fot. UEFA

Dziś losowanie 3. rundy el. LM i LE

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek odbędzie się losowanie 3. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. O godzinie 12 wylosowane zostaną pary 3. rundy el. LM, natomiast godzinę później Ligi Europy. Jeśli Legia wygra z Florą Tallin, zmierzy się ze zwycięzcą jednej z następujących par: GNK Dinamo Zagrzeb / AS Omónia Nikozja, Olympiakós Pireus / Neftçı Baku, ŠK Slovan Bratysława / BSC Young Boys Berno.

Jeśli natomiast legioniści odpadną, w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy mogą trafić na przegranego z jednej ze wszystkich par z 2. rundy el. Ligi Mistrzów:

Alaszkert Erewan / Sheriff Tiraspol
Lincoln Red Imps FC / CFR Cluj
Ferencvarosi TC / Żalgiris Wilno
Dinamo Zagrzeb / Omonia Nikozja
Kajrat Ałmaty / Crvena zvezda Belgrad
Malmo FF / HJK Helsinki
NS Mura / Łudogorec Razgrad
Slovan Bratysława / Young Boys Berno
Olympiakos Pireus / Neftci Baku

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Mat - 19.07.2021 / 12:07, *.com.pl

Dinamo/Omonia - Legia/Flora - rewanż u siebie super!!!

odpowiedz
Szwed1916 - 19.07.2021 / 10:17, *.orange.pl

Parę Slovan/Young Boys biorę w ciemno. 3-4 lata temu można było się bać mistrza Szwajcarii.
Dinamo kadrowo raczej najlepsza ekipa tej rundy więc może być ciężko.
Co do Greków, bo raczej ich zobaczymy w kolejnej rundzie. Też powinno być ok. Czuję że Michniewicz odstawi "piłkarskie szachy"
Co prawda spodziewam się że 3 runda raczej będzie naszą ostatnią. Chyba że nam się naprawdę poszczęści w losowaniu.
Nie oszukujmy się, Liga Mistrzów nie jest dla nas i szybko nie będzie. A w Lidze Europy coś tam zawsze możemy powalczyć , nie będzie aż tak kolosalnej różnicy poziomów zawodników.

odpowiedz
LM - 19.07.2021 / 09:22, *.tpnet.pl

LEGIA - Sk S.B.. / Y.B.B.! Powodzenia w losowaniu !!!

odpowiedz
SF - 19.07.2021 / 09:14, *.tpnet.pl

Oby bylo pomyslne ! LEGIA - GNK D.Z. / AS O.N. !!!

odpowiedz