fot. Woytek / Legionisci.com

Berg: Kibice? To było coś niezwykłego

Fumen, źródło: Legionisci.com

Patrick Berg: Zwykle gramy dla kilku tysięcy, maksymalnie dla 10-15 tysięcy kibiców. Także dzisiaj mieliśmy okazję zagrać przy fantastycznej publiczności. To było coś niezwykłego. Gdy tylko wyszliśmy na rozgrzewkę, to pojawiły się emocje. To było coś nowego dla nas, ale jednocześnie motywującego. Aczkolwiek myślę, że poradziliśmy sobie z tym.

Co do samego meczu, to jestem dumny z zespołu. Jak trener wspomniał, Legia miała dobrych zawodników w ofensywie. To zadecydowało o rozstrzygnięciu rywalizacji. W ubiegłym roku graliśmy z AC Milan. Dziś graliśmy z Legią, w której dostrzegam sporo pozytywnych cech, których mogę się nauczyć, zainspirować.

Temperatura była dla nas czymś nowym. Zdecydowanie, ale warunki były jednakowe dla obu ekip.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
bronek49 - 15.07.2021 / 18:27, *.chello.pl

bardzo rozsądny zawodnik

odpowiedz
yyy - 15.07.2021 / 14:18, *.chello.pl

ale że swojej bandy bojowników z młyna z wielobarwną flagą nie pochwalił...?
:D

odpowiedz
Cieciu - 14.07.2021 / 23:41, *.orange.pl

Do Legii mordo. Pasowałbyś.

odpowiedz
Poebao - 15.07.2021 / 00:41, *.chello.pl

@Cieciu: gdzie z tą tęczą?

odpowiedz
VictorioEmporio84 - 14.07.2021 / 22:34, *.cyfrowypolsat.pl

Legia to my kibice

odpowiedz
Qarx - 15.07.2021 / 00:28, *.t-mobile.pl

@VictorioEmporio84: Kibice tworzą atmosferę, ale Legia to klub i piłkarze, nie mył pojęć. Śmieszą mnie takie durne farmazony. Bez klubu i piłkarzy byłbyś tylko szarym człowiekiem. Ciekawe jak byś się zachowywał jak by Legia grała w 4 lidze? A przekładając na Twój tok myślenia: rozumiem że UEFA losuje w koszykach nie klub tylko kibiców?

odpowiedz
JimmyL - 15.07.2021 / 07:04, *.t-ipconnect.de

@Qarx: Tylko ze my u siebie jestesmy 12tym zawodnikiem a to nie jest tak na kazdym stadionie, a bylem na wielu i nie tylko w Polsce.

odpowiedz
Redi - 15.07.2021 / 10:19, *.centertel.pl

@VictorioEmporio84: to teoretycznie powinniśmy się zrzucać na transfery, na pensje, na stadion, mało tego powinniśmy grać na boisku :D my kibice to możemy robić najlepsza atmosferę na trybunach na świecie, dopingować z całych sił i jak kolega wspomniał uważać się za 12 zawodnika, a nie mówić Legia to my :)

odpowiedz
maroL - 15.07.2021 / 13:55, *.chello.pl

@JimmyL : owszem doping jest mega ale nie zawsze pomagacie drużynie, chodzi o to że nie reagujecie na wydarzenia na boisku, tzn. nie ma zupełnie presji na sędziów i zawodników drużyny gości, co powinno być istotnym elementem gdy gramy u siebie.

odpowiedz
Adasko - 15.07.2021 / 16:59, *.hapay.pl

@Qarx: Będąc Kibicem Legii nigdy nikt nie będzie się czuł jak szary człowiek, drużyna jedno ale to MY Kibice jesteśmy znani na całym świecie to MY tworzymy klimat na różnych stadionach i to MY pokazujemy jak się dopinguje robi oprawy i reszta jest pod wrażeniem. Kibicem nie jesteśmy od zwycięztwa do zwycięztwa również znamy smak porażki ale wspieramy do końca Nasz Zespół.

odpowiedz
Adasko - 15.07.2021 / 16:59, *.hapay.pl

@Qarx: Będąc Kibicem Legii nigdy nikt nie będzie się czuł jak szary człowiek, drużyna jedno ale to MY Kibice jesteśmy znani na całym świecie to MY tworzymy klimat na różnych stadionach i to MY pokazujemy jak się dopinguje robi oprawy i reszta jest pod wrażeniem. Kibicem nie jesteśmy od zwycięztwa do zwycięztwa również znamy smak porażki ale wspieramy do końca Nasz Zespół.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 15.07.2021 / 17:24, *.chello.pl

@Redi:

Możesz mi przypomnieć, ile wyniosły wpływy (w ostatnim przedpandemicznym sezonie) z biletów i karnetów? Jaki to był % budżetu klubu?

odpowiedz
True Life - 15.07.2021 / 17:25, *.chello.pl

@Qarx: Co do tego losowania, to jednak coś w tym jest... uwierz, że te masońskie pajace są wszędzie gdzie jest gruby hajs i akurat wolą np. "tęczowych" kibiców na meczach niżeli fanatyków, którzy śpiewają prawdę na stadionach, przykładowo: "FUCK UEFA", boją się nas w całej Europie, która upada na naszych oczach, dlatego jesteśmy dla "nich" niewygodni

odpowiedz
qwerty - 16.07.2021 / 09:16, *.play-internet.pl

@maroL: Dobrze napisane. Strzał w 10!

odpowiedz
maroL - 16.07.2021 / 11:28, *.chello.pl

@True Life: uwierz, że nikt się ciebie nie boi, możesz sobie śpiewać ile chcesz i nikogo w Uefa to nie interesuje, jeśli chodzi o "upadającą Europę" to o czym ty piszesz, byłem w tym roku w Europie (Portugalia, Niemcy) i tam nic nie upada, wręcz przeciwnie żyje się tam fantastycznie a ludzie są otwarci i pozytywni.

odpowiedz
MarjanoPl - 16.07.2021 / 15:16, *.net.pl

@maroL: Niech chłopak żyje słowami piosenki ... nic innego mu nie zostało.

odpowiedz