REKLAMA
REKLAMA

Kursy na mecz: Legia zdecydowanym faworytem do awansu

Woytek - Wiadomość archiwalna

1,92 - tyle aktualnie wynosi kurs na wygraną Legii w dzisiejszym starciu z FK Bodø/Glimt. Optymizm wśród kibiców jest znacznie większy, więc gra po takim kursie wydaje się całkiem sensownym pomysłem. Tym bardziej, że w Fortunie cały czas obowiązuje prosty bonus na start, czyli pierwszy zakład bez ryzyka. Szczegóły poniżej.

LEGIA - BODO/GLIMT
1 1.92 X 3.80 2 3.90

Po korzystnym rezultacie pierwszego spotkania Legia jest zdecydowanym faworytem do awansu. Kurs na to zdarzenie wynosi zaledwie 1,17. Dziś wypadałoby zagrać na zero z tyłu... po kursie 2,43 lub chociaż na to, że Mahir Emreli ponownie wpisze się na listę strzelców po kursie 2,55.

Pełna oferta na mecz Legia Warszawa - Bodø/Glimt

Prosty bonus na start

Fortuna uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wygraną Legii w Bodø za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.