fot. Woytek / Legionisci.com

3 galerie

Fotoreportaże z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ósmy raz z rzędu piłkarze Legii nie potrafili zdobyć Superpucharu Polski. Czwarty raz przegrali walkę o to trofeum po rzutach karnych... Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Łazienkowskiej:Fotoreportaż z meczu - 117 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 40 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 29 zdjęć Hagiego


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
kontroler_biletow - 20.07.2021 / 22:24, *.211.100

a już miałem wypić toast za wygrany puchar ...

odpowiedz
wystarczająco stary kibic - 18.07.2021 / 15:00, *.chello.pl

Nie wiem, czy to możliwe, ale najwyższy czas postawić Mladenovica do pionu. Ten zadufany, a piłkarsko - bądźmy szczerzy - przeciętny gość najwyraźniej uznaje, że jest tu świętą krowę i może grać totalna padakę, a i tak nikt go nie zmieni. Podobny status mają też chyba u C.M. Wieteska i Slisz - jak długo jeszcze? Skoro pan trener nie ma odwagi, by ich wszystkich posadzić na dłużej na ławce, to może niech przeniesie się na stałe do Kanału Sportowego? Najwyżej przegramy po raz dziewiąty... 8, 9, 15 - co za różnica, no nie?

odpowiedz
F - 18.07.2021 / 13:46, *.virginm.net

Fotoreportaz Woytka
Miszta do pustej glowy sie nie salutuje,jakby Twoje pokolenie gimbazy mialo zasadnicza slyzbe wojskowa to bys wiedzial..

odpowiedz
Marcel - 18.07.2021 / 14:17, *.t-mobile.pl

@F: Takie komentarze świadczą o tym, że twoja głowa też jest pusta.

odpowiedz
Darek - 18.07.2021 / 14:56, *.chello.pl

@Marcel: Salutuje się do orzełka na czapce a nie do pustej głowy.Jak patrze na obecne pokolenie chłopców w rurkach to odnoszę wrażenie że prędzej by się w te rurki zesikali niż bronili ojczyzny w razie odpukać gdyby zaszła taka potrzeba.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.