Raków Częstochowa na wyjazdowym meczu z Legią we wrześniu 2019 roku - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Kibice Rakowa przyjadą autokarami na mecz o Superpuchar

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Rakowa Częstochowa przyjadą autokarami do Warszawy na mecz o Superpuchar Polski z Legią, który rozegrany zostanie w sobotę, 17 lipca o godzinie 20:00. Przyjezdni będą mieli okazjonalne koszulki, a za przejazd w obie strony - bilet na mecz i wspomniany "gadżet" - zapłacą 130 złotych. Będzie to druga wizyta Rakowa w ostatnim czasie w sektorze gości.

W lutym tego roku częstochowianie, pomimo meczu rozgrywanego bez udziału publiczności (obostrzenia covidowe), dotarli w okolice stadionu Legii w kilkadziesiąt osób, skąd zawróciła ich policja. We wrześniu 2019 roku Raków pojawił się w sektorze gości przy Ł3 w 646 osób i z czterema flagami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
c u L t - 09.07.2021 / 00:50, *.248.42

Dopuki jest Papszun trenerem Rakowa to szacun i zero bydła panowie,człowiek ktòry wprowadził ich z 3 ligi na salony ,wicemistrz i puchar to tylko super trener mistrz!pozdro trenerze! wice mistrza!

odpowiedz
Artec - 09.07.2021 / 22:33, *.chello.pl

@c u L t: Marek Papszun Polski Jurgen Klopp

odpowiedz
Arek - 08.07.2021 / 23:17, *.tpnet.pl

A niech przyjeżdżają. Będzie w końcu normalnie.

odpowiedz
FanL - 08.07.2021 / 19:29, *.net.pl

No i fajnie że przyjadą. Legia Mistrz.

odpowiedz
medalik - 08.07.2021 / 19:09, *.chello.pl

To ja Wam jeszcze powiem , że póki Rakowa nie było w ekstraklasie , to większość po cichu życzyła mistrzostwa Legii

odpowiedz
floyd - 08.07.2021 / 19:22, *.chello.pl

@medalik: W tym sezonie może być z Wami ciężko, nie zdziwię się jak znowu będziecie nam deptać po piętach:) a nie chcecie się czasem wymienić na właściciela, Darek taki fajny, amerykański ;) PS. Kiedyś na widzewie wisiała szmata z napisem Częstochowa, czcionka stylizowana na elektroniczny napis, mozesz nawinąć skąd się tam wzięła? Wiem ze zgody z nimi nigdy nie było.

odpowiedz
medalik - 08.07.2021 / 19:40, *.chello.pl

@floyd: Darka nie chcemy . Flaga wisiała bo z Częstochowskiej dzielnicy Północ jeździło kilka osób na żydzew , już ich nie ma a flaga podobno jest dalej i podobno co jakiś czas ją wieszają

odpowiedz
floyd - 08.07.2021 / 23:01, *.chello.pl

@medalik: Zdaje się, że wisiała na meczu ze Skrą, ale pewien nie jestem. dzięki za inf, pozdr

odpowiedz
Tomek - 09.07.2021 / 07:42, *.113.189

@floyd: Nie będzie ciężko. Raków w tym sezonie będzie kopał się w środku tabeli. Tak to już w naszej lidze jest, że co sezon jest jakaś drużyna, która robi nieoczekiwany wynik, wszystkich zaskakuje pozytywnie, a następny sezon nie jest już taki udany.

odpowiedz
ja 1916 - 09.07.2021 / 09:00, *.vectranet.pl

@Tomek:
Patrząc na ostatnie kilka sezonów Rakowa i budowanie tej drużyny, to wydaje się że jest to obecnie stabilna drużyna i druga siła naszej ligi.
Bardzo bym się zdziwił gdyby nie walczyli o mistrza w tym roku.
Też życzę vice mistrza i finału PP ;)

odpowiedz
Alan - 09.07.2021 / 17:32, *.t-mobile.pl

@floyd:
Twoje pytanie rozwaliło na łopatki, a wiesz ze od lat 90 albo i dłużej są dwie flagi wspomnianego juz widzewa , Warszawa i red bull warszawa..... I czy to znaczy że mamy z nim zgodę?

odpowiedz
floyd - 09.07.2021 / 21:27, *.chello.pl

@Alan: A my mamy flagę Paka z grodu Kraka, No i co? Przecież napisałem ze wiem ze zgody nigdy nie mieli, wiec o czym ty gęgasz?

odpowiedz
Medalik - 18.07.2021 / 10:58, *.64.104

@Tomek: He he he, a miało być tak pięknie i sen o Warszawie....

odpowiedz
Smol - 08.07.2021 / 16:16, *.centertel.pl

Nic na nich nie zaśpiewam,kiedyś w drodze na mecz z ruchem w Częstochowie mieliśmy stopa na szamanko, kilku chłopaków z Rakowa razam z nami pośpiwało na widzew a potem na motorach do rogatek Częstochowy nas odprowadzili.

odpowiedz
Chyła - 08.07.2021 / 16:32, *.centertel.pl

@Smol: może zgodę zawiażesz

odpowiedz
(L)egia - 08.07.2021 / 17:48, *.242.213

@Smol: Wzruszyła mnie do łez ta historia.

odpowiedz
Smil - 08.07.2021 / 19:16, *.centertel.pl

@Chyła: A moze pojezdzisz na wyjazdy to bedziesz mial o czy napisac. Najcenniesze jest to co przed toba ale pamietasz to co za toba. Naucz sie tego i zapamietaj.pozdro

odpowiedz
floyd - 08.07.2021 / 19:24, *.chello.pl

@(L)egia: widać, ze najdalej na wyjeździe to byłeś u matki po słoiki. Takie drobnostki się pamięta, tak się kiedyś zawiązywały zgody by the way, ale na stadionowych oprawcach nie napiszo to nie wiesz

odpowiedz
butla - 08.07.2021 / 23:38, *.t-mobile.pl

@Chyła: Tak to kiedyś działało. Bez kalkulacji, interesików, fejsbuków, etc. Ktoś podrzucił kanapki czy podszedł z winiaczem i szło ;)

odpowiedz
(L)egia - 09.07.2021 / 12:38, *.virginm.net

@floyd: Opowiem tą historię na stadionowych oprawcach. Może stanę się sławny?

odpowiedz
floyd - 09.07.2021 / 21:05, *.chello.pl

@(L)egia: nie wiem czy sławny, ale mądrzejszy na pewno nie.

odpowiedz
olew - 08.07.2021 / 15:10, *.vectranet.pl

To są wielkie dni dla Rakowa. Zasłużyli, żeby z nami pograć. Szanujmy naszych przeciwników, bo dołując ich sramy pod siebie. Wiele to oni u nas nie ugrają, mimo swoich "Wielkich Dni", ale bycie skaleczonym przez Legię - ma swoją wartość. Zapraszamy autokary i kiboli Rakowa !

odpowiedz
floyd - 08.07.2021 / 14:42, *.t-mobile.pl

Proponuje dać sobie spokoj z obrażaniem RKS, fajna, konkretna i honorowa ekipa, poza tym mająca dobre stosunki z Zagłębiem. Rok temu wrzutow nie było bo była rocznica Powstania, mam nadzieje ze w tym roku będzie podobnie. Mamy w tej śmiesznej lidze wystarczająco dużo paparuchow do obrażania :)

odpowiedz
Meteor - 08.07.2021 / 15:59, *.plus.pl

@floyd: Rocznica była i owszem - ale 1 września ;) , ale faktycznie jakiejś tam wielkiej wrogości do nich nikt raczej nie miał. Staruch na poczatku meczu żartobliwie mówił : dajcie się im wyszumieć, zaraz ich już nie będzie słychać :)

odpowiedz
Majster od tapet - 08.07.2021 / 14:17, *.play-internet.pl

Fiesta, Fiesta, Fiesta, Americana, Raków to ku**a w du*ę je*ana...

odpowiedz
Student_L - 09.07.2021 / 00:10, *.t-mobile.pl

@Majster od tapet: buc...

odpowiedz
Alan - 08.07.2021 / 12:25, *.t-mobile.pl

Jedyna ekipą którym 'niestraszny' Covid i jeździła zawsze i wszędzie, jak dla Mnie wielki szacun za to.

odpowiedz
kabojas - 08.07.2021 / 12:23, *.inetia.pl

Co się śpiewa na raków?

odpowiedz
Tomek - 08.07.2021 / 12:24, *.113.189

@kabojas: Kiedy ranne wstają zorze...

odpowiedz
Luk - 08.07.2021 / 12:55, *.centertel.pl

@kabojas: w Rakowie mają wodogłowie :)

odpowiedz
Hautausmaa - 08.07.2021 / 12:59, *.tpnet.pl

@kabojas: Raków! Raków! Gorszy jest niż Kraków!
Kibice Rakowa... liżą innym rowa!

odpowiedz
Meteor - 08.07.2021 / 13:03, *.plus.pl

@kabojas: Jak byli ostatnio na oficjalnym wyjeździe, jak na zdjeciu widać - to w sumie nic na nich specjalnie nie śpiewalismy :D

odpowiedz
(L) - 08.07.2021 / 13:19, *.orange.pl

@kabojas: Od Sopotu do Krakowa nikt nie lubi Rakowa !!Sialala sialala ooooo sialala sialala ooooo

odpowiedz
Władeczek - 08.07.2021 / 13:24, *.netfala.pl

@kabojas: kks kks kks to raków faken ku.wa jest!

odpowiedz
:) - 08.07.2021 / 15:35, *.chello.pl

@(L) : hehe dobre

odpowiedz
Prazanin - 08.07.2021 / 16:03, *.plus.pl

@kabojas: Nic się nie śpiewa. Ekipa która wyplenila Widzew w swoim mieście zasługuje na szacunek......

odpowiedz
anadrzewach - 08.07.2021 / 16:18, *.orange.pl

@Prazanin: Wisla Plock tez wyplenila u siebie Widzew a jakos sie spiewa :D

odpowiedz
Prazanin - 08.07.2021 / 18:53, *.plus.pl

@anadrzewach: Tylko, że Raków się tak na nas nie spina...,

odpowiedz
Radek - 08.07.2021 / 21:32, *.prioritytelecom.net

@kabojas: był będzie jest Raków RkS

odpowiedz
Mchr - 10.07.2021 / 15:10, *.orange.pl

@Prazanin: Nikt nie pamięta powrotu z Gliwic kilka lat wstecz?

odpowiedz