fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (98)

+dodaj komentarz
LLL - 18.07.2021 / 10:46, *.orange.pl

Potrzebny jest Legii ofensywny pomocnik i to od zaraz L

odpowiedz
Mrok - 17.07.2021 / 23:13, *.chello.pl

Karne tak naprawdę tylko zawalone przez Kapustkę. Słaby strzał, słaby wybór, słaby kamuflaż bo nawet moje stara przewidziała gdzie będzie strzelał po tym jak się składał.

odpowiedz
jezus - 18.07.2021 / 02:50, *.vectranet.pl

@Mrok: gowno prawda, emreli tez dal dupy

odpowiedz
GL - 17.07.2021 / 22:42, *.tpnet.pl

P.Slisz albo Pan grasz albo odejdz z LEGII .!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.07.2021 / 22:17, *.centertel.pl

Jeżeli będą grupowe puchary, nikt o tym meczu pamiętał nie będzie. Ale jak już ktoś napisał, nie mamy zmienników na ten moment. Jak zwykle zresztą. Spokojnej nocy i do środy, oby wynik był inny.

odpowiedz
Wolfik - 17.07.2021 / 22:43, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Dokładnie. Ten mecz to dla mnie taki wazniejszy sparing. W środę zapewne bedzie to wyglądało inaczej, w zamysle - lepiej.

odpowiedz
Kielonek - 17.07.2021 / 22:15, *.centertel.pl

Jak awansowaliśmy do LM też przegraliśmy mecz o supergarnek także to tylko mecz praktycznie towarzyski,a najważniejsze mecze przed nami w Europie i w lidze.Zimny prysznic na ochłodę i dalej do przodu

odpowiedz
Filip - 17.07.2021 / 22:14, *.111.202

Emrelli w slupek radosc Czesia. Broni Miszta smutek. Fortuna dalej kolem sie toczy. Oby wygrac z Tallinem

odpowiedz
filand - 17.07.2021 / 22:13, *.t-mobile.pl

Jaja Czesława dziękuję. Wypad z Legia.

odpowiedz
Czesiek z ciebie huk nie trene - 17.07.2021 / 22:12, *.t-mobile.pl

Huk nie trener

odpowiedz
Syn trenera - 17.07.2021 / 22:12, *.vectranet.pl

Barany znów wstyd.. Gruby spier... Ze składem ile będzie tego beznadziejnego Slisza wstawiał..

odpowiedz
Roso - 17.07.2021 / 22:04, *.net.pl

Czytam komentarze i nie wierze, ze mamy takich kibiców, Raków po prostu gra dobrą piłkę, oni zostawiają serce na boisku a dostają pojazdy za jeden gorszy mecz...

odpowiedz
Syn trenera - 17.07.2021 / 22:16, *.vectranet.pl

@Roso: Taki Raków to powinni 3 puknąć i dowidzenia... Ciekawe co napiszesz jak odpadną z Flora i znów nie zagramy w grupie. TO Jest Legia tu każdy ma z mają wygrać... A nie czlapac.. Po boisku.. jak zmanierowany Kapustka i następny gwiazdor Slisz. W Styś ze przychodzi Taki Emreli i ma wuedej ambicji i zależy mu niż nadzy Polskim gwiazda

odpowiedz
Roso - 17.07.2021 / 22:21, *.net.pl

@Syn trenera: nie napisze bo z Florą wygrają, Ślisz faktycznie słaby, ale większość grała z zaangażowaniem, jeszcze żadna drużyna na świecie nie wygrała wszystkich możliwych meczów. także niektórzy mogli by ochłonąć zanim coś napiszą.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 17.07.2021 / 22:03, *.plus.pl

Miszta wybroni jak donnaruma

odpowiedz
gruby - 17.07.2021 / 22:02, *.orange.pl

Mecz pokazał, że nie mamy wartościowych zmienników...11 jest, a zmiennicy cieniutko..jak będziemy grać na dwóch frontach, to nie widzę tego....

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 17.07.2021 / 22:02, *.plus.pl

Wieteska lepszy aktor niż pilkarz

odpowiedz
żal ściska - 17.07.2021 / 21:54, *.centertel.pl

Już widać, że pajace na arenie międzynarodowej grają bo chcą się pokazać, a na swoim podwórku im nie zależy, powinno się im premie/pensje obcinać za mecze w których na oko widać że nie chce im się grać, co innego sama skuteczność, a co innego defensywa, kopanie piasku, flegmatyzm, koncentracja, itp.. .

odpowiedz
filand - 17.07.2021 / 21:53, *.t-mobile.pl

Rosołek już uratował dupsko Czesiowi...
Teraz robi to Emreli...Po co?
Im wcześniej jaja Czesława odejdą tym lepiej dla Legia...

odpowiedz
c u L t - 17.07.2021 / 21:57, *.50.50

@filand : Spoko Dariusz jest już dograny z Papszunem,jeśli Czesio da dupy na maxa,to tylko kestia czasu,Dariusz wolno sie uczy,dlatego dlatego długo czekamy...

odpowiedz
filand - 17.07.2021 / 22:01, *.t-mobile.pl

@c u L t:
Wybacz ale to nie jest Teatr Kukiełkowy.
Jaja Czesława muszà odejść z Legia Warszawa.

odpowiedz
c u L t - 17.07.2021 / 22:12, *.50.50

@filand : NO JEDNAK MUSI ODEJŚĆ!

odpowiedz
jezus - 17.07.2021 / 22:15, *.vectranet.pl

@c u L t: Papszun jak bedzie madry to do tej gownianej druzyny nie przyjdzie

odpowiedz
c u L t - 17.07.2021 / 23:17, *.50.50

@jezus: Jest już umówiony na kawe, a ty co tu fermęnt siejesz ?!idż do siebie.....

odpowiedz
kermit - 17.07.2021 / 21:51, *.chello.pl

Emreli bedzie Bogiem w Legii. Rzekłem

odpowiedz
kermit - 17.07.2021 / 22:12, *.chello.pl

@wtf: a bo mię zmyli :)

odpowiedz
żal ściska - 17.07.2021 / 21:50, *.centertel.pl

Co za piłkarzyki patałachy .

odpowiedz
SF - 17.07.2021 / 21:47, *.tpnet.pl

Dwa mecze dobre i awans a dzis trzeba bylo oddac mecz walkowerem bo na SP chyba nie zalezy skoro tak wyglada ten mecz to nie jest gra o zwyciestwo !!

odpowiedz
Syn trenera - 17.07.2021 / 21:44, *.vectranet.pl

Czemu przegrywając gramy do tyłu.. ciągle.. Brak alternatywnej taktyki, Raków zagrał presingiem i znów się zesralismy. Slisz to 12 zawodnik Rakowa, Holownika Lopez dramat.. Czemu nie gra Abu Hanna Johnson i Pan z Portugalii, nie wierzę żeby 25 minut ni dał rady. Żenada demony z końca rundy wróciły a Czesio nie ma pomysłu..

odpowiedz
Wawa - 17.07.2021 / 21:44, *.chello.pl

Witeska buchaaaaaa
Holownia dnoooooooooo

odpowiedz
Janek - 17.07.2021 / 21:42, *.plus.pl

Mladenovic nie istnieje od początku sezonu. Mecz o pietruszke. Według mnie super puchar powinien być rozgrywany na zakończenie sezonu a nie na rozpoczęcie. Mecz na trening na zagranie zmiennikami nic więcej.

odpowiedz
atmosferić - 17.07.2021 / 21:42, *.orange.pl

711 jak najszybciej OUT! za duzy klub dla niego.

odpowiedz
Kiedy!?⚽️Super⚽️Legia! - 17.07.2021 / 21:42, *.50.50

To najlepiej pokazuje, jak Legia jest trenowana,przygotowana,kto pracuje w sztabie sportowym razem z nêdznym dyrektorem...Dariusz pewnie znowu zwolni trenera...i znowu zostawi kiepski sztab sportowy, wychodzi na to że to nie trenerzy sâ w Legii winni, tylko ci co ich otaczajá i udajâ że lubiá Legie, kasujâc na grubâ kase, Dariusz jest oszukiwany przez otoczenie klubowe...

odpowiedz
Czesiek ty clopczyku - 17.07.2021 / 21:41, *.t-mobile.pl

Czesiek najpierw wpuszcza sie pierwszy skład zeby wygrał mecz i potem sie zmienia na rezerwe

Jestes chłopcem do bicia. Won z Legii!!!!

odpowiedz
77/82 - 17.07.2021 / 21:38, *.chello.pl

To, że to przewalimy było pewne w momencie kiedy wywalczyliśmy mistrzostwo. I nie mam z tym problemu, bo w ogóle nie powinno się rozgrywać tego śmiesznego pucharu w momencie, kiedy są ważniejsze mecze o być albo nie być w Europie. Skoro jednak przegrywamy już któryś raz z rzędu i wiadomo, że nie będzie lepiej, to czemu w ogóle wystawiamy graczy z pierwszego składu? Dać głębokie rezerwy jak robią kluby w pucharze ligi angielskiej, gdy trzeba grać na kilka frontów, żeby pokazać PZPN co myślimy o tym meczu.

odpowiedz
Kleszczu - 17.07.2021 / 21:37, *.tpnet.pl

Wieteska to dramat panienka

odpowiedz
filand - 17.07.2021 / 21:37, *.t-mobile.pl

Jaja Czesia....
Ps. Przed meczem gdy zobaczyłem ustawienie wyraziłem podziękowanie..Po tym co zobaczyłem...Czesław musisz odejść...

odpowiedz
Wawa - 17.07.2021 / 21:31, *.chello.pl

Slisz holownia witesk
Dramat dno
Muly

odpowiedz
Yeti - 17.07.2021 / 21:30, *.play-internet.pl

Ku.wa jaka nędza...

odpowiedz
Syn trenera - 17.07.2021 / 21:20, *.vectranet.pl

Czemu na boisku został sabotazysta Slus, a zszedł, najlepszy w obronie Rose. Czesiu czy ty ślepy jesteś.. Slisz ma żółto kartkę co drugie podanie strata.. Gra dramat..

odpowiedz
Krzeszczu - 17.07.2021 / 21:23, *.bredband2.com

@Syn trenera: Zgadzam sie co do Rose´a. Bardzo solidny wystep i tez mnie troche ta zmiana zaskoczyla. Szkoda goscia (tym bardziej ze jest nowy) bo dobrze gral a schodzi z boiska.

odpowiedz
KN - 17.07.2021 / 21:13, *.inetia.pl

Mladenovic i Juranovic to nasze osłabienie dzisiaj... MASAKRA co oni robią...

odpowiedz
atmosferić - 17.07.2021 / 21:12, *.orange.pl

ten trener 711 jest problemem - widzimy, wychodzi Legia na 2 polowe i jest to samo rakow pressuje, legia nic - Potrzebny nam trener jak Papszun ktory ma autorytet i posluch w szatni a nie ten pączek.

Juz mam dosc tchorzliwych i biernych popisów taktycznych 711. Co drugi mecz druzyna gra na odpie..ol byle odbebnic panszczyzne.

odpowiedz
kermit - 17.07.2021 / 21:31, *.chello.pl

@atmosferić: od Pana Trenera się kolego odpieprz. Jak masz lepsze łącza to dzwoń jak mawiał ŚP Trener Wójcik. A jeśli nie to zamknij japę i nie sraj we własne gniazdo baranie.

odpowiedz
Byczek Legijne Marki - 17.07.2021 / 21:02, *.otenet.gr

Co wy robicie wy naszo Legię hańbicie!
Legia GRAĆ QRWA mac!
Miodulski won!

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 17.07.2021 / 21:01, *.plus.pl

Żenada do przerwy. A co do grajków to kolejny raz Muci gra na miarę ,,talentu" z Albanii gość jest u nas już dość długi czas a jak gra widać...

odpowiedz
Fan - 17.07.2021 / 21:04, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: a czego się spodziewasz po nim? Dobrze że chociaż nie kontuzjogenny jak kolega z Uzbekistanu :)

odpowiedz
Michał - 17.07.2021 / 21:01, *.plus.pl

Nic nowego znów przegrywamy i zawsze nerwy w superpucharze i znów przegramy. Szkoda tylko kibiców na stadionie. A Papszun już się cieszy...wie że Legia jest słaba na początku sezonu i kazał swoim grać na pełnej k...IE!

odpowiedz
Filip - 17.07.2021 / 21:00, *.111.202

Mladenovic dzisiaj gra jak Bladenovic czyli blado

odpowiedz
Goclaw - 17.07.2021 / 20:55, *.centertel.pl

Co to QZWA ma być!!!!! Hołownia Ty deblu !!! Mają być zmiany !!!!

odpowiedz
Majk Spajk - 17.07.2021 / 21:01, *.tele2.se

@Goclaw: Ale przecierz to nie Holownoa jest trenerem i nie Holownia robi zmiany. Wiec dlaczego nazywasz go debilem?

odpowiedz
gruby - 17.07.2021 / 20:54, *.orange.pl

Patrząc na naszą grę, to...brakuje nam kreatywnego pomocnika...Slisz i Lopez niestety nie nadają się do gry w Legii...to samo Hołowna. Gramy u siebie i nie potrafimy pograć piłką, utrzymać się dłużej przy piłce, a przede wszystkim stworzyć sobie kilku dogodnych sytuacji do strzelenia bramki...

odpowiedz
KibicL - 17.07.2021 / 21:01, *.net.pl

@gruby: Luqi za Muciego Emreli za Lopesa, i do tego Josue za slisza i by mogli pograć, A tak po za tym brakuje nam wysokiego defensywnego pomocnika żeby zgarniał górne piłki w środku pola. Martins może spokojnie grać na 10 bo jest dobry ale osamotniony w środku pola.

odpowiedz
atmosferić - 17.07.2021 / 20:51, *.orange.pl

w ciagu minuty 2 razy nie kryty byl jeden zawodnik rakowa zamykajacy na drugim slupku dosrodkowanie - w pierwszym skiksowal 40 sekund pozniej juz nie. Ser szwajcarski ta obrona - kompletni nieudacznicy. Oni nawet sie ustawic nie potrafia. Stoja i sie gapia na pilke zamiast na rywala.

Rakow wyglada prawie jak karabach na tle tych miernot.

odpowiedz
Wawa - 17.07.2021 / 20:48, *.chello.pl

Raków robi
Z nami co chce
Obrona z wteska i chołownia to dno
Pomóc brak brak piłka do boku albo do tyłu
Atak brak
Czesiu jak
To kiepski trener
Jak najszybciej
Wonnnn

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 17.07.2021 / 20:48, *.52.135

nic z tego nie będzie, kolejny mecz o super puchar Polski został ustawiony - to nie jest przypadek, że tyle razy z rzędu go przeje...li - ogarnijcie się, korupcja trwa dalej, a zamknięcie "fryzjera" nic nie zmieniło. Grają na alibi, oddają piłkę byleby nie oddać strzału lub strzelają 200m od bramki. W obronie chaos, wystawieni debiutanci i rezerwy - gdyby chcieli wygrać to by nie wychodzili takim składem i tak nie grali, dziwię się, że na stadionie nie ma gwizdów po 45 minutach - zapewne jeszcze piąteczki pozbijają z tymi sprzedawczykami

odpowiedz
atmosferić - 17.07.2021 / 20:53, *.orange.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze: to nie korupcja to slabi pilkarze i trener.

odpowiedz
jezus - 17.07.2021 / 20:53, *.vectranet.pl

@wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze:

przeciez legia wprost w wywiadzie jakims powiedziala, ze nie chca tego trofeum wiec sprzedaja sie i tyle

odpowiedz
Syn trenera - 17.07.2021 / 20:47, *.vectranet.pl

Dramat.... W czym Raków lepszy biegają i gryza trawę Nasi spacerują.. Slisz Lopez out..

odpowiedz
wtf - 17.07.2021 / 20:41, *.chello.pl

Te skórokopy chcą chyba trafić do księgi rekordów księgi rekordów Guinnessa
pod względem największej liczby przej...ych Superpucharów z rzędzu!

odpowiedz
SP - 17.07.2021 / 20:41, *.tpnet.pl

P.Trenerze a atak to istnieje w tym meczu !!!!

odpowiedz
:) - 17.07.2021 / 20:41, *.chello.pl

Luquinhas zasypia...

odpowiedz
SF - 17.07.2021 / 20:38, *.tpnet.pl

P.Mladenovic trzeba grac w pilke a nie rywala przewracac !!

odpowiedz
huni - 17.07.2021 / 20:37, *.t-mobile.pl

macie jakiś streem z tego bo mam tylko neta nie mam tv

odpowiedz
Wienio - 17.07.2021 / 20:40, *.kompex.pl

@huni: nie ma nikt mordo.

odpowiedz
atmosferić - 17.07.2021 / 20:35, *.orange.pl

taką Legie by ograla wieczysta z peszkiem - cm711 przegrywa sromotnie taktycznie ten mecz.

odpowiedz
Dedi - 17.07.2021 / 20:33, *.plus.pl

Raków silniejszy niż Bodo...

odpowiedz
Syn trenera - 17.07.2021 / 20:29, *.vectranet.pl

Znów gramy.. W 9. Slisz to chyba w Rakowie gra trzeci mecz trzeci raz tragedia ... Lopez też nie dojechał.. na mecz..

odpowiedz
c u L t - 17.07.2021 / 20:31, *.50.50

@Syn trenera: ŚLISZ, LOPEZ DNO....to tak jak by zapłacił im ktoś za denną gre...

odpowiedz
c u L t - 17.07.2021 / 20:25, *.50.50

NO PROSZE WIĘKSZOŚĆ SPODZIEWAŁA SIE TEGO,TYLKO ZMIANY ZMIANY I ZMIANY,SZKODA SUPER PUCHARU TYLE CZASU NIKT PO NIEGO NIE SIĘGNOŁ..CESIO SPOKO AMIKOWIEC ALE DLA SUPER LEGII WOGLE NIE PASI...

odpowiedz
huni - 17.07.2021 / 20:25, *.t-mobile.pl

macie jakiś streem z tego bo mam tylko neta nie mam tv

odpowiedz
jezus - 17.07.2021 / 20:35, *.vectranet.pl

@huni: a daj spokoj, szkoda czasu na olgadanie tego gowna

odpowiedz
Krzeszczu - 17.07.2021 / 20:22, *.bredband2.com

Ja bym nat Miszta sie nie pastwil. Kiepskie krycie a Tudor metr od bramki nie tylko sam ale mial tez tyle czasu ze zdazylby zjesc hotdoga zanim ktos by do niego doskoczyl. Nikogo tam nie bylo, jedyny Jura ale kryl slupek. Przy odrobinie refleksu Miszta by to wyjal, ale refleks przyjdzie z doswiadczeniem.

odpowiedz
Krzeszczu - 17.07.2021 / 20:23, *.bredband2.com

@Krzeszczu: *nad Miszta

odpowiedz
Krzeszczu - 17.07.2021 / 20:28, *.bredband2.com

@Krzeszczu: No i swietnie wprowadza pilke w gre, krotko, do obroncy a nie dzida do przodu.

odpowiedz
Wariat z 206 - 17.07.2021 / 20:19, *.chello.pl

Nie ma tvp sport, gdzie to leci?

odpowiedz
PABLO - 17.07.2021 / 20:21, *.chello.pl

@Wariat z 206:

Polsat Sport

odpowiedz
Wariat z 206 - 17.07.2021 / 20:34, *.chello.pl

@PABLO : dziex

odpowiedz
jezus - 17.07.2021 / 20:16, *.vectranet.pl

rzygac sie na was chce, hanbicie ten klub, oby Rakow was powiózł za kare z 7-0 LEGŁA

odpowiedz
jezus - 17.07.2021 / 20:35, *.vectranet.pl

uuuu ale was dupcie zabolaly od prawdy

odpowiedz
jezus - 17.07.2021 / 21:09, *.vectranet.pl

@Leśny Dziadek: ojej bo co dziadziu?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.07.2021 / 00:55, *.centertel.pl

@jezus: Bo się zdziwisz trollu z pyrlandii

odpowiedz
atmosferić - 17.07.2021 / 20:15, *.orange.pl

Słabizna - lekko przypresowac i nie ma Legii. Pomocy nie ma a obrona sito. Wszystko w ataku pozycyjnym zenujaco wolno i przewidywalnie. Martins i Slisz umieja tylko do tylu grac.

odpowiedz
WWL - 17.07.2021 / 20:15, *.chello.pl

JAK zwykle
Jak strzelić Legii?
Z rzutu rożnego!

Toż to kryminał

A Miszta?
Udowodnił że się do Legii nie nadaje

odpowiedz
Pusia - 17.07.2021 / 20:11, *.vectranet.pl

Miszta ręcznik!!! co ten pajac robi jeszcze w Legii?!

odpowiedz
Wawa - 17.07.2021 / 20:11, *.chello.pl

Witeska to dno dna

odpowiedz
Krzeszczu - 17.07.2021 / 19:58, *.bredband2.com

Tak sie obie druzyny ustawily przed meczem, na przeciwko siebie ze normalnie bylem pewny ze odstawia kazdy swoja "Hake".

odpowiedz
Krzeszczu - 17.07.2021 / 19:59, *.bredband2.com

@Krzeszczu: A nie, to nie byly zespoly. A juz mialem taka nadzieje... :-))

odpowiedz
abc - 17.07.2021 / 19:56, *.52.135

Ma ktoś streama? Mój muli...

odpowiedz
Grochow - 17.07.2021 / 19:51, *.t-mobile.pl

A gdzie Josue ?
Znowu bojka ?

odpowiedz
filand - 17.07.2021 / 19:35, *.t-mobile.pl

Bardzo mądre ustawienie. Bardzo dobry pomysł że składem...

odpowiedz
Krzeszczu - 17.07.2021 / 19:40, *.bredband2.com

@filand : Brakuje mi Johanssona. I myslalem ze Abu Hanna i moze ten Majk wyjda w wyjsciowym skladzie.

odpowiedz
KibicL - 17.07.2021 / 19:45, *.net.pl

@filand : ktoś wie dlaczego nie ma Josue? Trochę liczyłem ze go zobaczymy, nawet kilka minut

odpowiedz
filand - 17.07.2021 / 19:48, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu:
Jeśli chodzi o Johanssona to wszystko przed Nim. Trener ma wobec niego zadania...Jeszcze pokaże na co go stać...
Niech graja dublerzy lub kandydaci na dubletów ( Rose, Muci)...
Będzie dobrze...

odpowiedz
filand - 17.07.2021 / 19:51, *.t-mobile.pl

@KibicL:
Niestety nic nie wiem...a plotek roznosić nie będę...

odpowiedz
Krzeszczu - 17.07.2021 / 19:56, *.bredband2.com

@KibicL: Podobno nadrabia straty w treningach.

odpowiedz
Do Redakcji PILNE - 17.07.2021 / 18:54, *.kompex.pl

Gdzie jest wasz kanał na YouTube ?

odpowiedz