W poniedziałek 12 lipca, dwa dni przed meczem rewanżowym I rundy eliminacji Ligii Mistrzów UEFA, drużyna oraz sztab Legii Warszawa przeszły badania na obecność wirusa SARS-CoV-2.
REKLAMA
Wszyscy przebadani zawodnicy oraz członkowie sztabu uzyskali wynik negatywny.

