Bartosz Frankowski - fot. Woytek / Legionisci.com

Mecz z Bodø/Glimt bez VAR-u

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środowym spotkaniu Bodo/Glimt - Legia nie będzie wykorzystana technologia VAR. Spotkanie w Norwegii poprowadzą arbitrzy z Albanii. Głównym będzie Juxhin Xhaja, a na liniach pomagać mu będą Denis Rexha i Dojando Myftari. Arbitrem technicznym jest Olsid Ferataj.

Zgodnie z regulaminem UEFA co do zasady w rozgrywkach pucharowych VAR może być użyty dopiero od fazy play-off (4. runda eliminacji). UEFA zastrzegła sobie, że może zdecydować o użyciu tej technologii w wybranych spotkaniach.

Mecz Bodø/Glimt - Legia Warszawa odbędzie się w środę, 7 lipca o godzinie 18:00. Transmisję ze spotkania będzie można śledzić na TVP Sport oraz w internecie na sport.tvp.pl. My zapraszamy na naszą tekstową RELACJĘ LIVE! na live.legionisci.com.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Szymon - 07.07.2021 / 08:47, *.chello.pl

Brak Varu to czuje że nam duże uratuje

odpowiedz
L-viz - 06.07.2021 / 23:15, *.chello.pl

FUUUUUUUUUUUUUUUCK UEFA. Pier...ę tą piłkarską mafię!!! Nie będę ich wspierał i każdy kto się obudzi powinien tak zrobić, bo śmieją się prawilym kibicom w twarz na tych ich "tajemnych obradach". To jest taki "europejski, nowowczesny piłkarski poker".
Taka kasa, że na prawdę nie śniło się największym filozofom

odpowiedz
oLaf - 06.07.2021 / 14:13, *.vectranet.pl

VAR powinien być w każdym meczu!!! Jak Norwegów nie stać na VAR to niech grają z niedźwiedziami czy pingwinami a nie w LM !!!

Akurat nie podejrzewam Norwegów o łapówki czy coś ale jakby mecz był w Turcji czy Rosji to na 90% sędziowie dostaliby łapówki i nas przekręcili!!!

odpowiedz
Zielarski - 06.07.2021 / 13:29, *.co.uk

Nie ma varu w eliminacjach co by się przypadkiem ktoś nie wygodny wślizgnąć nie próbował. łułefa robi co chce i jak chce i nic im nie zrobisz

odpowiedz
123 - 06.07.2021 / 13:02, *.chello.pl

Czesław wpusci naszego albanskiego Messiego i wynik bedzie ok. Nie mowiac juz o gosciach w czarnych kubraczkach.

odpowiedz
Dżonny - 06.07.2021 / 12:26, *.plus.pl

pokazywanie Frankowskiego przy telewizorku VAR pachnie drobnym sarkazmem

odpowiedz
LM - 06.07.2021 / 11:58, *.tpnet.pl

No i masz ci los !!

odpowiedz
grzesiek - 06.07.2021 / 10:43, *.centertel.pl

I co nam z tego varu jak sedziowie beda chcieli kogos wydymac to i tak wydymaja. Ogladalem tej zimy polska lige koszykowki i co tam sie wyprawia to wola o pomste do nieba . W pilce noznej te pomylki sedziow nie sa tak widoczne. A koszykowce ciagle sa faule i widac tam jak na dłoni jak sie drukuje mecze

odpowiedz
alach jebbar - 06.07.2021 / 12:06, *.net.pl

@grzesiek: grajmy dalej u buka hahahah

odpowiedz
UEFA = MAFIA - 06.07.2021 / 10:09, *.inetia.pl

Wszystko zrobią żeby nas przekręcić.

odpowiedz
Legion - 06.07.2021 / 10:14, *.centertel.pl

@UEFA = MAFIA:
Nie pomyślałeś, że trochę wstyd pisać takie rzeczy przed pierwsza rundą eliminacji?

odpowiedz
Nieznany - 06.07.2021 / 10:25, *..

@Legion: Sport to rywalizacja - rywalizacja ma to do siebie, że każdy na starcie, niezależnie od swojego poziomu ma równe szanse. Zastrzeganie, że VAR będzie używany w wybranych spotkaniach nieco wypacza tę teorię... Moim zdaniem albo VAR w każdym meczu eliminacyjnym albo w żadnym. Oczywiście może to działać zarówno na naszą korzyść, jak i na korzyść drużyny przeciwnej. Napisałbym, że to wstyd dla UEFA, ale ta organizacja niżej upaść nie może. Pozdrawiam i życzę nam wszystkim dobrego Wtorku i jeszcze lepszej Środy!

odpowiedz
Sobo(L) ew - 06.07.2021 / 10:50, *.centertel.pl

@Legion: ale czego tu się wstydzić? Trzeba mówić otwarcie co w tym burdelu się wyczynia, od lat dla nich liczy się tylko kasa i nic więcej, za nic mają sport.,, Założycieli Super Ligi chcieli wystraszyć i ukarać finansowo jak i wykluczeniem z LM i ci co się wystraszyli to zrezygnowali. uefa=mafia

odpowiedz