Mladenović, Tobiasz, Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com

Trening: Praca w grupach, strzały i gierka

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sobotnim treningu Legii nie wzięli udziału Mateusz Hołownia, Artur Jędrzejczyk. "Hołek" przyglądał się pracy kolegów z boku, z kolei nieobecność Artura Boruca wynika z choroby.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

Przez pierwszy kwadrans zajęć piłkarze rozgrzewali się pod okiem Radosława Gwiazdy. Następnie zostali podzieleni na dwie grupy. Na jednym boisku pracę nad defensywą i wahadłami prowadził Alessior De Petrillo. Instrukcje Włocha wykonywali Nawrocki, Wieteska, Abu Hanna, Mladenović, Johansson, Rose, Macenko, Skibicki, Kamiński i Skwierczyński. Zawodnicy doskonalili poruszanie się formacji i przerzuty na drugą stronę boiska.

Na drugim placu gry Czesław Michniewicz zarządził ćwiczenia strzeleckie. Ofensywni zawodnicy i środkowi pomocnicy (Emreli, Rafel Lopes, Kapustka, Luquinhas, Josue, Andre Martins, Kostorz, Yaxshiboyev, Włodarczyk, Rosołek, Slisz, Muci) raz po raz atakowali na różne sposoby bramkę strzeżoną przez jednego z trójki bramkarzy (Miszta, Tobiasz, Kikolski).

Kolejną fazą treningu była 15-minutowa gierka. W niej nie wzięli udziału Yaxshiboyev i Andre Martins.

Żółci: Miszta - Rose, Wieteska, Abu Hanna - Skibicki, Slisz, Kapustka, Mladenović - Lopes,  Emreli, Luquinhas
Fioletowi: Tobiasz - Johansson, Macenko, Nawrocki, Skwierczyński - Kisiel, Muci, Josue, Kostorz, Rosołek, Włodarczyk

Żółci wygrali mecz 2-1 po bramkach Luquinhasa i Slisza. Dla fioletowych trafił Muci.

Na zakończenie część piłkarzy czekała jeszcze seria dośrodkowań z lewej i prawej strony, które uskuteczniali Skibicki, Johansson, Mladenović i Abu Hanna. Zadaniem napastników było zdobywanie bramek po zagraniach kolegów.

Niedziela będzie dniem wolnym. Kolejny trening sztab szkoleniowy zaplanował na poniedziałek na godzinę 18.

Fotoreportaż z treningu - 22 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
SF - 11.07.2021 / 17:10, *.tpnet.pl

Jezeli P.Jaxshiboyev nie trenuje to znaczy nie interesuje sie gra w LEGII wiec niech odejdzie poki okienko otwarte !!

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 11.07.2021 / 12:05, *.52.135

RADOSŁAW GWIAZDA - chodzi o Radosława Kucharskiego?

odpowiedz
Arek - 11.07.2021 / 15:14, *.tpnet.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: nie. To jeden z trenerów przygotowania fizycznego. Jak profesur nie może, to on prowadzi np. rozgrzewki. I wszystko co robi, robi wg. wcześniej ustalonego planu.

odpowiedz
Chawiko - 11.07.2021 / 15:30, *.as9105.com

@koneser polskiej piłki klubowej:
Dobre:)

odpowiedz
WL - 11.07.2021 / 09:54, *.tpnet.pl

P.Trenerze: W jakim celu byl sprowadzony do LEGII Jaxshibojev ? Prosimy o udzielenie odpowiedzi !!

odpowiedz
chrisSiekierki - 11.07.2021 / 10:42, *.vectranet.pl

@WL: O to raczej pytaj pana Kucharskiego.

odpowiedz
Markus Merk - 11.07.2021 / 10:55, *.play-internet.pl

@WL: Jak w jakim, w takim, żeby więcej nie zadawano nam takich pytań.

odpowiedz
c u L t - 11.07.2021 / 15:33, *.02.net

@WL: A wiele niewypałòw kucharskiego to jego prowizja, A zero dla drużyny....

odpowiedz
Endriu - 11.07.2021 / 09:07, *.net.pl

liczę na Johanssona, z nowych na razie Emreli dobrze się pokazuje a pozostali nowi jak co roku muszą: wejść w rytm meczowy, nabrać odpowiedniej sylwetki, poznać styl drużyny, być przygotowanym na pełne 90 min, wiedzieć czego wymaga od Nich treneiro i... zanim to wszystko to już miną eliminacje do pucharów, ale obym się mylił ponieważ mimo wszystko jak co roku mocno trzymam kciuki za całą LEGIĘ!

odpowiedz
Kikolski - 11.07.2021 / 01:07, *.versatel.nl

Kikolski dajesz, powtarzaj i powtarzaj a będą skutki

odpowiedz
Seydu - 11.07.2021 / 00:19, *.play-internet.pl

Czemu mi sie wydaje, że w rewanżu Bodo wygra i awansuje a pierwsza wygrana legii byla tylko po to aby troche zmienic scenariusz kompromitowania sie rok w rok?

odpowiedz
Orlando Sa - 11.07.2021 / 01:13, *.comcastbusiness.net

@Seydu: Pewnie dlatego ci się tak wydaje, że nie jesteś zbyt inteligentny.

odpowiedz
Seydu - 11.07.2021 / 01:26, *.play-internet.pl

@Orlando Sa: Orlando zajmij sie ssaniem a nie rozwiązywaniem tego czemu mi sie tak wydaje :)

odpowiedz
Seydu - 11.07.2021 / 01:26, *.play-internet.pl

@Orlando Sa: Orlando zajmij sie ssaniem a nie rozwiązywaniem tego czemu mi sie tak wydaje :)

odpowiedz
Hg - 11.07.2021 / 06:58, *.chello.pl

@Seydu: bo jesteś pasierbem księdza?

odpowiedz
Hg - 11.07.2021 / 07:01, *.chello.pl

@Seydu: nie każdy ma takie hobby jak ty

odpowiedz
filand - 10.07.2021 / 20:20, *.t-mobile.pl

Urzekła mnie ta historia...

odpowiedz
Kibic - 10.07.2021 / 18:17, *.plus.pl

Swoją drogą to ludzie którzy robili oficjalną stronę Legii się nie popisali, jest niewygodna do odpalania ze smartfona jak wchodzi się w wideo nie da się zrobić pełnego ekranu, taki klub jak Legia zasługuje na lepszą, na szczęście jest legioniści.com!

odpowiedz
Dietetyk - 10.07.2021 / 17:39, *.lewtelnet-access.de

Cesiu, myślę że to ostania moja uszczypliwość przed awansem do następnej rundy.

Faktycznie biała koszulka tylko cie pogrubia, a to już nie Twoja wina obżarstwa tylko optyki koloru.

Nie spier do l tego!

odpowiedz
ziomix - 10.07.2021 / 17:16, *.com.pl

Union Berlin zagięła parol na Luquinhasa

odpowiedz
KibicL - 10.07.2021 / 17:19, *.plus.pl

@ziomix: Już im pewnie wszolek polecił :/

odpowiedz
bum - 10.07.2021 / 18:43, *.virginm.net

@KibicL: i kwoty około 5mln się pojawiają... Czyli komedii ciąg dalszy :) Jura i Louqi to po 10mln nie mniej za każdego i można zacząć rozmawiać.
Niestety mamy doczynienia wciąż z tym samym prezesem który może ich sprzedać po 3mln. Taki typ skompca złodzieja

odpowiedz
Leśny Dziadek - 10.07.2021 / 19:44, *.centertel.pl

@ziomix: Wszystko zależy od dwóch spraw: w których pucharach zagramy i ile zaproponują. W tej kolejności.

odpowiedz
Kostek - 10.07.2021 / 16:53, *.vectranet.pl

Kim jest ten drugi Lopes ?


Żółci: Miszta - Rose, Wieteska, Abu Hanna - Skibicki, Slisz, Kapustka, Mladenović - Lopes, Emreli, Lopes

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 10.07.2021 / 17:44, *.orange.pl

@Kostek: Luquinhas ;) thx!

odpowiedz
Riko - 10.07.2021 / 15:48, *.centertel.pl

Boruc jak Ljuboja, praktycznie nie trenuje. A szkoda, bo jak pod koniec tamtego sezonu w końcu zgubił zbędne kilogramy to znowu był pewniakiem w bramce, teraz tych dodatkowych kilogramów znowu za dużo.

odpowiedz
DaddyCooL - 10.07.2021 / 16:34, *.206.60

@Riko: 150 kilo najmarniej. Idzie w Czesława. Wstyd.

odpowiedz
Realista - 10.07.2021 / 17:36, *.orange.pl

@Riko: Boruc nigdy nie miał figury modela co nie zmienia faktu że jest ciągle świetnym bramkarzem.

odpowiedz
Pawciu - 10.07.2021 / 20:30, *.net.pl

@Riko: przytyl do reklamy Warki ;)

odpowiedz