fot. Woytek / Legionisci.com

Kadra Legii na dwumecz z Florą Tallin

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zgłosiła kadrę na dwumecz 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Florą Tallin. W zestawieniu nastąpiły dwie zmiany - do rozgrywek zgłoszony został Jasur Yaxshiboyev, natomiast wykreślony został Jehor Macenko.

W czasie rund eliminacyjnych klub może zgłaszać jeszcze dwóch zawodników na listę A maksymalnie na 24 godziny przed pierwszym meczem danej rundy, pod warunkiem posiadania wolnego miejsca na liście. Ponadto istnieje możliwość zgłaszania nieograniczonej liczby zawodników na listę B, czyli wychowanków.

Legia z Florą zagra 21 lipca o godz. 21:00 w Warszawie oraz 27 lipca o godz. 18:00 w Tallinie.

Kadra Legii:
Bramkarze:
1. Artur Boruc, 31. Cezary Miszta

Obrońcy:
23. Joel Abu Hanna, 3. Mateusz Hołownia, 55. Artur Jędrzejczyk, 6. Mattias Johansson, 2. Josip Juranović, 25. Filip Mladenović, 17. Maik Nawrocki, 29. Lindsay Rose, 4. Mateusz Wieteska

Pomocnicy:
92. Bartłomiej Ciepiela, 7. Jasur Yaxshiboyev, 27. Josue, 67. Bartosz Kapustka, 63. Jakub Kisiel, 82. Luquinhas, 8. Andre Martins, 22. Kacper Skibicki, 99. Bartosz Slisz

Napastnicy:
11. Mahir Emreli, 30. Kacper Kostorz, 20. Ernest Muci, 9. Tomas Pekhart, 21. Rafael Lopes

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów?
SUMA GŁOSÓW: 16122
START: 15.07.2021 / KONIEC: 27.07.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Mati - 21.07.2021 / 19:44, *.plus.pl

Dajcie pracować trenerowi on widzi cały czas zawodników na treningu też mnie boli że np. Rosołek jak na razie nie gra i mało młodych Legionistów.

odpowiedz
Quick - 19.07.2021 / 19:54, *.chello.pl

Jasiur podobno znowu kontuzja l. Tym razem mięsień uda. Ten facet to kabaret a nie piłkarz.

odpowiedz
bronek49 - 19.07.2021 / 17:18, *.chello.pl

czy zamiast słabego Lopesa nie powinien być Rosołek następnego zawodnika zniszczy ten gruby osioł

odpowiedz
chrisSiekierki - 19.07.2021 / 17:35, *.vectranet.pl

@bronek49: Czy kolega ma obsesję z tym Rosołkiem ?? Wystarczyło obejrzeć kilka meczów Arki w zeszłym sezonie i podziwiać tam pana Rosołka. Ja to zrobiłem i nie wyróżniał się niczym pozytywnym. Kostorz jest od niego o dwie klasy lepszy.

odpowiedz
Arek - 19.07.2021 / 23:33, *.tpnet.pl

@bronek49: czy Ty potrafisz tłuku czytać ze zrozumieniem? Jesteś w stanie ogarnąć coś takiego jak lista B?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 19.07.2021 / 14:06, *.plus.pl

Jasur już zdrowy czy tylko tak zgłoszony bo liczą że się zdąży wyleczyć?

odpowiedz
Gucio - 19.07.2021 / 13:59, *.raszyn.pl

...raczej jedna zmiana. Ehhh...

odpowiedz
majusL@legionista.com - 19.07.2021 / 13:00, *.214.250

muci won. tylko zajmuje miejsce komus lepszemu. to samo hanna i rose !!!!

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 19.07.2021 / 14:08, *.plus.pl

@majusL@legionista.com: Muci ? Toż to drugi Valencia!!!

odpowiedz
Kolega po szalu - 19.07.2021 / 14:09, *.plus.pl

@majusL@legionista.com: A komu lepszemu miejsce zajmują niby?

odpowiedz
Fan - 19.07.2021 / 14:13, *.plus.pl

@Kolega po szalu: Rosołek za muciego Włodarczyk za jasura

odpowiedz
Aro - 19.07.2021 / 14:40, *.t-mobile.pl

@majusL@legionista.com: pier...lisz.

odpowiedz
(L) - 19.07.2021 / 17:19, *.plus.pl

@Fan: tylko nie młody Włodar.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.07.2021 / 12:07, *.orange.pl

Dinamo / Omozja Sierotka się spisała:)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.07.2021 / 12:08, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: Omonia Nikozja czyli w skrócie Omozja:))

odpowiedz
jo - 19.07.2021 / 12:48, *.sekocin.pl

@Leśny Dziadek: Dinamo wg Transfermarkt wartość ponad 130 mln euro... Będzie taki autobus jak przejdziemy Florę, że takiego jeszcze nie widzieliśmy.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.07.2021 / 13:06, *.centertel.pl

@jo: Może być i cała zajezdnia, oby awansować

odpowiedz
Kawulok - 19.07.2021 / 17:09, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: chyba amnezja, ale my sięzmierzymy z dinzegrze

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.07.2021 / 12:06, *.orange.pl

Losujemy...Kulki biale za, czarne przeciw, i odwrotnie czarne przeciw, białe za. Żeby tylko "sierotka" nie machnęła się w losowaniu...

odpowiedz
Trampek - 19.07.2021 / 11:40, *.125.105

Może trener był łaskaw przedstawić swoje jasne stanowisko wobec Rosołka. Tego wymagałaby zwykła kultura - aby dać odpowiedź na pytanie rzeszy kibiców LEGII - / " gdzie jest Rosołek" ? /, którzy płacą za bilety i dopingują piłkarzy. Chowanie w tym temacie głowy w piasek nie przynosi chluby trenerowi.

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.07.2021 / 11:34, *.vectranet.pl

Rosołek i trzeci bramkarz są na liście B. Spokojnie koledzy :)

odpowiedz
Cyniek - 19.07.2021 / 11:22, *.play-internet.pl

No Rosolka pominol a wziol jaszczura po kontuzji i Muciego co zero gry w sobotę

odpowiedz
Andreas - 19.07.2021 / 10:58, *.play-internet.pl

A co z Rosolkiem? Trenuje z Legia czy nie?

odpowiedz
Olek Grom - 19.07.2021 / 10:56, *.plus.pl

Miszta ze zlamanym nosem?

odpowiedz
Michał - 19.07.2021 / 11:17, *.jmdi.pl

@Olek Grom: Też mi się to rzuciło w oczy, a przede wszystkim to że nie ma trzeciego bramkarza. Boruc łapie kontuzję i zostaje nam Miszta ze złamanym nosem.

odpowiedz
Obcy - 19.07.2021 / 11:30, *.t-mobile.pl

@Michał: Artur dał słowo,że kontuzji nie będzie.

odpowiedz
zbigniew - 19.07.2021 / 11:31, *.chello.pl

@Michał: przecież jest Tobiasz, który jedzie z listy B

odpowiedz
HUGON - 19.07.2021 / 23:36, *.vectranet.pl

@Obcy: Gruby powinien dać słowo że schudnie ,inaczej noga dupa brama.

odpowiedz