Kacper Skibicki - fot. Piotr Kucza / FotoPyK

Skibicki: Czuję, że mam szansę

Woytek, źródło: Legia Warszawa

- Cały czas jesteśmy skupieni na dwumeczu z Bodo/Glimt. Norwegowie mieli u siebie atut boiska. Ono nie było takie jak w LTC - na naszym piłka skakała, a tam siadała. Uważam, że boisko naturalne będzie naszym atutem i zapowiada się dobry mecz - mówi Kacper Skibicki.

- W pierwszym meczu czułem się bardzo dobrze, nie miałem żadnego stresu. Było tak jak przed meczem z Lechem. Myślę, że zagrałem dobre spotkanie, choć popełniłem błąd przy bramce, ale wszystko jest do poprawy i będę nad tym pracował. W ofensywie zagrałem bardzo dobrze, co pokazały dwie asysty, a w defensywie cały czas uczę się pozycji wahadłowego. Nauka jest opanowana tak na 60 procent. Jeszcze przed wyjazdem do Austrii ćwiczyłem grę na wahadle, a pod nieobecność "Jury" cały czas grałem na tej pozycji. Czuję, że mam swoją szansę, ale zobaczymy co będzie jak "Jura" wróci - dodaje zawodnik.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
bronek49 - 12.07.2021 / 18:06, *.chello.pl

powodzenia Kacper mam nadzieje że nie siądziesz na laurach i będziesz czołowym zawodnikiem Legii ,[przykład Skibickiego pokazuje że warto stawiać na młodych niech to wreszcie zrozumie ten cymbał michniewicz

odpowiedz
Arek - 12.07.2021 / 23:26, *.tpnet.pl

@bronek49: właśnie stawia cymbale. Jeśli jeszcze tego nie dostrzegłeś, to niezły musi być z Ciebie jełop. A na Misztę to kto postawił? Jeśli Tobie się wydaje, że jedenastka będzie cała przedszkolna to zapomnij. Tylu to my nie mamy i żeby jeszcze wyniki były. Weź się już ogarnij i przestań pieprzyć w kółko to samo. Już Ci Czerczesow powiedział coś na ten temat.

odpowiedz
Arek - 12.07.2021 / 16:54, *.tpnet.pl

I pomyśleć, że w rezerwach niczym specjalnym się nie wyróżniał. No przynajmniej tak tu niektórzy pisali.

odpowiedz
Ja - 12.07.2021 / 14:55, *.centertel.pl

Jest ambitny, warto dawać szanse młodym Polakom

odpowiedz
LM - 12.07.2021 / 10:47, *.tpnet.pl

Staraj sie a napewno bedziesz gral w podstawowym skaldzie ! Powodzenia !!!

odpowiedz
KibicL - 12.07.2021 / 10:26, *.net.pl

Będzie dobrym zmiennikiem na podmęczonego rywala.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.