fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Przedmeczowy spacer legionistów

Woytek, źródło: Legionisci.com

W ramach aktywacji przed dzisiejszym meczem z Bodo/Glimt piłkarze Legii wybrali się na spacer ulicami 50-tysięcznego miasta. W porze meczu termometry mają wskazywać ok 19 stopni Celsjusza, ale możliwy jest deszcz.

Mecz Bodø/Glimt - Legia Warszawa odbędzie się w środę, 7 lipca o godzinie 18:00. Transmisję spotkania będzie można śledzić na TVP Sport oraz w internecie na sport.tvp.pl. My zapraszamy na naszą tekstową RELACJĘ LIVE! na live.legionisci.com.

fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
koneser polskiej piłki klubowej - 08.07.2021 / 01:49, *.52.135

zaje...a stylówka wieteska

odpowiedz
Korda - 07.07.2021 / 16:28, *.centertel.pl

Oby spacerkiem nie musieli wracać z Norwegii po rewanżu :-)

odpowiedz
Howard Sandum - 07.07.2021 / 16:12, *.lyse.net

I kveld blir det tap,Bodø Glimt eer i toppform!

odpowiedz
(L) - 07.07.2021 / 16:21, *.orange.pl

@Howard Sandum: Nie zesraj się XD

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.07.2021 / 16:24, *.petrotel.pl

@Howard Sandum: Bodos fiasko til tross for toppform

odpowiedz
Krzeszczu - 07.07.2021 / 16:45, *.bredband2.com

@Howard Sandum: Håller med dej. Bodö möter idag ett lag som är inget annat än en samling amatörer, med en amatör i ledningen. Utgången således kan bara vara ett, seger för "norska guttar". Men, hoppas på en fin tillställning och en fantastisk fotbollsmatch!

odpowiedz
Pacz - 07.07.2021 / 16:11, *.t-mobile.pl

Obyśmy po meczu powiedzieli: "to był spacerek". Do boju Legio!

odpowiedz
L56 - 07.07.2021 / 15:37, *.t-mobile.pl

W klapeczka to łatwo się potknąć.
I niezdolność do gry gotowa!

odpowiedz
Marian - 07.07.2021 / 15:32, *.virginm.net

A co tam Magiera pod hotelem stoii?

odpowiedz
LM - 07.07.2021 / 15:28, *.tpnet.pl

O przegranej niech nawet nie mysla !!

odpowiedz
Link 4 - 07.07.2021 / 15:03, *.mm.pl

Będzie wymówka jak przegrają.

odpowiedz
Władeczek - 07.07.2021 / 14:54, *.netfala.pl

Żeby tylko nóg nie potłukli na tych krzywych i śliskich ulicach faken jego mać!

odpowiedz
Maciora kwik kwik - 07.07.2021 / 15:09, *.com.pl

@Władeczek: dziś wygramy! dwie maciory do zera...

odpowiedz