Josip Juranović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Powrót Juranovicia i Pekharta. W środę bez Boruca?

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po jednym dniu odpoczynku piłkarze Legii wrócili do treningów, by poczynić ostatnie przygotowania do rewanżowego meczu z Bodø/Glimt. Po urlopach do zajęć wrócili Josip Juranović i Tomas Pekhart. Ponadto normalnie w zajęciach uczestniczyli Artur Jędrzejczyk i Mateusz Hołownia, którzy po meczu w Norwegii ćwiczyli lżej. Nadal nieobecny był natomiast Artur Boruc i jego występ w środę stoi pod dużym znakiem zapytania.Bramkarz Legii od kilku dni jest chory i najprawdopodobniej sztab nie będzie ryzykował wystawiania go na boisko bez treningu.

Fotoreportaż z treningu - 37 zdjęć Woytka

Po okresie przygotowawczym spędzonym w pierwszej drużynie do treningów z trzecioligowymi rezerwami wrócili Kacper Skwierczyński, Wiktor Kamiński i Jehor Macenko.

Trener Czesław Michniewicz skupił się na pracy taktycznej w gierkach na utrzymanie. Wygląda na to, że w wyjściowej jedenastce nie należy spodziewać będzie zmian, a jeżeli będą minimalne lub wymuszone (Cezary Miszta za Artura Boruca). Pozytywnie zaprezentował się "Jura" i w pewnym momencie zamienił się znacznikami z Kacprem Skibickim, co może sugerować, że będzie rozpatrywany pod kątem gry z Bodo/Glimt. Z kolei kapitan drużyny ćwiczył z obandażowanym prawym udem, ból jeszcze całkowicie nie minął.

Ostatni przedmeczowy trening zaplanowano na wtorkowe popołudnie. Wcześniej na stadionie przy Łazienkowskiej 3 odbędzie się konferencja prasowa trenera Legii.

Fotoreportaż z treningu - 37 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.