Luquinhas i Mahir Emreli - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Bodø/Glimt

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za środowy pucharowy mecz w Bodo przyznaliście Mahirowi Emreliemu. Występ strzelca dwóch goli oceniliście na 5,3 w skali 1-6. Minimalnie niższą ocenę uzyskał Luquinhas - 5,2. Najniższe oceny trafiły do Slisza, Mladenovicia i Muciego - 3,1.

W sumie oceniało 1786 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,7.

Emreli 5,3
Luquinhas 5,2
Skibicki 4,3
Andre Martins 3,9
Boruc 3,8
Kapustka 3,8
Jędrzejczyk 3,7
Hołownia 3,4
Johansson 3,3
Wieteska 3,3
Rafael Lopes 3,2
Slisz 3,1
Mladenović 3,1
Muci 3,1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Sebikhe - 12.07.2021 / 22:32, *.sttb.pl

Takich Piłkarzy jak Emreli, Liquinias nam trzeba. Kapi też mam nadzieje jeszcze podwyższy loty, Jura oby został, bo jest kozak. Pekhart, mam wrażenie , że jak by stał w miejscu cały mecz też by strzelił bramkę, chociaż na boisku równo zapier...la. Jeszcze jak Mladen jak zacznie przypominać sobie jak zapier...ł wcześniej to będzie git. Po raz pierwszy od dłuższego czasu moja wiara w Legie jest też uzasadniona dobrymi ruchami transferowymi. Oby dopisało szczęście i Licznik pudla i awansowali do Ligi Misiów !!!!

odpowiedz
Sied(L0ce - 12.07.2021 / 15:43, *.com.pl

Skibicki zawalił 2 bramki, oglądaliście mecz ?

odpowiedz
DoRedakcji - 11.07.2021 / 06:57, *.187.96

Kto zdobył w historii najlepszy wyniki i za jaki mecz?

odpowiedz
Fa(L)enica - 11.07.2021 / 00:20, *.chello.pl

Oby tylko Michniewicz nie trzymał go na ławie bo pekhart musi grać... oczywiście mowa o Emrelim mowa

odpowiedz
R - 11.07.2021 / 04:11, *.chello.pl

@Fa(L)enica: oby na boisku, ew ławce ale nie w klubach jak SEN dziś

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 10.07.2021 / 19:20, *.plus.pl

Gdzie są teraz malkontenci z przed kilku tygodni. Pisałem, że Emreli wciągnie tę ligę nosem, w pucharach pewnie też da rade. Myślę, że na wiosnę już go u nas nie będzie.

odpowiedz
buhaha - 10.07.2021 / 19:51, *..

@PiotrŻo(L)iborz: Japa kapciu! Po jednym meczu to Zjawiński i Paluchowski według ciebie, lamusie, by byli już w reprezentacji?

odpowiedz
kabojas - 10.07.2021 / 20:42, *.inetia.pl

@buhaha: A po co od razu obrażać?? Ty Legionista??

odpowiedz
heheszki - 10.07.2021 / 20:45, *.orange.pl

@buhaha: Wyjmij kij z dupy to po pierwsze. Po drugie nie chodzi o to ,że strzelił 2 bramki. Ktoś kto część życia spędził na boisku nieważne na jakim poziomie ligowym potrafi ocenić zawodnika , po balansie ciała tego jak zachowuje się z piłką przy nodze, bądź jak porusza się po boisku bez piłki.
Ty całe życie popijałeś wódkę browarem i jedyne czego się nauczyłeś to ubliżać bez powodu innym. Nie pozdrawiam

odpowiedz
Szczęś(L)iwice - 10.07.2021 / 20:53, *.t-mobile.pl

@heheszki: Amen Bracie

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 10.07.2021 / 21:50, *.play-internet.pl

@buhaha: jak masz problem to możemy się spotkać frajerze. Zrobię ci takiego kapcia z gęby, że cie mamusia nie pozna.

odpowiedz
Luk - 10.07.2021 / 23:00, *.vectranet.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Bardziej od buraków typu buhaha nie trawię internetowych napinaczy jak ty.

odpowiedz
buhaha - 10.07.2021 / 23:25, *..

@PiotrŻo(L)iborz: nie pajacuj, bo cię tak dojadę, że aż cię chłopak rzuci parówo.

odpowiedz
Arek - 10.07.2021 / 23:31, *.tpnet.pl

@PiotrŻo(L)iborz: póki co, to jeszcze nic nie wciągnął. Tym bardziej, że zagrał dopiero pierwszy oficjalny mecz. Z tym, że pokazał się konkretnie w tym meczu i to fakt niezaprzeczalny. Ale do wciągania to jeszcze trochę. Ja po meczu napisałem, że kozak i dalej tak uważam. Ale spokojnie, spokojnie.

odpowiedz
Kamień - 11.07.2021 / 09:04, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz: też takuważałem po transferze, jego liczby mówiły same za siebie i to w lidze silniejszej niż nasza, co przyznaje z bólem serca

odpowiedz
Heniek - 11.07.2021 / 15:28, *.chello.pl

@buhaha: No to zapraszam niunia. Gdzie mam podjechać?

odpowiedz
L - 12.07.2021 / 12:28, *.t-mobile.pl

@ Heniek: pewnie do Wronek.

odpowiedz