Bartosz Kapustka i Artur Boruc - fot. Woytek / Legionisci.com

Trening: Ostatnie szlify przed rewanżem. Boruc wrócił

Woytek, źródło: Legionisci.com

O godzinie 18 w Legia Training center piłkarze mistrza Polski rozpoczęli ostatnie przygotowania do rewanżowego meczu 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z norweskim Bodø/Glimt. Po kilku dniach nieobecności z powodu choroby do zajęć wrócił Artur Boruc. To on najprawdopodobniej stanie między słupkami bramki Legii.

Przez pierwsze 20 minut rozgrzewali się i wykonywali akcje 3 na 2 na bramkę strzeżoną przez jednego z czterech bramkarzy.

Gdy rozpoczęła się praca nad taktyką, trening został zamknięty dla przedstawicieli mediów.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 24020
START: 15.06.2021 / KONIEC: 14.07.2021



Mecz Legia Warszawa - FK Bodø/Glimt odbędzie się w środę, 14 lipca o godzinie 20:00 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja TVP Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Darek - 14.07.2021 / 06:46, *.t-ipconnect.de

Ta sonda nie oddaje rzeczywistej ilości osób które głosowały w stosunku do liczby oddanych głosów.Sam głosowałem kilkanaście razy przez ten czas.Od razu drugi raz nie można zagłosować ale za 2 góra 3 dni już można znowu z tego samego urządzenia.Tego samego dnia można zagłosować z telefonu i z laptopa.

odpowiedz
Dedi - 13.07.2021 / 23:55, *.plus.pl

Mamy dobrych piłkarzy ! Pora na to aby awanse dalej to były formalności nawet cypr w trzeciej rundzie można łatwo ograć, już takich błędów nie zrobi LEGIA musimy grać w pucharach i tyle , reguralnie już. Eliminacje to powinna być formalność.. nawet Amica Dała radę je przejść w zeszłym sezonie ..
Mocno Legio jutro wyrywamy i myślimy o rundzie numer 3 bo Chyba nawet już sprzątaczki na Łazienkowskiej nie zakładają wpadki z jakąś Florą i Fauną z Wasillejwem w składzie. LEGIA LEGIA

odpowiedz
Yeti - 14.07.2021 / 00:11, *.vectranet.pl

@Dedi: Przypadek amiki to wypadek przy pracy. Minie następnych 10 lat zanim ci frajerzy znowu awansują gdzieś w Europie, jeśli w ogóle bedą grać w eliminacjach.

odpowiedz
Dedi - 14.07.2021 / 00:55, *.plus.pl

@Yeti:
Też mi się tak wydaje a ciul z nimi.....

odpowiedz
HUGON - 13.07.2021 / 23:21, *.vectranet.pl

Cesiu jak postawisz na grubego to masz przechlapane,nawet trener przeciwnika czyli Bolde wie że gruby do piłki nie podskoczy,dlatego głośno mówi że centry LEGIE dobiją.

odpowiedz
Łysy - 13.07.2021 / 21:56, *.nortis.pl

Czechu coraz grubszy widać że się powodzi

odpowiedz
Felek - 13.07.2021 / 21:18, *.play-internet.pl

Boruc sie spas jak dzika swinia. Miszta do bramki!

odpowiedz
Robert Szenfeld - 13.07.2021 / 21:46, *.centertel.pl

@Felek: nie wspominając o ortografii , musisz być ślepy żeby nie widzieć jak ten gościu jest sprawny pomimo wagi i wieku.

odpowiedz
Nie wiem to pytam - 13.07.2021 / 21:17, *.orange.pl

A ci skrzydlowi co to ich zabraklo u Norek ostatnio to wyzdrowieli na rewanż? I ten co czerwoną kartkę dostał (2x ż) moze grać jutro?

odpowiedz
boban - 13.07.2021 / 20:23, *.vectranet.pl

Artur to Artur.Powinien zagrać

odpowiedz
AML - 13.07.2021 / 20:01, *.centertel.pl

W SONDZIE 65 % GŁOSUJĄCYCH STAWIA NA ZWYCIĘSTWO LEGII A AŻ 35 % KIBICÓW GŁOSUJE NA PRZEGRANĄ LEGII !!!
==========================
TO JEST ZDUMIEWAJĄCE - AŻ TYLE KIBICÓW NIE WIERZY W SUKCES LEGII !!!

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 13.07.2021 / 20:05, *.legionisci.com

@AML: nie do końca tak jest. Sonda trwa od pierwszego dnia wylosowania Bodo. Od tego czasu nastroje znacznie się zmieniły. Aktualnie na Legię stawia ponad 90%. Jutro zrobimy podsumowanie sondy z dokładnym wyjaśnieniem :)

odpowiedz
(L) - 13.07.2021 / 23:37, *.play-internet.pl

@AML: Człowieku, idź już na Legia net i nie pisz tu tym 'krzykiem'. Ty półgłówkow naprawdę nie potrzeba nam. Tu forum jest na poziomie,dla Ciebie nieosiągalnym.

odpowiedz
AML - 13.07.2021 / 19:58, *.centertel.pl

JUTRO TYLKO ZWYCIĘSTWO Z BODO !!!
===================================
GDYBY JESZCZE UDAŁO SIĘ WYGRAĆ RÓŻNICĄ 2 BRAMEK BYŁBYM WNIEBOWZIĘTY !!!

TYLKO LEGIA-LEGIA 16 MP !!!

odpowiedz
Dedi - 13.07.2021 / 23:56, *.plus.pl

@AML:

Amen . L

odpowiedz
dejne3 - 14.07.2021 / 15:00, *.rima-tde.net

@AML: Bardziej czytelny komentarz będzie jak zacznie sz pisać małymi Literami ,już wcześnie napiął Ci (L),po co ten krzyk

odpowiedz