Lindsay Rose - fot. Woytek / Legionisci.com

Debiut Rose

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W dzisiejszym meczu w drużynie Legii Warszawa zadebiutuje Lindsay Rose, który w bloku obronnym wystąpi wraz z Mateuszem Wieteską i Mateuszem Hołownią. W 58. minucie zawodnik opuścił boisko, a wszedł za niego Kacper Skibicki.

- Rose w przyszłości może być silnym punktem drużyny, ale na dziś brak mu rytmu meczowego. W kilku sytuacjach szukał prostych rozwiązań, ale to było jego pierwsze spotkanie od długiego czasu. Mógł lepiej zachować się przy straconym golu, bo od niego zaczęło się pierwszego podanie. Miał jednak udział również w akcji, w której Lopes strzelił w poprzeczkę - powiedział na konferencji pomeczowej Czesław Michniewicz.

Rose trafił do Legii pod koniec przygotowań do sezonu z Arisu Saloniki. 29-letniego obrońca podpisał z Legią trzyletni kontrakt.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
kalosz - 19.07.2021 / 15:47, *.mm.pl

zadna rewelacja ten "rose"...przecietny obronca jak "jedza" ostatnimy czasy...

odpowiedz
Tużurek - 18.07.2021 / 22:04, *.vectranet.pl

Jak schodził to było widać,że jest mocno rozczarowany.Głowę miał zwieszoną ale to raczej było spowodowane zmianą taktyki.Legia przegrywała więc trzeba było zrobić jakieś zmiany.Widać w nim duży potencjał

odpowiedz
SF - 18.07.2021 / 09:26, *.tpnet.pl

Nie zmienic Rose tylko Trenera 11

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 17.07.2021 / 23:35, *.vectranet.pl

Najlepszy na boisku z bloku obronnego.....

odpowiedz
singspiel - 18.07.2021 / 11:24, *.atman.pl

@Trener Bramkarzy: klasę lepszy od Hołowni. tyle, ze chyba na razie na 60 minut

odpowiedz
Mrok - 17.07.2021 / 23:10, *.chello.pl

Dla mnie debiut średni i jest to ocena trochę nawet naciągana. Był dobre fragmenty ale napiszę tylko o tych złych. Za dużo miał niecelnych podań. Mam też wrażenie że słabł w czasie. Akcja po której nie dość że podał zamiast do legionisty to do przeciwnika i jeszcze przy próbie odbioru dał się ograć jak junior to jednak mała kompromitacja, bo stworzył zagrożenie bramkowe.

odpowiedz
Sebo(L) - 18.07.2021 / 06:30, *.master.pl

@Mrok: człowieku,facet zagrał pierwszy mecz i to od razu od pierwszej minuty a Ty wymagasz żeby dzielił i rządził w obronie.Może mu się jakieś dwa drobne błędy przydarzyły,ja osobiście nie zauważyłem,ale ogólnie w swoich interwencjach i wyprowadzaniu piłki był pewny.Wymagać to możemy np. od takiego Slisza,który jak jest w posiadaniu piłki to wiadomo,że zaraz coś odjeb... a mimo to gra w wyjściowej jedenastce.

odpowiedz
Krisu - 19.07.2021 / 01:17, *.plus.pl

@Mrok: Świetnie Rose zagrał odbierając piłkę, wchodząc ofensywnie i podając do Lopesa, który strzelił w poprzeczkę. Akcja wzorowa. Gość ma świetny zmysł odważnych odbiorów. Widać to też w filmikach na Youtubie.

odpowiedz
Pierwszy - 17.07.2021 / 22:56, *.75.50

Welcome Lindsay!

odpowiedz
Meter - 17.07.2021 / 22:42, *.t-mobile.pl

Moim zdaniem debiut udany.Gra twardo,nie odstawia nogi,fizycznie i motorycznie ok.Dziwi mnie że zszedł....Powodzenia chłopaku!

odpowiedz
WL - 17.07.2021 / 22:39, *.tpnet.pl

P.Rose nie myslec o zmianie tylko grac swoje a bedzie dobrze! Powodzenia !!!

odpowiedz
SF - 17.07.2021 / 21:40, *.tpnet.pl

Za dobry debiut zostal zmieniony tak sie nie robi P.Trenerze !!

odpowiedz