REKLAMA
REKLAMA

Kursy na mecz

Norwegowie faworytem. Wysoki kurs na Legię!

Woytek - Wiadomość archiwalna

Według ekspertów Fortuny faworytem pierwszego meczu Bodø/Glimt - Legia są Norwegowie. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi aktualnie 2,16. Szanse na wygraną podopiecznych Czesława Michniewicza szacowane są po kursie 3,47.

BODØ/GLIMT - LEGIA
1 2.16 X 3.45 2 3.47

Kurs na to, że Mahir Emreli pokona bramkarza mistrza Norwegii ustalono na 2,80.

Szczegóły oferty na mecz Bodø/Glimt - Legia

Prosty bonus na start

Fortuna uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wygraną Legii w Bodø za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.