ;)
Ale jest ok tak czy tak super wynik.
Przy Łazienkowskiej nie damy im miejsca.

odpowiedz
JACUNHO - 07.07.2021 / 21:27, *.kampinostelco.pl

@Dedi:
Od kiedy bramki strzelone na wyjeździe liczone podwójnie? Jeżeli strzelili dwie, to były liczone dwie a nie cztery.
W dwumeczu przy równej ilości zdobytych goli liczono kto więcej strzelił na wyjeździe
Nigdy żadne bramki nie były liczone podwójnie

odpowiedz
JACUNHO - 07.07.2021 / 22:19, *.kampinostelco.pl

@Dedi:
Już raz kibice wywarli presję na zatrudnienie Chukwu. Też miał być taki super grajkiem i nie zapominajmy jak to się skończyło

odpowiedz
atmosferić - 07.07.2021 / 20:22, *.orange.pl

Żenujaca postawa Legii - rywal byl wyraznie do rozgromienia dzis - ewidentnie pod forma i bez najlepszych skrzydlowych dodatkowo super lewy obronca wypada z kontuzja w 1 polowie.

A co robi Legia ? daje sobie wbic 2 gole i praktycznie sprawa awansu otwarta.

Tchorzostwotaktyczne w tupowo Polskim kunktatorskim minimalistycznym stylu.

Dodakowo graja w 11 na 10 i Bodo ma onicjatywe i pilke.

Nienawidze polskiej mentalnosci i polskiej pilki - rzygac sie chce.

Z taka mentalnoscia sie nie da wejsc dl LM

odpowiedz
kermit - 07.07.2021 / 20:25, *.chello.pl

@atmosferić: idz się kolego wysikać. Ciśnienie Ci opadnie.

odpowiedz
B - 07.07.2021 / 20:26, *.master.pl

@atmosferić: powtórzę ty tak od siebie, czy na czyjąś polecenie tak piszesz

odpowiedz
Dedi - 07.07.2021 / 20:29, *.plus.pl

@B: Bo to nie jest kibic naszej L
jest zadowolony jak przegrywamy...
Niech pisze te wypociny... Boli Legia.

odpowiedz
atmosferić - 07.07.2021 / 20:39, *.orange.pl

@B: Od siebie bo tu mozna bylo walnac 5/6 goli nie 3 - obrona bodo jestmega slaba. Jestem fanem Legii i jestem wsciekly nie z wyniku a z postawy Legii. Ogladam tez inne ligi i widze zupelnie inne podejscie taktycz e i mentalne - chce ogladac ofensywny futbol i odwazny a nie jakies kunktatorskie gowno. Caly zespol obsrany przed i w szesnastce. Wlasnie przez to cofa ie sie padly 2 bramki bodo - nie mieli zadnych argumentow kombinacyjnie czli w tym w czym sa najlepsi i nagle strzelaja nam z ...wrzutek. Brak słów...

odpowiedz
B - 07.07.2021 / 20:49, *.master.pl

@atmosferić: zamiast 5/6 goli , ty raz się walnij w łeb

odpowiedz
B - 07.07.2021 / 20:59, *.master.pl

@Dedi: ciekawe do której rundy z tymi bredniami wytrzyma? Pozdrawiam

odpowiedz
Dedi - 08.07.2021 / 00:36, *.plus.pl

@B: Zawsze będzie krytykował obojętnie co..

odpowiedz
singspiel - 07.07.2021 / 20:21, *.centertel.pl

jest dobra wiadomość dla frajerów, którzy jarali się dobrym kursem na Bodo. podobno będą zbierane paczki dla was. cieple ubrania, ryż, konserwy. zima nie będzie taka zła

odpowiedz
Lolo - 07.07.2021 / 20:14, *.mm.pl

Do znawców - czy jak przegramy za tydzień np: 0:1 lub 1:2 to będzie dogrywka?

odpowiedz
filand - 07.07.2021 / 20:18, *.t-mobile.pl

@Lolo:
Bramki strzelone na wyjeździe nie liczą się podwójnie. Bodo aby wyeliminować Legię musi wygrać 2 bramkami...

odpowiedz
R - 07.07.2021 / 20:23, *.vectranet.pl

@Lolo: tak

odpowiedz
Dedi - 07.07.2021 / 20:28, *.plus.pl

@Lolo: jak by prowadzili 1:0 to wtedy jesy dogrywka bo mamy remis w dwumeczu.
Ale tak nie będzie nic nie strzelą przy Łazienkowskiej.

odpowiedz
Kibic - 07.07.2021 / 20:12, *.centertel.pl

Brawo MISTRZ POLSKI. Zwycięstwo na trudnym stadionie ( sztuczna nawierzchnia ), jeszcze raz BRAWO dla EKIPY. Tak trzymać

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.07.2021 / 20:10, *.centertel.pl

Napisałem jakiś czas temu, że Emreli to może być lepsza wersja Nikolicia. I tak to wygląda, oby tak dalej. Gratulacje dla całej drużyny, ale równie duże dla Cześka. Właśnie tego brakowało - rozgryzanie rywali i taktyki. Szykuj Dariuszu nową umowę dla trenera i nie ma co się obrażać za to, że chce mieć jeszcze lepszy skład.

odpowiedz
Krzeszczu - 07.07.2021 / 20:14, *.bredband2.com

@Leśny Dziadek: Pelna zgoda. Emreli bardzo przypomina Nikolica, jak sie rusza, jak wykancza, jak sie zachowuje z pilka. Smiem twierdzic, po raz drugi, beda z niego ludzie. Oby tylko nie wpadl w samozachwyt, to bedzie to git napastnik. Nie nazekam, po prostu dobrze jemu, i co za tym idzie druzynie, zycze.

odpowiedz
Markus Merk - 07.07.2021 / 20:28, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: No przecież twierdziliście, że transfery Legii są z szamba i śmietnika. To już nie są?

odpowiedz
kermit - 07.07.2021 / 20:30, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: cholera, aż się boję, że Emreli będzie gwiazdą jednego sezonu i zostanie sprzedany wyżej ...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.07.2021 / 20:42, *.centertel.pl

@Markus Merk: Niektóre są kiepskie, inne nie. Nie jestem towarzyszem, więc nie pisz ,,twierdziliście,,. Ja tak nie napisałem. Staram się być obiektywny, a przede wszystkim trzymam kciuki za trenera i zespół. Do właściciela się na razie nie przekonałem.

odpowiedz
Dedi - 07.07.2021 / 21:03, *.plus.pl

@Leśny Dziadek:
Trener jest super Czesław to dla mnie Polska odmiana Czerczesowa. Widać że to jest gość twardy dowódca..Emreli sztos ,a Luqi zagrał super też oby został w Warszawie jeszcze długo. L

odpowiedz
Cypis - 07.07.2021 / 20:10, *.centertel.pl

Bravo Legia! Oby tak dalej nie ma co marudzić

odpowiedz
KibicL - 07.07.2021 / 20:03, *.net.pl

Wygraliśmy, graliśmy tak jak to zakładali, a tu jeszcze się narzekacze znajdą... ci za ludzie pozdro dla porządnych kibiców. Legia rządzi !!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.07.2021 / 20:00, *.petrotel.pl

Nie takie straszne Bodo, ale 2 bramy wbili z niczego, więc nadal pewności awansu nie ma. Emreli, Luki, Skibicki i Martins na plus. Obrona kiepsko. Mimo, że przez cały mecz broniliśmy się autobusem w polu karnym straciliśmy dwie głupie bramki, z czego pierwsza to kryminał.

odpowiedz
Sebo(L) - 07.07.2021 / 20:27, *.master.pl

@vadisodjidjiaofoe: Pewności awansu nie byłoby nawet wtedy gdybyśmy wygrali i 5:0 bo przecież Bodo za tydzień nagle by się odrodziło. Bez przesadyzmów. Po 4 latach grania żenady,przegrywania z amatorami z Luksemburga, słabiakami z Mołdawii teraz wygrywamy z wymagającym przeciwnikiem,bo takim trzeba uznać mistrza Norwegii ale nadal widać wsród kibiców malkontenctwo.Mecz mogliśmy wygrać nawet 5:2 tyle,że rosyjski bramkarz Bodo wyczyniał cuda w bramce. Najważniejsze jest zwycięstwo,które przybliża Legię do 2 rundy. Własne trawiaste boisko i 15 tyś kibiców powinno sprzyjać za tydzień Legii.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.07.2021 / 21:13, *.centertel.pl

@Sebo(L): jasne, że zwycięstwo najważniejsze.

odpowiedz
Kane - 07.07.2021 / 19:59, *.play-internet.pl

Ta wygrana powinna być bardziej okazała żeby czasem na wyjezdzie Bodo nie przypomnialo sobie jak sie goli taki ogórków. Życze Legii awansu bo to polski klub, ale są mizerni i nie potrafią kontrolować spotkania.

odpowiedz
Dedi - 07.07.2021 / 20:31, *.plus.pl

@Kane:
Oni sami są ogórkami ich defensywa to śmiech powinniśmy ich ograć u nas również
w drugim meczu ale jeszcze bardziej okazale 3:0

odpowiedz
Krzeszczu - 07.07.2021 / 19:59, *.bredband2.com

To tak oficjalnie. Zeby nie bylo. Odszczekuje. Tak, serio, na powaznie, i z reka na sercu. ODSZCZEKUJE.
Emreli zrobil na na mnie bardzo dobre wrazenie, nie tylko za gole ale za calosc. W niecalym jednym meczu pokazal wiecej niz Rafa Lopez w dwoch sezonach. Jest to bardzo dobry prognostyk. Jesli gosciu bedzie gran na takim samym poziomie, i sie rozwijal, to smiem twierdzic ze bedzie to nasz najlepszy napastnik od czasow Nikolica.
Spokojnie mozemy sprzedac Tomka i cos zarobic. Nie z szydery, ale z szacunkiem, bo Tomek na szacunek zasluzyl.
Wiec, ODSZCZEKUJE. No. I Odszczekalem.

Ps: Srobo(L)ew, zadowolony?

odpowiedz
bie/L/sko - 07.07.2021 / 20:03, *.master.pl

@Krzeszczu: Witamy w gronie optymistów. A tak poważnie, bardzo dobre spotkanie jak na pierwszy mecz

odpowiedz
Siwy - 07.07.2021 / 20:08, *.sky.com

@Krzeszczu: Emreli przypomina Nikolicia na boisku a to dobrze wróży

odpowiedz
Farme(L) - 07.07.2021 / 20:10, *.virginm.net

@Krzeszczu: Mylić się ludzka rzecz, odszczekać nie każdy potrafi... szacunek!
Byle w miasto nie poszedł :) ale zanosi nam się na kocura :p

odpowiedz
Krzeszczu - 07.07.2021 / 20:17, *.bredband2.com

@Farme(L): Dzieki. Zawsze wychodzilem z zalozenia ze trzeba miec wlasnie zdanie i tego sie trzymac dopoki ktos cie nie przekona inaczej. I trzeba miec odwage, i troche pokory aby sie do bledu przyznac.
I zgadzam sie, Emreli moze byc mega grajkiem. Bardzo przypomina Nikolica. Jak dlugo ma kontrakt? Mam nadzieje ze minimum 3 lata.

odpowiedz
singspiel - 07.07.2021 / 20:23, *.centertel.pl

@Krzeszczu: jak widać, bez tych dwóch gwiazd, sprzedanych po udanym sezonie, Bodo już tak nie szaleje. to częste, jak drużyna znika robi dobry wynik. cieszy sie głównie księgowy

odpowiedz
kermit - 07.07.2021 / 20:27, *.chello.pl

@Krzeszczu: szacunek Panie Kolego za pokorę (odszczekanie).

odpowiedz
Krzeszczu - 07.07.2021 / 20:29, *.bredband2.com

@singspiel: Fakt, przypomina sie Lokomotiv Posnan :-) A tak bardziej serio, slyszalem ze sprzedali chyba 4, a dwoch bylo kontuzjowanych. Taka strata rozwalilaby kazda druzyne. Smiem twierdzic ze to za tydzien bedzie wlasnie ten powazny test.

odpowiedz
singspiel - 07.07.2021 / 20:39, *.centertel.pl

@Krzeszczu: z każdym tygodniem drużyna, która nie zaczęła ligi, powinna grać szybciej. martwią tylko stoperzy. o dziwo, legioniści biegali szybciej i lepiej rozgrywali

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.07.2021 / 21:27, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: i tak jesteś zakałą tego forum..

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.07.2021 / 22:20, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek : Autor tego forum zatrudnia trolli. Jesteś dupkiem. Spotkamy się i powiem ci to w twarz.

odpowiedz
Blitz - 07.07.2021 / 19:58, *.play-internet.pl

Skibicki dzisiaj największym plusem zaraz po Emrelim. Owszem, popełnił błędy, które kosztowały nas dwie bramki, ale odpłacił się dwoma asystami i nie zapominajmy, że to jego debiut w pucharach. To może być dla niego przełom w karierze. Bolą te głupie straty w środku pola i pod bramką, ale my dopiero wchodzimy w sezon więc trzeba cieszyć się wynikiem i z optymizmem zapatrywać się na rewanż

odpowiedz
Tommybielany - 07.07.2021 / 20:57, *.chello.pl

@Blitz: Skibicki bardziej pasuje na ofensywnego skrzydłowego niz wachadlo z zadaniami defensywnymi,bo tam ma braki jeszcze wyrazne ale jest mlody i moze w tym aspekcie sie poprawić.Ciąg na bramke ma ala Kuchy.

odpowiedz
Blitz - 07.07.2021 / 21:29, *.play-internet.pl

@Tommybielany: Trochę taki Jóźwiak. Do przodu nieźle, ale z tyłu braki. Tu już zobaczymy co Czesiu wymyśli, ale myślę, że będzie chciał go nauczyć grać na wahadle, bo innych alternatyw brak jak na razie. Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, że "Jura" odejdzie.

odpowiedz
Misiek75 - 07.07.2021 / 19:58, *.vectranet.pl

Ogólnie dobry mecz, taktycznie dobrze rozegrany, nie potrzebne błędy i stracone 2 bramki ale zwycięzców się nie osądza. Teraz rewanż u nas i mam nadzieję, że ich pojedziemy. Brawo.

odpowiedz
Kalarepa - 07.07.2021 / 19:58, *.play-internet.pl

No ten Emreli to sztos. Czuje ze gosc u nas dlugo nie pogra... na jesieni moze juz byc gdzies na zachodzie.

odpowiedz
Cinek - 07.07.2021 / 21:28, *.tpnet.pl

@Kalarepa: No niestety jestem tego samego zdania. Dlatego raczej jak zwykle będzie Ch...

odpowiedz
Monter - 07.07.2021 / 19:57, *.tpnet.pl

Wynik poszedł w świat, jest nadzieja na lepsze jutro.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.07.2021 / 19:57, *.chello.pl

Przewidywałem 3:1 dla nas. 3:2, też super! Tylko Legia!

odpowiedz
bie/L/sko - 07.07.2021 / 19:56, *.master.pl

Gratulacje. Pierwszy mecz, tak trzymać. Kol. Darek, zwyciężył zdrowy rozsądek!!! Szacun dla optymistów

odpowiedz
JACUNHO - 07.07.2021 / 19:55, *.kampinostelco.pl

Na pohybel niedowiarkom!!!

odpowiedz
filand - 07.07.2021 / 19:55, *.t-mobile.pl

Może i nie straszne,ale zamiast wygrać 5:1 walczyli o 2;3.
Poza tym liczba żółtych kartek...oby nie było Casus Bereszyńskiego.
To tyle. A teraz pompujcie balonik...

odpowiedz
Tommy - 07.07.2021 / 19:59, *.toneticgroup.pl

@filand : a ty wszędzie będziesz wpisywał ten sam tekst? Wygrali i to się liczy. Jakbyś grał w piłkę to byś wiedział że gra na sztucznej nawierzchni a gra na murawie to 2 różne rzeczy. Poza tym to był Legii pierwszy mecz a tamcie w środku sezonu

odpowiedz
singspiel - 07.07.2021 / 20:00, *.centertel.pl

@filand : jaki tam balonik. BODO straciło 2 najlepszych grajków, wiec Legia ich ograła. po co tak miauczysz?

odpowiedz
filand - 07.07.2021 / 20:10, *.t-mobile.pl

@Tommy:
Niestety Polski licencjonowani mistrzu świata. Od Legii wymagam. Od Ciebie nie muszę. Z pajacami nie dyskutuję bo to nie ma sensu.

odpowiedz
filand - 07.07.2021 / 20:13, *.t-mobile.pl

@singspiel:
Po pierwsze nie miauczę. Po drugie wejdź sobie na www.transfermarkt.pl i porównaj możliwości tych drużyn.
W tym sezonie nie ma bramek strzelonych na wyjeździe liczonych podwójnie.
Oby Legia za tydzień nie broniła rozpaczliwie skromnej zaliczki...

odpowiedz
singspiel - 08.07.2021 / 13:47, *.atman.pl

@filand : przestań bredzić. Legia jeszcze nie zaczęła sezonu, dlatego nie gra jeszcze na maksa. Będzie lepiej. Bez Jury i Pekharta, z przyuczonym na wahadle na szybko Skibickim. Dwa tygodnie temu na treningu było bodaj 12 piłkarzy z pola. Nasza obrona słabo, ale ich jest ze trzy razy gorsza - wiadomo - rządzą Nikita z Alfonsem. I przede wszystkim - kilku piłkarzy Legii prezentuje po prostu lepsze walory piłkarskie. W rewanżu Legia powinna sobie spokojnie poradzić

odpowiedz
Tommy - 08.07.2021 / 15:02, *.toneticgroup.pl

@filand : to nie gadaj sam do siebie

odpowiedz
piotr_zabki - 07.07.2021 / 19:54, *.jjs.pl

Gdzie jesteście płaczki?
Niewiarki
"Kibice" Legii

odpowiedz
Dedi - 07.07.2021 / 20:26, *.plus.pl

@piotr_zabki: Pochowali się bo wygraliśmy nie ma czego krytykować to i nie będzie dużo komentarzy.. i dobrze wolę fajną merytorykę
Pozdrawiam L

odpowiedz