fot. Woytek / Legionisci.com

Ważne informacje o wejściu na mecz z Bodø/Glimt!

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Ze względu na obowiązujące obostrzenia, klub przekazał szczegółowe informacje, które mają ułatwić bezpieczne i szybkie wejście na stadion. Przypominamy, że od tego sezonu został uruchomiony nowy system biletowy. Wejściówki można okazać na kilka różnych sposobów, więc warto zapoznać się z poniższą informacją. Ponadto cały czas można kupować bilety na mecz na stronie bilety.legia.com.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia, zachęcamy kibiców do wcześniejszego przyjścia na stadion. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych kolejek, a także usprawni całą przedmeczową komunikację.

Wejście na stadion Legii możliwe jest za pomocą różnych nośników:

1. Karta kibica Legii Warszawa
Jeśli przy zakupie biletu wybrałeś opcję „Przypisz bilet do karty” na stadion wejdziesz na podstawie swojej karty kibica przykładając ją do czytnika. Przed podejściem do bramek przygotuj kartę kibica i dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.



2. Bilet PDF
Jeśli przy zakupie biletu wybrałeś opcję „Bilet PDF” na stadion wejdziesz na podstawie wydrukowanego biletu. Zalecamy wydrukowanie biletu na drukarce laserowej. Przed podejściem do bramek przygotuj bilet i dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.

3. Bilet SMS
Jeśli po zakupie biletu wysłałeś bilet SMS-em na swój telefon, kliknij w link, aby go otworzyć (działa na urządzeniach z systemem Android oraz IOS). Przed podejściem do bramek przygotuj bilet w telefonie oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.

4. Bilet wallet
Jeśli po zakupie biletu wysłałeś bilet do aplikacji wallet na swój telefon, aby go pobrać otwórz aplikację wallet. Bilet w aplikacji wallet dedykowany jest głównie dla posiadaczy telefonów z systemem IOS. Przed podejściem do bramek przygotuj bilet oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.


Pamiętaj!

W każdej chwili możesz zalogować się do systemu biletowego na swoje konto i zmienić nośnik biletu!

fot. Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
c u L t - 14.07.2021 / 15:45, *.37.29

MUSI BYĆ OGIEŃ! I MEKSYK NA TRYBUNACH!

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 14.07.2021 / 15:41, *.legionisci.com

Według informacji otrzymanych z klubu:

1. Jeżeli podczas zakupu nie wybrałeś opcji "bilet na Kartę Kibica", to nie ma aktualnie możliwości przepisania go na Kartę Kibica.
2. Jest jedynie możliwość zmiany nośnika między wariantami PDF, SMS i Wallet. Opcja dostępna jest w miejscu na screenie poniżej.



3. Ponadto zawsze przed zakupem warto aby każdy sprawdził czy ma WAŻNĄ KARTĘ KIBICA.

odpowiedz
NieznanyFanatyk - 14.07.2021 / 15:12, *.chello.pl

Jakieś potwierdzenie szczepienia też mam mieć ? Się czuję trochę jak pies z książką szczepienia

odpowiedz
Sarcastico. - 14.07.2021 / 15:50, *.inetia.pl

@NieznanyFanatyk: To po co wziąłeś i się zakułeś? Mózg masz swój?

odpowiedz
NieznanyFanatyk - 14.07.2021 / 16:36, *.chello.pl

@Sarcastico. : Żeby móc chodzić na mecze. Gdyby nie tacy jak ja to na Legii dziś by mogło być 50% kibiców , a jak było to widać na Euro to słabo to wychodzi. Dlatego poszedłem bo nic mnie to nie kosztowało, a więcej dobrego z tego wynika.

Polecam dwie dawki ( dwa dni wolnego ).

odpowiedz
ZC - 14.07.2021 / 16:47, *.t-mobile.pl

@NieznanyFanatyk: Na głupotę także zaszczepili , J***Ć SYSTEM.

odpowiedz
Sarcastico. - 14.07.2021 / 17:53, *.inetia.pl

@NieznanyFanatyk: Gdyby nie tacy jak ty, nie tworzyłaby się na naszych oczach nowa niewola i totalitarne państwo. Gdyby nie tacy jak ty i cała ta trzoda niewolników, nie byłoby żadnej plandemii. Ale za was myśli kawałek szyby. Szczep się szczep. Na jesień będziesz uprzywilejowanym obywatelem I kategorii.

odpowiedz
Biała Siła - 14.07.2021 / 18:22, *.vectranet.pl

@Sarcastico. : Osz kur,wa odleciałem

odpowiedz
Pytanko - 14.07.2021 / 14:56, *.atman.pl

Na stadionie trzeba być w maseczce , czy nie za bardzo ?

odpowiedz
Sarcastico. - 14.07.2021 / 17:54, *.inetia.pl

@Pytanko: Tak. Zalecane są nawet dwie + jedna zapasowa, jakby zmutowało w trakcie meczu.

odpowiedz
Info z POK - 14.07.2021 / 13:47, *.plus.pl

Jak ktoś nie zmienił w trakcie zakupu z pdf na przypisz istniejącą kartę , nie ma możliwości zmiany metody dostarczenia biletu. Redakcjo zmincie info z końca postu.
i wiadomo wieczorem Jazda z Kur...mi

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 14.07.2021 / 10:21, *.legionisci.com

Przekazaliśmy Wasze wszystkie uwagi do klubu i mamy wkrótce uzyskać zwrotne info.

odpowiedz
Tomek - 14.07.2021 / 10:49, *.113.189

@Redakcja (Legionisci.com): Brawo Redakcja bo znowu ktoś coś chciał ulepszyć a zwyczajnie zepsuł to co świetnie działało...

odpowiedz
Elquatro - 14.07.2021 / 16:46, *.chello.pl

@Redakcja (Legionisci.com): może was posłuchają i Leśnodorski wroci

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 14.07.2021 / 09:54, *.chello.pl

Luuuz, myślałem, że będzie trzeba być maskonurem.

odpowiedz
Fanatyk #207 - 14.07.2021 / 09:33, *.chello.pl

Trochę technologii i się człowiek gubi ,a o lidze mówią , że zacofana ????. Widzimy się wieczorem ????

Ktoś się orientuje czy niezaszczepiony może kupić jeszcze bilet ?

odpowiedz
Felek - 14.07.2021 / 09:31, *.netfala.pl

Jak wszedłem w bilet to mam w metodzie dostarczenia "Przypisz istniejącą kartę". Nic nie mogę zmienić.

odpowiedz
T75 - 14.07.2021 / 09:17, *.171.7

Po kiego grzyba dokument ze zdjęciem przy Karcie Kibica?

odpowiedz
:) - 14.07.2021 / 13:37, *.chello.pl

@T75: po to żeby mogły mandaty wystawiać jak bedzieta piły przed, już nie pomoże że nie mam dowodu

odpowiedz
1234tom - 14.07.2021 / 08:18, *.t-mobile.pl

No to rozumiem że jak pandemnia to nie będą ode mnie brać karty i sami jej przykładać do czytnika tylko mam to zrobić JA SAM. Żeby się covid nie roznosił

odpowiedz
Tomek - 14.07.2021 / 07:09, *.113.189

Redakcjo nie ma możliwości zmiany nośnika biletu. Kupiłem 5 biletów, w tym 3 w formacie pdf i nie ma opcji zmiany nośnika np. na telefon. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.

odpowiedz
Marcel - 14.07.2021 / 09:17, *.t-mobile.pl

@Tomek: Zgadza się. Ja też nie mogę, więc musiałem wydrukować.

odpowiedz
Cyniek - 14.07.2021 / 06:42, *.play-internet.pl

UJ z tym systemem

odpowiedz
L - 14.07.2021 / 00:10, *.chello.pl

Nie ma zadnej opcji zmiany nosnika i nie ma do wyboru zadnego walleta czy smsa, jest tylko pdf albo karta...

odpowiedz
L - 13.07.2021 / 23:53, *.play-internet.pl

Bardziej się tego nie dało skomplikować…

odpowiedz
Chib - 13.07.2021 / 23:33, *.plus.pl

Ja kupiłem bilet w kasie. Czy jest to więc wariant bilet PDF? Z tym, że nie ja go drukowałem...

odpowiedz
Hautausmaa - 13.07.2021 / 23:26, *.plus.pl

Szczupanie sprawdzają? Niedziela osobiście będzie badał?

odpowiedz
oszczędny - 13.07.2021 / 23:07, *.53.210

Czy jest taka możliwość żeby usiąść w trójkę na jednym miejscu?

odpowiedz
Arek - 13.07.2021 / 23:12, *.tpnet.pl

@oszczędny : nawet w piątkę. Próbuj.

odpowiedz
:) - 13.07.2021 / 22:56, *.chello.pl

Więcej technologii , bedzie nam wszystkim łatwiej

odpowiedz
Bródno - 13.07.2021 / 22:22, *.orange.pl

Jak zmienić z bilet PDF na przypisany na kartę?

odpowiedz
Wola - 13.07.2021 / 22:58, *.launsl.com

@Bródno: musisz wysłać SMSa

odpowiedz
Arek - 13.07.2021 / 23:17, *.tpnet.pl

@Bródno: W każdej chwili możesz zalogować się do systemu biletowego na swoje konto i zmienić nośnik biletu!

odpowiedz
Piotr - 14.07.2021 / 00:08, *.chello.pl

@Arek: Tyle to ja też wiem ale nie mogę znaleźć tego na koncie

odpowiedz
KMR - 14.07.2021 / 06:46, *.vectranet.pl

@Piotr: Mam dokładnie tak samo. Po co komplikować? Zawsze człowiek brał kartę i cała filozofia, a teraz to właściwie nie wiadomo do czego ta karta potrzebna.

odpowiedz
Pytanie - 13.07.2021 / 22:12, *.chello.pl

Czy dziecko do 7 lat nadal może wchodzić za darmo bez biletu? Bo gdzieś przeczytałem, że że względu na pandemię tylko z biletami.

odpowiedz
Artur - 13.07.2021 / 22:59, *.cdn77.com

@Pytanie: nie wiem

odpowiedz
Wardurto - 13.07.2021 / 23:02, *.m247.com

@Pytanie: trzeba mieć bilet kupiony skoro chcesz wejść na mecz, proste nie.

odpowiedz
jo - 13.07.2021 / 22:09, *.centertel.pl

Ten nowy system to jeden wielki burdel... Zrozumieć co jakaś marketingowa menda ma na myśli i jak zmienić pdf w bilet na karcie... No chyba, że to ta opcja wallet ticket...

odpowiedz
ding - 13.07.2021 / 21:57, *.chello.pl

Skończy się pewnie, jak z tym cudownym norweskim systemem dwa lata temu, gdy sprzedawali bilety na miejsca karnetowiczów.

odpowiedz