Potencjalni rywale Legii: Flora bliżej awansu

Jeśli Legia Warszawa wyeliminuje w 1. rundzie el. Ligi Mistrzów zespół Bodø/Glimt, na kolejnym etapie rozgrywek zmierzy się ze zwycięzcą meczu Flora Tallin - Hibernians. W pierwszym spotkaniu lepsza okazała się drużyna z Estonii, która pokonała Maltańczyków na własnym stadionie 2-0. Pierwsza bramka padła dopiero w 75. minucie, a od 73. minuty goście grali w 10. Oba gole zdobył Rauno Sappinen. W zespole gospodarzy wystąpił były zawodnik Legii, Henrik Ojamaa.

FC Flora Tallin 2-0 (0-0) Hibernians FC
Rauno Sappinen 75, 89

Flora: 32. Matvei Igonen - 27. Michael Lilander, 24. Henrik Pürg, 2. Märten Kuusk, 4. Marco Lukka - 20. Sergei Zenjov, 28. Markus Soomets, 10. Martin Miller, 14. Konstantin Vassiljev, 8. Henrik Ojamaa - 11. Rauno Sappinen

Hibernians: 32. Nicholas Vella - 7. Ayrton Attard, 20. Andrei Aġius, 4. Leândro Almeida, 3. Ferdinando Apap - 13. Zachary Grech (89, 2. Timothy Desira), 18. Thaylor (77, 88. Wilfried Domoraud), 12. Dunstan Vella, 6. Sérgio Raphael - 8. Jake Grech, 10. Jurgen Degabriele (76, 23. Edafe Uzeh)

żółte kartki: Aġius, Apap, Sérgio Raphael (Hibernians)
czerwona kartka: Sérgio Raphael (73. minuta, Hibernians, za drugą żółtą)