fot. Woytek / Legionisci.com

Plotki transferowe

Tymczyk zostanie wypożyczony do Legii?

Maciej Frydrych, źródło: footballgazeta.com

Według ukraińskich mediów, Ołeksandr Tymczyk może zostać wypożyczony do Legii. 24-latek jest prawym obrońcą, a całą swoją dotychczasową karierę spędził na Ukrainie. Obecnie jest zawodnikiem Dynama Kijów. W zeszłym sezonie rozegrał cztery mecze ligowe, dodatkowo dwukrotnie wystąpił w krajowym pucharze oraz w superpucharze.

W roku 2018 został wypożyczony na 2,5 roku do ukraińskiej Zorii Ługańsk, w której barwach wystąpił 72 razy.

Warto dodać, że menadżerem Tymyczka jest agencja ProStar, która pod swoimi skrzydłami ma również Artema Szabanowa oraz Nazarija Rusyna.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Dossa Jr - 12.07.2021 / 16:00, *.chello.pl

Ej, ale mamy 3 prawych obroncow w kadrze i... 1 lewego, wiec wtf?

odpowiedz
Kibolek - 12.07.2021 / 15:37, *.telefonica.de

A po co LEGII kolejny drewniany UPAiniec

odpowiedz
Remino - 12.07.2021 / 12:58, *.orange.pl

Poważne pytanie do dyr. sportowego p.Kucharskiego : po co ?

odpowiedz
Bombenhagen - 12.07.2021 / 12:43, *.hosted-by-worldstream.net

Kolejny zapchadziura treningowy, raczej do wąchania smrodów w szatni, niż do poważnego grania

odpowiedz
Olek - 12.07.2021 / 10:29, *.orange.pl

Jak widać wypożyczenie Szabanowa i Rusyna niczego ich nie nauczyło.

odpowiedz
Jasio - 12.07.2021 / 09:49, *.centertel.pl

Na Ukrainie nie gra się dwumeczu o superpuchar, wiec mógł wystąpić tylko jeden raz. Polska język - trudna język.

odpowiedz
Sebo(L) - 13.07.2021 / 05:57, *.centertel.pl

@Jasio: a czy gdzieś tu jest napisane, że w superpucharze zagrał 2 mecze? W krajowym pucharze to i owszem.

odpowiedz
WSL - 12.07.2021 / 08:22, *.tpnet.pl

Niech gra na swojej Ukrainie !!!

odpowiedz
PLK - 12.07.2021 / 02:05, *.cyfrowypolsat.pl

A już się przestraszyłem że to ten ziemniak z kolejorza!!!

odpowiedz
Siwy - 12.07.2021 / 00:44, *.sky.com

Kupcie jakiegoś chłopaka z 2 ligi(młodzieżowca) za 100kola euro zmiast płacić chłopu za wypożyczenie!

odpowiedz
oLaf - 12.07.2021 / 00:26, *.vectranet.pl

4 mecze w sezonie zagrał i się nie sprawdził??? "nie a problemu, zawsze szrot możemy Legii wcisnąć" - podobno tak gadają na Ukrainie... : (

odpowiedz
GL - 11.07.2021 / 22:06, *.tpnet.pl

P. Juranovic niech odejdzie czym najszybciej wiosna gral lepiej a poza tym jak chcial to gral jak nie to nie !!

odpowiedz
LM - 11.07.2021 / 21:04, *.tpnet.pl

P.Juranovic jak chce to niech idzie zegnamy bez zalu a na LEGII nie zalezy ! Odjazd !!!

odpowiedz
WL - 11.07.2021 / 19:30, *.tpnet.pl

Juz dwoch takich bylo wiec co nastepny do teatru !!

odpowiedz
Kibic - 11.07.2021 / 18:49, *.centertel.pl

Czy przygoda z ukraińskim szrotem niczego ich nie nauczyła.

odpowiedz
Levinho. Onet. pl - 11.07.2021 / 18:47, *.play-internet.pl

Czyli Juranovicia żegnamy....

odpowiedz
Gregory - 11.07.2021 / 16:13, *.chello.pl

Niech oni już dadzą sobie spokój z tym szrotem z Ukrainy!

odpowiedz
Levinho. Onet. Pl - 11.07.2021 / 18:51, *.play-internet.pl

@Gregory: obojętnie czy to się nam podoba czy nie, w piłkę potrafią grać lepiej jak niejedna nacja...

odpowiedz
kibic - 11.07.2021 / 20:13, *.106.196

@Levinho. Onet. Pl: Co nie zmienia faktu, że ci którzy do nas ostatnio trafili, to partacze i nieudacznicy, więc tej nacji lepiej podziękujmy.

odpowiedz
0-711 - 11.07.2021 / 16:10, *.plus.pl

Dawać go, troche pograł na Ukrainie w Zorii i Stali, był teraz na Euro. Na bank się przyda!

odpowiedz
Rytm - 11.07.2021 / 16:10, *.centertel.pl

Oby nie.
W przypadku odejścia Juranovica (oby wielkie NIE) Legia powinna ściągnąć tego Rumuna z Dinamo, o którym była mowa jakiś czas temu.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 11.07.2021 / 19:20, *.vectranet.pl

@Rytm: Zgadzam się, młody perspektywiczny, na dorobku i chciałby przejść.... A nie wypozyczenie bez prawa pierwokupu... po co...

odpowiedz
Pio - 11.07.2021 / 20:30, *.chello.pl

@Rytm: sorescu

odpowiedz