fot. Woytek / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Legia 2-0 Bodø/Glimt (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - FK Bodø/Glimt przeprowadzi stacja TVP Sport. Początek spotkania o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu, a także do czytania wszystkich materiałów pomeczowych.

LEGIA - BODO/GLIMT
1 1.82 X 4.00 2 4.20

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Wukashi - 15.07.2021 / 11:25, *.orange.pl

Ile macior poszlo?

odpowiedz
atmosferić - 14.07.2021 / 21:25, *.orange.pl

boruc kopie pilke na loziomie b klasy. Co wykop to aut albo do norwega. To jest bramkarz ktorzy gra najgorzej nogami w polsce.

odpowiedz
singspiel - 14.07.2021 / 21:54, *.centertel.pl

@atmosferić: a ty znowu tutaj? nie płaczesz w poduszkę po wygranej Legii?

odpowiedz
:) - 14.07.2021 / 21:25, *.chello.pl

Może Podolski też przedłuży jak Boruc o rok hmmm

odpowiedz
Kielonek - 14.07.2021 / 21:20, *.centertel.pl

Co robi dzisiaj na boisku Mladenović?

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.07.2021 / 21:29, *.chello.pl

@Kielonek: wygląda na sabotażystę. Może chce wymusić odejście?

odpowiedz
antyk - 14.07.2021 / 21:12, *.47.73

o i w drugą połowę weszliśmy tak jak powinniśmy grać od początku,jedziemy z leszczami,będzie 3-0 ale nie zmieniam zdania co do mledenowicza ,Legia to nie jest klub gdzie się gra za zasługi,nie masz formy to siadasz na ławie,tak powinno być bo koleś ewidentnie jest cieniem samego siebie i może lepiej żeby perę meczy przemyślał na ławie

odpowiedz
Syn trenera - 14.07.2021 / 21:06, *.vectranet.pl

Kapustka dziś masakra każdy kontakt z piłką to babol..

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.07.2021 / 21:01, *.centertel.pl

A ja lubię Czesława i jego rozwiązania taktyczne. Legia dawno tak udanie nie rozpoczynała sezonu. Jest nadzieja na lepsze czasy, obaczymy.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.07.2021 / 20:51, *.chello.pl

Luquinhas znakomity. Coś mi się widzi, że Mladenovic nagrabił sobie u kolegów z drużyny. Robią co mogą, byle mu nie podać.

odpowiedz
atmosferić - 14.07.2021 / 20:39, *.orange.pl

kazdy trenerzyna polski stawia kazda druzyne na straconej pozycji juz na odprawie taktycznej - cos jest nie tak mentalnie z tymi ludzmi - wiecznie obsrani, wiecznie za podwojna garda, wiecznie w defensywce i niskim presingu.

odpowiedz
Sebo(L) - 14.07.2021 / 20:37, *.centertel.pl

Wróciły demony przeszłości. Legia gra kibel i z taką taktyką i grą trudno spodziewać się dzisiaj zwycięstwa i awansu do 2 rundy. Na razie wygląda to fatalnie.

odpowiedz
i znow prorok do d..y - 14.07.2021 / 22:02, *.centertel.pl

@Sebo(L) :
a jednak taktyka i gra dala 2 :0 a Ty sie chyba jednak nie nauczysz ze szklanka jest do polowy pelna! Lepiej jechac hejtem no nie a nuz sie trafi i cie wezma do łonetu w zastępwie czarnowidza Jajkowskiego! To dopiero bedzie fucha. Warto wiec walcz. Walcz ale proponuje sie do kolejarzy oni takich potrzebują. Narka

odpowiedz
ROSOMAK - 14.07.2021 / 23:49, *.chello.pl

@Sebo(L) : przeproś

odpowiedz
Syn trenera - 14.07.2021 / 20:33, *.vectranet.pl

Looj słabo Nasi w szatni zostali... Już nie pierwszy raz w ostatnim czasie... Weźcie się do roboty... Już 0/1 mogło być... Cud...

odpowiedz
Wawa - 14.07.2021 / 20:28, *.chello.pl

Czesiu co to jest buchaaaaaa
Człowieku co wy trenujecie gra Legii na ten moment to dno I trzy metry

odpowiedz
atmosferić - 14.07.2021 / 20:24, *.orange.pl

typowa taktyka polskiego trenerzyny - minimalizm i obrona czestochowy - brzydzi mnie takie podejscie

odpowiedz
Krzeszczu - 14.07.2021 / 20:27, *.bredband2.com

@atmosferić: po 25 minutach pierwszej polowy (i po calym zeszlym sezonie) mam podobne uczucie...

odpowiedz
Dziaduszko - 14.07.2021 / 20:20, *.centertel.pl

Póki co to Legii nie ma na boisku

odpowiedz
LewLegia - 14.07.2021 / 20:28, *.net.pl

@Dziaduszko: jest kolego, popatrz na koszulki i dumną L ke w kółeczku, która placze jak widzi pyze poznańską, która człapie przy lini i udaje przejętego sytuacją.
Oooooo....... Gwidy się pojawiły w 27 minucie

odpowiedz
ojej - 14.07.2021 / 20:19, *.centertel.pl

Widzę, że wesoła kompanija przepłacanych piłkarzy gra na utrzymanie wyniku. Czy potem meczu mają szansę na eliminacje do 3 ligi europejskiej konferencji?

odpowiedz
Hm.. - 14.07.2021 / 20:31, *.centertel.pl

@ojej: polska piłka klubowa to pośmiewisko w Europie, reprezentacyjna zresztą też.

odpowiedz
KowaL - 14.07.2021 / 20:13, *.centertel.pl

Obrona Częstochowy i ten nieudany kiszony

odpowiedz
Gocław - 14.07.2021 / 20:06, *.net.pl

Kapitan Norwegòw z opaską tęczy. Obciach dla dumnych Wikingöw i oczywiście brak polityki w UEFA . Źenada.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.07.2021 / 19:59, *.bredband2.com

Widze ze kapitan norwegoch juz zalozyl teczowke na ramieniu. No to jedziemy z tymi zadufanymi picusiami. 3-0 dla nas, tak zeby nie bylo nieporozumien.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.07.2021 / 20:06, *.bredband2.com

@Krzeszczu: *norwegow

odpowiedz
Tommy - 14.07.2021 / 19:44, *.toneticgroup.pl

6 reklam żeby dojść do komentarzy

odpowiedz
Krzeszczu - 14.07.2021 / 20:15, *.bredband2.com

@Tommy: AdBlock i po klopocie. Za darmo.

odpowiedz
Jest - 14.07.2021 / 19:32, *.plus.pl

Gdzie sklady

odpowiedz
Hg - 14.07.2021 / 19:25, *.chello.pl

Hej Legio jazda z norkami!!

odpowiedz
LW82 - 14.07.2021 / 19:16, *.net.pl

Jazda Legio
Tylko zwycięstwo

odpowiedz
Darek - 14.07.2021 / 18:56, *.t-ipconnect.de

Hej Legio jazda z k....mi.

odpowiedz
Yeti - 14.07.2021 / 18:42, *.play-internet.pl

Czesiek wystawił chyba najmocniejszy skład. Jestem spokojny o wynik.

odpowiedz
atmosferic - 14.07.2021 / 18:58, *.orange.pl

@Yeti: Prócz Juranovicia ten sam skład co w Norwegii. Tam wtedy grał Skibicki na wahadle.

odpowiedz
Gajowy - 14.07.2021 / 18:05, *.getfiber.pl

Do boju

odpowiedz