Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com

Michniewicz o Florze Tallin

Woytek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Otrzymałem już mnóstwo informacji od naszych znajomych z Tallina. Wszyscy mówią, aby nie lekceważyć Flory, gdyż jest to dobry zespół. Od lat nie było aż tak dominującej ekipy w Estonii, która w spektakularny sposób zdobywa mistrzostwa. Flora strzela dużo bramek i ma ustabilizowany skład. Warto dodać, że każdy z ich graczy jest reprezentantem kraju, oprócz lewego obrońcy. Ci zawodnicy nie będą się bać, nawet naszych trybun, gdyż grali już z różnymi klubami w Europie - mówi trener Czesław Michniewicz.

- Czeka nas bardzo ciekawy mecz, a przede wszystkim nie możemy myśleć, że już awansowaliśmy. Musimy podejść do tego dwumeczu z takim samym nastawieniem, jak do spotkań w 1. rundzie z mistrzem Norwegii. Tylko takie nastawienie pomoże nam przejść do następnej rundy. Nasz analityk Robert Musiałek już dziś pojechał obserwować Florę. Niestety póki co tylko jedna osoba mogła wyruszyć do Tallina. Chcieliśmy wszystko jak najszybciej zorganizować, a wczoraj na lot o godzinie 15 był tylko jeden bilet - dodał szkoleniowiec.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
kalosz - 19.07.2021 / 15:52, *.mm.pl

flora traci duzo i głupich bramek(zwlaszcza w koncówce)....jak mawiał"kowal" NA NICH :)

odpowiedz
Sebastian Aavik - 17.07.2021 / 23:34, *.estpak.ee

Ja mieszkam w Tallinie, mogę wam co nieco opowiedzieć o ich stylu gry. Nie musicie nikogo wysyłać za miliony monet, zrobię to za kilka tys euro.

odpowiedz
Miś Zdziś - 17.07.2021 / 22:35, *.168.108

Po meczyku z Rakowem powiem krótko wpier... będzie wielki Czesiu ty nie masz drużyny ty masz indywidualistów w kiepskiej formie

odpowiedz
GL - 17.07.2021 / 14:39, *.tpnet.pl

Nie ma czego sie bac nie bedzie tak zle bo jest duza szansa aby awansowac do 3 rundy P.Trenerze ! Powodzenia !!!

odpowiedz
(L)egia - 17.07.2021 / 02:44, *.25.168

Nie będą się bać naszych trybun? Trzeba im piekło zgotować.

HEEEEJ LEGIA GOOOOL!!!

odpowiedz
Zizio - 16.07.2021 / 23:06, *.plus.pl

Ale amatorka! Wysyłają jednego gościa na mecz, w którym i tak Flora gra rezerwami, zamiast na mecz z Hiberniansem w el. LM. Zwlaszcza, ze bylo prawie pewne, po pierwszym meczu, ze awansujemy.

odpowiedz
Roso - 16.07.2021 / 23:26, *.net.pl

@Zizio: Ty tak serio?

odpowiedz
Mat - 16.07.2021 / 19:57, *.chello.pl

Na STS można mecz Flory obejrzeć 0-4 aktualnie 67 min

odpowiedz
Lupus - 16.07.2021 / 19:22, *.centertel.pl

Vaprus-FC Flora do przerwy 0-3, ładna bramka z rzutu wolnego z ponad 25m

odpowiedz
Lupus - 16.07.2021 / 19:01, *.centertel.pl

Mecz w necie leci, po 30min 1:0 dla Flory

odpowiedz
LG - 16.07.2021 / 18:47, *.chello.pl

Czesiek to ma znajomych na całym świecie, nawet w Bodo i Tallinie ;)

odpowiedz
Hihi - 16.07.2021 / 20:10, *.orange.pl

@LG: dużo dzwonił w swoim życiu ;)

odpowiedz
Jean Pierre - 17.07.2021 / 11:06, *.icpnet.pl

@Hihi : mistrz

odpowiedz