Marko Vesović z córką - fot. Woytek / Legionisci.com

Vesović piłkarzem Qarabagu

źródło: 90minut.pl

Marko Vešović został nowym zawodnikiem wicemistrza Azerbejdżanu Qarabağu Ağdam. Czarnogórzec do końca ubiegłego sezonu grał w Legii Warszawa.

Na początku maja Vesović i klub z Łazienkowskiej rozpoczęli rozmowy na temat podpisania nowej umowy, ale żona zawodnika mocno publicznie skrytykowała Legię. Konsekwencje tego były takie, że mistrzowie Polski postanowili zerwać dalsze negocjacje.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
olew - 17.07.2021 / 10:56, *.vectranet.pl

Tamara w siódmym niebie. Baku to nie jakaś tam Warszawa, Paryż Rzym, to prawdziwie centrum świata, to prawie Mekka, to metropolia jak nie przymierzając Bombaj albo Pekin .

odpowiedz
grzesiek - 17.07.2021 / 18:29, *.centertel.pl

@olew:

odpowiedz
grzesiek - 17.07.2021 / 18:31, *.centertel.pl

@olew: wybral kierunek podobny do kuby rzezniczaka. Pewnie tez niedlugo go ujrzymy z nowa partnerka bo Tamara nie wytrzyma z nim. A ten zamiast zawojowac europe wroci do polski i chorwacji i zagra w jakiejs wisle plock/ zaglebiu lublin

odpowiedz
L - 20.07.2021 / 14:56, *.tpnet.pl

@grzesiek: Ze niby w jakim zagłębiu?

odpowiedz
Mateusz z Gór - 17.07.2021 / 06:32, *.orange.pl

Będzie zachwycona. Kazachstan to wymarzone państwo każdej żony.

odpowiedz
maro - 17.07.2021 / 15:01, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: Azerbejdżan :)

odpowiedz
Zdzicho - 17.07.2021 / 05:51, *.tpnet.pl

Zonie się będzoe podobało ;-)

odpowiedz
floyd - 16.07.2021 / 22:00, *.t-mobile.pl

Powiem krótko: niech wypie…la! Niech mu dalej schizofreniczka żona układa karierę, zobaczymy gdzie dojdzie

odpowiedz
Jerz z Potoku - 16.07.2021 / 23:15, *.chello.pl

@floyd: mocno i zasadnie napisałeś, ale jak nastanie sierpień i przyjdzie nam grać na trzech frontach, to ktoś taki jak Veso byłby plastrem na wszelkie zło, oczywiście na swojej pozycji. A tak, będzie krótka kołderka i personalna improwizacja. Czy Tamara była warta, aż takiego klubowego grzechu?! Nie sądzę. Koniec lata i początek jesieni morze brutalnie zweryfikować brak szerokiej kadry w Legii (vide: Lech z poprzedniego sezonu).
Ps.: doradzam szanownemu Koledze, aby eksponowaną ekspresję wyładowywał na bieżących kadrowych realiach Legii, a nie na żonie jej b. piłkarza. To do niczego konstruktywnego nie doprowadzi. A nam, kibicom, chyba nie o to chodzi...
Serdeczności

odpowiedz
Wolfik - 16.07.2021 / 23:22, *.mm.pl

@Jerz z Potoku: Napisał mocno, ale w tym przypadku uważam, że ma całkowitą rację. Vesovic był jak na nasze realia dobrym zawodnikiem, ale nikt nie może byc ponad klubem. Poza tym warto pamietać, że większośc zarzutów stawianych przez panią małżonkę była, delikatnie mówiąc odmienna od prawdy.

odpowiedz
floyd - 16.07.2021 / 23:59, *.t-mobile.pl

@Jerz z Potoku: Jerzy, z całym szacunkiem ale my naprawdę nie potrzebujemy takich gwiazdeczek. Oczywiście ze brakuje nam zawodników, No ale Legia musi się szanować. Jaki klub na świecie ( oprócz bezjajecznej Amici) zaakceptowałby taka maniane jaka zrobili Mr and Mrs Vesovic??

odpowiedz
Arek - 17.07.2021 / 00:18, *.tpnet.pl

@Wolfik: delikatnie to ująłeś. Te zarzuty to były z dupy wysrane. I pamiętaj. Gdzie diabeł nie może...

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 17.07.2021 / 01:10, *.chello.pl

@Arek, @floyd, @Wolfik: Koledzy, możemy tak do białego rana przerzucać się na kibicowskie argumenty, a prawdopodobna przyczyna zerwania kontraktu przez Klub (oczywiście z winy zawodnika, tudzież jego małżonki) jest oczywista.
Vesović, podobnie jak Wszołek nie spieszyli się z wyrażeniem zgody na zejście z wysokich, przed covidowych kontraktów. PW wymiksował się z Legii aprobując bardziej atrakcyjny kontrakt zaproponowany mu przez Union Berlin. Wybrał kasę, koniec kropka. Natomiast Veso, liczył do końca na nie wiadomo co, aż w końcu "wyręczyła" go p. Tamara. Korpo klub (czyt.: miodowa Legia) niezwłocznie skorzystał z nadarzającej się okazji i rozwiązał z nim kontrakt bez próby podejmowania polemiki/wyjaśnień. Tutaj również można posłużyć się zwrotem kończącym, czyli: koniec i kropka.
Podsumowując; kasa przez klub zaoszczędzona, ale dwa istotne ubytki kadrowe w pierwszej drużynie Legii stały się faktem.
Ps.: w przedmiotowym temacie, napisałem tak celowo łopatologicznie, aby tym wszystkim kibicom, którzy mają skłonność do dorabiania ideologii w sprawach oczywistych - wytrącić wszelkie argumenty z głowy. No chyba, że lubią klikać dla samego klikania...

odpowiedz
Cat - 16.07.2021 / 18:52, *.centertel.pl

A Tamara? Na jakiej pozycja Tamara będzie grała w Qarabagu?

odpowiedz
PLK - 17.07.2021 / 00:49, *.cyfrowypolsat.pl

@Cat: Pewnie rzecznika prasowego.... swojego męża!!! Szkoda, ale decyzja była słuszna o zakończeniu negocjacji... Dobry piłkarz ale bez jego akceptacji raczej tych wypocin by nie napisała.. Pozdro...

odpowiedz
tonton - 16.07.2021 / 18:19, *.206.43

Legio: natychmiast wypożyczcie Marcina Bułkę z opcją pierwokupu z PSG. Typ ma 22 lata, duże umiejętności. Chce się wypromować z powrotem na zachód, a tu będzie miał okazję...

odpowiedz
Dariusz Miodsuki - 16.07.2021 / 19:59, *.t-mobile.pl

@tonton: Dziękuję za informację. Już działamy.

odpowiedz
Le Ja - 16.07.2021 / 21:49, *.orange.pl

@tonton: Życie to nie Fifa, a dobrych bramkarzy mamy wystarczająco dużo. Poza tym zdajesz sobie sprawę ile on zarabia w tym PSG?

odpowiedz
tonton - 16.07.2021 / 21:58, *.206.43

@Le Ja: Życie to jest fifa - jeśli masz dobrego marketingowca, a nie pozoranta w roli dyrektora. Myślisz, że taki byłka zarabiał w Chateroux tyle, co w PSG? Nie! PSG płaciło większość jego pensji.
Tak samo można zrobić wypożyczajć wielu piłkarzy, ale po co, jak można za darmo sprowadzić szrot do Legii jak co sezon.

odpowiedz
Arek - 17.07.2021 / 00:21, *.tpnet.pl

@tonton: tak szczerze mówiąc, to poza umiejętnościami rajdowymi, to nie bardzo kojarzę.

odpowiedz
Raq17 - 16.07.2021 / 17:57, *.chello.pl

a pomyśleć, że czekała go taka świetlana przyszłość w Piaście.:P

odpowiedz
Variot - 16.07.2021 / 17:35, *.chello.pl

Powodzenia! Dobry grajek, aczkolwiek nietani, niemłody i niekluczowy więc może dobrze że żona postanowiła zabłysnąć.

odpowiedz
Dossa Jr - 16.07.2021 / 16:18, *.chello.pl

Mi tam go brakuje akurat, lubilem grajka

odpowiedz
Lubie zrec gruz - 16.07.2021 / 16:05, *.play-internet.pl

#beka

odpowiedz
Buhaha - 16.07.2021 / 16:00, *.plus.pl

#nikogo

odpowiedz
Felek - 16.07.2021 / 15:56, *.netfala.pl

Trochę szkoda, bo jakbyśmy mieli Veso w formie to byłoby super. Teraz zobaczymy jak będzie się żyło jego żonie w Azerbejdżanie. Jeszcze nieraz wspomni Warszawę :-)

odpowiedz
PL - 16.07.2021 / 15:51, *.chello.pl

Powodzenia...
a żoneczka? Zobaczymy jak w tym Azerbejdżanie długo wytrzyma..
Agdam nie jest ciekawym miejscem do życia..

odpowiedz
Muchito - 16.07.2021 / 15:55, *.mm.pl

@PL: spokojnie. Oni grają w Baku więc nie będzie mieć tragedii, a nawet może i lepiej.

odpowiedz
PL - 16.07.2021 / 16:03, *.chello.pl

@Muchito: Tak w Baku.. Bogate miasto, ale to musliny..
To nie jest takie przyjemne życie jak w Warszawie. Wszędzie blisko, Europa na wyciągnięcie ręki, a tam? Jeszcze w posranej sytuacji jaką mamy? Szybko zatęskni za Warszawą.

odpowiedz
(L) - 16.07.2021 / 16:31, *.play-internet.pl

@PL: chyba kolega nigdy w Baku nie był. Warszawa przy Baku to mieścina. A Baku jest bardziej europejskie (i bogate) od wielu stolic Europy Zachodniej.

odpowiedz
Muchito - 16.07.2021 / 16:43, *.mm.pl

@(L): no właśnie. Baku to metropolia przy naszej Warszawie...Jedyna rzecz to muslimy, ale za dobry hajs to można i tam mieszkać

odpowiedz
Yeti - 16.07.2021 / 17:29, *.vectranet.pl

@(L): Przy Baku to nawet Londyn jest zaściankiem. Takie to masz wyobrażenie o tym azerskim zadupiu.

odpowiedz
globroter KK - 16.07.2021 / 17:55, *.vectranet.pl

@PL: Byłem w Paryżu 3 lata temu i w Baku prawie 5 lat temu i muszę to napisać,że Paryż przy Baku to prowincja.Baku to supermetropolia na poziomie Nowego Yorku

odpowiedz
Real deal - 16.07.2021 / 22:08, *.net.pl

@globroter KK: Baku na poziomie NY,chlopie teraz to pojechales.

odpowiedz
TomekMokotów - 17.07.2021 / 19:28, *.chello.pl

@(L):
Kolega dużo pije lub pali maryśki podczas podróżowania?

odpowiedz
KibicL - 16.07.2021 / 15:47, *.plus.pl

Uczciwa wymiana mamy Mahira, bardziej się przyda, i słów żony nie akceptujemy, nie ma przyzwolenia na oczernianie naszej Legii.

odpowiedz
bie/L/sko - 16.07.2021 / 16:49, *.master.pl

@KibicL: ,,nie ma przyzwolenia na oczernianie LEGII '' Święte slowa. Szcun. A ile razy tutaj w różnej formie jest oczerniana Nasza Legia lub jej pracownicy ???

odpowiedz
Kibic CWKS - 16.07.2021 / 17:41, *.chello.pl

@bie/L/sko: Kolega chyba pomylił definicję oczerniania z krytyką, która w ostatnich latach Legii się należała za wyniki w Europie i decyzje podejmowane w gabinetach

odpowiedz
bie/L/sko - 16.07.2021 / 17:56, *.play-internet.pl

@Kibic CWKS: Witam. Nie będę dyskutowal na temat niuansów języka polskiego, ale musisz przyznać że granica pomiędzy krytyką, a oczernianiem jest cieńka. I tu jest często przekraczna. I to boli

odpowiedz