fot. Woytek / Legionisci.com

Piłkarze Rakowa o meczu z Legią

Redakcja, źródło: polsatsport.pl

Andrzej Niewulis: Radość jest niesamowita. Wykonaliśmy super robotę. Cały zespół pracował na to, żeby zrealizować nasz cel. Chcieliśmy to zrobić w 90 minutach, ale byliśmy przygotowani na rzuty karne. Wszystko grało od samego początku. Z mojej perspektywy, mogliśmy ten mecz ułożyć i zamknąć wcześniej. Zabrakło nam skuteczności. Podobało mi się podejście mojego zespołu, wysoki pressing, bardzo dużo odbiorów na połowie przeciwnika i stworzonych sytuacji. Jestem dumny ze swojego zespołu.

Milan Rundić: Ostatni rzut karny to była trudna chwila, ale wytrzymaliśmy do końca. Gratulacje dla całej moje drużyny. To był mój pierwszy rzut karny w Rakowie. Myślę, że byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu i pokazało to boisko. Pokazaliśmy wielki charakter jako drużyna. To dla nas piękny moment.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
PLK - 18.07.2021 / 23:18, *.cyfrowypolsat.pl

Rundic!!!! To uciszanie trybun zostanie ci zapamiętane!!! Gnojku!!!

odpowiedz
PLBBOY - 19.07.2021 / 08:14, *.inetia.pl

@PLK: Należą mu się gwizdy przy każdym kontakcie z piłką jak tu kolejny raz przyjadą i "pozdrowienia" również
.

odpowiedz
bronek49 - 18.07.2021 / 18:12, *.chello.pl

szkoda że z taką ambicją i zaagażowaniem nie potrafi grać Legia oni mają się za gwiazdorów a są zwykłymi wyrobnikami razem ze swoim niedojdą michniewiczem

odpowiedz
HUGON - 18.07.2021 / 23:04, *.vectranet.pl

@bronek49: Co Ty pieprzysz gosciu.

odpowiedz
bzura7 - 18.07.2021 / 15:19, *.play-internet.pl

Do curragh : głupszego wytłumaczenia nie słyszałem

odpowiedz
atmosferic - 18.07.2021 / 11:53, *.orange.pl

Piłkarze mentanie gotowi, odważni i wiedzący czego chcą - nie to co w Legii. Postawa Legii to skandal - zwłaszcza w 1 połowie - to samo było z Bodo. Oszczędzają się jak widać... nie chce im się grać na 100%.

odpowiedz
curragh - 18.07.2021 / 14:23, *.atman.pl

@atmosferic: nie, po prostu mecze w pucharach są dużo ważniejsze, dlatego pierwszy skład zagra z z Florą. zarobek z pucharów i pokazanie niektórych piłkarzy pomoże spłacić długi

odpowiedz