fot. Kamil Marcinak / Legionisci.com

Gdzie obejrzeć mecz Legia - Bodø/Glimt?

Redakcja

Jeżeli nie możecie dziś dopingować Legii ze stadionu, to spotkanie z FK Bodø/Glimt będziecie mogli obejrzeć na TVP Sport. Transmisja będzie dostępna także w internecie na sport.tv.pl. Początek meczu o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

LEGIA - BODO/GLIMT
1 1.82 X 4.00 2 4.20

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 14.07.2021 / 15:35, *.d1-online.com

Brawo TVP Sport, i nie tylko za transmisje Legi ale też za Euro 2021. Pamiętam czasy kiedy to bez prywatnej telewizji nie było możliwe.

odpowiedz
Pacz - 14.07.2021 / 15:56, *.t-mobile.pl

@Jimmy L: Ja pamiętam czasy, kiedy nie było w Polsce prywatnych telewizji, a wszystkie mecze MŚ, ME i ważniejsze ligowe były w TVP1 lub TVP2.

odpowiedz
wrt - 14.07.2021 / 19:26, *.play-internet.pl

@Jimmy L: przecież w całej Europie europuchary muszą być odkodowane, od dawna jest to wymóg UEFA , co innego ligi, ale mecze pucharowe drużyn danego kraju muszą być odkodowane, to że Kurski się tym chwalił, że to jego zasługa transmisje. jak graliśmy w LM to nie znaczy, że to prawda i nie jest. Także brawa jedynie za turniej w całości, bo musieli pokazać jedynie mecze naszych, mecz otwarcia i finał

odpowiedz
(L) - 14.07.2021 / 14:40, *.d1-online.com

Macie jakis link do działającego streamingu. TVP sport zablokowany za zachodnią granicą

odpowiedz
Sarcastico. - 14.07.2021 / 15:29, *.inetia.pl

@(L): strims.world

odpowiedz
:) - 14.07.2021 / 16:43, *.chello.pl

@(L): wracaj do ojczyzny to bedzie wszystko dzialac jak trzeba!!!

odpowiedz
wrt - 14.07.2021 / 19:33, *.play-internet.pl

@:): mi pierwszy mecz słabo działał na sport.tvp.pl, nieraz na lewych zagranicznych chodzi lepiej

odpowiedz
pomocy - zakup biletow - 14.07.2021 / 14:26, *.207.49

Hejka
Probuje kupic bilety online i wprawdzie jest napisane ze podanie informacji o szczepieniu jest dobrowolne, ale bez podania tej informacji nie puszcza mnie dalej.... A jedyne co moge wybrac , to ze jestem zaszczepiony..
O co kaman?
Nie ma juz zadnych biletow dostepnych dla niezaszczepionych??
Dzieki za pomoc

odpowiedz
Doktór - 14.07.2021 / 14:44, *.centertel.pl

@pomocy - zakup biletow: wybierz, że jesteś zaszczepiony. To jest nieweryfikowalne :)

odpowiedz
Żmija - 14.07.2021 / 14:46, *.vectranet.pl

@pomocy - zakup biletow: rada jest prosta - zaszczep się!

odpowiedz
oLaf - 14.07.2021 / 13:52, *.vectranet.pl

tak ogólnie: piękne wsparcie piłki nożnej w Polsce - Mistrz gra mecz o awans w ważnych rozgrywkach a nie ma tegoż meczu w TVP1 lub TVP2 - czyli telewizji dostępnej dla 99% Polaków , za to jest "w necie" lub TVP Sport czyli z max 60% ludzi może to obejrzeć. (ja wiem, ze wy wszyscy macie neta ale zaręczam Wam , ze wystarczy wyjechać 30 km za W-wę i net chodzi na tyle średnio , że transmisji HD nie da się obejrzeć bo rwie zasięg etc. )

Potem się dziwią wszyscy , że polskie kluby są niedofinansowane bo ... mało ludzi ogląda a więc reklamodawcy dużo mniej płącą etc.

odpowiedz
piotr_zabki - 14.07.2021 / 13:56, *.centertel.pl

@oLaf: przecież TVN Sport jest w naziemnej. Odbiór na kawałku widelca. :-)

odpowiedz
Sputnik 44 - 14.07.2021 / 13:57, *.vectranet.pl

@oLaf: tvp sport jest na ogólnodostępnej platformie tzw. multipleksie, więc każdy chętny może mecz obejrzeć...

odpowiedz
zduneq - 14.07.2021 / 14:06, *.inetia.pl

@oLaf: mieszkam jakieś 50 km od warszawy i oglądam mecz spokojnie na telefonie w aplikacji lub na tv z "naziemnej"

odpowiedz
:) - 14.07.2021 / 18:40, *.chello.pl

@oLaf: moze urwał się kabel od internetu

odpowiedz