Mattias Johansson - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Debiut Mattiasa Johanssona

Woytek, źródło: Legionisci.com

W 83. minucie meczu Legii z Bodø/Glimt na boisku pojawił się Mattias Johansson. Szwed wszedł na boisko na prawe wahadło za zmęczonego Kacpra Skibickiego, który w tym spotkaniu zanotował dwie asysty. Dla Johanssona, który trafił na Łazienkowską 2 tygodnie temu był to pierwszy mecz w barwach Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
WL - 08.07.2021 / 15:45, *.tpnet.pl

Dobry wystep jak na poczatek ! Powodzenia

odpowiedz
Ł3 - 08.07.2021 / 10:19, *.orange.pl

Na Łazienkowską 3*

odpowiedz
Unlimited - 08.07.2021 / 10:08, *.chello.pl

Widać, że gość będzie mega wzmocnieniem ale ciężko będzie chyba na wahadle. Mega pewny, odbijał sobie przeciwników barkiem. Najmniej się o nim mówiło a widać mega wzmocnienie.

odpowiedz
L - 08.07.2021 / 00:46, *.tpnet.pl

Nie oglądałem meczu bo nie mogłem. Będzie się nadawał na wahadło czy bardziej defensywny jest?

odpowiedz
Władeczek - 07.07.2021 / 23:08, *.play-internet.pl

Błyszczał na boisku przez pierwsze 20 minut. Później jakby przygasł faken.

odpowiedz
Chohu - 08.07.2021 / 20:14, *.tpnet.pl

@Władeczek: skoro wszedł na boisko w 83min to jakie 20 min???

odpowiedz
bez - 07.07.2021 / 21:17, *.207.22

Bardzo duża pewność i doświadczenie od niego bije. Na pewno zjada Wietesa i Jędzę

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 07.07.2021 / 23:09, *.vectranet.pl

@bez: Tak jest każde jego podanie celne rozważne, nie bał się grać bark w bark, nie pozbywał się piłki. Będzie duże wzmocnienie. W Warszawie powinien za Wieteska od poczatku grać...

odpowiedz
Ciekawy - 08.07.2021 / 22:50, *.orange.pl

Co ten Boruc taki gruby? Ruszał się jakby w zwolnionym tempie. Nie wiem czy słusznie dostał żółtą - ona chyba już tak wolno podchodzi do piłki.

odpowiedz
kornel - 07.07.2021 / 20:45, *.orange.pl

wydaje się bardzo pewny, gdy on był przy piłce czułem spokoj

odpowiedz
Endriu - 11.07.2021 / 08:51, *.net.pl

@kornel : liczę na Niego, z nowych na razie Emreli dobrze się pokazuje a pozostali nowi jak co roku muszą: wejść w rytm meczowy, nabrać odpowiedniej sylwetki, poznać styl drużyny, być przygotowanym na pełne 90 min, wiedzieć czego wymaga od Nich treneiro i... zanim to wszystko to już miną eliminacje do pucharów, ale obym się mylił ponieważ mimo wszystko jak co roku mocno trzymam kciuki za całą LEGIĘ!

odpowiedz
Brawo. - 07.07.2021 / 20:06, *.datapacket.com

Jak dla mnie będzie to drugi Hlousek.

odpowiedz
Bródno - 07.07.2021 / 21:30, *.play-internet.pl

@Brawo.: dużo lepszy technicznie

odpowiedz