Josip Juranović - fot. Woytek / Legionisci.com

Fiorentina zainteresowana Juranoviciem

Redakcja, źródło: tuttomercatoweb.com, 24sata.hr

Jak informują włoskie i chorwackie media, Fiorentina jest zainteresowana pozyskaniem Josipa Juranovicia. Portal tuttomercatoweb.com poinformował, że w ciągu najbliższych dni włoski zespół ma sfinalizować transfer Paula Liroli do Olympique Marsylia, a jego miejsce miałby zająć właśnie obrońca Legii Warszawa.

Z kolei według Chorwatów, trwają już rozmowy w sprawie sprowadzenia Juranovicia. Serwis 24sata.hr informuje, że zdobył potwierdzenie o zainteresowaniu zawodnikiem ze źródeł zbliżonych do zawodnika. Na razie jednak transfer nie jest jeszcze bliski finalizacji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (59)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 10.07.2021 / 08:23, *.orange.pl

Legia nie powinna blokować takich piłkarzy, ale powinna ich wysoko cenić. Powyżej 10mln to uczciwa cena.

odpowiedz
LALALALALALAAL - 08.07.2021 / 20:15, *.com.pl

do płaczków...zróbcie zrzutkę to nie trzeba będzie sprzedawać...proste
a tak poważnie...niestety nie stać nas na odrzucenie ofert na poziomie 4-5mln euro, klub musi mieć przychody...z czego ma je mieć? ze śmiesznej tv? z biletów? od sponsorów? to drobne, poważna piłka zaczyna się wyżej.

odpowiedz
bum - 08.07.2021 / 23:37, *.virginm.net

@LALALALALALAAL: z awansow do LM i LE powinny byc przychody... a nie z wyprzedazy . Czy wszystko stalo sie dla ciebie prostsze po moim komentarzu? Nie?
Wielkie kluby tak wlasnie funkcjonuja... europa to klucz do bogactwa na dluga mete....
Dareczek wybral inna droge. Taka w ktorej nie doklada i nie ryzykuje. Najwyzej sprzeda wyrozniajacego sie pilkarza badz dwoch i zasypie dziure i na waciki dla zony do jeszcze zostanie.
Jest chciwy i cwany... a Ty? I tacy jak Ty....PLACZKI... WYJMIJCIE 10 MLN, KUOCIE KLUB.... Wasze rozumowanie tu sie wlasnie konczy. I nie chce nikogo obrazic w ten sposob.
Pilkarski biznes jest dosyc prosty.... Zeby wyjac trzeba wlozyc. A nie do LE probowac sie dostac jaxiboyewem czy innym tanim gvilia. Pozdr

odpowiedz
tomiacab - 10.07.2021 / 02:07, *.centertel.pl

@LALALALALALAAL: po co ta zrzutka? -zeby pudel więcej do kiermany schował?

odpowiedz
robochłop - 08.07.2021 / 19:17, *.orange.pl

Jura to ma 25 lat, jest reprezentantem wicemistrza Świata i ma - uwaga dwa lata, tak , dwa lata kontraktu...to znaczy ,że mogą chcieć go wszyscy...lejce trzyma Legia...ps 400tys ojro płatne w ratach...majstersztyk!!!

odpowiedz
robert - 08.07.2021 / 18:57, *..

Legia oczekuję 3 mln i Miodek oddaje z pocałowaniem ręki

odpowiedz
wybitny_eskpert - 08.07.2021 / 14:46, *.inetia.pl

Rzucą 2-3mln euro, niezły kontrakt dla zawodnika i Miodek z pocałowaniem ręki przytuli cash. W zamian sprowadzą obrońcę z ligi azerskiej/ukraińskiej/drugiej portugalskiej (losowo).

odpowiedz
Zawisza - 08.07.2021 / 18:19, *.centertel.pl

@wybitny_eskpert: No, bo Juranovica ty sprowadziłeś :) z kolegami spod żabki.

odpowiedz
Zły Krasnolud - 10.07.2021 / 02:11, *.centertel.pl

@Zawisza: dariuszu zawisza mioduski!! skończ pan siedzieć za klawiturą i wez się za budowanie Legii na skalę oczekiwań. Naprawdę to słabe by podszywać się pod swoich zwlenników w necie. Do roboty pudlu się bierz!!!

odpowiedz
hektor - 08.07.2021 / 09:45, *.orange.pl

Jak ma odchodzić to brać za niego nie mniej jak 7 mln.

odpowiedz
Kieł - 08.07.2021 / 09:30, *.t-mobile.pl

Przecież on jest lepszy od takiego Modera. Więc trzeba zawołać konkretną kwotę.

odpowiedz
tomiacab - 08.07.2021 / 08:47, *.centertel.pl

rok w rok te same błędy, a ja co roku piszę tutaj jak nazywają się tacy ludzie jak miodek, którzy nie uczą się na błędach, tylko je powielają. Imbecyle. Po kiego wała było pozbywać się Vesovicia, nie będąc pewny zatrzymania Jury? Ciekaw jestem czy pudel potrafiłby umeblować mieszkanie. Podejrzewam ze miodek może w domu nie mieć ani jednego łóżak, ale za to posiadać ze trzy zmywarki do naczyń

odpowiedz
L - 08.07.2021 / 09:50, *.tpnet.pl

@tomiacab: ciekawe i trafne porównanie.

odpowiedz
bum - 08.07.2021 / 12:23, *.virginm.net

@tomiacab: Sprostuje Ci to....
On nie powiela bledow tylko powiela swoj zarobek.... Juz rozumiesz ten upor w jego poczynaniach??
Drugim sukcesem mioduskiego jestes Ty i myslacy tak jak Ty... dzieki temu moze krecic swoje legalne walki na Legii i nabijac kieszenie ze sprzedazy zawodnikow.
Nic nie bedzie za mioduskiego... nie bedzie powaznej druzyny, zgranej... bo dla mioduskiego to zwykly jarmark gdzie kazdy jest na sprzedaz....
ZWYKLY LAPCZYWY CHCIWUS KTORY W PIEKNY SPOSOB DORABIA SIE MILIONOW W LEGII TWIERDZAC ZE NIE ZARABIA... I tego to mu nie wybacze osobiscie. Kazdy niech wierzy w co chce. Moje zdanie jest wlasnie takie. Pozdr

odpowiedz
L - 08.07.2021 / 13:23, *.tpnet.pl

@bum: co w takim razie robisz żeby nie być jak to ująłeś „jego sukcesem”? Powiedz mi to tez to będę robił.

odpowiedz
bum - 08.07.2021 / 13:33, *.virginm.net

@L: Nic z tym nie zrobisz.... Jedynie co mozna to zachowac spokoj nawet w komentarzach. DM musi czuc oddech na plecach. Ze ludzie sa swiadomi jego krokow i ze zostal przeswietlony. W akcie desperacji zeby PR sie nie zje...l to sciagnal (ale juz ostatecznie kiedy sufit mu sie na leb wali) pilkarzy zeby podreperowac wizerunek swoj i jego wielkiej wizji. Poniewaz coraz wiecej ludzi go przeswietla.... ale zaraz znowu sie polasi na kase za Luqinasa Juranovicia Mladenovicia... kto wie czy po wczorajszym meczu rowniez nie sprezeda Skibickiego :D
I tak w kolko... A wy caly czas wierzycie jemu i w to ze wkoncu wprowadzi Legie na wyzszy poziom. ZAPOMNIJCIE.....

odpowiedz
Zawisza - 08.07.2021 / 18:22, *.centertel.pl

@bum: Alw misiu, to dołóż z 10 młyn euro co sezon, to nie będzie trzeba sprzedawać. Masz z tym problem ?

odpowiedz
tomiacab - 08.07.2021 / 18:42, *.18.128

@bum: nie jestem jego sukcesem bo nie płacę za nic i go nie dorabiam

odpowiedz
tomiacab - 08.07.2021 / 19:42, *.18.128

@bum: ale przy okazji dzięki bo o czymś zapomniałem. Rok temu pisałem ze kończę z naxyeaniem pudla imbeculem i zaczynam nazywać go oszustem i szkodnikiem.

odpowiedz
bum - 08.07.2021 / 20:12, *.145.140

@tomiacab: hehehe i prawidłowo mordo! Pozdr

odpowiedz
bum - 08.07.2021 / 20:16, *.145.140

@Zawisza: ale Misiu... To nie ja kupiłem klub i obiecałem kibicom wynieść go na europejski poziom... To nie ja zadecydowałem o obniżeniu kosztów związanych z prowadzeniem drużyny (czyli sprowadzania pół piłkarzy bądź inwalidów...) Licząc przy okazji na dary z nieba czyli LM czy LE.
On zrobił wszystko odwrotnie niż nam obiecał.
Jesteś kolejnym typem co z braku rozkminy ciśnie inn żeby kupowali klub bądź inwestowali np 10mln. Tam jest prezes wszechmogący bo za takiego się uważa i to jego zadanie żeby Legia była Legią.... Leśnemu może buty wyczyścić ten poczochraniec. Bez odbioru ;)

odpowiedz
Zawisza - 08.07.2021 / 23:20, *.chello.pl

@bum: Oczywiście, że obiecał. Tylko nie zrozumiałeś z kolegami co , kiedy i dlaczego. Oszukali was, kolejny raz was oszukali :)
Pewnie, że nie kupiłeś klubu. Gdybyś kupił to zrobiłbyś po swojemu. Bo miałbyś kasę, pomysł i jakąś swoją wizję. A tu brak wszystkiego. Tylko narzekanie.
Bez odbioru :)

odpowiedz
bum - 08.07.2021 / 23:50, *.virginm.net

@Zawisza : Z twojego podejscia wnioskuje ze taki zawisza bydgoszcz to max dla waszych ambicji :) dla mioduskiego pewnie tez :) tam by cos zbudowal zapewne bo zj...ac to juz nie bardzo mialby co.... elo

odpowiedz
Darek - 08.07.2021 / 06:48, *.t-ipconnect.de

A nie można się dogadać z zawodnikami (Juranović,Pekhart) by zostali tu na czas eliminacji do europejskich pucharów?Jak wejdziemy do fazy grupowej jakiś rozgrywek lub definitywnie odpadniemy w eliminacjach niech wtedy odejdą.A teraz niech nam pomogą w awansie.To tylko kilka tygodni.Gdyby nam się udało awansować do jakichkolwiek rozgrywek grupowych to wtedy będzie kasa by sprowadzić nowych piłkarzy na miejsce Juranovića i Pekharta.
Oddać najlepszych piłkarzy w czasie kwalifikacji do europejskich pucharów to przysłowiowy strzał w kolano.
I nie sprzedawajcie piłkarzy za czapkę gruszek.Przecież jak sprzedacie Juranovića za 2 banki euro to on po podpisaniu kontraktu z Fiorentina bedzie na drugi dzień wart 12 milionów euro.Tak samo było z Prijoviciem.Z dnia na dzień jego wartość wzrosła pięciokrotnie.

odpowiedz
Wolfik - 08.07.2021 / 10:07, *.mm.pl

@Darek : Pewnie by się dało. Ale jak się ma parcie....

odpowiedz
oLaf - 08.07.2021 / 13:22, *.vectranet.pl

@Wolfik: obaj macie rację. Faceta można sprzedać za więcej niż - powiedzmy- 4 mln Euro ALE z opcją transferu po 30 sierpnia czyli jak już się gdzieś zakwalifikujemy!! : )

odpowiedz
S L aw - 08.07.2021 / 18:14, *.vectranet.pl

@Darek : Mam takie same zdanie jak Ty

odpowiedz
HUGON - 07.07.2021 / 23:40, *.vectranet.pl

Fiorentina krzyknęła 1 mil. ojro.

odpowiedz
Arek - 07.07.2021 / 23:33, *.tpnet.pl

Fiorentina - ogóry jakieś. Niech spadają.

odpowiedz
Velvr - 07.07.2021 / 21:52, *.icpnet.pl

O czym wy ku... mówicie?! Jakie 10 mln euro. Ludzie. Ten grajek za więcej niż 3 nie pójdzie. FMa wyłączcie

odpowiedz
L - 07.07.2021 / 21:31, *.t-mobile.pl

Jeżeli to prawda to gratulacje, pozbyć się w czasie okienka 3 zawodników na pozycję prawego wahadla.

odpowiedz
lol - 07.07.2021 / 20:57, *..

no to Jura odejdzie

odpowiedz
bum - 07.07.2021 / 20:02, *.129.54

Wyjściowa cena 10mln euro.... I transfer zablokowany do czasu grupy LE lub LM żeby mógł jeszcze podbić swoją cenę.... Najlepiej zatrzymać do zimy niech pomoże nam i wywinduje swoją cenę w górę!
Mioduski nie spier...l tego zarob nanim z 15 mln.
CZAS ZACZAC UZYWAC MOZGU , ZARABIAC I PRZEDE WSZYSTKIM SZANUJ SIE I NASZ KLUB!!

odpowiedz
John - 07.07.2021 / 20:19, *.vectranet.pl

@bum: 100% racji//!!!

odpowiedz
(L) - 08.07.2021 / 15:31, *.25.51

@bum: no tak, internetowi biznesmeni, ktorzy nie mieli w ręku w życiu więcej niż 1000 zł, robiący po fabrykach za grosze mówią jak prowadzić biznes. Ja prdl. Ogarnij się człowieku i nie pisz tu bzdur o jakimś blokowaniu. Bo jeszcze Jura strzeli focha i nawet 300 tys jurków nie będzie. Nie mamy takiej marki jak Lech np. przy sprzedaży młodziaków, by rzucać takie ceny. Ilu naszych poradziło sobie w ligach z top5? Ilu radzi sobie? a ilu zrobiło kariery? To teraz idź na drugą zmianę 'biznesmenie'.

odpowiedz
jezus - 08.07.2021 / 15:36, *.vectranet.pl

@bum: aaaaaaaaaaahahahahhahahahahahhahaha

odpowiedz
ME - 07.07.2021 / 19:06, *.tpnet.pl

10 mln E ani grosza mniej skoro tak chca zacznij LEGIO zarabiac konkretnie a Pekhart to samo przeciez to krol strzelcow extraklasy !!!!

odpowiedz
Eduardo - 07.07.2021 / 18:52, *.toneticgroup.pl

Pójdzie za 2,5 mln euro plus bonusy że jak zdobędzie złotą piłkę to Legia dostanie jeszcze 100 mln euro

odpowiedz
Gizior - 07.07.2021 / 18:50, *.alfa-system.net

Dlaczego nie mozemy dac zaporowej ceny 10mln euro za jure i 5 za.pekharda chce.ktos to.niech placi i bierze

odpowiedz
Trokplomnn - 07.07.2021 / 21:40, *.tpnet.pl

@Gizior: Może dlatego, że Pekhart ma rok kontraktu i jak nie teraz to odejdzie potem za darmo bo na 100 nie przedłuży.

odpowiedz
Szyszko - 08.07.2021 / 02:17, *.chello.pl

@Trokplomnn: i może dlatego że właściciela mamy co tylko czeka na takie „okazje” a puchary to taka mrzonka dla ludu

odpowiedz
Legionista - 08.07.2021 / 02:17, *.cyfrowypolsat.pl

@Trokplomnn: A na dodatek ma swoje lata.

odpowiedz
Władeczek - 07.07.2021 / 18:00, *.vectranet.pl

Pogonić go za 10 mln euro, Pekharta pogonić za 5 mln euro i możemy faken leżeć do góry dzyndzlem i nie grać w Europie. Będziemy mogli się skupić na lidze i pucharze Polski. Dziura budżetowa faken będzie zalepiona.

odpowiedz
sixx - 07.07.2021 / 22:22, *.chello.pl

@Władeczek: faken, to nie byłoby takie złe. Nazwywalibyśmy się Dinamo Zagrzeb, to negocjacje za Jurę zaczynałyby się od 30 mln €.

odpowiedz
Legionista - 07.07.2021 / 17:37, *.cyfrowypolsat.pl

Bardzo dobry piłkarz, który jeszcze może się rozwinąć. Mam nadzieję, że awansujemy do europejskich pucharów i dzięki temu zostanie przynajmniej do zimy :)

odpowiedz
xaxax - 07.07.2021 / 17:29, *.tpnet.pl

5 mln i go nie ma. Plus dodatki. Perkhart za 1,5 mln juro i mamy następcę młodszego.

odpowiedz
bizon - 07.07.2021 / 17:40, *.centertel.pl

@xaxax: Moim zdaniem 5 mln to za mało. Skoro Karbownik (dużo słabszy i nawet nie reprezentant Polski) odszedł za 5,5 mln euro, to perspektywiczny reprezentant dużo silniejszej Chorwacji powinien kosztować co najmniej 3 razy więcej!

odpowiedz
stan - 07.07.2021 / 17:24, *.swisscom.ch

jesli mamy go puscic to minimum 5mln euro, inaczej to smiech na sali, zacznijmy sie szanowac - wciaz mlody pilkarz z kontraktem ktory gra w mocnej europejskiej reprezentacji

odpowiedz
Elquatro - 07.07.2021 / 17:23, *.chello.pl

Żenić!!!

odpowiedz
Skorpion (L) - 07.07.2021 / 17:19, *.play-internet.pl

Hmm... Ciężko zrozumieć politykę transferową Mioduskiego. Jeżeli faktycznie zostałby sprzedany za 5-6 mln to ok, może ma to sens, żeby ratować budżet ale jak pójdzie za marne 2 mln to Prezes popełni błąd.

odpowiedz
Sarcastico. - 07.07.2021 / 17:39, *.inetia.pl

@Skorpion (L) : A czego tu nie rozumiesz? Siano do portfela, długi dla klubu ;)

odpowiedz
Skorpion (L) - 07.07.2021 / 17:45, *.play-internet.pl

@Sarcastico. : Właśnie przez politykę Loczka klub ma długi ????

odpowiedz
Kaszyn - 07.07.2021 / 20:12, *.tpnet.pl

@Sarcastico. : a ile to tych pieniędzy Legii Loczek schował do kieszeni?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.07.2021 / 20:16, *.petrotel.pl

@Kaszyn: Do kieszeni odsetki od pożyczek, ale najważniejsze ile zmarnował. Tu ciężko zliczyć.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.07.2021 / 20:24, *.petrotel.pl

@Skorpion (L) : 60 baniek utopione w Akademię i to na kredyt, z której nie ma dochodu i brak europucharów przez 4 lata. Czy to wina Leśnego?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 07.07.2021 / 20:25, *.petrotel.pl

@Skorpion (L) : 60 baniek utopione w Akademię i to na kredyt, z której nie ma dochodu i brak europucharów przez 4 lata. Czy to wina Leśnego?

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 07.07.2021 / 17:06, *.68.151

Czekam na ujawnienie kwoty na jaka przystanie Legia.. chialbym wierzyc ze bedzie to 5-7 mln euro ale zapewne loczek przyjmie 2-2,5 mln i uzna to za wielki sukces ;o))))

odpowiedz
GrubyKrzysztof - 07.07.2021 / 18:58, *.ziggo.nl

@Kajtus Czarodziej: moim zdaniem poniżej 10-12mln€ nie powinniśmy schodzić, to nie jakiś reprezentant Polski tylko Chorwacji i Legii Warszawa. Szanujmy się.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 08.07.2021 / 01:03, *.co.uk

@GrubyKrzysztof: Zgadzam sie z Toba ale niestety loczek z pewnoscia nie podziela naszego zdania i pusci go za czapke gruszek..

odpowiedz