fot. Hagi

Bilety na mecz o Superpuchar Polski

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż biletów na mecz o Superpuchar Polski, który odbędzie się w sobotę, 17 lipca o godzinie 20:00 na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.

Zamknięta sprzedaż dla posiadaczy karnetów na sezon 2021/22 piątku 9 lipca do niedzieli 11 lipca, do godziny 12:00. Start sprzedaży otwartej nastąpi w niedzielę, 11 lipca o godzinie 12:00.

Bilety będą dostępne w kasach na stadionie Legii Warszawa oraz w systemie online.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00. Natomiast w dniu meczu kasy będą od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Cennik biletów na mecz Legia Warszawa - Raków Częstochowa

Schemat stadionu Legii Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
moguai - 12.07.2021 / 14:54, *.vtelecom.pl

Czy ktoś wie czy te bilety trzeba drukowac czy Karta kibica wystarczy?

odpowiedz
Robert - 11.07.2021 / 12:09, *.centertel.pl

Próbuje ktoś kupić teraz bez-karnetowy? Chyba nie włączyli jeszcze sprzedaży otwartej.

odpowiedz
Robert - 11.07.2021 / 12:14, *.centertel.pl

@Robert: Poszło, przez koszyk.
Legia Mistrz!

odpowiedz
dezet - 11.07.2021 / 09:22, *.chello.pl

Zaznaczajcie przy zakupie info, że jesteście zaszczepieni! Dzięki temu więcej osób wejdzie, a nie ma nikt prawa tego zweryfikować!

odpowiedz
Barczi - 10.07.2021 / 12:16, *.chello.pl

Czy ja dobrze kminie, że od teraz wejście A1 podobnie jak B1 jest na Żylete?

odpowiedz
Cyniek - 11.07.2021 / 15:48, *.vectranet.pl

@Barczi : no ja na karnecie mam wejście właśnie A1 na 205dzeonilem do pok powiedzieli mi że na B1 też się wejdzie

odpowiedz
fff - 09.07.2021 / 21:20, *.52.135

Kolejny opchnięty przed sezonem mecz o SPP

odpowiedz
Do Redakcji - 09.07.2021 / 20:29, *.t-mobile.pl

Mam karnet od 2010. Dlaczego nalicza mi się na 206 30zł?

odpowiedz
L - 09.07.2021 / 20:54, *.orange.pl

@Do Redakcji: 5pln za pdf

odpowiedz
Meteor - 10.07.2021 / 08:50, *.plus.pl

@Do Redakcji: Musisz kliknąć na dole takie okienko "voucher" i tam odznaczyć rabat dla karneciarza :)

odpowiedz
Keymil - 09.07.2021 / 15:52, *.centertel.pl

Już może być pełny stadion czy są jakieś obostrzenia ?

odpowiedz
:) - 09.07.2021 / 15:21, *.chello.pl

Kiedy mecz z Górnikiem Zabrze??

odpowiedz
Donek - 09.07.2021 / 15:27, *.chello.pl

@:) : Hahahaha, rozumiem, przed spadkiem z ligi fajnie będzie od Legii ostatni oklep dostać co nie?

odpowiedz
:) - 09.07.2021 / 16:25, *.chello.pl

@Donek: chciałbym zobaczyć Poldiego poprostu

odpowiedz
Wronkie - 09.07.2021 / 16:39, *.cyfrowypolsat.pl

@:) : Podolski może nie zagrać, bo będzie miał nagranie w niemieckim "Mam talent" xD

odpowiedz
singspiel - 09.07.2021 / 17:11, *.atman.pl

@:) : w reklamie pyszne.pl

odpowiedz
Kali z Bali - 09.07.2021 / 15:11, *.chello.pl

Normalne ceny to by były: 15 na raków, 20 bodo.
Skoro teraz są po 30 to po ile będą zakładając cud na IV rundę albo jakiś klasyk ligowy?
100ówka minimum...

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 09.07.2021 / 17:30, *.play-internet.pl

@Kali z Bali: jak 20 pln to dużo, to załatw sobie 500 plus. Tyle to kosztuje burger w maku. Albo piwo w knajpie.

odpowiedz
Kali z Bali - 10.07.2021 / 09:30, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz: a gdzie masz ćwierćmózgu napisane żeby zwykły bilet na Ż kosztował 20zł??? Do tego ćwierćinteligencie gdzie masz napisane że mnie nie stać na bilet???
Czytaj ze zrozumieniem zanim następnym razem postanowisz zabłysnąć swoim brakiem inteligencji i zechcesz kogoś obrażać..

odpowiedz
Artur - 10.07.2021 / 15:04, *.play-internet.pl

@Kali z Bali: człowieku 15 zł to nawet na 2. Ligę nie zapłacisz teraz. A Ty na Legię tyle chcesz? Na Legii bilety powinny zaczynac się od 100 zł najtańszy. A to i tak byłoby mało w porównaniu z tym co masz w Europie. A chyba do Europy równamy, nie?

odpowiedz
Ciekawy - 10.07.2021 / 15:29, *.chello.pl

@Artur: Najpierw to chyba piłkarze powinni dorównać poziomem do Europy, dopiero potem cena? A tak piszesz o europejskich cenach, a polskim poziomie.

odpowiedz
Kalbar - 09.07.2021 / 14:54, *.plus.pl

Ceny normalne dla wszystkich. Tylko dziwne że mecz o el. LM jest tańszy dla karnetowiczów niż nic nie znaczący mecz o Superpuchar.

odpowiedz
OJ OJ OJ - 09.07.2021 / 13:16, *.chello.pl

Jak to takie ceny z mecz o SP :D Zawsze polityka cenowa na to wydarzenie była inna :D Może w końcu przewidują zwycięstwo :D

odpowiedz
kabojas - 09.07.2021 / 12:58, *.inetia.pl

Trochę dziwne że bilety na mecz o puchar makrelowej są droższe od biletów na mecz z bodo

odpowiedz
kabojas - 09.07.2021 / 12:58, *.inetia.pl

Trochę dziwne że bilety na mecz o puchar makrelowej są droższe od biletów na mecz z bodo

odpowiedz