fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Przyjdź na Ł3!

Bilety na mecz z Wisłą Płock

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż biletów na spotkanie 1. kolejki ekstraklasy w sezonie 2021/22 z Wisłą Płock, który odbędzie się w sobotę, 24 lipca o godzinie 20:00 na stadionie przy Łazienkowskiej. Bilety są dostępne w kasach na stadionie Legii Warszawa oraz w systemie online.

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, a w dniu meczu od godziny 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Aktualnie obowiązujące w Polsce rozporządzenie zezwala na zapełnienie trybun w 50% ich pojemności, przy czym do tego limitu nie wlicza się osób zaszczepionych.

Zaznaczenie informacji o zaszczepieniu pozwala na niewliczanie osób zaszczepionych do limitu osób obecnych na meczu i tym samym umożliwia zwiększenie liczby kibiców, którzy mogą obejrzeć mecz z trybun stadionu. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie puli dostępnych biletów i wpuszczenie większej liczby kibiców na nasz stadion. Podanie tej informacji jest dobrowolne, będzie ona wyłącznie wykorzystywana na podstawie zgody kibica, wyrażonej poprzez zaznaczenie odpowiedzi, wyłącznie w celu ustalenia liczby osób, które mogą uczestniczyć w meczu lub meczach, w których kibic będzie uczestniczył lub będzie mógł uczestniczyć.

UWAGA Ze względu na zmianę systemu biletowego, warto zwrócić uwagę na nośnik biletu, który został wybrany podczas zakupu. Przy bramkach wejściowych przed stadionem można użyć wyłącznie jednego nośnika - tego, który został wskazany w systemie biletowym (Karta Kibica, PDF - wydrukowany bilet lub SMS/Wallet - bilet zapisany w telefonie).

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Jędker - 23.07.2021 / 10:41, *.vectranet.pl

Oddam bilet na Żyletę, kontakt na murawiecki at gmail.com

odpowiedz
Kibic L - 22.07.2021 / 06:49, *.t-mobile.pl

Udostępnie bilet na Żyletę. Czekam na nr karty

odpowiedz
p - 22.07.2021 / 14:05, *.play-internet.pl

@Kibic L: aktualne?

odpowiedz
domino - 21.07.2021 / 13:36, *..

odstapię bilet na Wisłę Płock w zamian za browarka na następnym meczu :)
domino200@poczta.onet.pl

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.