Flora Tallin potencjalnym rywalem Legii w 2. rundzie el. LM

Mishka, źródło: Legionisci.com

Flora Tallin wygrała w rewanżowym spotkaniu 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Hibernians FC 3-0. Jeśli Legia Warszawa pokona Bodø/Glimt, w 2. rundzie zmierzy się z zespołem z Estonii. Pierwszy mecz rozegrany zostanie 20 lub 21 lipca w Warszawie, natomiast rewanż 27 lub 28 lipca w Tallinie.

W przypadku porażki, legioniści zmierzą się w 2. rundzie Ligi Konferencji Europy z Valurem Reykjavik.

Hibernians FC 0-3 (0-2) FC Flora Tallin
Sergei Zenjov 25, Rauno Sappinen 33, Sten Reinkort 87

Flora: 32. Matvei Igonen - 27. Michael Lilander, 24. Henrik Pürg, 2. Märten Kuusk, 4. Marco Lukka - 20. Sergei Zenjov, 10. Martin Miller (46, 35. Markus Poom), 28. Markus Soomets, 14. Konstantin Vassiljev, 8. Henrik Ojamaa (88, 54. Danił Kuraksin) - 11. Rauno Sappinen (69, 7. Sten Reinkort)

W drużynie gości zagrał były piłkarz Legii, Henrik Ojamaa.


WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
LM - 14.07.2021 / 17:32, *.tpnet.pl

Jedziemy do 2 rundy z B/G .! Powodzenia LEGIO !!!

odpowiedz
Marek - 14.07.2021 / 15:40, *.virginm.net

To było wiadome z e dostaniemy flora a jak przejdziemy Bodo a potem flora to następny będzie S.tiraspol albo Alashkert wystarczy na drabinkę zobaczyć dopiero 4 runda będzie ciężka albo dostaniemy Dinamo Zagrzeb albo Young Boys Szwajcaria i tak dobrze bo Celtic Glasgow ma za tydzień Midtjylland a PSV-Galatasaray już 2rundzie to samo jak na EURO po jednej giganci a po drugie Anglia, Niemcy i sami wiecie

odpowiedz
Radom L - 14.07.2021 / 12:10, *.vectranet.pl

Awans wcale nie taki pewny

odpowiedz
Papay - 14.07.2021 / 11:55, *.vectranet.pl

Dzisiaj trzeba wygrać i zjadamy tę margarynę migusiem:)

odpowiedz
grzesiek - 14.07.2021 / 09:08, *.centertel.pl

3 runda to i tak dobrze z takim skladem

odpowiedz
1234tom - 14.07.2021 / 08:37, *.t-mobile.pl

nie dziel skóry na niedzwiedziu

odpowiedz
atmosferic - 13.07.2021 / 22:09, *.orange.pl

Poprostu trzeba pokonać to Bodo. Taki słaby rywal jak Flora może się już nie trafić.

odpowiedz
Dedi - 13.07.2021 / 22:00, *.plus.pl

Ciekawe kto w 3 rundzie, pewnie już będzie jakiś potentat z Cypru lub z Grecji... Oczywiście żart... W 4 rundzie będziemy tam już łatwo nie będzie
LEGIA

odpowiedz
Darek Mioduchski - 13.07.2021 / 21:26, *.play-internet.pl

Heniu Odżama !

odpowiedz
Redakcjo - 13.07.2021 / 21:16, *.217.150

A czy mecze z Bodo nie zerują licznika wstydu dni bez meczów w pucharach?

odpowiedz
Benx - 13.07.2021 / 21:58, *.chello.pl

@Redakcjo: Ty tak serio?

odpowiedz
Le Ja - 14.07.2021 / 02:22, *.orange.pl

@Redakcjo: Rozumiesz różnicę pomiędzy "ELIMINACJE DO PUCHARÓW", a "PUCHARY"?

odpowiedz
Puchar jest nasz - 14.07.2021 / 07:50, *.play-internet.pl

@Redakcjo: nie, ale przejście Flory go wyzeruje, bo to już będzie zagwarantowany udział co najmniej w fazie grupowej tego nowego pucharu pasztetowej (liga konferencji czy jakoś tak) ;)

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.07.2021 / 20:52, *.play-internet.pl

A mielismy byc rozstawieni w tej rundzie...?!

odpowiedz
Markus Merk - 13.07.2021 / 20:55, *.play-internet.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: No i jesteśmy.

odpowiedz