Jürgen Henn - fot. Paulina Daremiak/Legionisci.com
REKLAMA

Henn: Chcielibyśmy zagrać ofensywnie

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Z Legią chcielibyśmy zagrać ofensywnie, ale "Wojskowi" to zdecydowanie trudniejszy rywal niż ci, z którymi spotykamy się w naszej rodzimej lidze. Przede wszystkim musimy zagrać mądrze w obronie i pamiętać o mocnych stronach naszego rywala. Naszym celem jest gra w zbliżony sposób, jak w estońskiej lidze - powiedział Jürgen Henn, trener Flory Tallin przed środowym spotkaniem 2. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Robert Szenfeld - 21.07.2021 / 07:02, *.centertel.pl

Czyli autobus już zaparkowany

odpowiedz
PLBBOY - 20.07.2021 / 23:18, *.inetia.pl

Byłoby fajnie gdybyście zagrali z nami ofensywnie.

odpowiedz
Mr T - 20.07.2021 / 21:28, *.mm.pl

Czytaj... chcielibysmy. Ale zagramy defensywnie.

odpowiedz
Luk - 20.07.2021 / 20:55, *.eurotel.cz

Oby dinamo z omonia odpadlo i rewanz za wczesniejszy dwumecz.

odpowiedz
LW - 20.07.2021 / 19:40, *.tpnet.pl

LEGIA 4-0 Flora ! "L" !!!

odpowiedz
LM - 20.07.2021 / 19:38, *.tpnet.pl

Grajcie jak chcecie i tak dostaniecie !!

odpowiedz
Eddie - 20.07.2021 / 19:19, *.chello.pl

zagraj chłopie - może być ciekawie

odpowiedz
Michał - 20.07.2021 / 19:15, *.plus.pl

Jedziemy z nimi na pełnej k....e! Dawać LEGIA do Ligi Mistrzów! Pokażemy całej Polsce że My jesteśmy LEGIA WARSZAWA! Kiełbasy do góry i golimy F.Tallin! Jazda z nimi!!! Pozdrawiam wszystkich Legionistów!

odpowiedz
Jimmy L - 20.07.2021 / 20:37, *.t-ipconnect.de

@Michał: Tak jest, jazda z nimi zero litsci.

odpowiedz