Dariusz Mioduski, Zbigniew Boniek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Boniek: Wiedziałem, że to będzie dobry mecz

Redakcja, źródło: polsatsport.pl - Wiadomość archiwalna

- To był dobry wieczór dla polskiej piłki, dobrze się przyjęła ta tradycja, że gramy o Superpuchar Polski tydzień przed ligą. To był jeden z najlepszych meczów pod względem jakościowym - wyrównany, dobry, szybki, dużo walki, agresji, pressingu. Raków przez większą część spotkania sprawiał wrażenie drużyny, która jest bliższa zwycięstwa. Legia się nie poddała, walczyła do końca i zasłużenie zremisowała w końcówce. Wiadomo, że rzuty karne to loteria. Presję lepiej wytrzymali piłkarze z Częstochowy. Gratuluję im zdobycia Pucharu polski i Superpucharu Polski - ocenił spotkanie Legii z Rakowem Zbigniew Boniek.

- Wiedziałem, że to będzie dobry mecz. Widziałem Legię grającą dobrze kilka dni temu w eliminacjach do Champions League. Raków natomiast jest zawsze na początku sezonu dobrze przygotowany. Mają wymagającego trenera. Wiadomo było, że to będzie dobre i ciekawe spotkanie. Boisko to potwierdziło.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.