Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja przedmeczowa

Emreli: Czekam na spotkanie z kibicami

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Nie chcę porównywać przygotowań do meczów w Legii i w moim poprzednim klubie. Każdy trener ma swój własny sposób prowadzenia zajęć. Dla piłkarza nie ma to żadnego znaczenia, musimy się dobrze przygotować. Od pierwszego dnia, kiedy tu przyszedłem, atmosfera jest świetna. Każdy miło mnie powitał. Trener mówi w języku rosyjskim i to bardzo mi pomaga. Koledzy są pozytywnie nastawieni, zarówno na boisku, jak i poza nim. Dobra komunikacja poza boiskiem pomaga też na murawie - mówi przed środowym meczem Mahir Emreli.

- Bardzo czekam na spotkanie z naszymi kibicami. Słyszałem, że zawodnicy z Bodo też czekają, bo trenowali puszczając w głośnikach doping naszych fanów. Chcę zagrać w tej atmosferze. Wiem, że dawno nie było tak wielu kibiców na stadionie. Rozmawiamy o tym z kolegami w szatni czy podczas treningów, każdy z nas na to czeka.

- Nie ma znaczenia, czy gramy jednym napastnikiem, czy dwoma. To zawsze jest decyzja trenera i musimy to respektować. Musimy się wspierać jako drużyna. Zinedine Zidane powiedział kiedyś, że zawodnik nie może być wielkim piłkarzem, jeśli nigdy nie spędził meczu na ławce.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
(L) uz - 13.07.2021 / 21:53, *.inetia.pl

Może jeszcze jakoś zmotywuje Jaszczura do bycia piłkarzem . W końcu mniej-więcej podobna strefa kulturowo-religijna.

odpowiedz
SF - 13.07.2021 / 20:04, *.tpnet.pl

Doping bedzie wspieral w walce do awansu LEGIE wiec jedziemy z B/G . bo Flora czeka !!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 13.07.2021 / 19:40, *.master.pl

Jutro na trybunach MUSI być taki ogień,żeby piłkarze Bodo mieli pełne gacie już przy samym wyjściu na murawę.

odpowiedz
Władeczek - 13.07.2021 / 19:26, *.vectranet.pl

Chłopie faken ty jeszcze nie wiesz co to są kibole Legii. Jak jutro nie strzelisz gola to dostaniesz fure gwizdów z Żylety i się skończy dzień dziecka. W Legii trzeba zasłużyć na oklaski a nie się lenić faken.

odpowiedz
Keller - 13.07.2021 / 22:11, *.centertel.pl

@Władeczek: odstaw dyktę mordo

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 13.07.2021 / 22:42, *.151.202

@Władeczek: LECE!PO!MACIORE!ZDROWIA!WŁADZIU!

odpowiedz
filand - 13.07.2021 / 17:37, *.t-mobile.pl

Emreli cytuję Zidane? Czy
To ja cytuję Bill Shankly "Jesteś tak dobry, jak twój ostatni mecz"

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.07.2021 / 18:30, *.centertel.pl

@filand : Ty zamiast cytatów naucz się ojczystego języka...

odpowiedz
Jean Pierre - 13.07.2021 / 20:55, *.icpnet.pl

@Or(L)ando Sa: mistrz

odpowiedz
SF - 13.07.2021 / 16:22, *.tpnet.pl

Narazie jest w LEGII a jak mu bedzie szlo i co dalej tego nie wiemy wiec zdrowia ,goli i powodzenia w LEGII i obys strzelal wszystko co sie nadarzy !!!!

odpowiedz
Lolek - 13.07.2021 / 14:38, *.com.pl

Nie płaczcie...gościu jest u nas i niech gra! Każdy kiedyś odejdzie....

odpowiedz
Kibic - 13.07.2021 / 14:16, *.centertel.pl

Dobry jest i mądrze gada. Już za Nim tęsknię...

odpowiedz
Szaman - 13.07.2021 / 14:17, *.com.pl

@Kibic: zgadzam sie w 100%

odpowiedz
LM - 13.07.2021 / 13:44, *.tpnet.pl

To juz jutro P.Emreli ! Powodzenia i strzelaj jak najwiecej goli dla "LEGII" !!!

odpowiedz
Pepcio(L) - 13.07.2021 / 13:18, *.play-internet.pl

Nie ma znaczenia ile czasu będzie. Cieszy że jest.

odpowiedz
Borek - 13.07.2021 / 13:07, *.tpnet.pl

Z wypowiedzi wydaję się naprawdę poukładanym gościem, na boisku jak na razie też sprawia super wrażenie. Raczej długo u nas nie pogra.

odpowiedz
skrzat - 13.07.2021 / 14:20, *.centertel.pl

@Borek: no właśnie to prawda.cieszmy się puki jest.przyniesie nam jeszcze wiele radości.o ile nie złapie kontuzji.a w zimowym oknie pudel sprzeda go za 3 mln.euro.szara rzeczywistość....

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 13.07.2021 / 18:33, *.centertel.pl

@skrzat: kupił go to i sprzedać może...
Tobie pozostaje ponarzekać i pobawić się skrzatem...
By the way fajnie Cię koleżanki ochrzciły - ja miałem kolegę na którego mówiły Uzi - podobno tak szybko strzelał...

odpowiedz