Michalina Wierzba
REKLAMA

Pięciobój

Michalina Wierzba nie zakwalifikowała się do finału MMŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioboistka Legii Warszawa ma za sobą start na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Egipcie. Niestety Michalina Wierzba nie zakwalifikowała się do finału, czyli najlepszej 36-tki zawodniczek. Legionistka najsłabiej wypadła w turnieju szermierczym, w którym zadała tylko siedem zwycięskich trafień i uzyskując 154 pkt. zajęła dopiero 28. miejsce (ostatnie) w swojej grupie eliminacyjnej.

Siedemnasty wynik w pływaniu (200m) - czas 2:20.24 min. nieznacznie poprawił wynik Wierzby. Z kolei w laser runie nasza pięcioboistka zdobyła 397 pkt. (16. wynik) z czasem 15:03.00. To sprawiło, że w grupie eliminacyjnej A zajęła 23. miejsce, które nie dało jej kwalifikacji do finału.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.