Michalina Wierzba

Pięciobój

Michalina Wierzba nie zakwalifikowała się do finału MMŚ

Pięcioboistka Legii Warszawa ma za sobą start na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Egipcie. Niestety Michalina Wierzba nie zakwalifikowała się do finału, czyli najlepszej 36-tki zawodniczek. Legionistka najsłabiej wypadła w turnieju szermierczym, w którym zadała tylko siedem zwycięskich trafień i uzyskując 154 pkt. zajęła dopiero 28. miejsce (ostatnie) w swojej grupie eliminacyjnej.

Siedemnasty wynik w pływaniu (200m) - czas 2:20.24 min. nieznacznie poprawił wynik Wierzby. Z kolei w laser runie nasza pięcioboistka zdobyła 397 pkt. (16. wynik) z czasem 15:03.00. To sprawiło, że w grupie eliminacyjnej A zajęła 23. miejsce, które nie dało jej kwalifikacji do finału.