fot. Woytek / Legionisci.com

Legia 1-1 (k.3-4) Raków

Może innym razem...

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa po raz ósmy z rzędu przegrała mecz o Superpuchar Polski. Tym razem lepsi od gospodarzy okazali się gracze Rakowa Częstochowa, którzy zwyciężyli po rzutach karnych. Mistrzowie Polski znacznie lepiej zaprezentowali się w drugiej połowie gry, w której strzelili gola i doprowadzili do rzutów karnych.

Pierwsze kilkanaście minut zdecydowanie należało do piłkarzy Rakowa Częstochowa. W 10. minucie gry byli oni bliscy wyjścia na prowadzenie, kiedy po błędzie w wyprowadzeniu piłki Mateusza Hołowni i kontrze przeprowadzonej prawą stroną nieczysto wolejem sfinalizował akcję David Tijanić. Chwilę potem goście egzekwowali rzut rożny i po nim mogli już cieszyć się z pierwszego gola. Po wrzutce pojedynek główkowy wygrał Andrzej Niewulis, który zgrał do Frana Tudora, a ten z bliska pokonał Cezarego Misztę. Wyjątkowo zimny prysznic spadł na głowy legionistów, ale niestety nie otrzeźwiło to gospodarzy.

Już kwadrans po pierwszym gwizdku kolejna bardzo dobra sytuacja Rakowa. Po dalekim podaniu jednego z graczy Marka Papszuna przed własne pole karne wybiegł Miszta, ale niestety podał piłkę wprost pod nogi Marcina Cebuli. Pomocnik chciał uderzeniem z pierwszej piłki przelobować bramkarza Legii, jednak na szczęście uczynił to zbyt lekko. Zaraz potem golkiper z Warszawy uratował już swój zespół przed utratą gola, popisując się skuteczną interwencją. Raz jeszcze w polu karnym odnalazł się Tijanić, który spróbował mocnego strzału lewą nogą w krótki róg, lecz bramkarz mistrzów Polski stanął na wysokości zadania.

Dopiero w 38. minucie Legia zmusiła do interwencji Vladana Kovacevicia. Po dośrodkowaniu z głębia pola walkę o piłkę wygrał Tomas Pekhart, z którego uderzeniem głową spokojnie poradził sobie bramkarz Rakowa. Tuż przed końcem pierwszej połowy najlepszy strzelec ligi poprzedniego sezonu ponownie doszedł do sytuacji strzeleckiej. Tym razem zabrakło mu już jednak precyzji. Pierwsze 45 minut upłynęło pod znakiem przewagi gości.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Zaraz po zmianie stron do ataku rzucili się już legioniści. W 50. minucie po podaniu z prawego skrzydła z pierwszej piłki mocno strzelił Rafel Lopes i Raków uratowała poprzeczka. Po godzinie gry po nieco przeciągniętej wrzutce w polu karnym odnalazł się wprowadzony kilka minut wcześniej Kacper Skibcki. Mocny wolej młodego pomocnika okazał się niestety niecelny. Wkrótce ten sam gracz chciał z dystansu zaskoczyć Kovacevicia. Ten był jednak czujny i pewnie złapał lecącą futbolówkę. Widać było, że mistrzowie Polski nastawieni byli dużo bardziej ofensywie. Starali się atakować pressingiem graczy Rakowa, którzy jednak umiejętnie się odgryzali i raz po raz zagrażali groźnymi kontrami.

W 77. minucie Raków wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, ale analiza VAR pokazała, że to trafienie zostało zdobyte w sposób nieprawidłowy. W bramkowej akcji Sebastian Musiolik sfaulował Mateusza Wieteskę, chociaż trzeba przyznać, że defensor Legii z całą pewnością mógł zachować się lepiej i nie dopuszczać do stykowej sytuacji z rywalem. Kiedy wydawało się, że tego dnia wynik nie ulegnie już zmianie nadszedł doliczony czas gry. Josip Juranović dośrodkował piłkę ze skrzydła, te odbiła się w polu karnym od głowy jednego z rywali, zmyliła bramkarza, dzięki czemu Mahir Emreli z bliska wpakował ją do siatki. Azer kolejny raz wpisał się na listę strzelców, potwierdzając jak wiele daje nowej drużynie w ofensywie. Do ostatniego gwizdka sędziego nic się już nie zmieniło i zgodnie z regulaminem obejrzeliśmy rzuty karne. Jedenastki lepiej wykonywali częstochowianie i to oni cieszyli się z triumfu. W drużynie warszawskiej Legii nie trafili Emreli (słupek) oraz Kapustka (bramkarz obronił).

Karne:
1-0 Tomas Pekhart
1-1 Tomas Petrasek
X 1-1 Bartosz Kapustka (obroniony)
1-2 Ivi Lopez
X 1-2 Mahir Emreli (słupek)
X 1-2 Zoran Arsenić (obroniony)
2-2 Josip Juranović
2-3 Jakub Arak
3-3 Filip Mladenović
3-4 Milan Rundić

Zdjęcia z meczu

Superpuchar Polski
Finał
#LEGRCZ
10870
Warszawa
17.07.2021
20:00
Legia Warszawa
Raków Częstochowa
Legia Warszawa
1-1
Raków Częstochowa
90+3' Emreli
(0-1)
Tudor 10'
31 Cezary Miszta
29 Lindsay Rose 58'
4 Mateusz Wieteska
3 Mateusz Hołownia
2 Josip Juranović
8 Andre Martins
99 Bartosz Slisz 58'
25 Filip Mladenović
20 Ernest Muci 58'
9 Tomas Pekhart
21 Rafael Lopes 58'
1 Artur Boruc
23 Joel Abu Hanna
6 Mattias Johansson
22 Kacper Skibicki 58'
67 Bartosz Kapustka 58'
82 Luquinhas 58'
11 Mahir Emreli 58'
Vladan Kovacević 13
Zoran Arsenić 24
Andrzej Niewulis 6
Milan Rundić 3
65' Fran Tudor 7
Ioannis Papanikolaou 66
86' Ben Lederman 8
Patryk Kun 23
69' David Tijanić 43
77' Marcin Cebula 77
83' Sebastian Musiolik 9
Kacper Trelowski 12
77' Tomas Petrasek 2
Żarko Udovicić 31
86' Marko Poletanović 20
65' Mateusz Wdowiak 17
83' Jakub Arak 18
69' Ivan Lopez 11
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Marek Papszun
Asystent trenera: Goncalo Feio
Kierownik drużyny: Kamil Waskowski
Masażyści: Wojciech Herman, Sebastian Mizgała
Sędziowie
Główny: Damian Sylwestrzak
Asystent: Adam Karasewicz
Asystent: Bartosz Kaszyński
Techniczny: Sebastian Krasny
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (158)

+dodaj komentarz
WL - 19.07.2021 / 09:10, *.tpnet.pl

Nie zawsze sie wygrywa ale nie przez 8 lat ani razu wiec powinien ruszyc licznik !!!

odpowiedz
realistalegionista - 19.07.2021 / 08:28, *.neanet.pl

kapustka wielki talent ;) wrocil z podkulonym ogonem i nie wyroznia sie na tle innych zawodnikow do tego strzela karnego gorzej niz dzieciaki na orlikach daj pan spokoj tragedia z chlopem jak czuje presje niech nie podchodzi do pilki, mozna zyc bez tego pucharu ale szkoda kolejny rok w dupe

odpowiedz
Krzysztof - 19.07.2021 / 07:45, *.centertel.pl

kto umówi się na spotkanie z właścicielem Legii i poprosi o wyjaśnienie kilku spraw.
Trzeba rozmawiać.
Dla dobra Legii.

odpowiedz
Krzysztof - 19.07.2021 / 07:39, *.centertel.pl

Kocham Cię Legio Warszawa.

A zawodnikom Legii życzę wszystkiego dobrego.
Nie zawsze się wygrywa a więc głowa do góry.
Trzymajcie się wszyscy zdrowo.
Przed Legią europejskie puchary a wkrótce liga.
Licznik wstydu jednego człowieka...
A może wśród Szanownej Redakcji znajdzie się ktoś

odpowiedz
SPP - 19.07.2021 / 07:26, *.tpnet.pl

Wieteska nie strzelal bo taki z niego kapitan !!!

odpowiedz
Wojtek86 - 18.07.2021 / 18:40, *.chello.pl

Do 9 razy sztuka ;)

odpowiedz
bronek49 - 18.07.2021 / 17:51, *.chello.pl

jak można wygrywać mecze skoro ten niedojda michniewicz nagminnie wystawia słabego Ślisza ,Lopesa czy nawet Mladenowica , słaba była też obrona ,niestety z taką grą nie widzę sukcesów w pucharach a nawet w naszej lidze ,Mioduski musi wypiprzyć z Legii tego miernego trenera i zatrudnić Papszuna to człowiek z Warszawy i widać jaką robote wykonał w Rakowie

odpowiedz
Super⚽️Warsaw⚽️Legia - 19.07.2021 / 01:46, *.18.162

@bronek49: Ja tu specjalnie !popularyzuje Legie!Dopinguje ale zawsze znajdzie sie jakiś flet xo nie kuma czaczy....

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 19.07.2021 / 06:03, *.petrotel.pl

@Super⚽️Warsaw⚽️Legia: Mioduski?

odpowiedz
Eddie - 18.07.2021 / 17:31, *.chello.pl

a wie może ktoś czy jest jakąś inna drużyna która przegrała
pod rząd osiem finałów (w różnych pucharowych rozgrywkach)
krajowe albo międzynarodowe
to chyba jakiś tam rekord niechlubny

odpowiedz
Marian - 18.07.2021 / 15:37, *.play-internet.pl

Dlaczego Wietes(kapitan w tym meczu) nie strzelał karnego?

odpowiedz
Majk Spajk - 18.07.2021 / 15:40, *.tele2.se

@Marian: co za idiotyczne pytanie. A jak myslisz?

odpowiedz
Marian - 18.07.2021 / 16:06, *.play-internet.pl

@Majk Spajk: myślę że nie znasz się na żartach i każdą podpuchę bierzesz na serio

odpowiedz
pol - 18.07.2021 / 15:04, *.chello.pl

nic nowego

odpowiedz
SP - 18.07.2021 / 14:48, *.tpnet.pl

Mecz KIBICOM ma caly sie podobac a nie koncowka LEGIO !!

odpowiedz
Krzeszczu - 18.07.2021 / 14:53, *.bredband2.com

@SP : Przeciez kibice nie chodza na na stadion na mecz tylko dla atmosfery i oprawy? No tak twierdza spece z brzytwy. Wiec niby dlaczego ma im sie podobac caly mecz?

odpowiedz
Rew - 18.07.2021 / 16:31, *.plus.pl

@Krzeszczu: Ale i Raków dawał radę. Fajnie się to oglądało

odpowiedz
Jurek - 18.07.2021 / 14:31, *.versanet.de

Może jutro lub pojutrze, dziś narazie nie
Dzisiaj głowa jest po wódce, nie wie czego chce…

odpowiedz
olew - 18.07.2021 / 14:29, *.vectranet.pl

Żal Miszty i Wielki Szacun dla Niego. Legia grała ambitnie, ale wiadomo, że ważna gra jest w środę, tego nie da się wymazać. Wygrała drużyna znacznie od Legii słabsza, ale w sobotę lepsza, bo miała fart i motywację. Dla zgrania Pekharta i Emreliego warto przegrać. Niezły ten Francuz, choć po jego błędzie nakręciła się dziwna bramka dla Rakowa. Legia ma chyba dobrą pakę w tym sezonie. A przede wszystkim mamy dobrych napadziorów, a to w piłeczce najfajniejsze. Jest dobrze, a będzie lepiej, możemy powalczyć z Zagrzebiem ! ( bo kiedyś na nich trafimy...)

odpowiedz
Rew - 18.07.2021 / 14:41, *.plus.pl

@olew: w 3 rundzie nie, sądząc po rankingach to i w czwartej ani fazie grupowej. Najwcześniej na wiosnę.

odpowiedz
Rew - 18.07.2021 / 12:54, *.plus.pl

Mi mecz się podobał. Szczególnie końcówka. Akcja po akcji. Z wynikiem i obrońcami już gorzej.

odpowiedz
Pit - 18.07.2021 / 12:23, *.play-internet.pl

Pierwsza połowa to szambo i 5 metrów mułu. Poziom C- klasy. Wstyd. Niegodne Mistrza Polski. Tego nie dało się oglądać. Jeśli były rezerwy Legii to Boże chroń Legię i nasze oczy.....

odpowiedz
fff - 18.07.2021 / 12:11, *.52.135

Wy kumacie w ogóle o co chodzi w polskiej piłce nożnej? Bo wydaje mi się, że nie! Wy myślicie, że Berg wystawiał rezerwy i dlatego były przegrane... skoro dostawał przykaz od zarządzających, że ma przewalać mecze to dawał szansę innym grać... przykład - mecz u siebie z GKSem Bełchatów i wygrana ich 1:0 po golu Ślusarskiego(kursy u buka w dół)

odpowiedz
Gabo - 18.07.2021 / 11:30, *.net.pl

Brawo za walkę, już dawno nie było grającej tak ostro i z pasja Legii, w końcu mamy drużynę, z meczu na mecz będzie lepiej.

odpowiedz
Gargamel - 18.07.2021 / 11:04, *.chello.pl

Nie ma co płakać bo ten superpuchar to żadne trofeum.Było widać po składzie w pierwszej połowie że Michniewicz tak naprawdę się nie spina na to trofem.Najważniejsza jest środa i gra w eliminacjach.Druga połowa pokazała że po wejściu Kapustki,LuqiniasaEmreliego i Skibickiego ten zespół jest silny jak na naszą ligę.Pamiętajmy że jest jeszcze Joshue i Johanson.Dajmy im trochę czasu i wtedy będziemy oceniać.W tej chwili najważniejsze są puchary.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 18.07.2021 / 11:04, *.petrotel.pl

https://www2.deloitte.com/content/dam/Deloitte/pl/Documents/Brochures/pl_Deloitte_Piłkarska_liga_finansowa_2019_prezentacja.pdf
Proporcje przychodów za 2020 r i 2021 r. zapewne nie wiele się różnią od tych za 2019 r. Koronka dotknęła wszystkie kluby.
Wnioski: klub z przychodami ok. 130 mln zł przegrał superpuchar z klubem o przychodach ok. 18 mln zł.
Kolejna w tabeli Lechia 50 mln.
Przychody Legii niemal dorównują łącznym przychodom Lechii, Lecha i Zagłębia.
Pieniądze oczywiście nie grają- to stara prawda.
Ale jak ujowym prezesem trzeba być, żeby posiadając tak gigantyczną przewagę finansową nie zdominować ligi i nie zdobywać regularnie potrójnej korony? To wie tylko Mioduski.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.07.2021 / 13:04, *.bredband2.com

@vadisodjidjiaofoe: Kolego, zapomniales (wiec poniekad przypominam) ile kasy Legia wydala na agentow. To jest ok 25% lacznej sumy WSZYSTKICH klubow ekstraklasy. O karach za burdy i swiecidelka nie wspomne. Wiec moze mamy gigantyczne (w porownaniu) przychody, ale nasze wydatki tez sa kosmiczne.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 18.07.2021 / 14:40, *.petrotel.pl

@Krzeszczu: te kary to akurat symboliczne są. A agentom płaci Miodek.

odpowiedz
singspiel - 18.07.2021 / 14:58, *.atman.pl

@vadisodjidjiaofoe: agenci są na procencie od transferu i od pensji. płaci Legia

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 18.07.2021 / 15:05, *.petrotel.pl

@singspiel: Legia, czy Miodek legijnymi pieniędzmi (a może to jego pieniądze, bo Legia jest jego) kwestia techniczna. Ale to on lub ludzie przez niego wybrani negocjują kontrakty i sprawiają, że tak gigantyczna kasa gdzieś się rozmywa bez sportowego efektu. Tak, że pozostaje nam się jarać przejściem pierwszej rundy el. LM

odpowiedz
Falus - 18.07.2021 / 10:52, *.jmdi.pl

Michniewicz do zwolnienia

odpowiedz
ELvis - 18.07.2021 / 17:40, *.chello.pl

@Falus: Ciebie trzeba zwolnić... z życia

odpowiedz
12 kufli - 18.07.2021 / 10:41, *.centertel.pl

szybka ankieta:z kim Legia musi zagrać o Superpuchar żeby wygrać mecz?
A. reprezentacja domu starców 'spokojne jutro'
B. Sama ze sobą
C. Nieważne - i tak nie wygrają

odpowiedz
Der - 18.07.2021 / 10:33, *.tpnet.pl

Wystarczyło wpuścić Boruca i byłby optymalny skład. Dwa pierwsze strzały Rakowa w środek bramki na dobrej wysokości dla bramkarza.

odpowiedz
speed - 18.07.2021 / 10:06, *.play-internet.pl

Jak mawiał Wojciech Łazarek: "Gramy na typowe udo. Albo się udo, albo się nie udo".

odpowiedz
dr_blumental@interia.pl - 18.07.2021 / 09:47, *.chello.pl

Ach ten Wietes...
Gra się na gwizdek, a nie klęczy i płacze.
Jak ja tego nie lubię w obecnej pilce nożnej...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 18.07.2021 / 09:45, *.chello.pl

Widać jak na dłoni, że drużyna piłki nożnej, to nie "jedenastka", ale co najmniej "dwudziestka dwójka". Równorzędnych graczy. Smutny będzie to sezon, gdy przydarzą się kontuzje. Brak dobrych zmienników, może rozstrzygnąć walkę o tytuł. A my, w porównaniu z Rakowem, nie mamy ławki. Ten mecz, to pierwsze poważne ostrzeżenie.


odpowiedz
Farme(L) - 18.07.2021 / 09:26, *.virginm.net

Tak naprawdę to ten puchar to mnie ani ziębi ani grzeje. Wymyślony po to aby kluby zagrały coś przed sezonem i pokazały się kibicom. To może być podnietą dla Rakowa, Arki czy Zawiszy by mieli coś w gablocie. Dla Nas liczy się przede wszystkim mistrzostwo, później gra w Europie, Puchar Polski i dopiero Superpuchar. Tak samo jest w innych krajach. Przegrali, bo słabo grali w pierwszej części pierwszej połowy i źle wykonywali karnego. Najbardziej słabo wypadł tu Kapustka, ale bywa. Błaszczykowski tez na Euro nie trafił.
Podniecanie się typu, 100 lat już jestem kibicem i wystarczy mnie rozpjer... ja jestem 30 i będę kolejne 30. Jak umrę to moi siostrzeńcy będą kibicować przez kolejne 60 lat, a później następne pokolenie, kogo to w ogóle obchodzi?.
Jak dla mnie ten mecz wczorajszy to tylko przeszkadza w tym czasie, bo musimy grać od pierwszej rundy w eliminacjach.
Co do rakowa to niech się podniecają takie zabrzańskie matoły z Polsatu, zobaczymy jak daleko zajadą. Dla mnie niestety (bo mogli by zbudować trochę ranking) szybko odpadną, a w lidze tez za podium wylądują... Druga połowa pokazała jak silna jest pierwsza 11... niestety zmiennicy słabo.
Jak dla mnie Mladen potrzebuje kogoś kto będzie na niego naciskał, bo to trzeci mecz i trzeci raz nie najlepiej do tego dochodzi to machanie łapami... skończy się kiedyś tak, że wyleci i będziemy kończyć w 10.
Do końca sierpnia liczą się mecze przede wszystkim we wtorek lub środę, chyba, że czwartek to wtedy do początku sierpnia :p
Sędziego nie ma co komentować, gdzieś się musi uczyć presji...
Głowa do góry i jedziemy dalej!!!

odpowiedz
Misza_Praga - 18.07.2021 / 10:50, *.plus.pl

@Farme(L): W samo sedno ,100 % Racji

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.07.2021 / 14:03, *.vectranet.pl

@Farme(L): jedna z niewielu rozsądnych wypowiedzi! Pozdrawiam.

odpowiedz
jezus - 18.07.2021 / 16:19, *.vectranet.pl

@Farme(L): brednie

odpowiedz
kermit - 18.07.2021 / 19:35, *.chello.pl

@Farme(L): pełna zgoda.

odpowiedz
Taaa - 18.07.2021 / 09:25, *.t-mobile.pl

Mecz w kategorii”przedsezonowy sparing” był i tyle,bez historii

odpowiedz
bartikos - 18.07.2021 / 09:20, *.inetia.pl

Mecz do wygrania przegrali...
Nie widzę za dużego zaangażowania piłkarzy ...
Mecz można było wygrać bo wystarczyło 15 min przycisnąć i raków by się zgubił...ale nasi woleli pochodzić po boisku niż pobiegać 15 minut...

odpowiedz
Wasylek - 18.07.2021 / 08:47, *.kompex.pl

Muci gracz meczu. Bez kitu

odpowiedz
Sebo(L) - 18.07.2021 / 09:07, *.master.pl

@Wasylek: dokładnie! Jeśli to jest jeden z największych młodych talentów na Balkanach to ja nic nie mówię. Póki co totalne nieporozumienie.Oddać na wypożyczenie do jakiejś Arki czy Zagłębia Sosnowiec i tam niech się ogrywa bo na chwilę obecną Legia dla Muciego to zdecydowanie zbyt wysokie progi.

odpowiedz
Paź Króla Woli - 18.07.2021 / 09:16, *.centertel.pl

@Wasylek: Muci??To co powiesz o wspanialym finezyjnym niepowtarzalnym Bartoszu M. ???

odpowiedz
Paź Króla Woli - 18.07.2021 / 09:19, *.centertel.pl

@Paź Króla Woli: Barroszu K. Sorka..

odpowiedz
Sebo(L) - 18.07.2021 / 09:25, *.master.pl

@Paź Króla Woli: Rui Barroszu? ;P Tak poważnie,to może wczoraj Kapustka może wielkiego meczu nie zagrał ale ten cały Muci dostaje systematycznie szansę pokazania się i za cholerę mu nie wychodzi.Jak dla mnie nie nadaje się nawet na tak zwaną "zapchajdziurę".

odpowiedz
Paź Króla Woli - 18.07.2021 / 12:56, *.chello.pl

@Sebo(L):Kapustka wielkiego meczu nie zagral odkad jest w Legii.strasznie irytuje mnie ten gosc swoim nonszalanckim stylem gry.niby lekko i z polotem tylko ze jakos nie wychodzi nic...a Muci coz niby dopiero przyszedl wiec casz pokaze ale chyba od razu widac niestety ze to nie ta liga co chocby Emreli.

odpowiedz
Rdzenny - 19.07.2021 / 05:07, *.centertel.pl

@Sebo(L): Muci i Kapustka źle są ustawieni ... jeden i drugi powinien grać bardziej w środku pola !

odpowiedz
Hiszpan - 18.07.2021 / 08:30, *.telnaptelecom.pl

Mecz niezły. Bramkarz Rakowa po każdym złapaniu piłki leżał minutę. Grali mega na czas. W lidze ich zmasakrujemy.

odpowiedz
Griff - 18.07.2021 / 08:45, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: Wart podkupienia moim zdaniem bo w bramkarzach mamy luki niestety.A kolo jest naprawdę gibki.

odpowiedz
Sebo(L) - 18.07.2021 / 09:02, *.master.pl

@Hiszpan: Z tą masakrą z lekka przesadziłeś,bo Raków gra naprawdę fajną piłkę i nie jest drużyną z dołu tabeli gwoli przypomnienia.Podejrzewam,że w lidze oba mecze będą wygladały podobnie do tego wczorajszego.Co do obsady bramki w Legii to masakrę mamy tutaj.Wczoraj wielokrotnie pokazywany był Boruc i k..wa autentycznie wystraszyłem się jego nalanej twarzy z "drugą brodą". Nie wiem jaki "Król Artur" prowadzi tryb życia,ale jest chyba daleki od sportowego.Po drugie Boruc już młodszy nie będzie i z miesiąca na miesiąc jego dyspozycja zamiast się poprawiać będzie szła w odwrotnym kierunku.Potrzebujemy pewnego bramkarza w wieku 25-28 lat ,ogranego w jakiejś przyzwoitej lidze.Miszta to niestety tylko przyzwoity ale zmiennik.

odpowiedz
Quick - 18.07.2021 / 09:06, *.chello.pl

@Hiszpan:
Jeżeli tak mówisz to muszą szybko poprawić grę. Bo w pierwszej połowie nie istnieliśmy.

odpowiedz
L - 18.07.2021 / 07:48, *.plus.pl

Oczywiscie, szkoda ze przegrali, niemniej michniewicz wbil szpile mioduskiemu udawadniajac mi mu ze Legia oprocz podstawowej 11 nie ma zawodnikow do gry.

odpowiedz
Raf - 18.07.2021 / 08:30, *.02.net

@L: Czyli Raków ma ?

odpowiedz
L - 18.07.2021 / 08:42, *.plus.pl

@Raf:prawdopodbnie tez nie i dostane eurowpie...ol. Aczkolwiek jako kibica L malo mnie interesuje czy rakow bedzie mial zawodnikow. Moja wczesniejsza wypowiedz odnosi sie do spiec jakie ostatnio byly na lini loczek - michniewicz.

Tw

odpowiedz
Koko123 - 18.07.2021 / 07:27, *.net.pl

Prawie wszyscy wielkie larum tutaj podnoszą ale bez przesady chłopaki zagrali niezły mecz, szczególnie po zmianach było widać jak ruszyli do grania no i udało się wyrównać. Karne jak to karne loteria i nie ma co bić piany trener wystawił wszystkich najlepszych jakich miał.

odpowiedz
Lolek - 18.07.2021 / 06:49, *.chello.pl

To już się stało żałosne... Praktycznie 8 czy 7 razy z rzędu przegrać najprostrze trofeum do zdobycia xD?

odpowiedz
Sebo(L) - 18.07.2021 / 06:45, *.master.pl

Pierwsza połowa w wykonaniu Legii KATASTROFALNA! Czy to ma być nowa taktyka Michniewicza,grać głęboko cofniętym w obronie i starać się wyprowadzać (w nieudolny sposób) kontry? Taka taktyka na europejskie puchary to samobójstwo bo jeśli Bodo nie potrafiło jej wykorzystać,to nie jest powiedziane,że Flora także nie będzie potrafiła. W zeszłym sezonie Legia często grała wysokim pressingiem,gdzie rywal się gubił już na swojej połowie co przynosiło skutek i mogło się podobać.Tymczasem trener wymyślił sobie przy grze trzema obrońcami aby starać się zaprosić na własną połowę przeciwnika i grać kontrą,tyle że w przypadku Legii taka taktyka jest bardzo niebezpieczna.Jak to wygląda w praktyce sami widzimy.Druga połowa już inna w wykonaniu "Wojskowych" i takiej gry się trzymajmy. Superpuchar dla mnie znaczenia nie ma żadnego,o niczym nie decyduje.Ot taki ciut ważniejszy test mecz i dziwi mnie dlaczego w takim właśnie meczu nie ogrywa się nowych nabytków jak choćby Johanssona czy Josue.Choćby po 30-45 mint.

odpowiedz
Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski - 18.07.2021 / 05:57, *.inetia.pl

Samopoczucie średnie. Jak to ma być z tymi Estończykami - będzie trzecia runda i "potencjalni" rywale Legii?

odpowiedz
Dokładnie - 18.07.2021 / 05:31, *.centertel.pl

Fortuna ustawila mecz nikt nie czuje die przegrany ani wygrany hajs poszedl wszyscy sa happy !

odpowiedz
W(L) - 18.07.2021 / 05:29, *.chello.pl

Wiadomo,karne to loteria,ale gra do jajec była tych zmieników......

odpowiedz
Jacek - 18.07.2021 / 02:10, *.chello.pl

40 lat na Legii. Dziękuję. Starczy. Mam lepsze rzeczy do robienia niż kibicować jakiejś zbieraninie fajansiarzy prowadzonych przez poznańskiego słowika.

odpowiedz
HAHAHA... - 18.07.2021 / 03:41, *.inetia.pl

@Jacek: Nikt nie będzie za tobą tęsknił.

odpowiedz
Rado 1970 - 18.07.2021 / 01:02, *.chello.pl

Flora patrzyła i kamień spadł jej z serca….brawo Raków….Legii kibicuje od 1977 roku…..

odpowiedz
olew - 18.07.2021 / 00:48, *.vectranet.pl

To był sparing, Legia musiała go zagrać więc zagrała. Miszta dzielny, reszta bez kontuzji, więc jest dobrze. Latem poważna gra jest w środy.

odpowiedz
Olo - 18.07.2021 / 02:44, *.chello.pl

@olew: Tak sobie to tłumacz! :-D Szczególnie te karne słabo strzelali, bo sparing...

odpowiedz
fff - 18.07.2021 / 00:28, *.52.135

a wy dalej się podniecacie tą ustawianą piłką nożną, teatr trwa dalej i będzie trwał, tyle razy z rzędu porażka w SPP, wystawili rezerwy, każdy grał na alibi, a wy łykacie i tylko potraficie zaśpiewać "nic się nie stało"

odpowiedz
Dokładnie - 18.07.2021 / 05:22, *.centertel.pl

@fff: 100% prawdy piszesz kolego w piłce po wprowadzeniu zakładòw bukmacherskich live nic już nir dzieje sie z przypadku , ten cały cyrk z varem itp , zobsczcie ze tam gdxie nie da sie obstawic dokładnego wyniku kupony wchodza tym co graja .... sprawdxone info

odpowiedz
Markus Merk - 18.07.2021 / 00:26, *.play-internet.pl

Jakiś kiepski ten talerz, niech Raków się nim nacieszy. My wolimy prawdziwy puchar za mistrzostwo.

odpowiedz
j24 - 18.07.2021 / 00:17, *.play-internet.pl

Słabe było to, że właściwie do momentu tej poczwórnej zmiany Legia nie była nawet w stanie nawiązać walki z przeciwnikiem. Miszta brawo za charakter, ale nie odniosłem wrażenia, że był dzisiaj pewnym punktem drużyny. Ogólnie ten mecz potwierdził, że poza Pekhartem Legia nie ma żadnego wartościowego zmiennika.

odpowiedz
Pytanie - 18.07.2021 / 00:16, *.orange.pl

Jeśli się mylę oby nie było koszmaru zeszłorocznego w cudzysłowiu w Azerbejdżanie

odpowiedz
Sado - 18.07.2021 / 00:39, *.79.35

@jojo.. 5 za konkretny i dosadny wpis@ Szacun z Pragi!

odpowiedz
Pytanie - 18.07.2021 / 00:14, *.orange.pl

Czy ze mną zgadzacie się, bo od wielu lat Legia nie ma dystansowiczów i nie próbują strzelać z daleka, bo ostania bramka zza pola karnego była w październiku zeszłego roku za sprawą Juranovica

odpowiedz
bum - 17.07.2021 / 23:37, *.235.75

Mniejsza o ten superpuchar ale Hołownia??? Dziękujemy za grę w Legii do widzenia.
Lopes wczorajszy i Kapustka to samo.
Do Rose'a nie mam pretensji ale to on źle podał.
Tradycji stało się zadość ale liczą się puchary... Najważniejsze teraz ! Lecimy!

odpowiedz
COACH SUPER LEGIA - 17.07.2021 / 23:29, *.50.50

LOPEZOWI I INNYM ZBRONILI GRAĆ W GRY PO NOCACH ALE OLEWAJĄ TO NADAL WIDAĆ PO JAPACH ŻE NIE WYSPANI.....

odpowiedz
Legia - 17.07.2021 / 23:14, *.vectranet.pl

Lekceważymy wszystkich nie grając głównym składem a wszyscy się Spinają na nas i mamy jak się nie mylę trzynasty rok w plecy...

odpowiedz
jo - 17.07.2021 / 23:12, *.tpnet.pl

Olać ten pzpnowski puchar, którzy guzik daje. Raków potrzebował mocnego sparingu przed startem w pucharach. Legia nie chciała złapać kontuzji.

odpowiedz
Legia - 17.07.2021 / 23:08, *.vectranet.pl

Po pierwsze to powinni kibice wystawiać skład (ja wiem że się wiąże to z konsekwencjami w pucharach zagranicznych jak gramy bo ktoś może odpaść jakiś zawodnik) ale w taki sposób to w nigdy nie zdobędzie my super pucharu bo KAZDY SIE NA NAS SPINA A MY MAMY WYJEB... Kiepsko

odpowiedz
Jacek - 17.07.2021 / 23:05, *.sky.com

Raków ma po prostu ba

odpowiedz
legia - 17.07.2021 / 23:04, *.vectranet.pl

Ludzie! Kur.. Nigdy nie gramy podstawowym składem w superpucharze. Nigdy! Lekceważymy wszystkich. I staje się tak jak się staje!

odpowiedz
Ania - 18.07.2021 / 10:37, *.centertel.pl

@legia: Nie lekceważymy, tylko strategicznie nie męczymy podstawowych zawodników przed ważniejszym meczem w LM. Dziecko z przedszkola to wie. Nic tylko płacz i płacz, i narzekanie.

odpowiedz
Simon - 17.07.2021 / 23:04, *.plus.pl

Jeżeli z Florą będzie do przodu to ok, odpuszczone. Liczymy mistrzostwa, puchary. Superpuchary mało kto za rok pamięta.

odpowiedz
jezus - 18.07.2021 / 02:49, *.vectranet.pl

@Simon: idiiotyczne podejscie, nie nie bedzie odpuszczone, prawdziwy kibic zawsze im to bedzie pamietal

odpowiedz
Yeti - 17.07.2021 / 23:03, *.play-internet.pl

Widać, jaką mamy silną kadrę na grę na kilku frontach. Nie wiem co robi Slisz na boisku grając kolejny raz na poziomie okręgówki. Zaraz odpadniemy z Talinnem i będzie drżenie o awans do Ligi Konferencji.

odpowiedz
Marian - 17.07.2021 / 23:02, *.play-internet.pl

Trzeba będzie kupić ten superpuchar w przyszłym roku,a jak to zrobić? Wykonać 712 telefon...

odpowiedz
Tradycyjny zenon. - 17.07.2021 / 22:57, *.centertel.pl

To taka zrobiła się trochę swiecka tradycja. A tradycja jest najpiękniejsza.

odpowiedz
czesiek oddaj kasę baranie - 17.07.2021 / 22:57, *.vectranet.pl

Kur ...a , CZESIEK oddaj za bilety !!!! Sparingi i twoje eksperymenty powinny być za darmo !!!! Kur ... z , najpierw wpuszcza się pierwszy skład , robi się wynik i dopiero swoje "eksperymkanta" . Ludzie nie zapłacili za Czesia próby , tylko za mecz najśilniejszej LEGII !!!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 17.07.2021 / 22:59, *.petrotel.pl

@czesiek oddaj kasę baranie: jak się chce wygrać mecz to tak się powinno robić, a jak się chce zrobisz szoł na 100lecie Rakowa, to się robi tak jak dzisiaj ;-)

odpowiedz
Trampek - 17.07.2021 / 22:48, *.125.105

Eksperyment taktyczny / i nie tylko / trenera Michniewicza spalił nma panewce /.Mam nadzieje ,że w środę tego typu eksperymentów już nie będzie. Jeżeli,się powtórzą tego typu eksperymenty to bnędzie sygnał,że ...czas pomyśleć o ... poważnym trenerze, a nie z gatunku eksperymentatorów.Aby dobrze być zrozumiany, to nie mam na myśli " niezdobycia Superpucharu Polski i poniesioną porażkę w rzutach karnych. Ale okolicności eksperymentu ( ?) , któtre do tego doprowadziły. Poza tym w tak szerokim spektrum rzuciła się w oczy obecność osobowa zarządu PZPN-u ,zwłaszcza w sezonie urlopowym. Komentarz zbyteczny

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 17.07.2021 / 22:48, *.vectranet.pl

Nie ma meczy mniej ważnych i ważnych...........takie podejście to brak ambicji....................Czemu nie zagrał Abu Hanna i Johanson oraz Josue......weszli by w rytm meczowey, podobno nawet Jaszur już trenuje... Po co w Legii gra beznadziejny Slisz , który ani nie odbiera ani nie kreuje, tylko traci piłki. Najlepszy dziś w bloku obronnym debiutant Rose to chyba mówi samo za siebie. Trzeba rozglądać się za bramkarzem... Bo Artur ostatni sezon, a zmiennicy ręczniki... Czesiu nie potafi reagować na to co dzieje się na boisku... Słabo bardzo... i to u siebie

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 17.07.2021 / 22:46, *.petrotel.pl

Ktoś się orientuje, jakie przychody klub może osiągnąć za wygraną Superpucharu Polski? Bo mi się wydaje, że gdyby tam było choćby 100 tys. do wyjęcia, to nasze występy inaczej by wyglądały.

odpowiedz
singspiel - 18.07.2021 / 14:39, *.atman.pl

@vadisodjidjiaofoe: poza biletami, prawami do transmisji i dochodami ze sprzedaży na stadionie żadne. Puchar Polski to chyba ok 6,5 mln pln

odpowiedz
Drewnialdo - 17.07.2021 / 22:44, *.com.pl

Nasz Czech to wygląda jak Rasiak . Emreli szedł i rozruszał trochę Legię .

odpowiedz
PLBBOY - 17.07.2021 / 22:44, *.inetia.pl

Ja nie zaprzeczam temu, że Muci to wielki talent i przyszłość albańskiej piłki, ale osobiście odnoszę wrażenie, że wypożyczenie na sezon do pierwszej ligi jest tym co dobrze by mu zrobiło.

odpowiedz
Asf - 17.07.2021 / 22:42, *.vectranet.pl

Dla kiszonego krakowskiego sabotażysty nie ma miejsca w Legii! Won z tym ogórem!

odpowiedz
Ja - 17.07.2021 / 22:41, *.play-internet.pl

Czy ja dobrze widziałem nasz zasłużony Trener Dowhań poszedł w odstawkę cały czas ricardo dawał wskazówki a Krzysiu siedział na ławce przy Borucu... ?
Za Są Pinto już tak było i na dobre to nie wyszło

odpowiedz
Wolfik - 17.07.2021 / 22:40, *.mm.pl

Można powiedzieć, że tradycji stało się zadość...

Karne to loteria, dziś lepiej je wykonywali rywale.

W środę mamy mecz o wiele ważniejszy, to było widać po zespole i trenerze. Oczywiscie szkoda tego pucharu, ale jesli przejdziemy Florę i zapewnimy sobie awans do CL to płakał nie będę.

odpowiedz
PLBBOY - 17.07.2021 / 22:45, *.inetia.pl

@Wolfik: Amen.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 17.07.2021 / 22:47, *.petrotel.pl

@Wolfik: ja również

odpowiedz
Jerz z Potoku - 17.07.2021 / 23:08, *.chello.pl

@Wolfik: słuszna konstatacja Kolego.
Ps.: na przysłowiowe otarcie łez przypomnę informację z dnia dzisiejszego, iż szef Kolegium Sędziów PZPN p. Przesmycki złożył rezygnację, która przez władze związku została przyjęta (ciekawostka: z dn. 18.08.br.)
Cierpliwie i z optymizmem oczekuję na środowy mecz...
Serdeczności

odpowiedz
oLaf - 18.07.2021 / 12:02, *.vectranet.pl

@Wolfik: bez jaj, cel powinien być ambitny i realny czyli LE, a nie takie minimalistyczne podejście CL.... wstydźcie się! ; P

Wczorajszy mecz był dobry (w drugiej połowie), niestety zmiennicy nie podołali + Kapustka i SLisz słabiutko zagrali.

Tak to jest jak wcześniej się olewało Superpuchar to mamy 8-ma kolejną porażkę - na włąsnym stadionie to jednak żenada.

odpowiedz
Jack(L) - 17.07.2021 / 22:35, *.cyfrowypolsat.pl

Fatum trwa!!!no cóż a czy ktoś ogarnia statystyki ile Mistrzostw Legia zdobyła po przegranych 7 superpucharach?.Ps.liczyłem że Czesio zagra Vabank i na karne wstawi Boruca.Legia MISTRZ!!!

odpowiedz
Miki - 17.07.2021 / 22:34, *.plus.pl

Karne - walić to, loteria. Wielokrotnie pisałem , nie mamy obrony. Wieteska, Mladenowicz, Jędrzejczyk, Hołownia OUT. Podania do przeciwników, tragiczne ustawianie się. Każdą drużynę buduje się od obrony!!!

odpowiedz
Papszun na trenera Legii. - 17.07.2021 / 22:31, *.orange.pl

Marek Papszun in 711 out.
Marek Papszun in 711 out.
Marek Papszun in 711 out.
Marek Papszun in 711 out.
Marek Papszun in 711 out.
Marek Papszun in 711 out.
Marek Papszun in 711 out.
Marek Papszun in 711 out.
Marek Papszun in 711 out.
Marek Papszun in 711 out.

odpowiedz
c u L t - 17.07.2021 / 23:23, *.50.50

@Papszun na trenera Legii.: DOGADANY NA IMPREZIE EXTRAKLAPY, NA NASTĘPCE CZESIA....

odpowiedz
PLBBOY - 17.07.2021 / 22:29, *.inetia.pl

Pierwsza połowa to jednak był wstyd.

odpowiedz
Zuzio - 17.07.2021 / 22:29, *.plus.pl

Czy naprawdę ktoś myśli, że z grajkami typu Hołownia, to my gdzieś zajdziemy? Przecież to jest drewno maksymalne. On, by się nawet w I lidze nigdzie nie złapał. Z czym do ludzi? O Sliszu nie wspomnę. Wtopa kasy maksymalna!

odpowiedz
Filip - 17.07.2021 / 22:28, *.111.202

Fortuna kolem sie toczy. Emreli w slupek Czesio zadowolony. Nastepny karny broni Miszta, Czesio chodzi przy linii smutny. Superpuchar jak sparing. Nastepnym razem niech zagra Legia II.

odpowiedz
Papszun do Legii, Czesław na taczke! - 17.07.2021 / 22:27, *.cdn77.com

Papszun do Legii, Czesław na taczke!

odpowiedz
matus007 - 17.07.2021 / 22:27, *.play-internet.pl

Teraz koncentracja na puchary musi być 4 runda LM.

odpowiedz
DRAMAT -- ŚMIECH PRZEZ ŁZY - 17.07.2021 / 22:26, *.com.pl

BO LEGIA MA KADRĘ NA WYGRANĄ W LIDZE MISTRZÓW , A NIE JAKIŚ TAM SUPER PUCHAR POLSKI .

odpowiedz
Na Legii od 1962 r. - 17.07.2021 / 22:26, *.datapacket.com

Mioduski Michniewicz Emreli Jędrzejczak wyjazd z Legii!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Kurde chyba jeppiernicze co ty gadasz nie ładznie tylko legia blok ekipa spejson walu i wojyas xdxdxd - 17.07.2021 / 22:49, *.net.pl

@Na Legii od 1962 r. : co ty gadasz latawcu ????

odpowiedz
Roman - 18.07.2021 / 11:37, *.net.pl

@Na Legii od 1962 r. : No to narazie ochłoń odstaw twarde używki Hahaha. Tylko Legia na zawsze. W końcu mamy pakę co zostawia serce na boisku. Będzie dobry sezon.

odpowiedz
Rado 1970 - 17.07.2021 / 22:26, *.chello.pl

Brawo Rakow….

odpowiedz
WO(L)A - 17.07.2021 / 22:25, *.tpnet.pl

Wychodzi zmęczenie długim sezonem...

odpowiedz
Tutti Frutti - 17.07.2021 / 22:23, *.tvksmp.pl

LM i Mistrzostwo Polski za Superpuchar? Ok, niech "klątwa" trwa. Z Luquinhasem i Emrelim od początku pewnie byśmy ten Superpuchar zdobyli. Ale są ważniejsze trofea. Raków to obecnie bardzo dobry zespół, trener Papszun robi świetną robotę. Może kiedyś Papszun sprawdzi się w Legii?

odpowiedz
singspiel - 17.07.2021 / 22:27, *.centertel.pl

@Tutti Frutti: czesio wyraznie pod presją dwumeczu z Florą. jakby nie musiał, nie wspuściłby Emreliego, Luqiego, czy Kapustki. a Raków w formie, mieli super sparingi. jestem jednak optymistą

odpowiedz
Czekający - 17.07.2021 / 22:22, *.virginm.net

Kiedy?

odpowiedz
RobL - 17.07.2021 / 22:21, *.centertel.pl

super mecz naprawdę, mam nadzieję że jednak Polskie zespoły zrobią dobry wynik w pucharach bo poziom tego meczu był bardzo wysoki.A super puchar po raz 8!niezdobyty płakać nie będę

odpowiedz
WarszawskaOchota - 17.07.2021 / 22:21, *.orange.pl

Widać było od początku że Raków za wszelką cenę chciał ten mecz wygrać i walczył o każdą piłkę, nasi piłkarze pierwsza polowe przeszli obok meczu.
Dopiero po wejściu podstawowych piłkarzy gra się rozruszała i wyglądało to odrobine lepiej, tylko co z tego skoro kolejny raz przegrywamy superpuchar.
Taka drużyna jak Legia powinna walczyć o każde trofeum a ta ,,klątwa” a raczej olewanie superpucharu przez Legie śmierdzi kompromitacją.
Z takim zaangażowaniem jak dzisiaj nie mamy czego szukać w europejskich pucharach.
Mimo wszystko wierzę ze piłkarze się obudzą i z meczu na mecz będzie co raz lepiej..

odpowiedz
Lamborghini - 17.07.2021 / 22:21, *.168.108

Jak ktoś robi sobie jaja z takiego meczu Miszte stawia między słupami to albo jest głupi albo zależało mu na porażce. Znowu różańcowi im wje...i. Czesiu nie masz drużyny tylko grupę piłkarzy bez przygotowania fizycznego. Szkoda tylko Luqiego.

odpowiedz
DRAMAT - 17.07.2021 / 22:21, *.play-internet.pl

ten Kapustka to jakis pomyleniec jest. Było pewne na 100%,że nie strzeli. Chłop jedzie cały czas na jednym dobrym strzale z euro 2016.

odpowiedz
ZIBI - 17.07.2021 / 22:21, *.t-mobile.pl

Ja się pytam czemu Czesio nie wystawia najmocniejszego składu była kasa do zarobienia dla klubu? Druga sprawa ten Mladenovic oraz Szlisz totalna porażka nie widzi tego trener?

odpowiedz
atmosferic - 17.07.2021 / 22:20, *.orange.pl

711 OUT! Jak najszybciej.

odpowiedz
Echhh - 17.07.2021 / 22:19, *.chello.pl

Spoko, w 2035 na pewno sie uda.

odpowiedz
filand - 17.07.2021 / 22:18, *.t-mobile.pl

Czy Jaja Czesława są jeszcze na Ł3 czy już zostaływyjordolone ???

odpowiedz
Misiek75 - 17.07.2021 / 22:18, *.vectranet.pl

Tradycyjnie już dają dupy w Superpucharze Polski. Kapustka to strzelał chyba jakby grał na Orliku. Dno strzał. Emreli no cóż zbyt mocny strzał tak myślę. No i uważam, że jednak gdyby Artur stał byłaby chyba jednak większą szansa. Szkoda tego trofeum.

odpowiedz
jim - 17.07.2021 / 22:18, *.tpnet.pl

Niestety mamy w zespole zbyt dużo słabych punktów i dlatego tak to wygląda.

odpowiedz
M@c - 17.07.2021 / 22:17, *.chello.pl

Lopes i Muci do rezerw...

odpowiedz
Goclaw - 17.07.2021 / 22:17, *.centertel.pl

Emreli cos ty zrobil !!!!!!!!!
Hołownia WON !!!!

odpowiedz
Wawa - 17.07.2021 / 22:17, *.chello.pl

Witeska won
Hołownia dnoooo
Kapustka pajac
Czesu wonnnnn
Im wcześniej tym lepiej i te jego głupawy
Uśmiech

odpowiedz
JACK(L) - 17.07.2021 / 22:55, *.cyfrowypolsat.pl

@Wawa : A ty na właściciela i Prezesa ,,Im wcześniej tym lepiej"

odpowiedz
Levinho. Onet. Pl - 17.07.2021 / 23:11, *.play-internet.pl

@Wawa : sp...... blaznie

odpowiedz
Ryszard - 17.07.2021 / 22:17, *.centertel.pl

DNO
MÓŁ
WODOROSTY

odpowiedz
JACK(L) - 17.07.2021 / 22:50, *.cyfrowypolsat.pl

@Ryszard: A ty w nim po same uszy

odpowiedz
PRZEGRANI i WYGRANI - 17.07.2021 / 22:16, *.50.50

Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Marek Papszun
Asystent trenera: Goncalo Feio
Kierownik drużyny: Kamil Waskowski
Masażyści: Wojciech Herman, Sebastian Mizgała

odpowiedz
Jack(L) - 17.07.2021 / 22:43, *.cyfrowypolsat.pl

@PRZEGRANI i WYGRANI: W wariatkowie macie dostęp do internetu??? WOOOW

odpowiedz
Czekający - 17.07.2021 / 22:16, *.virginm.net

Może kiedyś

odpowiedz
L - 17.07.2021 / 22:16, *.28.146

RAKOW BYL LEPSZA DRUZYNA (W CALYM MECZU)

odpowiedz
ooon - 17.07.2021 / 22:15, *.47.44

dlaczego ja wiedziałem ze Kapustka nie strzeli?

odpowiedz
Sarcastico. - 17.07.2021 / 22:17, *.inetia.pl

@ooon: Ja też. Jak tylko podszedł. Myślę sobie... oho.

odpowiedz
Lolek - 17.07.2021 / 22:21, *.telkab.pl

@ooon: mowa ciała- ja też wiedziałem że nie strzeli...

odpowiedz
Po(L)di - 17.07.2021 / 22:15, *.t-mobile.pl

Teraz skupmy się na czymś ważnym, nie na dzbanku osiedlowym. Środa, bogatszy dzień!!!.

odpowiedz
Wukashi - 17.07.2021 / 22:15, *.orange.pl

No i Krabów Częstochowa

odpowiedz
czesiu misniewicz - 17.07.2021 / 22:14, *.centertel.pl

tradycyjne mozna była grac u buków na rywali

odpowiedz
Der - 17.07.2021 / 22:14, *.tpnet.pl

Żenada

odpowiedz
eN - 17.07.2021 / 22:14, *.as13285.net

Przyznam że to już nawet się śmieszne się zrobiło ????

odpowiedz
Plaskacz - 17.07.2021 / 22:14, *.net.pl

Pan Trener Marek Papszun.

odpowiedz
Plaskacz - 17.07.2021 / 22:17, *.net.pl

@Plaskacz: chce go w Legii.

odpowiedz
Jurek - 17.07.2021 / 22:49, *.tropolys.de

@Plaskacz: w poprzednim sezonie Czesław schował Papszuna do kieszeni.
Dzisiaj byłoby tak samo gdyby mecz był ważny.

odpowiedz
k. - 18.07.2021 / 07:02, *.t-mobile.pl

@Jurek: a nie był ważny? Legis ma dominować przede wszystkim na własnym podwórku. A nie, że Raków przyjeżdża do nas jak po swoje.

odpowiedz
Tradycja???? - 17.07.2021 / 22:14, *.tpnet.pl

Ech..

odpowiedz
LW82 - 17.07.2021 / 22:13, *.net.pl

Kurła

odpowiedz