Tomas Pekhart i Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com

Legia 2-0 Bodø/Glimt

Gramy dalej!

Wiśnia

Legia Warszawa pokonała na własnym stadionie FK Bodø/Glimt w rewanżowym spotkaniu 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Gole dla graczy Czesława Michniewicza strzelili Luquinhas i Tomas Pekhart. Spotkanie nie obfitowało w tak wiele sytuacji strzeleckich, co przed tygodniem. Jednak wpływ na płynność gry mogły mieć wyjątkowo trudne warunki atmosferyczne. W kolejnej fazie rozgrywek legioniści zmierzą się z Florą Tallin.

Od początku spotkania gra toczyła się w głównie w środkowej strefie boiska. Żaden z zespołów nie potrafił zagrozić bramce przeciwników. Dopiero w 20. minucie na strzał z dystansu zdecydował się jeden z rywali, ale na szczęście piłka przeleciała obok prawego słupka bramki Artura Boruca. Była to jednak sytuacja, która zapaliła lampkę ostrzegawczą w szeregach mistrzów Polski. Potem spotkanie nieco nam się rozkręciło. Dwa kwadrans po pierwszym gwizdku sędziego swój zespół na prowadzenie powinien wyprowadzić Erik Botheim. Napastnik gości dostał podanie z prawego skrzydła i nieatakowany z kilku metrów posłał piłkę ponad poprzeczką. Zaraz potem dwukrotnie odpowiedzieli legioniści. Najpierw świetną szansę miał Luquinhas, który po podaniu z głębi pola minimalnie przestrzelił, a za chwilę bliski szczęścia był Mahir Emreli. Azerski napastnik popędził środkiem pola, oddał mocne uderzenie, jednak wprost w dobrze ustawionego Nikitę Chajkina.

Wydawało się, że na przerwę drużyny zejdą przy bezbramkowym remisie, jednak sprawy w swoje nogi postanowił wziąć Luquinhas. Brazylijczyk pokazał się na lewej stronie ze świetnej strony, zwiódł ładnym zwodem jednego z obrońców i płaskim uderzeniem pokonał bramkarza przeciwników. Wkrótce sędzia zakończył niezwykle trudną - ze względu na warunki atmosferyczne połowę. Legia skromnie prowadziła, chociaż gdyby Norwegowie byli bardziej precyzyjni, to rezultat mógłby być zgoła odmienny.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Kilka minut po przerwie swojego drugiego gola mógł strzelić Luquinhas. Pomocnik nie sięgnął zagranej piłki głową przez Bartosza Kapustkę. Po godzinie gry zza pola karnego futbolówkę kopnął Sebastian Tounekti, jednak pewnie na linii zachował się Boruc. Ten sam zawodnik jeszcze bliżej szczęścia był w 70. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wygrał walkę o górną piłkę i na szczęście legionistów trafił tylko w poprzeczkę. W drugiej połowie nie byliśmy świadkami tak wielu klarownych sytuacji. Piłkarze FK Bodø/Glimt mieli wyraźne problemy z przedostaniem się pod pole karne gospodarzy, natomiast kontrataki Legii w najlepszym wypadku kończyły się na rzucie rożnym. W doliczonym czasie gry wynik końcowy ustalił Tomas Pekhart, który skorzystał z podania ze skrzydła i wślizgiem pokonał Chajkina.

W 2. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów Legia Warszawa zmierzy się z Florą Tallin. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę, 21 lipca o godzinie 21:00 w Warszawie i będzie transmitowane przez TVP Sport. Rewanż zaplanowano na wtorek, 27 lipca, na godzinę 18 czasu polskiego (godz. 19 czasu lokalnego).

Liga Mistrzów
1. runda eliminacyjna
#LEGBOD
17473
Warszawa
14.07.2021
20:00
Legia Warszawa
FK Bodø/Glimt
Legia Warszawa
2-0
FK Bodø/Glimt
40' Luquinhas
90+4' Pekhart
(1-0)
1 Artur Boruc
55 Artur Jędrzejczyk
4 Mateusz Wieteska
3 Mateusz Hołownia
2 Josip Juranović 80'
8 Andre Martins
99 Bartosz Slisz
25 Filip Mladenović
67 Bartosz Kapustka 72'
11 Mahir Emreli 83'
82 Luquinhas
31 Cezary Miszta
59 Kacper Tobiasz
6 Mattias Johansson 80'
9 Tomas Pekhart 83'
17 Maik Nawrocki
20 Ernest Muci
21 Rafael Lopes 72'
22 Kacper Skibicki
23 Joel Abu Hanna
27 Josue
29 Lindsay Rose
63 Jakub Kisiel
Nikita Chajkin 12
60' Brede Moe 18
Marius Lode 2
Marius Høibraten 4
Alfons Sampsted 3
60' Hugo Vetlesen 10
Patrick Berg 7
Ulrik Saltnes 14
91' Sondre Brunstad Fet 19
60' Erik Botheim 20
76' Pernambuco 28
Joshua Smits 30
76' Axel Lindahl 11
60' Sebastian Tounekti 17
Vegard Kongsro 21
Vegard Moberg 22
91' Elias Hagen 23
60' Lasse Nordas 24
60' Sigurd Kvile 26
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Kjetil Knutsen
Sędziowie
Główny: Aristotelis Diamantopoulos (Grecja)
Asystent: Tryfon Petropoulos (Grecja)
Asystent: Reinhart Buxbaoum (Grecja)
Techniczny: Georgios Tzovaras (Grecja)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (118)

+dodaj komentarz
MD - 15.07.2021 / 13:06, *.orange.pl

Mladenovic jeszcze pewnie pamięta sezon 2020 jak porozbijali się w cudzysłowiu każdą możliwą ściane na ulicznym torze w Baku np. w sekcji zamkowej

odpowiedz
Seba0582 - 15.07.2021 / 12:36, *.t-mobile.pl

Do redakcji mam takie pytanie czy aby Mladen dzieki wczorajszej kartce nie będzie pauzować w pierwszym meczu z Florą? Przypominam, że w Bodo tez dostał jakieś głupie żółtko pod koniec meczu...

odpowiedz
Markus Merk - 15.07.2021 / 12:42, *.play-internet.pl

@Seba0582 : Chyba pauzuję się po trzech. Ale lepiej niech redakcja sprawdzi.

odpowiedz
Legionisci.com - 15.07.2021 / 12:58, *.Legionisci.com

@Seba0582 : Nie. Pauzuje się po 3 kartkach.

odpowiedz
Seba0582 - 15.07.2021 / 13:08, *.t-mobile.pl

@Legionisci.com: Wielkie dzięki bo od wczoraj mnie to niepokoiło. O ile na prawym wahadle mamy tłok tak na lewym posucha...

odpowiedz
grzesiek - 15.07.2021 / 11:42, *.centertel.pl

Dokonali rzeczy nieprawdopodobnej czy powtorza ten sukces w meczy z Florą? :)

odpowiedz
Markus Merk - 15.07.2021 / 12:45, *.play-internet.pl

@grzesiek: Nieprawdopodobna rzecz to jest dla was amicowcy, dla nas legionistów-normalna.

odpowiedz
grzesiek - 15.07.2021 / 16:43, *.centertel.pl

@Markus Merk: spadaj na konwiktorska pajacu. Jestem Legionistą. Po prostu drwię z z poczyniań w ostatnich latach. Blamaż z dudelange czy z sheriffem tiraspol chcesz czy nie chcesz przeszedł juz do niechlubnej czesci naszej historii. I trzeba im to przypominac zeby znowu nie odpadli z jakimis leszczami

odpowiedz
ELvis - 15.07.2021 / 17:32, *.chello.pl

@grzesiek: tu nie potrzeba szydery czy tam drwin z Twojej strony (i wielu innych "selfikowców", sezonowców), tylko wiary... wiadomo, że każdy się momentami wku*wia na ich grę ale jak się coś (kogoś) kocha, to do końca... PAMIĘTAJ: DO KOOOŃCAAA chłopaku

odpowiedz
grzesiek - 15.07.2021 / 18:08, *.centertel.pl

@ELvis: my z pilkarzami do konca tak, ale pomysl to troche jak bycie rodzicem tak? Za dobre rzeczy pogłaskać po głowie, ale za złe ukarać.
Odpadniecie z dudelange bylo bardzo zle.
Pamietam jak przed dwumeczem z celticem nasi pilkarze zagrali beznadziejnie z jakimis leszczami w drugiej rundzie. Odbyla sie rozmowa wychowawcza miedzy kibicami a pilkarzami. Jak zagrali pozbiej z celticem nie musze chyba nikomu mowic

odpowiedz
Wiaderny - 15.07.2021 / 11:07, *.plus.pl

Czym wy się podniecacie

odpowiedz
Markus Merk - 15.07.2021 / 12:43, *.play-internet.pl

@Wiaderny: Że nasza Legia gra dalej a twoja Amica, nie.

odpowiedz
Wolfik - 15.07.2021 / 12:45, *.mm.pl

@Wiaderny: Podniecamy to za duze słowo. Cieszymy się, że wreszcie udało nam się przejśc kogoś w miarę powaznego. Do euforii daleko.

odpowiedz
Normalny człowiek - 15.07.2021 / 10:58, *.net.pl

Dobry mecz Legii. Wreszcie pokazaliśmy, że można się przygotować do meczów rozgrywanych w lipcu.
Luki, Emreli, Kapustka, Martins dają możliwości do fajnych kombinacyjnych akcji w ataku.
Wygląda to obiecująco. Brawo Legia!

odpowiedz
Zibi - 15.07.2021 / 10:45, *.t-mobile.pl

Uważam że bardzo dobry mecz Luki, Martins, Emri i Pekhart Kozacy Super. Do szanownej redakcji czytam Wasz portal od samego początku i praktyczne tylko tą stronę o Legii ale mam prośbę dajcie już spokój z tym licznikiem wstydu bo dla mnie to co zrobi osiągnie Legia której kibicuje od ponad 30 lat tylko co ja mogę zrobić dla Legii. Pozdrawiam Zbyszek

odpowiedz
Hiszpan Junior - 15.07.2021 / 10:36, *.telnaptelecom.pl

Witam wytłumaczy mi ktoś dlaczego nie ma kwalifikacji do le oni jakaś później to zrobia bo nie rozumiem z góry dziękuję za odpowiedź

odpowiedz
Wolfik - 15.07.2021 / 12:44, *.mm.pl

@Hiszpan Junior : Kwalifikacje do LE zaczynają się od 3-iej rundy. Wynika to z faktu, że część druzyn z wyższym współczynnikiem nie musi się bić w eliminacjach do CL zatem mają miejsce "z urzędu" i grają od tej rundy. Stawkę uzypełnią zespoły pokonane w 2-iej rundzie LM.

Zespołów walczacych o LE jest w tym roku mniej co jest pokłosiem stworzenia CL. Przykładowo nasz ranking krajowy pozwala na wystawienie 3 zespołów ale już tylko w eliminacjach do CL. Tylko Legia, jako mistrz kraju może zagrać w LE jeśli nie uda jej sie przebrąć przez 3 rundy eliminacji LM.

odpowiedz
Wolfik - 15.07.2021 / 13:02, *.mm.pl

@Wolfik: Poprawka. Oczywiście przez 4-ry rundy eliminacji LM.

odpowiedz
Gienek - 15.07.2021 / 10:29, *.netfala.pl

Generalnie mecz nieźle rozegrany taktycznie przez Legię. Za tydzień kolejna przeszkoda.

odpowiedz
ajg - 15.07.2021 / 10:28, *.chello.pl

Trzeba docenić trenera! Bo widać,że jego koncepcje się sprawdzają.Grali inteligentnie,co nie zawsze się zdarza naszym grajkom.Oby był już tylko progres formy!
A co do "rodzimej" szkoły trenerskiej,to zasadniczo Krzeszczu ma rację, ale -mam nadzieję - trener Michniewicz jest z tej "najwyższej pólki" i wznosi się nad poziomy):):):)
Wiem,ze kilku piłkarzy może jeszcze odejść,cóż,kasa...Ale widać,żę kilku nowych to klasa!!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 15.07.2021 / 09:38, *.play-internet.pl

A co do gościa,co "chce likwidować licznik wstydu dla Mioduskiego".Może "zainstalować licznik chwały"?.Oj ludki,ludki.Dlatego właśnie tak jest,jak jest.Jeden "sukces" zaćmiewa Wam całe pasmo niepowodzeń w wykonaniu Dariusza i jego Toudich.Oczywiście cieszę się,że gramy dalej,ale przecież wiadoma rzecz,że Emreli za chwilę zostanie przechandlowany za kilka mln Euraków i zostaniemy znowu z drewniakami pokroju Mladenoviča,czy Wieteski wespól z Jędrzejczykiem.A takimi "asami"to my Europy nie zawojujemy.Myślę,że trzeba z tą ekstazą po awansie poczekać jeszcze ze 3 rundy Dopiero wtedy będzie można powiedzieć,że"coś w końcu zatrybiło".

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 15.07.2021 / 09:22, *.play-internet.pl

Szanowna redakcjo-jest pytanie z sali.Czy w związku z przejściem PIERWSZEJ RUNDY jest/będzie zaplanowana feta na Starówce?.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.07.2021 / 09:59, *.petrotel.pl

@FOREVER LEGIA: :-D

odpowiedz
Markus Merk - 15.07.2021 / 12:47, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA: Tak, będzie świętowanie jedenastego miejsca, tyle, że w Poznaniu. Zapraszamy.

odpowiedz
Zuzio - 15.07.2021 / 09:07, *.plus.pl

Najgorszy znowu Mladenowicz. Ten gość ma wyje****ne. Został piłkarzem sezonu i jeszcze mu nie podają. Obraza. Macha rękami, krzyczy, fauluje, wrzutki tragiczne. Dramat, nie pilkarz. I nikogo za niego do zmiany. Do tego zdaje się za dwa zoltka on i Kapi nie graja z Florą. Redakcjo proszę o info w tej sprawie.

odpowiedz
genzo - 15.07.2021 / 18:47, *..

@Zuzio: dokładnie, zrobił się strasznie irytujący dlatego ode mnie dostał 1

odpowiedz
123 - 15.07.2021 / 08:30, *.150.124

15 tys na stadionie??? ;)
Hahaha kto był to wie ilu nas było.

odpowiedz
Ziomek69 - 15.07.2021 / 08:39, *.65.146

@123: co było na Ł3 pozostaje na Ł3. W tych czasach lepiej nie chwalić się ile było ludzi bo zaraz jakiś z##b z UEFA lub naszego ministerstwa zamknie stadion bo było za dużo ludzi.
Było 15 tys

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 15.07.2021 / 18:47, *.plus.pl

@Ziomek69: tak jest nie powinni podawać do opinii publicznej rzeczyw

odpowiedz
tekken (L) - 15.07.2021 / 08:25, *.230.80

Dobra taktyka i dobry wynik. Czasami trzeba się cofnąć i przetrzymać tak 15 - 20 min bez straty bramki. Widać, że nie mamy siły biegać w takich warunkach jakie były.

P.S. Jeden wniosek nasunął mi się po tym dwumeczu. skoro na sztucznej murawie gra się gorzej zespołom dobrym technicznie to powinniśmy taką murawę zrobić koniecznie! Drugi wniosek nie polewać trawy przed meczem w pucharach, Niech tu gra się ciężko wszystkim dobrym technicznie zespołom. Nie jesteśmy do jasnej Barcelona, ani nie gramy w lidze angielskiej gdzie ciągle pada deszcz! Nie ułatwiajmy innym gry.

odpowiedz
m4 - 15.07.2021 / 08:52, *.249.78

@tekken (L): ale Ty madry jestes. Az dziw bierze ze w Legii nie pracujesz

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 15.07.2021 / 09:11, *.play-internet.pl

@tekken (L): A może wykopmy "wilcze doły" na całym boisku,albo zaminujmy swoje pole karne.

odpowiedz
Lunar - 15.07.2021 / 08:24, *.orange.pl

Do 40 minuty wyglądało to bardzo słabo ale może to ze względu na upał, bo Norwegowie tez niczego wielkiego nie grali.
Najważniejszy jest jednak wynik i awans do II rundy, brawo !

odpowiedz
Syn trenera - 15.07.2021 / 07:07, *.vectranet.pl

Wynik lepszy niż gra,super że awansowaliśmy. Nie zlekceważyć Flory. W obydwu meczach najsłabsi na boisku Slisz i Kapustka... Mam nadzieję że Czesio to wyłapie.. Ogromny plus Emreli i Johanson, gość dostał kilka minut i super zagrał w obu meczach, duży spokój i technika, dobre przyjęcie..

odpowiedz
Robert Szenfeld - 15.07.2021 / 08:05, *.landirenzo.pl

@Syn trenera: nic dodać , nic ująć. Liczę , że to początek sezonu i się rozkręci. Slisz w pierwszej połowie zagrał fatalnie.. na szczęście w drugiej trochę się ogarnął . Martwią też nieprzemyślane i groźne podania do tyłu Mlado.

odpowiedz
Kruk - 15.07.2021 / 08:22, *.play-internet.pl

@Robert Szenfeld : Na dodatek Mladenovic dwie debilne żółte kartki dostał w obu meczach, musi Czesław go ogarnąć bo tak jak się zachowuje może w którymś meczu nawet z czerwoną wylecieć.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.07.2021 / 09:19, *.chello.pl

@Syn trenera: Nie zgadzam się. Kapustka zagrał bardzo przyzwoicie. Katastrofalnie zagrał za to Mladenovic. Mam przeczucie, że chce odejść za kwotę niższą niż zapisana w kontrakcie.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 15.07.2021 / 20:41, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: Spoko, ja uważam, że gra bardzo infantylnie, bez odpowiedzialności, za dużo popisów. Stać go na więcej

odpowiedz
gazza - 15.07.2021 / 06:39, *.inetia.pl

Z taką grą to można sobie pograć w bierki a nie awansować do LM czy LE !!!

odpowiedz
Darek - 15.07.2021 / 06:39, *.t-ipconnect.de

Brawo drużyna. Gratulacje.
Dobrze że ten Norweg trafił w piłkę piszczelem w pierwszej połowie bo mogło być nieciekawie.
Brawo trener Michniewicz.Nawet chcę się oglądać grę Legii.Pierwsza połowa to obrona Częstochowy ale taktyka dobra.
Brawo kibice za frekwencje.

odpowiedz
W(L) - 15.07.2021 / 05:42, *.chello.pl

No i elegancko nawet Czesiu przez cały czas w tym upale w garniturze mimo że koszulę miał przesiąkniętą od potu to do końca trzymał fason..????????????

odpowiedz
filand - 15.07.2021 / 01:13, *.inetia.pl

Gratulacje I owacje. Dziękuję za ⚽️⚽️ . Polecam się na przyszłość.

odpowiedz
Pozytywnie - 15.07.2021 / 00:57, *.t-mobile.pl

Pierwszy raz od kilku lat czuję że mamy trenera, który nie uczy się u nas jak się trenuje zespół i nie sprawdza u nas czy powinien pracować jako trener.
I to jest zasadnicza różnica, widać że jest pomysł na grę i drużyna dużo daje z siebie.
Oczywiście zawsze mogło by być lepiej, trawa mogła by być bardziej zielona itp ale naprawdę mam wrażenie że będzie dobrze w tym sezonie także w pucharach.!!!

odpowiedz
**** ** - 15.07.2021 / 00:08, *.t-ipconnect.de

Teraz pojade Po bandzie, Luki najlepszy w Legi. AMEN

odpowiedz
jezus - 15.07.2021 / 02:16, *.vectranet.pl

@**** **: to nie jechanie po bandzie, tylko stwierdzenie faktu :) Tak wlasnie jest Luqi gora!

odpowiedz
Fajny tytul - 14.07.2021 / 23:22, *.centertel.pl

I ten wykrzyknik. Zupełnie jakby przejść do 4 rundy i mieć Dundalk. A tu 2 i jaka euforia. Dobrze że obniżacie oczekiwania :)

odpowiedz
Markus Merk - 14.07.2021 / 23:30, *.play-internet.pl

@Fajny tytul: Bo to był najważniejszy dwumecz.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.07.2021 / 23:19, *.orange.pl

Panie Czesławie, specjalne podziękowania - wreszcie Legia ma trenera, który potrafi przygotować i ustawić odpowiednio zespół. Oby tylko kolo Darek to docenił. Trener Miszka ma swoje zdanie, ma trudny charakter, ale do naszego klubu, to odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 15.07.2021 / 01:05, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: trener Czesław udowodnił w tym dwu meczu, że jest największą wartością dodaną w Legii, w sezonie 2020/2021 + runda el. EP.
Już pierwszy mecz w Norwegii to zwiastował, jednak większość kibiców była skupiona na nieoczekiwanym, ale b. korzystnym rezultacie.
I pomyśleć, że przez cztery zmarnowane lata, na Łazienkowskiej byli zatrudniani pseudo trenerzy, albowiem taką miał wolę "prezes dekady"...
Ps.: przyłączam się do Twoich podziękowań i po raz wtóry szczerze gratuluję naszemu szkoleniowcowi wyboru odpowiedniej taktyki gry i profesjonalnego rozpracowania rywala.
Serdeczności

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.07.2021 / 23:17, *.orange.pl

Stawiał ktoś na 2 wygrane z Norwegami, szczerze?

odpowiedz
Markus Merk - 14.07.2021 / 23:32, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: ja 1:0 wyjazd i 2:1 dom.

odpowiedz
singspiel - 15.07.2021 / 00:24, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: tak i nawet w drugim meczu trafiłem wynik. typowałem, że Legia nie straci gola w dwumeczu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.07.2021 / 01:04, *.centertel.pl

@singspiel: To autor forum stawia litr okowitej, ze śliwek.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 15.07.2021 / 07:06, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: me myself and I

odpowiedz
singspiel - 15.07.2021 / 10:35, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: ale to chyba dla was koledzy. nie piję alko. sytuacja w domu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.07.2021 / 23:14, *.orange.pl

"Dmuchał pan kiedyś w taka pogodę, panie kolego"? Graliście kiedyś panowie w taką pogodę? A oni zapier... ,na ostro kręcili. Także weźcie to koledzy pod uwagę.

odpowiedz
tommy - 15.07.2021 / 08:55, *.249.78

@Leśny Dziadek: za 200 tys miesiecznie nie grałem, ale dla przyjemnosci owszem

odpowiedz
Lukas - 14.07.2021 / 23:11, *.chello.pl

Na stadionie był ogień. Wielkie dzięki Bracia i Siostry!

odpowiedz
Zbyszek - 15.07.2021 / 00:28, *.cyfrowypolsat.pl

@Lukas:
Tylko na bramkach od kanałku była masakra. Byłem 30 minut przed a tam kolejka na wschodnią prawie do ulicy. Bo jakiś Baran nie zajarzył że będzie dużo ludzi i 1 z 3 bramek otwarta. Po 40 minutach pojawiła się z tłumu zapowiedź szturmu i wreszcie debile ootworzyli wszystkie bramki, nie można tego było zrobić wcześniej, skoro na rodzinną ludzie weszli sporo wczesniej !!!

odpowiedz
meter - 14.07.2021 / 23:01, *.t-mobile.pl

Zanim któryś z Was ,jeszcze kiedykolwiek napisze że Martins nie ma liczb ,niech się stuknie w głowę.Koleś "czyta" grę zajebiście,jest dla mnie gwarantem spokoju przy grze defensywnej.

Brawo drużyna.Jedziemy dalej!

odpowiedz
olew - 14.07.2021 / 22:59, *.vectranet.pl

Nudny trochę ten mecz, ale ogromne dzięki dla grajków, że nie pękli, ci drwale naprawdę mieli siły na 90 minut ... byłem tym zaskoczony. Żyleta wspaniała , dawno tak nie dali czadu, ja wyłem od czasu do czasu, ONI bezustannie ! Szacunek ! a poza tym ...gramy dalej ! Lato z Legią jest wspaniałe .

odpowiedz
Kibic CWKS - 14.07.2021 / 22:55, *.chello.pl

Może nie o meczu, ale o komentatorach meczu, bardzo fajne zachowanie Borka i Węgrzyna, gdy był odśpiewany Hymn Polski, nawet jak jeden z naszych przyjął Sobie piłkę i pobiegł z nią do przodu (był już praktycznie Sam na Sam) to zachowali ciszę. Bardzo cieszy bo z poprzednich lat, jak Legia grała i Hymn to komentatorzy nie potrafili tego uszanować i komentowali, a Tutaj bardzo fajne zachowanie. Do 2-ej zwrotki była totalna cisza, a później Borek bardzo po cichu mówił, aby można było spokojnie wysłuchać Hymnu. Prosiłbym o więcej takich reakcji, a cichy komentarz przez cały mecz, aby można było wysłuchać przyśpiewek (oczywiście lepiej je się słucha na stadionie)

odpowiedz
bie/L/sko - 14.07.2021 / 23:25, *.master.pl

@Kibic CWKS: akurat Węgrzyna nie lubię. Ma taki wyśmiewny sposób komentowania, ale za powagę podczas hymnu to szacun. A tak zgadzam się z Tobą

odpowiedz
Levinho. Onet. pl - 15.07.2021 / 05:04, *.play-internet.pl

@Kibic CWKS: pełna zgoda

odpowiedz
Franco - 15.07.2021 / 06:25, *.plus.pl

@bie/L/sko: Węgrzyn dodaje kolorytu... a i ma te zaletę ze nie przeszkadza w oglądaniu...

odpowiedz
Siara - 15.07.2021 / 06:29, *.chello.pl

@Kibic CWKS: To gwizdanie hymnu to wiocha. Janusze niech spiewają na meczu reprezentacji, a nie na Legii!

odpowiedz
Dexter - 15.07.2021 / 06:38, *.centertel.pl

@Kibic CWKS: Węgrzyn o Kapustce mówił Kapusta

odpowiedz
ajg - 14.07.2021 / 22:53, *.t-mobile.pl

Trochę denerwujący był początek,kiedy Legia się b.głęboko cofnęła. Myślę,że to było celowe,żeby Bodo się wyszalało w tym upale!
Duża zasługa trenera -od czasów Staszka Czerczesowa pierwszy trener,który zna swój fach a nie uczy się go w Legii!
Optymizm się we mnie budzi,bo widać drużynę!
Do tego jest kilku nowych,potencjalnie z papierami!!!

odpowiedz
Pan Mi(L)an - 15.07.2021 / 00:09, *.net.pl

@ajg: Dla mnie to pierwszy prawdziwy trener od czasów Berga. Za Czerczesowa, kiedy nie udało się zabiegać przeciwnika (co prawda rzadko w eklapie), nie było planu B i Legia przegrywała. Także zap... to nie wszystko i nie podzielam zachwytu warsztatem Stacha :) Teraz w spotkaniach ze słabszymi dominujemy i mamy kontrolę nad meczem. Jeśli uda się jeszcze ustabilizować obronę, to może być naprawdę dobrze. Także może CM711, ale Pan Trener. Szacun.

odpowiedz
Farme(L) - 14.07.2021 / 22:52, *.virginm.net

Pierwsze Bodo za płoty...
Gratulacje dla drużyny...
Gratulacje dla kibiców...
Od dawna tak się nie stresowałem pierwszą rundą... tak jak napisałem jakiś czas temu, czy środa czy czwartek w tym roku biorę w ciemno, choć z nadzieją, że w poniedziałek na kacu do roboty nie będę chodził po meczu ligowym!!!!
Dziękuje i Legio już w sobotę!l zagraj mocno!!!

odpowiedz
ELvis - 14.07.2021 / 22:41, *.chello.pl

I teraz moje trzy grosze od dawna: dLa je*anych sezonowych pajaców: dla mnie Pan trener Czesław Michniewicz zrobił kawał dobrej roboty jeżeli biega o taktykę (1.sram na opinię tych "sezonowców" po raz kolejny i nie pierwszy). Emreli, to będzie i już staję się być "przekotem" (i tu pojawia się pierwsze pytanie dla tych, co tylko przychodzą na Łazieńkowską albo tylko widzą w TV żeby widzieć grę Prawilnych Legionistów jak w "FIFIE" na poziomie amatorskim). DLa mnie dobry mecz ale Kapustka ten krakowski albo za dużo chce pokazać i brakuje mu czegoś albo jest zwykłym "najemnikiem" i w takiej drużynie jak Legia nie jest jego miejsce (to moja opinia po tym meczu). Tak żałuję, że niestety "życie" nie pozwoliło mi być na meczu żeby dodać coś swojego "krzyku" ale jak widziałem w TV te niektóre "platikowe laski", co robią sobie "selfie" albo tych niektórych w okularach na przykład:) co nie wiedzieli jaki wynik jest nam potrzebny do awansu a przyszli tylko żeby sobi zrobić kilka zdjęć, a później "psioczyć" (czyt. w ich języku: być krytykantem i znawcą piłki nożnej) przez kabel jaka to gra była ch*jowa i jakbym to ja zrobił w FIFIE na poziomie amatorskim i jakie to były i są ch*jowe transfery... zwykłe pajace. Co do trybun... Pięknie wychodziło te "wygwizdywanie" wreszcie jak piłkę ma drużyna przeciwna (nie jarają się samym dopingiem dla Naszych). A teraz czekam na estoński Tallin i oby dalej tak wyglądało. Łzy mam w oczach jak widzę brami dla Legii ale ch*j może jestem inny (a pierwsze łzy przyznam pojawiły się podczas el. LM w sezonie 95/96) Pozdro na ostro (L) tylko i zawsze zwycięstwo.
P.S.
Żebym miał tylko jakąś siłę przebicia do tego co jest w tym czasie na wakacjach (Mioduski... btw tęsknie mimo wszystko za Leśnodorskim) prosiłbym żeby nie sprzedawał takiego GRACZA jakim jest Luquinhas, bo bez niego będzie na prawdę wielka ch*jnia)

odpowiedz
Siwy - 14.07.2021 / 23:24, *.sky.com

@ELvis: Tylko do Kapustki się odniosę-daj mu czas do zimy. Jak nie będzie „tego czegoś” na co czekamy to Loczek go puści za frytki

odpowiedz
PLBBOY - 15.07.2021 / 00:43, *.play-internet.pl

@ELvis: To następnym razem przyjdź na meczu wtedy pisz o sezonowcach, plastikowych laskach i okularnikach. Nie byłeś, to się nie wypowiadaj.

odpowiedz
ELvis - 15.07.2021 / 15:51, *.chello.pl

@PLBBOY: Uwierz mi, że z całego serca chciałbym być na każdym meczu...
Widziałem w tv jak pokazywali niektórych właśnie w takich momentch jak napisałem wyżej (nie mówię, że wszyscy tacy byli, nie mam nic do fanatyków wiadomo)

odpowiedz
Ochota z Legią - 14.07.2021 / 22:39, *.orange.pl

Bardzo dobry mecz Legii choć długimi fragmentami pierwszej połowy graliśmy zbyt nisko i pozwalaliśmy Bodo za bardzo się rozhulać.... druga połowa dużo lepsza no i kondycyjnie Legia dobrze wytrzymała ten mecz. Emreli to jest kot, świetna asysta przy golu Luqinhas a, tak się gra, szybko i na jeden kontakt, taki Krychowiak zatrzymały się z piłką, poczekał aż Bodo zdąży wrócić i się ustawić i podał do tylu do najbliższego ;) To co sam Luqinhas zrobił przy golu to kosmos i akcja w stylu Messiego... Fajnie że na koniec Pekhart zrobił swoje i zamknął ten dwumecz, teraz Flora, w teorii będzie łatwiej ale najgorsze co może zrobić Legia to ich olać i zlekceeażyć, jestem jednak w miarę spokojny, podejrzewam że schody zaczną się w 3 rundzie...Tylko Legia!

odpowiedz
LewLegia - 14.07.2021 / 22:35, *.net.pl

Bardzo proszę o zamknięcie licznika WSTYDU pudelka.
Dzisiejszy spektakularny wynik jest idealnym momentem na Wielki Reset.
Chwała pyzie poznańskiej i jego kunsztowi trenerskiemu.
Hip hip huraaa....

odpowiedz
bie/L/sko - 14.07.2021 / 23:31, *.master.pl

@LewLegia: jestem za. Pokazywanie tego licznika to wstyd dla nas. Szanujemy się, będę nas szanować. Pozdrawiam

odpowiedz
Wolfik - 14.07.2021 / 22:27, *.mm.pl

Wyeliminowanie Bodo powinno dodać naszym zawodnikom pewności. Co prawda do wygranych eliminacji jeszcze daleko, ale wygląda to całkiem nieźle.

Liqi KING.

odpowiedz
SzB - 14.07.2021 / 22:25, *.pljtelecom.pl

Była ambicja, zaangażowanie, dobry wynik. Oby tak dalej.

odpowiedz
RobL - 14.07.2021 / 22:23, *.centertel.pl

jest wygrana z bardzo ciężkim rywalem, bonus jest taki że w 2 rundzie gramy z bardzo łatwym, ps.bramka luki jak mesi brawo

odpowiedz
Rocket - 14.07.2021 / 22:13, *.com.pl

Nie oglądam ostatnio często Legii ale jest to zwycięstwo jest naprawdę świetnie. Męczyliśmy się na początku ale koniec końców bardzo przekonywujące zwycięstwo na Łazienkowskiej. Chyba daleko zajdziemy. Naprzód Legio!! :)

odpowiedz
jarekk - 14.07.2021 / 22:07, *.metrointernet.pl

Dziekuje za dobry wynik i mimo wszystko ambicje. Pierwsze 30 minut niech idzie w zapomienie. Moze to byla taka taktyka?
Obrona duza poprawa, prawie bezbledna.
Byly dwa wyjatki. Kapustka - uwazalem ze stac go na wiecej. Ale nie, to drewno na okregowke.
W pierwszych 20-tu minutach mial 4 razy pilke i 4 grozne straty. Beznadziejny strzal. Potem sie obrazil i zniknal. W drugiej polowie dobre podanie ale zeby nie bylo tak dobrze to zaraz grozna strata i zolta kartka. Dobrze ze go zmienili i niech wiecej nie wraca.
No i Mladenovic - jak zwykle bezmyslny i chamski faul ktory malo nie skonczyl sie bramka, potem klotnia z sedzia i kartka. Caly on.
Dla mnie na plus Johanson, Bedzie dobry, duzo lepszy niz slabiutki Slisz.

odpowiedz
(L)eo - 14.07.2021 / 22:31, *.t-mobile.pl

@jarekk: a co ma Johansson do Slisza?

odpowiedz
dżonny - 14.07.2021 / 22:06, *.t-mobile.pl

zaimponował mi ten Johannson

odpowiedz
Krzeszczu - 14.07.2021 / 22:04, *.bredband2.com

Moim skromnym zdaniem mielismy dzisiaj trzech kozakow, The Three Kings, Luqi, Martins i Emreli. Bardzo dobre wejscie zanotowal Johansson, widac ze bedzie to swietne wzmocnienie. Jesli Abu Hanka i ten Majk (??) pokaza jakosc to moze to byedzie nawet calkiem niezle okienko transferowe. Tylko zeby Michnik ich nie wprowadzal przez ruski rok.
Faza grupowa co najmniej LE jest na wyciagnieciu reki! A to by bylo naprawde zayeebiste.
Druzyna wyglada naprawde niezle. Moje jedyne obawy to przedstawiciel betonu i polskiej mysli szkoleniowej. Dowodem, po raz kolejny, cala pierwsza polowa.
Ale cieszmy sie wygrana! Teraz Flora, chyba z Obaama i tym dziadkiem z bialego stoku, jak mu tam? Zajtzev?

odpowiedz
singspiel - 14.07.2021 / 22:13, *.centertel.pl

@Krzeszczu: odegranie Emreliego przy pierwszym golu super. lekko i szybko

odpowiedz
LW82 - 14.07.2021 / 22:14, *.net.pl

@Krzeszczu: kurła tu jescze z barcelonami manchesterami i bayernami będziemy grac
TYLKO LEGIIIAAAAAAA

odpowiedz
Krzeszczu - 14.07.2021 / 22:23, *.bredband2.com

@singspiel: On ma nie tylko bardzo fajna technike ale i swietne rozeznanie pola gry. To dlatego widzimy tak fenomenalnego Luqiego. Smiem twierdzic ze bedzie to para radarowa i zobaczymy jeszcze lepszy ich wariant, w miare tego jak sie beda zgrywali. Bardzo mi sie podobal Johansson, ma super kulture gry, a etyka pracy u niego jest typowo szwedzka (to akurat na wielki plus), beda z niego ludzie.
Niech tylko Michnik nie robi ciagle w pampersa i pozwoli druzynie grac odwazniej. Jak w drugiej polowie. Chamulcowych trenerow raczej nam nie potrzeba, wystarczy ze jest beton polskiej mysli szkoleniowej.
Jestem Bardzo ciekawy Hanki i tego Majka. Kurcze, to moze byc na prawde bardzo fajna ekipa! I bardzo ciekawa jesien!

odpowiedz
Rafix - 14.07.2021 / 22:34, *.chello.pl

@Krzeszczu: Niby mówi się o tym polskim betonie, ale tak se myślę kiedy Legia grała najlepiej. jak sobie przypomnę to głównie kiedy byli polscy trenerzy. Tu bardziej chodzi o polską mentalność piłkarzy, minimalizm w ich głowach, gdzie mamy wynik to czekamy na koniec meczu. Na pewno Michniewicz nie ustawił tak taktyki aby bronić tak głęboko od pierwszej minuty.
Ten polski beton też pokazał nam "trener" z zagranicy, światowy z Portugalii Sa Pinto. Nie jestem super fanem Czesia, ale można śmiało mówić że z tym trenerem Polska wyszła by z grupy. Co innego że podobno ma bardzo dobry sztab szkoleniowy z pewnym Włochem który ogarnia taktykę, ale to tez trzeba umieć zgrać, zebrać i wprowadzić w życie.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.07.2021 / 22:42, *.bredband2.com

@Rafix: Co do samej mentalnosci to na pewno masz racje. Co niejednokrotnie podkreslal Kolega Wolfik. I w pelni bym sie zgodzil gdyby nie drobne "ale". Tzn "polską mentalność piłkarzy, minimalizm w ich głowach, gdzie mamy wynik to czekamy na koniec meczu". Gdybysmy mieli 8-9 polskich pilkarzy w wyjsciowej jedenastce, to pewnie bylby to trafny faktor. Ale jest ich zaledwie 3-4. Wiec wydaje mi sie ze ten "beton myslowy" bardziej przeszkadza innym pilkarzom, niz pasuje do "polskiej mentalnosci".
A co do furiata Sa Pindy, chyba sie zgodzisz ze nie byl to nawet kandydat na trenera :-) IMHO, jedynym dobrym/bardzo dobrym zagranicznym trenerem ostatnimi laty byl Pan Stanislaw.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.07.2021 / 23:12, *.orange.pl

@Krzeszczu: Kruliczev chyba?

odpowiedz
Krzeszczu - 14.07.2021 / 23:16, *.bredband2.com

@Leśny Dziadek: Moze Lambadiejev :-)

odpowiedz
Rafix - 14.07.2021 / 23:51, *.chello.pl

@Krzeszczu: może nie mamy 11 Polaków, ale cały blok defensywny był polski, a to oni odpowiadają za ustawienie linii obrony.

Czerczesow nue byl dobrym trenerem, może dobry od przygotowania fizycznego, ale taktycznie niczego wielkiego nie pokazał. Legia Michniewicza bardziej i się podoba, choć nie jestem jego fanem.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.07.2021 / 01:03, *.centertel.pl

@Rafix: Czerczesow jest trenerem kompletnym. Nie było taktyki? Pamiętam m. in. pressing pod koniec meczów, na połowie rywali i inne ciekawe rozwiązania. Głową wypoczęta, to inna głową, niż zmęczona. Odpocznij kolego...

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 15.07.2021 / 07:31, *.centertel.pl

@Krzeszczu: przecież Emreli to szrot i nie nadaje się. pewien ekspert tak powtarzal. to samo o trenerze mówił...
a teraz pewnie przekaz jest taki że gdyby ich inaczej trener ustawił to wygraliby nie 2 a 5:0

odpowiedz
Krzeszczu - 15.07.2021 / 08:34, *.bredband2.com

@Or(L)ando Sa: Od kilku tygodni z zainteresowaniem czytam twoje wpisy, nigdy, powtarzam NIGDY nie masz nic do powiedzenia, ale chetnie sie przypyeerdalasz do ludzi na forum. Taki masz ewidentnie fetisz, ale to twoj problem. Jestes po prostu balwanem.

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 15.07.2021 / 08:58, *.centertel.pl

@Krzeszczu: ja Twoje również...
mogę cytowac do woli co pisałeś o Emrelim i inne mądrości. Zamiast poczekać i zobaczyć jaki bedzie efektów transferów wolisz zawsze poszczekać żeby pozniej puszyć sie jak paw mówiąc a nie mówiłem. Twoja sprawa skoro taki styl bycia czyni Cię szczesliwym człowiekiem.
Mogę też znaleźć cytat jak obiecałeś ze odszczekasz to co mówiłeś o Emrelim...
W internecie podobno nic nie ginie...

odpowiedz
Wolfik - 15.07.2021 / 09:12, *.mm.pl

@Or(L)ando Sa: Obiecał i odszczekał. Pisalismy juz o tym. Po co stale o tym samym wspominac? Nikt z nas nie jest nieomylny. Zdarza się wyciagać złe wnioski. Takie jest życie.

Nie tylko Kolega Krzeszczu nie widział pozytywów owego transferu (to tez mozna odszukac w necie, jeśli komus zalezy). Polemizowałem z Krzeszczem w tej sprawie, bo uważałem że niewielu sprowadzono zawodników gotowych do gry "na już", zwłaszcza bramkostrzelnych. Teraz oboje cieszymy się z tego co nasz nowy nabytek pokazał. I tyle. Piersi do ordera wystawiał nie będę, że miałem rację. Trochę spokoju i pokory zalecam.

odpowiedz
Odlaraj - 15.07.2021 / 09:21, *.centertel.pl

@Or(L)ando Sa: odszczekiwal wyjeździe w Norwegii... Więc zluzuj majty.

odpowiedz
eM - 15.07.2021 / 10:34, *.centertel.pl

@Krzeszczu: A nie zauważyłeś, że przy 32st.C i parującej murawie gra się ciężko? Polecam obejrzeć niedawne mecze Euro rozgrywane w takich warunkach. Nie sztuką jest zajechać się w kilkanaście minut. Norwegowie się wyszumieli, Legia miała siły na całe 97 minut. Nie było chodzenia po boisku i markowania gry. Uważam że styl był całkiem niezły a za taktykę szacunek dla Pana Trenera i piłkarzy za jej spokojną realizację. Przez całe 90 minut nie czułem zagrożenia o wynik dwumeczu. Transfery pracują na siebie. Oby odprawić Estończyków z takim spokojem jak Norwegów.
Z Legijnym pozdrowieniem.

odpowiedz
singspiel - 15.07.2021 / 10:37, *.centertel.pl

@Krzeszczu: z Florą chyba zagramy odważniej. myślę, że iw lidze będzie podobnie

odpowiedz
Krzeszczu - 15.07.2021 / 12:12, *.bredband2.com

@eM: Przeczytalem uwaznie twoj wpis, 3 razy, i fakt, przytoczyles bardzo trafny detal. Przyznam ze nie pomyslalem o tym. Upaly na pewno mialy ogromny wplyw, i obys mial racje ze to wlasnie dlategoMichnik obral taka taktyke a nie inna. Mozna oczywiscie polemizowac ze Legionicsi przez 43 z 46 minut pierwszej polowy mogli wyjs troche wyzej niz na 25 metr. Bo generalnie tam a nie wyzej biegla linia ostatniego (lub pierwszego, jak kto woli) pilkarza. Ale byc moze bylo to spowodowane upalem, tak jak mowisz. Mam na prawde nadzieje ze masz racje.

odpowiedz
eM - 15.07.2021 / 13:44, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Też na początku mnie to irytowało, ale zauważyłem po sprintach jak z chłopaków płyną rzeki potu. No i te skurcze łapiące zawodników obu drużyn. Norwegom po 35 minucie zeszło powietrze, a w 2. połowie nie byli już tacy sami. Nawet potrójna zmiana BG nie spowodowała szybszego bicia serca i wielkiego zagrożenia. Nasz klub niezbyt wielkim nakładem sił wskoczył do kolejnej rundy. Cel zrealizowany, a zęby nie bolały od oglądania. Wręcz dużo ciekawej gry, niezła ilość celnych i sensownych podań. Strat także mniej niż dotychczas. Szukając minusów- nie dojechał Mladenović (bez sensu kartka i niedokładne zagrania), słabe Bartki- przedobrzyć próbował Kapustka (więcej formy niż treści), Slisz ewidentne braki kondycyjne i słaby przegląd pola. Obrona zaskakująco nieźle. Luqui, Emerli, Martins, Johansson i Pekhart na duży plus. Oby tak dalej, a o kolejną rundę nie musimy się martwić.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.07.2021 / 21:03, *.centertel.pl

@Krzeszczu: Kurcze, może SA to robot, jak ten z Nostromo? Dobrze pamiętam, że czerep mu ścieli?

odpowiedz
Krzeszczu - 15.07.2021 / 21:10, *.bredband2.com

@Leśny Dziadek: hahaha, kolego, jeden z moich najbardziej ulubionych filmow :-)
Gasnica go zmodelowali, a pozniej ten czerep podlaczyli do pradu zeby zadac kilka pytan. W przeciwienstwie do tego Sa, Ash (robot) mial kilka inteligentnych odpowiedzi.
Rozwaliles mnie tym Nostromo ;-)))

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 15.07.2021 / 23:37, *.mm.pl

@Krzeszczu: obaj jesteście siebie warci....
staruch wczesniej wiecznie narzekal, a teraz wazelina mu cieknie po brodzie " jest trener jest druzyna, sa kibice "
2 tygodnie temu ten sam lesny dziad wieszczyl jak Kononowicz ze nie bedzie niczego...
po pierwszym meczu rowniez nie byl zbyt aktywny w przeciwienstwie do wczesniejszego okresu...
a to sparingi zle, a to zawodnicy nie tacy...

mam świadomość że łaska kibica na pstrym koniu jeździ, ale Was dwoch to choragiewki do kwadratu. Godny uwagi jest fakt że jeden drugiemu zrobi dobrze i pocieszy cieplym słowem...
trzymajcie sie cieplo misie

odpowiedz
Rob - 16.07.2021 / 12:37, *.chello.pl

@Krzeszczu: do ciebie się przyczepia i ma rację bo jesteś przemądrzałym bucem

odpowiedz
Levinho. Onet. pl - 14.07.2021 / 22:04, *.play-internet.pl

Szacunek.... Dziękujemy...

odpowiedz
antyk - 14.07.2021 / 22:03, *.47.73

co by nie było król Tomek zamknął po raz setny mordy niedowiarkom co na niego jadą że drewno i drugi rasiak czy włodar ,mecz przyzwoity jak na Legię,obrona jak zwykle pare farfocli puściła ale na plus na pewno Hołownia miał z 3-4 fajne przejęcia w obronie ,mladenowic dno,nie widzę go w następnym meczu w podstawowej 11 ,dobra juz nie będę jęczał ,Gratulacje za zwycięstwo byliśmy lepsi przynajmniej o 2 klasy ,talin tez rozjedziemy

odpowiedz
Pierwszy - 14.07.2021 / 22:43, *.75.50

@antyk: Wie kiedy nie trafić w piłkę, żeby zmylić bramkarza odbiciem od stojącej nogi.

odpowiedz
antyk - 14.07.2021 / 23:21, *.47.73

@Pierwszy: ale wie a to już coś:)

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 15.07.2021 / 10:18, *.centertel.pl

@antyk: te dwie klasy to moim zdaniem przesada. Jakby zamiast poprzeczki wpadla bramka to taki Wieteska grałby jakby mu ktoś nogi związał. Optymistyczne jest to ze trener nie zaklamuje rzeczywistosci i wprost mowi ze zadecydowala skuteczność

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.07.2021 / 22:01, *.centertel.pl

Jest trener, jest skład, jest serducho, kibice byli, są i będą. Brawo.

odpowiedz
155 - 14.07.2021 / 21:58, *.orange.pl

Brawo Legia!!!!

odpowiedz
Jimmy L - 14.07.2021 / 21:57, *.t-ipconnect.de

Kocham Legie Warszawa .

odpowiedz
NAPASTNICY TOP - 14.07.2021 / 21:57, *.play-internet.pl

NIECH PEKHART ZOSTANIE. PRZECIEŻ DUET NAPASTNIKÓW PEKHART-EMRELI TO BĘDZIE MISTRZOSTWO !!! :)

odpowiedz
BRY(L)US - 14.07.2021 / 22:09, *.pro-internet.pl

@NAPASTNICY TOP:
No powiem Ci ze mnie zaimponowales ta wypowiedzia :P
a tak 100% serio to sie zgadzam..moga stworzyc mega duet..Brawo Legia!

odpowiedz
Andre - 14.07.2021 / 21:57, *.vectranet.pl

Brawo panowie , w taki upal wytrzymac kondycyjnie , czapki z glow :)

odpowiedz