Czesław Michniewicz - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Trener ocenił występ Emreliego i Skibickiego

Woytek, źródło: Legionisci.com

Na pomeczowej konferencji prasowej trener Legii ocenił występ Mahira Emreliego i Kacpra Skibickiego. Pierwszy z nich zdobył w tym spotkaniu dwie bramki, a drugi zanotował dwie asysty.

O Skibickim
- Jestem bardzo zadowolony z postawy Kacpra Skibickiego. Cały okres przygotowawczy szykowaliśmy go na tę pozycję, bo wiedzieliśmy, że „Jura” może nie dojechać na pierwsze spotkanie. Grając jako wahadłowy miał udział przy dwóch bramkach. Nie spalił się psychicznie. Było widać u niego lekkość i fantazję. To jest przyszłość naszej drużyny. Będzie rywalizował o miejsce z Juranoviciem i Johanssonem. W końcówce zabrakło mu siły, ale to wynikało z braku doświadczenia, praktycznie się nie zatrzymywał. Kilka razy z ławki podpowiadałem mu, by trochę zwolnił, ale chciał dobiec do każdej piłki, a czasami trzeba poregulować organizm. Trochę tego doświadczenia mu zabrakło.

O Emrelim
- Mahir Emreli zachował się tak, jak powinien się zachować napastnik. Druga bramka padła po takiej akcji, jakiej od niego oczekujemy. Zawsze będę chciał, by napastnik mocno pracował w defensywie. Dzisiaj jego zadaniem było pomaganie nam w tym, bo Bodo świetnie utrzymywało się przy piłce. Kilka razy nie był w tych miejscach, w których być powinien. Na pewno sobie na ten temat porozmawiamy i będziemy starali się to usprawnić. Jak na pierwsze spotkanie mistrzowskie wypadł obiecująco. Jak strzelasz bramki, to ludzie wokół ciebie nabierają przekonania do twojej osoby. Jest to bardzo ważne w przypadku napastnika.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Pacho - 08.07.2021 / 23:40, *.cyfrowypolsat.pl

Idiota wszystko psuje. Jak dzieciak ma zwalniać? Dlatego polski kopany jest na dnie. Bo choćby coś dobrego kiełkowało to zawsze kataklizm, źli sąsiedzi albo trener...pewnie go uspakaja bo jak będzie za dobry to za 2 bańki odejdzie.

odpowiedz
Legia nazi - 08.07.2021 / 18:57, *.Gawex.PL

Legia zagrała naprawdę poprawny mecz dojdzie pekhart oraz juranovic i będzie jeszcze lepiej mocno Legia

odpowiedz
Pegaz AK - 09.07.2021 / 14:12, *.144.46

@Legia nazi : wyloguj sie do zycia kolego bo lata 90te juz minely...

odpowiedz
LM - 08.07.2021 / 15:38, *.tpnet.pl

A ocena pozostalych pilkarzy nie ma zdania na ten temat !!

odpowiedz
Rogal60 - 08.07.2021 / 12:29, *.play-internet.pl

Takie odczucia

odpowiedz
Scvv - 08.07.2021 / 08:38, *.centertel.pl

Skibicki to miał udział przy 4 bramkach. Rozmowa na temat zadań defensywnych jest konieczna.

odpowiedz
Jerry - 08.07.2021 / 11:42, *.centertel.pl

@Scvv: 100% racji.

odpowiedz
Siux - 09.07.2021 / 07:23, *.unity-media.net

@Scvv: Młody jeszcze się uczy ,wcześniej nie grał na wahadle. Pewne zachowania trzeba u niego wpoić .Nauczy się i odejdzie za 2 bańki i nie będziesz miał kogo krytykować.Wtedy będzie "Miodek aut"

odpowiedz
WL - 08.07.2021 / 08:30, *.tpnet.pl

Emreli zasluguje na 6+ w ocenach !!

odpowiedz
LM - 08.07.2021 / 08:25, *.tpnet.pl

Zadnej reakcji przy stracie 1 gola P.Boruca !!

odpowiedz
Aryjczyk - 08.07.2021 / 00:50, *.vectranet.pl

HUGON co ty pie*lisz to aż mi Cię żal :) ogarnij głowę bo widzę że o piłce masz mało pojecia

odpowiedz
HUGON - 07.07.2021 / 23:31, *.vectranet.pl

Cesiek,oceń też grubego w bramce ,jak go ocenisz to mam nadzieję że więcej nie zagra.Na pewno Miszta do tych swiec lecących na 5 metr by wyskoczył i wybił. odróżnieniu od grubego ma więcej odwagi i jest dużo sprawniejszy.

odpowiedz
FiroZS - 07.07.2021 / 23:02, *.02.net

A po golu "L"ka i salut, klasa!!!

odpowiedz
...L... - 07.07.2021 / 22:01, *.play-internet.pl

Jak tak dalej będzie grał to możemy Go już w zimę nie utrzymać , pierwsza jaskółka wiosny nie czyni ale jak dla mnie przerośnie ligę jak Vadis i zniknie.

odpowiedz
Stary Dzik - 08.07.2021 / 05:59, *.centertel.pl

@...L...: Jak dla mnie? Od początku mówi, że to tylko przystanek do lepszych lig. Kibicuj Legii a do piłkarzy się nie przyzwyczajaj.

odpowiedz
Pawciu - 07.07.2021 / 21:39, *.net.pl

Gratulacje. Oby dalej bylo jeszcze lepiej

odpowiedz