Liga Europy

Dinamo Zagrzeb lub Omonia Nikozja rywalem Legii w 3. rundzie el. Ligi Europy

Mishka, źródło: Legionisci.com

O godzinie 13 w Nyonie odbyło się losowanie par 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Jeśli Legia przegra w 2. rundzie el. Ligi Mistrzów z Florą Tallin, zmierzy się z przegranym z pary Dinamo Zagrzeb - Omonia Nikozja. Mecze odbędą się 5 (na wyjeździe) i 12 sierpnia (u siebie).

Wcześniej, w losowaniu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów, Legia Warszawa także trafiła na parę Dinamo - Omonia z tym, że wówczas zagrają ze sobą zwycięzcy 2. rundy el. LM.

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Arek - 19.07.2021 / 22:57, *.tpnet.pl

Ja tam się nie znam za bardzo, ale da się 2 razy tak samo wylosować? A może to już nie losowanie, tylko ustawianie, zestawianie, nie ogarniam. Wiem tylko jedno, to uefa. Czyli państwo w państwie.

odpowiedz
Juri - 19.07.2021 / 21:16, *.inetia.pl

To nie Real czy Barcelona,ogramy ich wszystkich.
Legia Mistrz.

odpowiedz
HW - 19.07.2021 / 21:08, *.orange.pl

Norwegia tez byla nie do ogrania moze ant niech ida na strony swoich klubikow a tu niech zostana Legionisci

odpowiedz
(L) evinho. Onet. pl - 19.07.2021 / 19:45, *.play-internet.pl

Spokojnie z tymrozjechaniem Omonii.... Dinamo będzie grało ale za jakiś miesiąc, jak wszyscy kadrowicze wrócą do pełni formy, A Berg to szczwany lis.... Wygrajmy swój dwumecz, nie zawracajmy sobie głowy innymi....

odpowiedz
Obiektive - 19.07.2021 / 19:11, *.tpnet.pl

Omonia zostanie rozjechana...............Legia zostanie rozjechana............ Dinamo ja volim :)

odpowiedz
Obiektive - 19.07.2021 / 18:41, *.tpnet.pl

Omonia zostanie rozjechana...............Legia zostanie rozjechana............ Dinamo ja volim :)

odpowiedz
Niedoinformowany - 19.07.2021 / 17:38, *.btcentralplus.com

O co chodzi z tym licznikiem wstydu? Przecież co roku gramy w eliminacjach

odpowiedz
Joker - 19.07.2021 / 20:52, *.centertel.pl

@Niedoinformowany: wiesz ocb, nie wydurniaj się Miodek

odpowiedz
Kiedy to było? - 21.07.2021 / 23:45, *.t-mobile.pl

Swoją drogą, pamięta ktoś kiedy ostatni raz nie graliśmy nawet w eliminacjach, nawet Pucharze Intertoto (Vetra)?

odpowiedz
kalosz - 19.07.2021 / 15:37, *.mm.pl

jesli wygramy albo przeggramy to jest jeszcze 4 runda eliminacyjna...zeby zagrac w fazie grupowej lm... serwis 90minut.plpodaje scisle i dokladnie co i jak z drabinkami i nawet punktacją i tabelami

odpowiedz
Pa(B)(L)o - 19.07.2021 / 14:53, *.lukman.pl

Ależ to losowanie zrobiło zamieszanie w głowach mało ogarniętych kibiców.
Pod każdym artykułem na temat losowania każą poprawiać pomyłki :)

odpowiedz
Aga - 19.07.2021 / 14:07, *.chello.pl

Wkradł się chochlik.Jak wygramy gramy z Dinamem lub Omonią,a nie jak przegramy

odpowiedz
jo - 19.07.2021 / 14:26, *.sekocin.pl

@Aga:
1. Jeśli przegramy z Florą w eliminacjach do Ligi Mistrzów to w ramach 3 rundy eliminacji do Ligi Europy zagramy z przegranym z pary Dinamo-Omonia.
2. Jeśli wygramy z Florą w eliminacjach do Ligi Mistrzów to w kolejnej (3-ciej) rundzie zagramy ze zwycięzcą pary Dinamo-Omonia.

Obie pary Legia+Flora oraz Dinamo+Omonia są na tzw ścieżce mistrzowskiej. Gdy po jednym zespole odpadnie w tej rundzie to z automatu walczą o ligę Europy.

odpowiedz
Semper Fi - 19.07.2021 / 14:00, *.play-internet.pl

Dynamo/Omonia?
Yhmmm. Pograne...

odpowiedz
Aga - 19.07.2021 / 13:58, *.chello.pl

To jest pomyłka drukarska

odpowiedz
nie - 19.07.2021 / 15:38, *.com.pl

@Aga: nie

odpowiedz
BOBOŚ - 19.07.2021 / 13:40, *..

A sędzią meczu Dinamo-Omonia.... Stefański

odpowiedz
F - 19.07.2021 / 13:17, *.play-internet.pl

Czarno widzę dwumecz z Florą, ósma porażka o superpuchar pod rząd, dlaczego miałoby być lepiej w europejskich rozgrywkach? Niektórzy widzą już Legię z Dinamo, a sami kibice Dinama którzy powinni mieć więcej optymizmu nie są pewni zwycięstwa z Omonią, bo jak zagrają jak ze Slavenem Belupo w lidze to mogą się pożegnać.

Optymizmem napawać może jedynie to że Legia zagra solidnie z tyłu, wyczeka Estończyków i uruchomii w odpowiednim momencie kontrę z Emrelim na czubie, łatwiej z takim scenariuszem byłoby na wyjeździe, a pierwszy mecz jest niestety w domu i przez kibiców Legia może od razu ruszyć do ataku, oby jej to nie zgubiło. Bo wysoki pressing z Rakowem pokazał mankamenty.

Tak więc spokój, dwie bramki do 45 minuty i dobicie rywala w drugiej połowie przy udziale dopingu kibiców. A wtedy w Tallinie kropka nad i.

odpowiedz
Aryon - 19.07.2021 / 13:41, *.chello.pl

@F: Gdy wchodziliśmy do faz grupowych Ligi Europy oraz do fazy grupowej Ligi Mistrzów też przegrywaliśmy mecz o Superpuchar. Tak już niestety jest, że te mecze nam nie leżą od bardzo dawna. Gdy jest mecz o Superpuchar i uczestniczy w nim Legia to po prostu jest niemal pewne, że wygra to przeciwnik. Mecz z Rakowem w lidze prawdopodobnie zakończyłby się naszą wygraną, ale mecz o Superpuchar zawsze jest taki jaki jest.

odpowiedz
ws - 19.07.2021 / 14:58, *.chello.pl

@Aryon: Mecz z Rakowem w lidze zakończyłby się remisem 1:1 bo nie ma karnych

odpowiedz
Real deal - 19.07.2021 / 15:49, *.136.0

@F: A ja widze ze ich lykna,bo powinni.Pozniej bedzie o wiele trudniej.

odpowiedz
pab - 19.07.2021 / 13:16, *.chello.pl

Tak, to było losowanie LE niedługo po losowaniu LM, w którym trafiliśmy na tą samą parę. To jest zwykły zbieg okoliczności, zarówno zwycięzcy jak i przegrani trafiają na drugą parę. Oczywiście nas ten news średnio interesuje, bo Florę przechodzimy :)

odpowiedz
S3 - 19.07.2021 / 13:14, *.centertel.pl

To nie pomyłka czytać ze zrozumieniem. Jeżeli Przegra to zmierzy się z przegranym. Tak ciężko to ogarnąć?

odpowiedz
:) - 19.07.2021 / 13:11, *.waw.pl

Ligi Europy ?
Poprawcie... Ligi Mistrzów... Jeśli wygra z drużyną z Estonii.

odpowiedz
sixx - 19.07.2021 / 13:16, *.chello.pl

@:): Czytaj ze zrozumieniem Pan...

odpowiedz
Pepe - 19.07.2021 / 13:10, *.t-mobile.pl

Do Redakcji:
Jeżeli przegra ???

odpowiedz