Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com

Złamany nos Miszty

źródło: legia.com

Szczegółowe badania przeprowadzone dziś w nocy wykazały, że bramkarz warszawskiej Legii Cezary Miszta ma złamany nos. Do złamania doszło podczas sobotniego meczu o Superpuchar Polski z Rakowem Częstochowa, kiedy to Miszta zderzył się z Sebastianem Musiolikiem. Mimo urazu, legionista zdołał dokończyć spotkanie i obronił jeden rzut karny.

- Dostałem w nos, były emocje, adrenalina, nic nie czułem w trakcie meczu. Doktor chce zrobić badania, ale chyba nic mi nie jest. Wiedziałem, że muszę pomóc drużynie i wybronić chociaż jednego karnego - powiedział po spotkaniu z Rakowem bramkarz Legii, Cezary Miszta.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Normalny człowiek - 19.07.2021 / 11:05, *.net.pl

Brawo Czarek! Pokazałeś charakter.
Widać, że przy Arturze wychowamy sobie kolejnych walecznych chłopaków.
Pozdrowienia i szybkiego powrotu!

odpowiedz
SF - 19.07.2021 / 07:20, *.tpnet.pl

Niedlugo to polamia LEGIE a sedziowie nie beda reagowac w postaci kary!!

odpowiedz
fff - 19.07.2021 / 00:23, *.52.135

super - wejdzie rezerwowy Boruc za niego, w końcu jest to podstawowy bramkarz - ostatni mecz o SPP to cały podstawowy skład wyjściowy, dzięki za opchnięcie kolejnego meczu!

odpowiedz
Arek - 18.07.2021 / 23:16, *.tpnet.pl

Szacun Miszta. Podobało mi się wczoraj skandowanie jego z trybun. Należało mu się. Za charakter i za to jak grał. Na pewno dało mu to jeszcze dodatkowego kopa. A nos, poskładają i będzie git.

odpowiedz
Siwy - 18.07.2021 / 22:30, *.sky.com

Szacunek!

odpowiedz
cyniek - 18.07.2021 / 20:02, *.vectranet.pl

wogole sedzia to nieporiozumienie ewidetny faul przy drugiej bramce dla rakowa on bramke yuznaje na poczatku daje zolta kartke nie naszemu zawodnikowi do waru sie nie kwapi podejsc do piero po jakims czasie ale zoltej kartki juz nie anulowal

odpowiedz
Janusz Smoliwons - 19.07.2021 / 13:56, *.net.pl

@cyniek: Kartkę dostał za protesty a takie zachowanie nie powinno mieć miejsca i stąd brak anulowania tej kartki. Co do sytuacji z bramka tez byłem zdziwiony że nie gwizdnął tego od razu i dodatkowo tak długo to oglądał i się wachał

odpowiedz
2ba - 18.07.2021 / 19:56, *.virginm.net

Szacun Miszta, charakterny malolat!!!

odpowiedz
bronek49 - 18.07.2021 / 18:01, *.chello.pl

szacunek za ambicje mam nadzieje że szybko nastąpi zmiana w bramce i na stałe zmienisz Boruca w bramce

odpowiedz
Hg - 18.07.2021 / 17:05, *.com.pl

Miasta powinien być zmieniony z powodu tej kontuzji, w karnych piłkarze Rakowa mocno uderzali piłkę, widząc, że bramkarz ma kontuzję

odpowiedz
V - 18.07.2021 / 16:36, *.play-internet.pl

Zjedz cos. Albo chociaz idz na silownie.

odpowiedz
Konrad - 18.07.2021 / 15:44, *.icpnet.pl

Wielki szacun za charakter
W takim stanie jeszcze karnego wybronił

odpowiedz
SFSP - 18.07.2021 / 14:42, *.tpnet.pl

A Musiolik powinien dostac czerwona za wejscie a P.Sedzia nic chyba mial tylko zolte !!!!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 18.07.2021 / 14:27, *.petrotel.pl

Jeden z najlepszych na boisku w tym meczu.

odpowiedz
Grzegorz - 18.07.2021 / 14:24, *.play-internet.pl

Szacunek

odpowiedz
singspiel - 18.07.2021 / 14:15, *.atman.pl

Twardy chłopak i super. Nie popisali się natomiast sędziowie. Widać było wyraźnie, że Miszta trafił w piłkę, a spóźniony rywal uderzył go głową. Nie przekonuje mnie bredzenie komentatorów w tv, że "obaj szli do piłki". Bo obaj szli, ale jeden faulował. Za tego typu niebezpieczne zagranie żółta kartka

odpowiedz
ROSOMAK - 18.07.2021 / 14:09, *.chello.pl

SZACUNEK

odpowiedz
Marcel - 18.07.2021 / 14:05, *.t-mobile.pl

Szacun dla niego, że dał radę. Ale wiele osób i tak uważa, że piłkarze to takie płaczki, które przy byle dotknięciu zwijają się bólu.

odpowiedz
Pawciu - 18.07.2021 / 14:03, *.net.pl

Do wesela sie zagoi :)

odpowiedz
Barczi - 18.07.2021 / 17:01, *.centertel.pl

@Pawciu: Precyzyjne chlasty jak by chirurg prowadził skalpel do wesela się nie zagoją :-p

odpowiedz
FI(L)IP - 18.07.2021 / 13:48, *..

Brawo Czarek! Czapki z głów za grę do końca i obronę karnego. Wracaj do zdrowia.

odpowiedz