Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com

Pekhart: Miałem nadzieję na świętowanie z kibicami

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Mówiłem przed meczem, że nie pamiętam już, kiedy po raz ostatni graliśmy z kibicami na stadionie. Miałem nadzieję, że stanie się coś takiego, że strzelę bramkę i będę mógł świętować z kibicami. To był dla mnie świetny mecz, cieszę się, że wróciłem. To zupełnie inny mecz, kiedy grasz w obecności kibiców. Mimo że stadion nie był pełny, atmosfera była niesamowita - powiedział po meczu z Bodo/Glimt Tomas Pekhart.

- Pierwszy mecz z Bodo/Glimt oglądałem online, ale mój internet nie działał zbyt dobrze. Wiedzieliśmy, że to dobry zespół, prowadzili grę przez długi czas, ale mieli tylko jedną dobrą sytuację, poza tym nie pokazali nic specjalnego. Zasłużyliśmy na awans.

- Dopiero 2-3 dni temu wróciłem z Euro. Straciłem cały okres przygotowawczy. Muszę znaleźć odpowiedni rytm gry. Jestem zadowolony, bo zagrałem tyle, że wystarczyło do zdobycia bramki.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Trampek - 16.07.2021 / 00:13, *.125.105

Główna rola napastnika - to strzelania bramek . Nie ważne w jaki sposób je strzela , ważne aby piłka po jego strzale "wpadła" do bramki drużyny przeciwnej. Z tej roli Tomas Pekhart wywiązuje się należycie,zwłasza ,że jego zdobyte gole wielokrotnie przyczyniły się do zwycięstwa LEGII . Należy mu życzyć, aby tych goli zdobywał dla LEGII jak najwięcej. Niech tak zostanie.

odpowiedz
SEBO(L) - 16.07.2021 / 09:42, *.centertel.pl

@Trampek: niech strzela i jajami,byle sędzia to uznał,zanim zadławi się gwizdkiem ze śmiechu...

odpowiedz
Ryba - 15.07.2021 / 19:55, *.chello.pl

Niesamowity jest ten gość. Kopnie się w głowę, a piłka i tak wpadnie do bramki!!!
Napastnik musi mieć to coś, a Pekhart do tego ma jeszcze farta po swojej stronie.

odpowiedz
ELvis - 15.07.2021 / 17:29, *.chello.pl

Może bramka nie zachwyciła ale jednak zdobyta. Co ważne cieszy, że jego kibice motywują do strzelania i z mojej strony oby jak najwięcej Tomeczku...
P.S.
Kiedy jakiegoś knedlika opier*olimy? :]

odpowiedz
abc - 15.07.2021 / 16:08, *.52.135

Pekhart piracił 1 mecz na streamie ;)

odpowiedz
SEBO(L) - 15.07.2021 / 15:26, *.centertel.pl

Gol cudo. Strzał na wślizgu, z półfaulem na bramkarzu,w dodatku z autoasystą. Bez szydery,strzały - gole obunóż to już powoli standard w jego wykonaniu,ale wpadło! Gratulacje. :)

odpowiedz
PLBBOY - 15.07.2021 / 15:16, *.play-internet.pl

Tomeczek wrócił. Wszedł na chwilę i zapakował Norwegom bramę. I o to chodzi.

odpowiedz
obserwator - 15.07.2021 / 12:59, *.com.pl

I to się nazywa podejście - gościu chciał się pobawić z kibicami i strzelić bramkę. O to chodzi w sporcie. Dawać przyjemność sobie i ludziom.

Na uwagę zasługuje też nasz drugi, nowy napastnik. Cichy, sromny, bardzo pracowity. Robi swoje i za to należy mu się szacunek.

odpowiedz
1234tom - 15.07.2021 / 12:12, *.t-mobile.pl

My też cieszymy się że wróciłeś, dzięki za bramkę, powodzenia

odpowiedz