Potencjalni rywale Legii w 3. rundzie el. LM

źródło: 90minut.pl

W najbliższy poniedziałek o godzinie 12:00 odbędzie się losowanie 3. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Para Legia Warszawa - FC Flora Tallin nie będzie rozstawiona w losowaniu. Mecze tej fazy zostaną rozegrane w dniach 3-4 i 10-11 sierpnia. Znani są już potencjalni rywale stołecznego zespołu.

Potencjalni rywale Legii w 3. rundzie LM:
drużyny rozstawione:
GNK Dinamo Zagrzeb / AS Omónia Nikozja współczynnik 44,500
SK Slavia Praga 43,500
Olympiakós Pireus / Neftçı Baku 43,000
ŠK Slovan Bratysława / BSC Young Boys Berno 35,000
Kajrat Ałmaty / FK Crvena zvezda Belgrad 32,500
Rangers FC 31,250

drużyny nierozstawione
NŠ Mura / Łudogorec Razgrad 28,000
Malmö FF / HJK Helsinki 18,500
Lincoln Red Imps FC / CFR Cluj 16,500
Legia Warszawa / FC Flora Tallin 16,500
Alaszkert Erewan / Sheriff Tiraspol 14,500
Ferencvárosi TC / Žalgiris Wilno 13,500


W poniedziałek o godzinie 13:30 odbędzie się również losowanie 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Legia weźmie udział w tych rozgrywkach jeśli przegra w dwumeczu z Florą Tallin.

3. runda el. LE:
przegrany GNK Dinamo Zagrzeb / AS Omónia Nikozja
przegrany Olympiakós Pireus / Neftçı Baku
przegrany ŠK Slovan Bratysława / BSC Young Boys Berno
przegrany Kajrat Ałmaty / FK Crvena zvezda Belgrad
przegrany NŠ Mura / Łudogorec Razgrad
przegrany Malmö FF / HJK Helsinki
przegrany Lincoln Red Imps FC / CFR Cluj
przegrany Legia Warszawa / FC Flora Tallin
przegrany Alaszkert Erewan / Sheriff Tiraspol
przegrany Ferencvárosi TC / Žalgiris Wilno

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
trc - 16.07.2021 / 16:48, *.chello.pl

Jeśli Slavia ma grać taką mizerię jak dziś w sparingu z Piastem (1:1), to możemy raczej spokojnie można by ich trafić ;)

odpowiedz
grzesiek - 16.07.2021 / 12:57, *.centertel.pl

Mam dziwne przeczucie ze w przypadku pokonania Flory trafimy na Rangers ...

odpowiedz
Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski - 15.07.2021 / 13:22, *.inetia.pl

Przepraszam, to Legia już pokonała zespół z Tallina? Szybko poszło, gratulacje!

odpowiedz
wyjazdowicz - 15.07.2021 / 15:42, *.orange.pl

@Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski: Potencjalni rywale naucz sie czytać ze zrozumieniem

odpowiedz
Nazgu(L) - 16.07.2021 / 00:08, *.vectranet.pl

@wyjazdowicz: oj się nie czepiaj, człowiek pisze, to nie ma czasu czytać :D

odpowiedz
LM - 15.07.2021 / 10:06, *.tpnet.pl

Patrzac na ranking LEGIA - Rangers !!

odpowiedz
abc - 15.07.2021 / 17:19, *.chello.pl

@LM: Są jeszcze mocniejsi jak wtedy co nas ostatnio wyeliminowali więc raczej to zły los by był.

odpowiedz
Markus Merk - 15.07.2021 / 02:05, *.play-internet.pl

Oby nie Olympiakos lub Rangers, reszta do przejścia.

odpowiedz
(L) - 15.07.2021 / 07:33, *.chello.pl

@Markus Merk: Slavia według Ciebie do przejścia tak :D:D:D

odpowiedz
Xyz - 15.07.2021 / 08:33, *.tpnet.pl

@(L): jak chcemy czegoś więcej to każdy jest do przejścia. Bez przesady, to są silniejsze drużyny, ale różnica nie jest taka żeby przy dobrej taktyce i formie nie moc powalczyć z nimi. Celtic, Spartak i inni mieli nas jechać dwucyfrówka a wyszło, jak wyszło. Gdyby to były Reale, Bayerny i inne PSG to wiadomo, ale tutaj różnica nie jest na tyle duza żeby nie powalczyć o awans.

odpowiedz
Dossa Jr - 15.07.2021 / 11:22, *.chello.pl

@Xyz: świete slowa, sama prawda

odpowiedz
Barczi - 15.07.2021 / 13:33, *.chello.pl

@Xyz: Pragnę tylko przypomnieć, że real fartem wywiózł remis :-)

odpowiedz
Xyz - 15.07.2021 / 18:39, *.tpnet.pl

@Barczi : To prawda, mój błąd! :D

odpowiedz
eeee - 15.07.2021 / 01:46, *.chello.pl

Chyba najlepiej byłoby trafić na Kajrat Ałmaty / FK Crvena zvezda

odpowiedz
Aryon - 15.07.2021 / 00:41, *.chello.pl

Jeśli miałbym wybierać spośród tych drużyn rozstawionych przeciwnika dla nas w 3 rundzie to chyba najlepszym wyborem byłby przeciwnik z pary Dinamo Zagrzeb - Omonia Nikozja. Moim zdaniem są to przeciwnicy w naszym zasięgu i jest to para o najwyższym współczynniku. Nawet biorąc pod uwagę, że do Ligi Mistrzów zakwalifikuje się chyba mniej drużyn z kwalifikacji niż w zeszłym roku, to i tak należy założyć, że ten z najwyższym współczynnikiem będzie rozstawiony w ostatniej rundzie kwalifikacji, a losowanie do 4 rundy odbędzie się przed 1 meczem 3 rundy. Wtedy moglibyśmy trafić w 4 rundzie, w wypadku awansu, kogoś nierozstawionego nawet. Poza tym z Omonią także mamy rachunki do wyrównania z poprzedniego roku.

odpowiedz
Pozytywny - 15.07.2021 / 12:12, *.t-mobile.pl

@Aryon: to brzmi mądrze aby być rozstawionym w 4 rundzie na czyimś współczynniku , dobre nie pomyślałem o tym:)
Mam wrażenie że w tym roku mamy niezłe połączenie jakości trenera i zespołu, może się coś fajnego udać przy odrobinie szczęścia:)

odpowiedz
Wolfik - 15.07.2021 / 12:54, *.mm.pl

@Aryon: Najważniejsze to ograć estończyków. Potem się zobaczy, zważywszy że te mecze są już w sierpniu zatem bedziemy w rytmie meczowym. Może ktoś z pozyskazych zawodników coś pozytywnego pokaże.

Nie ma już bramek liczonych podwójnie z wyjazdów co tez może byc naszą korzyścią. Zatem bramkowy remis u siebie nie stawia nas od razu "pod ścianą". Rywale mocni, ale...z Rangersami mieliśmy polec dwa lata temu a mecze były "na styku". Praktycznie to chyba tylko z Czechami nie mamy większych szans.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.07.2021 / 23:22, *.orange.pl

Z Norwegami też miał być gwałt. Nie ma się co bać, są wzmocnienia, jest Trener, trzeba zapier...

odpowiedz
Legionista - 14.07.2021 / 23:07, *.247.93

Najlepiej jakbyśmy zagrali przeciw ŠK Slovan Bratysława lub BSC Young Boys Berno. Jednak najważniejsze jest zwyciężyć z Florą Talinn.

odpowiedz
Kamilo87KK - 14.07.2021 / 22:58, *.tpnet.pl

Czas na slovan wrrr

odpowiedz
Trampek - 14.07.2021 / 22:42, *.125.105

Blisko i wygodnie. Trafić w III rundzie na Malmö FF.Ostatecznie na HJK Helsinki .Było by super.

odpowiedz
Marcus - 14.07.2021 / 22:59, *.vectranet.pl

@Trampek:
Chyba nie zrozumiałeś z kim możemy zagrać?! Na pewno nie z Malmo czy HJK.

odpowiedz
Ja1916 - 14.07.2021 / 23:03, *.centertel.pl

@Trampek: szkoda tylko że nie czytaleś ze zrozumieniem, bo nie możemy wpaść w LM na malme/helsinki

odpowiedz
Arian Gradne Lopes Mares Kutes Alvares Morata - 14.07.2021 / 23:04, *.chello.pl

@Trampek: xD Ty tak serio czy sobie jaja robisz ?

odpowiedz
oz - 15.07.2021 / 00:39, *.play-internet.pl

@Trampek: a kysz!

odpowiedz
atmosferic - 16.07.2021 / 08:48, *.orange.pl

@Trampek: Jest 4 rywali na których możemy wpasc - prawdopodobnie bedą to : d.zagrzeb, c.zvezda, young boys, olympiakos. Nie ma tam Malmo.

odpowiedz
Levinho. Onet. pl - 14.07.2021 / 22:36, *.play-internet.pl

Na Ligę Mistrzów nie ma szans, w Lidze Konferencji kasa mniejsza jak w Lidze Europy... Oby tylko wszech mocny właściciel nie kazał odpuścić meczu z Flora i skupić się na Lidze Europy... Szatanski pomysł, wiem, ale dziura finansowa, itd.....

odpowiedz
Zduneq - 14.07.2021 / 23:37, *.play-internet.pl

@Levinho. Onet. pl: proponuję się dokształcić.
Dojście do 3 rundy eliminacji do LM daje nam już fazę pucharową LKE (po odpadnięciu w 3 rundzie el. LM lecimy do 4 rundy , a z 4 rundy w przypadku przegranej spada się do grupy LKE.tylko idiota odpuściłby mecz z Florą.

odpowiedz
Heniek - 14.07.2021 / 22:36, *.chello.pl

Na 6 drużyn rozstawionych dwie sa do pyknięcia, natomiast
Rangers, Olympiakos, Slavia, Omonia - niestety, nie mamy podjazdu.

odpowiedz
Dedi - 14.07.2021 / 22:44, *.plus.pl

@ Heniek: Mecz meczowi nie równy wydaję się że Legia gra lepiej niż sezon temu i to widać dlaczego od razu mamy się czuć przegrani z takim Young Boys np? Takie Bodo w zeszłym roku pokazało że nawet Milan da się powalczyć i nieźle ich nastraszyli...

odpowiedz
Nonie - 15.07.2021 / 06:37, *.chello.pl

@ Heniek: Widziales to Rangers z Lechem?
Słabo grali.

Omonia jedna z najslabszych wlasnie. Do przejscia spokojnie.

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 14.07.2021 / 22:35, *.t-mobile.pl

RANGERS FC.
pora na rewanż!!!!!

odpowiedz
Dedi - 14.07.2021 / 22:35, *.plus.pl

3 runda to już łatwo nie będzie

odpowiedz
Jedziemy do Glasgow ???? - 14.07.2021 / 22:29, *.orange.pl

Ja chcę Ragersów :) :) :)

odpowiedz
Dedi - 14.07.2021 / 22:35, *.plus.pl

@Jedziemy do Glasgow ????:

No niestety kibiców przyjezdnych UEFA nie pozwoliła wpuszczać na mecze.

odpowiedz
TITO - 14.07.2021 / 22:43, *.orange.pl

@Jedziemy do Glasgow ????: Za mocni są zwłaszcza po tym co zrobili w lidze

odpowiedz