Kjetil Knutsen - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Knutsen: To dla nas lekcja i inspiracja

Fumen, źródło: Legionisci.com

Kjetil Knutsen (trener Bodø/Glimt): Jestem dumny z postawy mojego zespołu. To dla nas duża lekcja na przyszłość i jednocześnie inspiracja, żeby występować na tym poziomie. W pierwszej połowie udało nam się dominować, ale nie było okazji do zakończenia akcji bramką. Inna sprawa, że ciężko było zagrozić Legii, bo gospodarze bronili się bardzo dobrze. O wyniku zadecydowała postawa trzech ofensywnych zawodników Legii.

Dla mnie istotne jest to, żeby obecnej drużynie dawać zaufanie. Nie chcę mówić o tych, którzy odeszli z klubu. To byłoby nie w porządku wobec tych, którzy są w składzie. Takie jest życie, taki jest futbol i nie chcę robić porównań do poprzedniego sezonu. Musieliśmy sobie z tym poradzić.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
SF - 15.07.2021 / 10:07, *.tpnet.pl

Powodzenia w lidze i pucharze !!

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 15.07.2021 / 10:01, *.8.218

Mądry gość i dobry trener

odpowiedz
Fgh - 15.07.2021 / 04:51, *.chello.pl

Nie chce mówić ,bo to nie w porządku ,a jednak powiedział …

odpowiedz
butla - 15.07.2021 / 00:12, *.t-mobile.pl

Co to za chora mania żeby klepanie "ty do mnie ja do ciebie" na środku boiska bez żadnego zagrożenia pod bramką rywali nazywać "dominacją". Przez tych klepiących pod tabelki z liczbami dominacją nazywa się wymianę 1500 podań. Co z tego że nie oddaliśmy żadnego strzału na bramkę? Ale mamy 73% posiadania piłki! Dominacja! Ajwaj!

odpowiedz
welo - 15.07.2021 / 12:44, *.vectranet.pl

@butla: Szukali luk w naszej obronie ale Legia naprawdę dobrze broniła się prawie całą drużyną i dobrze się przesuwała.Przebili się klika razy lewą stroną i środkiem ale nic nie zdziałali.Na tym polega atak pozycyjny i trzeba im przyznać ,że potrafią naprawdę dobrze to robić.Dawno nie widziałem takiej cierpliwej drużyny.Dobrze,że Legia miała swój wynik po pierwszym meczu i mogła sobie spokojnie czekać na swojej połowie

odpowiedz
Hautausmaa - 14.07.2021 / 23:50, *.plus.pl

Czy Bodo już przewaliło puchary w tym roku? Szkada by było tak lekko.

odpowiedz
Rafal - 15.07.2021 / 12:28, *.vectranet.pl

@Hautausmaa: Spadli do el. Pucharu Konferencji zdaje się.

odpowiedz
Wolfik - 15.07.2021 / 13:00, *.mm.pl

@Rafal: Dokładnie. Zagrają z Islandczykami z Reykjavíku.

odpowiedz
Biała Siła - 14.07.2021 / 23:07, *.vectranet.pl

Tym się różni od rodzimych trenerufff

odpowiedz
Wolfik - 15.07.2021 / 12:58, *.mm.pl

@Biała Siła: To samo pomyślałem....Chociaż tłumaczy go fakt, że po sprzedaży trzech zawodników którzy strzelili tam wspólnie ponad 50% bramek to juz rzeczywiscie inny zespół.

odpowiedz
ddd - 14.07.2021 / 22:44, *.11.93

Boruc najsłabszy

odpowiedz
zgadzam się - 14.07.2021 / 22:55, *.t-mobile.pl

@ddd:
Drze ryja jak wsiowa baba.To nigdy nikomu nie służyło

odpowiedz
ROSOMAK - 14.07.2021 / 23:47, *.chello.pl

@zgadzam się: Powiedz mu to w oczy chłopcze

odpowiedz
KPL - 15.07.2021 / 07:23, *.chello.pl

@ddd: nie ma Pan racji. Boruc jak Boruc swoje wybronił a i miał wyjście w powietrza niezłe. Najsłabszy mam wrażenie był Mladen który chyba dalej sie wakacjuje bo w obronie gra tragicznie. Pernambuco z Bodo w pierwszej połowie jak miał jeszcze siłę to kręcił nim jak dzieckiem. A i w ataku Mladen podejmował złe decyzje i łapy w górze gdy nie dostał podania nie wspominajac o żółtej kartce za dyskusje.

odpowiedz
Trampek - 14.07.2021 / 22:35, *.125.105

Cytat: :"Knutsen: To dla nas lekcja i inspiracja" - Komentarz jest tu zbędny

odpowiedz
BRY(L)US - 14.07.2021 / 22:33, *.pro-internet.pl

Najlepszego Knutsen!

odpowiedz