31 lipca zbiórka krwi na Legii!

Krewcy Legioniści

Bardzo serdecznie zapraszamy na tradycyjną wakacyjną zbiórkę krwi organizowaną przez Krewkich Legionistów we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa i klubem. Odbędzie się ona w sobotę, 31 lipca w godzinach 9-14 na stadionie Legii Warszawa. W okresie wakacji brakuje krwi, więc liczy się każda osoba. Rezerwujcie sobie terminy i widzimy się na stadionie Legii. Będą niespodzianki dla krwiodawców!

Klub przeznaczył dla krwiodawców bilety na mecz z Bruk-Betem Termalica Nieciecza, który odbędzie się w weekend 20-23 sierpnia.

Podczas akcji prowadzona będzie zbiórka zabawek dla oddziałów Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Zabawki i książki muszą być nowe lub w stanie idealnym. Przejrzyjcie u siebie w domach, może macie takie przedmioty do przekazania.

Widzimy się 31 lipca na Legii!

Zbiórka krwi na Legii

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Marco - 15.07.2021 / 15:02, *.tpnet.pl

Obecny Pozdrawiam (L)

odpowiedz
Piotr (L) - 14.07.2021 / 15:23, *.centertel.pl

Obecny jak zawsze niech każdy weźmie sobie do serca że krwi najbardziej brakuje w okresie wakacji im więcej nas będzie tym więcej krwi będzie dla potrzebujących. Pozdrawiam

odpowiedz
Jk - 14.07.2021 / 12:20, *.orange.pl

Ile czasu zazwyczaj czeka się na swoją kolei oddano krwi? 2h? Co oprócz dowodu jest potrzebne?

odpowiedz
Phoenix(L)k - 15.07.2021 / 00:10, *.chello.pl

@Jk:

To zależy, o której przyjdziesz;)

Garść informacji:
https://www.rckik-warszawa.com.pl/oddaje-krew-po-raz-pierwszy

ORAZ

https://www.rckik-warszawa.com.pl/kto-nie-moze-oddac-krwi

Od siebie dodam, że jeśli ostatnio byłeś gdzieś za granicą - najpierw upewnij się, czy nie zostaniesz przez to odrzucony.

Znalazłem taki wykaz - ale sytuacja jest dynamiczna:
https://rckik.wroclaw.pl/aktualnosci-Lista-krajow-po-powrocie-z-ktorych-nalezy-wstrzymac-sie-z-oddaniem-krwi-przez-28-dni-315.html

odpowiedz
Phoenix(L)k - 15.07.2021 / 00:12, *.chello.pl

@Jk:

Ale dałem ciała... Emocje po meczu za mocno trzymają i nie spojrzałem na datę wykazu krajów;)

Sorki za pomyłkę... ale tak czy siak warto sprawdzić AKTUALNY wykaz;)

odpowiedz
Cyniek - 14.07.2021 / 11:32, *.play-internet.pl

Z innej beczki Ludzie pomóżcie kupiłem koledze bilet na Rakow i zamiast na kartę kupiłem w Pdf nie mam możliwości. Wydrukowania tego biletu jak mogę go przepisać na kartę bi nie widzę na swoim koncie takiej możliwości z góry dziękuję

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 14.07.2021 / 11:54, *.legionisci.com

@Cyniek: powinieneś mieć możliwość przepisania biletu z PDF na SMS albo na wallet. Na pewno dziś w klubie będą pracowali nad tą kwestią. Będziemy informować.

odpowiedz
:) - 14.07.2021 / 13:33, *.chello.pl

@Redakcja (Legionisci.com): najpierw narobić bałaganu a potem go ogarniać, dobra fucha

odpowiedz
Cyniek - 14.07.2021 / 13:44, *.play-internet.pl

@Redakcja (Legionisci.com): Właśnie nie mam ale dziękuję Redakcjo

odpowiedz