Jakub Kielesiński
REKLAMA

Judo

Kielesiński 9. w Pucharze Europy

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Bukareszcie odbyły się zawody Pucharu Europy Kadetów w judo, w których startował zawodnik Legii Warszawa, Jakub Kielesiński. Legionista w kat. -81 kg pokonał najpierw Francuza, Kevina Le Bretona, a w walce o ćwierćfinał zwyciężył przez ippon Rumuna, Bogdana Petre. W rywalizacji o półfinał nasz judoka przegrał z Ciprianem Gribinetem z Mołdawii.

W repasażach legionista przegrał z Łotyszem, Matissem Zeilą i ostatecznie został sklasyfikowany na miejscu dziewiątym.

W najbliższych dniach Kielesiński uda się na 10-dniowy obóz przygotowawczy do Cetniewa, a następnie w dniach 16-20 sierpnia uczestniczyć będzie w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Rydze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.