Josip Juranović - fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Powrót Juranovicia i Pekharta. W środę bez Boruca?

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po jednym dniu odpoczynku piłkarze Legii wrócili do treningów, by poczynić ostatnie przygotowania do rewanżowego meczu z Bodø/Glimt. Po urlopach do zajęć wrócili Josip Juranović i Tomas Pekhart. Ponadto normalnie w zajęciach uczestniczyli Artur Jędrzejczyk i Mateusz Hołownia, którzy po meczu w Norwegii ćwiczyli lżej. Nadal nieobecny był natomiast Artur Boruc i jego występ w środę stoi pod dużym znakiem zapytania.



Bramkarz Legii od kilku dni jest chory i najprawdopodobniej sztab nie będzie ryzykował wystawiania go na boisko bez treningu.

Fotoreportaż z treningu - 37 zdjęć Woytka

Po okresie przygotowawczym spędzonym w pierwszej drużynie do treningów z trzecioligowymi rezerwami wrócili Kacper Skwierczyński, Wiktor Kamiński i Jehor Macenko.

Trener Czesław Michniewicz skupił się na pracy taktycznej w gierkach na utrzymanie. Wygląda na to, że w wyjściowej jedenastce nie należy spodziewać będzie zmian, a jeżeli będą minimalne lub wymuszone (Cezary Miszta za Artura Boruca). Pozytywnie zaprezentował się "Jura" i w pewnym momencie zamienił się znacznikami z Kacprem Skibickim, co może sugerować, że będzie rozpatrywany pod kątem gry z Bodo/Glimt. Z kolei kapitan drużyny ćwiczył z obandażowanym prawym udem, ból jeszcze całkowicie nie minął.

Ostatni przedmeczowy trening zaplanowano na wtorkowe popołudnie. Wcześniej na stadionie przy Łazienkowskiej 3 odbędzie się konferencja prasowa trenera Legii.

Fotoreportaż z treningu - 37 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
WWL - 13.07.2021 / 11:05, *.plus.pl

Ciekawe,czy Pekhart też jest przewidziany do składu bo mógłby się przydać tymbardziej że Bodo już poznało Emreliego i napewno go dobrze pokryją

odpowiedz
antyk - 13.07.2021 / 09:29, *.47.73

No zobaczymy,czy to w Norwegii to nie był wypadek przy pracy że zagrali w miarę poprawny mecz,jak jutro też zagramy na podobnym poziomie to o wynik będę spokojny ale należ pamiętać że wystarczy przegrana 1-0 i będzie dogrywka a to już może się skończyć różnie .I ta gra w obronie woła o pomstę do nieba,tak nie można grać bo to jest kryminał ,mam nadzieję że trener jakiś roszady w tym aspekcie zrobi.

odpowiedz
Warka z rana jak smietana - 13.07.2021 / 09:24, *.114.132

Nie ma jak zimna Wareczka do śniadania. A Bodo rozjedziemy trójeczka do zera.

odpowiedz
Raf - 13.07.2021 / 09:37, *.chello.pl

@Warka z rana jak smietana: zobaczysz za pare lat jak będzie mówił o „wareczce” do śniadania

odpowiedz
Eugeniusz Bodo - 13.07.2021 / 08:58, *.citystrada.pl

Będzie 2:1 dla Bodo ;)

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.07.2021 / 09:08, *.centertel.pl

@Eugeniusz Bodo: nie będzie....
A już na pewno takim wynikiem mecz się nie skończy...

odpowiedz
Eugeniusz Bodo - 13.07.2021 / 09:26, *.citystrada.pl

@Or(L)ando Sa: Po 90 minutach będzie 2:1 dla Bodo. Po 120 minutach będzie 3:1.

odpowiedz
S - 13.07.2021 / 10:24, *.centertel.pl

@Eugeniusz Bodo: Idź stąd precz!

odpowiedz
singspiel - 13.07.2021 / 10:52, *.centertel.pl

@Eugeniusz Bodo: przy takiej obronie, jaką ma Bodo, szansa, że stracą tylko 1 gola nie jest duża

odpowiedz
Eugeniusz Bodo - 13.07.2021 / 11:21, *.citystrada.pl

@S: E tam, nie pójdę :D

odpowiedz
Eugeniusz Bodo - 13.07.2021 / 11:23, *.citystrada.pl

@singspiel: A przy takiej obronie a raczej jej braku jak w Legii, jeszcze większa.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.07.2021 / 18:49, *.centertel.pl

@Eugeniusz Bodo: A idź zrób dovrze swojemu chłopakowi z polonii . Oprócz dobrego słowa na drogę mogę wam dorzucić 10 zeta na bilety na ksp... dołożycie drugą dychę i będziecie mieli na roczny karnet...

odpowiedz
Dobra rada - 13.07.2021 / 08:48, *.206.52

Przecież Czesiek grał na bramce, nie można go dać jako grającego trenera? Różnicy w masie z Borucem nie ma.

odpowiedz
Mirek - 13.07.2021 / 07:16, *.plus.pl

No to w końcu będziemy mieli bramkarza

odpowiedz
Hermol - 13.07.2021 / 00:00, *..

Donnaruma jest bez klubu, podepisać na środę!

odpowiedz
PLK - 13.07.2021 / 01:41, *.cyfrowypolsat.pl

@Hermol: Chyba Dona Ruma?!!!!! Mongolska baletnica!!!! Hehe... Żart....

odpowiedz
Hermol - 13.07.2021 / 00:00, *..

Donnaruma jest bez klubu, podepisać na środę!

odpowiedz
Alex Legia - 12.07.2021 / 23:18, *.centertel.pl

Zimnej Warki sie Boruc ochlal z Dudkiem, to go gardło teraz boli

odpowiedz
Dedi - 12.07.2021 / 22:32, *.plus.pl

Ha ha widzieliście? Bodo już się boi naszych kibiców.. na ich kanale wstawili filmik jak trenują na ich stadionie a z głośników leci
Głośny doping kibiców Legii Warszawa lol..
kto trenuje.. Kibice L znani w całej Europie!Nasza Legia po awans easy

odpowiedz
Lupus - 12.07.2021 / 22:23, *.centertel.pl

Jak Boruc w pierwszym meczu tylko stał w bramce w zimnym deszczu to mógł się przeziębić

odpowiedz
Kris - 12.07.2021 / 23:06, *.centertel.pl

@Lupus: gaktycznie

odpowiedz
PLK - 13.07.2021 / 01:33, *.cyfrowypolsat.pl

@Kris: Ga(la) ktyczny Kris??!!!! :)))

odpowiedz
ding - 12.07.2021 / 21:28, *.chello.pl

Boruc co chwila chwali się w mediach społecznościowych spotkaniami, wizytami i imprezami. Nic dziwnego, że łapie wirusa.

odpowiedz
Arek - 12.07.2021 / 23:13, *.tpnet.pl

@ding: jakiego wirusa?

odpowiedz
Dedi - 12.07.2021 / 23:23, *.plus.pl

@Arek: Grypy

odpowiedz
kibic - 12.07.2021 / 20:38, *.com.pl

Miszta lepszy ? sorry ale zmień tabletki ....

odpowiedz
KaroLak - 12.07.2021 / 20:30, *.as43289.net

Niestety otyłość dopada Boruca. Nie ma przypadku.

odpowiedz
Gość niedzielny - 12.07.2021 / 20:24, *.centertel.pl

Coś cienko z obsadą bramki ????BORUC wypada i zostajemy bez doświadczonego bramkarza na puchary ????????????

odpowiedz
Korzeń płonie - 12.07.2021 / 20:32, *.frogoffer.eu

@Gość niedzielny : nie sraj żarem, mamy Czarka Miszte, lepszy od Boruka.

odpowiedz
Fdzgg - 12.07.2021 / 20:37, *.mm.pl

@Korzeń płonie: dokładnie

odpowiedz
Strażak gasi sikawką - 12.07.2021 / 21:14, *.orange.pl

@Korzeń płonie: Ochłoń w zimnej wodzie

odpowiedz
xD - 12.07.2021 / 21:51, *..

@Korzeń płonie: matka wie, że ćpiesz?

odpowiedz
Dedi - 12.07.2021 / 22:44, *.plus.pl

@Korzeń płonie: Masz rację ale można by spróbować sprowadzić Placha z Piasta albo Stipice z Pogoni. Duże wydatki dla nas by nie były a to dwaj najlepsi bramkarze tej naszej Ligi.. Pozdrawiam L

odpowiedz
PLK - 13.07.2021 / 01:36, *.cyfrowypolsat.pl

@Korzeń płonie: Raczej to płonie ci nie korzeń tylko mózg!!! ZNAFCO!!!

odpowiedz