fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

Plan przygotowań Legii II

Woytek, źródło: Legia.com

Trzecioligowe rezerwy Legii Warszawa wznowią treningi 12 lipca. W ubiegłym sezonie Wojskowi zajęli w tabeli III ligi 7. miejsce. Posadę trenera stracił Tomasz Sokołowski, a nowym szkoleniowcem został Marek Gołębiewski.

Klub opublikował plan przygotowań do sezonu, który wystartuje 7 sierpnia.

Wszystkie jednostki treningowe będą odbywały się w Legia Training Center, zespół rozegra też dwa mecze sparingowe.

24.07. Motor Lublin - Legia II Warszawa [w Lublinie]
31.07. Legia II Warszawa - Miedź II Legnica [w LTC]

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
RIkki - 10.07.2021 / 23:41, *.net.pl

Cerczesow do wzięcia!!!

odpowiedz
Paweł - 11.07.2021 / 15:48, *.play-internet.pl

@RIkki: Tomek Sokołowski I wykręca w Drukarzu wyniki ponad stan.

odpowiedz
Zdzicho - 09.07.2021 / 18:35, *.tpnet.pl

A ten golebiowski to kto?

odpowiedz
Konkord - 09.07.2021 / 18:07, *.plus.pl

Tak powinni stanowić zaplecze dla 1 -jedynki tylko trzeba się tymi chłopakami zająć w odpowiedni sposób, a nie dawać im myśleć że są gwiazdami i wszystko już osiągnęli. Praca, psycholog i przygotować ich metalnie do gry na poziomie. Skąd wy macie takie info że młodzi nic nie potrafią totalne bzdury piszecie. Mosor był chwalony, Cielemecki i paru innych

odpowiedz
wrt - 09.07.2021 / 12:03, *.play-internet.pl

Trenerem powinien być trener jedynki i powinny grać rezerwy pierwszego zespołu, faktyczne rezerwy , rezerwowi , w czym problem ? Ten twór co jest nie ma racji bytu

odpowiedz
oLaf - 09.07.2021 / 12:29, *.vectranet.pl

@wrt: weź, nie mów, trener jedynki ma co robić a nie dodatkowo patrzeć na 4-to ligowy poziom i mordować się z bez/talenciami ....

Rezerwy powinny być w wyższej lidze- to jasne- bo obecnie nikt nawet średni nie przyjdzie tutaj grać, to jakiś bezsens jest...

odpowiedz
LW - 09.07.2021 / 11:21, *.tpnet.pl

LEGIA II. 2-0 Miedz II L. ! "L" !!!

odpowiedz
LW - 09.07.2021 / 11:19, *.tpnet.pl

Motor L. 0-2 LEGIA II.! "L" !!!

odpowiedz
Trampek - 09.07.2021 / 11:15, *.125.105

Piłkarze LEGII II powinni stanowić "przedsionek " dla LEGII . Powinien to stanowić jakiś bodziec , aby jak najszybciej zaistnieć w e-klapie. Tak niestety nie jest. "Tęgie głowy" LEGII powinni to zmienić. Bo na dzień dzisiejszy LEGIA II spełnia bardziej role wypełnień administracyjnych przepisów w ramach decyzji PZPN-u - udając ,że ...grają wypełniając te warunki . W myśl zasady " psy szczekają - karawana jedzie dalej". Powstaje zasadnicze pytanie. Czy jest sens istnienia takiego stanu rzeczy , choćby ze względu na dodatkowo ponoszone koszty ?

odpowiedz
Juras - 09.07.2021 / 10:16, *.plus.pl

Dwa sparingi? To już nawet w B-klasie grają więcej! I czy trenerowi Gołebiewskiemu dokupia jakichś graczy, czy będzie zmuszony szlifować "diamenty"?

odpowiedz