fot. Woytek / Legionisci.com

Raport medyczny przed rewanżem z Bodø/Glimt

źródło: Legia.com

W poniedziałek 12 lipca, dwa dni przed meczem rewanżowym I rundy eliminacji Ligii Mistrzów UEFA, drużyna oraz sztab Legii Warszawa przeszły badania na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Wszyscy przebadani zawodnicy oraz członkowie sztabu uzyskali wynik negatywny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Pytak - 13.07.2021 / 21:16, *.orange.pl

A ci skrzydlowi co to ich zabraklo u Norek ostatnio to wyzdrowieli na rewanż? I ten co czerwoną kartkę dostał (2x ż) moze grać jutro?

odpowiedz
Trampek - 13.07.2021 / 17:37, *.125.105

" No i dobrze jest jak jest " - cytat z piosenki którą śpiewał Bogdan Łazuka . I niech tak zostanie - dodam od siebie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.