Bartosz Kapustka po meczu z Rakowem - fot. Woytek / Legionisci.com

Kapustka: Każda porażka boli

źródło: Instagram

- Wychodząc na murawę zawsze daje z siebie wszystko. Przykro mi, że wczoraj w decydującym momencie nie udało mi się pomóc drużynie. Każdemu z nas bardzo mocno zależało na tym, żeby w końcu po paru latach wygrać Superpuchar, również mi - napisał po meczu Bartosz Kapustka na swoim Instagramie.

- Każda porażka boli, szczególnie w takich okolicznościach. Ciężko się z tym pogodzić, ale mam świadomość, że w piłce nożnej takie momenty również przychodzą. Ogromny szacunek dla wszystkich kibiców, którzy do ostatniej minuty byli razem z nami i stworzyli wczoraj niesamowitą atmosferę. Czuliśmy wasze wsparcie i wiarę. Dziękuje za mnóstwo miłych wiadomości po meczu. Ciesze się, że już w środę widzimy się ponownie i razem walczymy o to żeby Legia grała tam gdzie jej miejsce. Do zobaczenia! - dodał zawodnik.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
jerzy - 20.07.2021 / 09:41, *.telefonica.de

bartek jestes naislabszym zawodnikiem ,prosze cie to widac ,stac cie na
wiecej .glowa do gory----praca,praca.

odpowiedz
Roma - 19.07.2021 / 15:50, *.plus.pl

Jakby tak wszystkich słuchać, to w Legii nie byłoby nikogo. Co to za komentarze " nigdy nie powinien być w Legii". Nie pierwszy i nie ostatni, który karnego nie strzelił.

odpowiedz
jarekk - 19.07.2021 / 07:34, *.metrointernet.pl

Jest obecnie jednym z najgorszych graczy. Co mecz to daje popis. A to kartki, a to traci pilki na wlasnej polowie a teraz super karny. Na razie nie widze pozytywow.

odpowiedz
SPP - 19.07.2021 / 07:23, *.tpnet.pl

To nie przypadek ze nie zdobylismy pucharu P.Kapustka a odkad przyszedl Pan do LEGII to zapomnial jak wygladala gra w Cracovii wiec wroc takich graczy w LEGII nie potrzeba !!!

odpowiedz
fff - 19.07.2021 / 00:26, *.52.135

skończ pie....ić, jesteś cienki jak sik pająka po odejściu z Cracovii, nie powinieneś być na ławce takiego klubu jak Legia i nie pie..., że chcieliście wygrać, bo to kłamstwo - 8 raz z rzędu przegrany SPP nie jest przypadkiem

odpowiedz
c u L t - 19.07.2021 / 03:31, *.18.162

@fff: TAK TAK MR KAPUSTKA SIE SKISIŁ OBRAZIŁ >?!TAK CIEBIE KAPUSTKO wiemy,coś cienki jesteś .. CIENKI JESTEŚ I TYLE..

odpowiedz
rybak - 18.07.2021 / 22:18, *.vectranet.pl

Najważniejsze jest mistrzostwo i grupa w europie ale coś więcej od konferencji.Mecz o superpuchar powinien się odbywać zaraz po finale pucharu Polski i po wyłonieniu mistrza i to byłoby właściwe zakończenie sezonu.Taki mecz ,który można powiedzieć jest epilogiem poprzedniego sezonu to dziwny i bardzo nietrafiony pomysł.Na dodatek odbywa się to w momencie kiedy wszyscy najbardziej myślą o kwalifikacjach do pucharów,a więc znaczenie tego meczu znacznie spada

odpowiedz
Nikt ważny. - 19.07.2021 / 01:18, *.chello.pl

@rybak: 10000000000% poparcia. Każdemu koledze to powtarzam.Dość istotne że części zawodników,którzy wywalczyli trofeum nie ma już w drużynie/drużynach,więc ze względu na nich dobrze byłoby rozgrywać ten mecz na koniec sezonu.

odpowiedz
SP - 18.07.2021 / 21:09, *.tpnet.pl

Boli karny ktory byl sygnalizowany co bylo widac w podejsciu do wykonania a bramkarz bez trudu obronil wiec Pana karny pozbawil LEGIE szansy o ewentualne zwyciestwo ! P.Kapustka nie powinien Pan grac w LEGII. !!!

odpowiedz
ROSOMAK - 18.07.2021 / 22:39, *.chello.pl

No i co się stało przegraliśmy mecz jeden z wielu nie takie gwiady pdłowały normalka Wyluzuj KOLEGO

odpowiedz
Kibic - 18.07.2021 / 19:22, *.plus.pl

Kapi nie czytaj tego gówna co tutaj piszą sami wielcy znafcy jestem ciekaw co oni osiągnęli w swoim zadufanym życiu powodzenia w środę

odpowiedz
gazza - 18.07.2021 / 18:51, *.inetia.pl

Oferma co karnego strzelić nie potrafi...wiedziałem że nie strzeli jak olewacko podchodził do karnego...

odpowiedz
Darek - 18.07.2021 / 18:47, *.chello.pl

Sam się dziwię że nie dostaliscie pocisku z trybun za tę żenade.Osobiscie mam was w dupie i smutno mi że ośmieszacie nasz klub.

odpowiedz
stara szkoła - 18.07.2021 / 18:33, *.chello.pl

Lajkon taki sam jak surma.W siną dal,w siną dal...

odpowiedz
bronek49 - 18.07.2021 / 17:59, *.chello.pl

Kapustka nie narzekaj tylko weż się za gre zrobisz w całym meczu ze trzy akcje a póżniej ciebie nie widać i ty chciałes grać w reprezentacji to tylko twoje marzenie

odpowiedz
Jarek - 18.07.2021 / 17:52, *.play-internet.pl

Karnych już lepiej nie strzelaj...

odpowiedz
Dzik - 18.07.2021 / 17:41, *.tpnet.pl

Bla bla bla...

odpowiedz