Josip Juranović i Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com

Pekhart i Juranović o powrocie do treningów z Legią

źródło: Legia.com

- Jestem szczęśliwy, że mogę trenować razem z kolegami z drużyny. To dla mnie naprawdę duża przyjemność. Ostatni rok w naszym wykonaniu był fantastyczny. Jesteśmy jedną wielką rodziną, a ja nie mogłem się doczekać, aż rozpocznę z Legią przygotowania do kolejnego sezonu - powiedział dla Legia.com Josip Juranović.

- Jestem gotowy na środowe spotkanie, ale wszystkie decyzje będzie podejmował trener. Zobaczymy co przyniosą najbliższe dni. Ze swojej strony mogę zapewnić, że będę dawał z siebie sto procent - dodał Chorwat.

- Tęskniłem za Legią. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę znowu zobaczyć wszystkich ludzi odpowiedzialnych za funkcjonowanie klubu. Cieszę się również z tego, że mogę przywitać w zespole nowe twarze. Czekałem na ten moment i w końcu jestem. Naprawdę dobrze być tutaj z wami z powrotem - powiedział Tomas Pekhart

- Razem z Josipem Juranoviciem wróciliśmy dzisiaj do treningów. Obaj byliśmy w podobnej sytuacji i wraz ze swoimi reprezentacjami przebywaliśmy na mistrzostwach Europy. Teraz jednak wróciliśmy i jesteśmy gotowi na ciężką pracę. Ja osobiście za bardzo nie odpocząłem podczas przerwy po Euro 2020. W przeciągu trwania tego całego, trudnego roku, każdy z nas miał jednak chwilę na reset i regenerację sił. Teraz jestem gotowy powrócić na boisko i sumiennie pracować z całą drużyną - dodał reprezentant Czech.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Antek - 13.07.2021 / 19:42, *.play-internet.pl

Spartak Moskwa interesuje się Juranoviczem

odpowiedz
chrisSiekierki - 13.07.2021 / 16:51, *.vectranet.pl

Nie dostali żadnych dobrych ofert i już nie mówią o odejściu...

odpowiedz
Obcy - 13.07.2021 / 14:00, *.t-mobile.pl

Taką przemowę to chyba im napisał sam prezes Dariusz. To jest miód na moje uszy.

odpowiedz
Gotlib - 13.07.2021 / 11:43, *.centertel.pl

Niech już lepiej przestaną słodzić, ciekawe czy będą tęsknić jak lepszą ofertę dostaną, bo szczęśliwi to na pewno będą.

odpowiedz
Łysy - 13.07.2021 / 11:19, *.comunitel.net

Wzruszyłem się do łez...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.